Jagiellonia BiałystokJagiellonia Białystok
2 : 1
ŁKS ŁódźŁKS Łódź
94'

Sędzia kończy spotkanie. Jaga dobrym wynikiem kończy sezon. Przepraszamy za problemy techniczne jakie wystąpiły w drugiej połowie.

90'

Klepczarek ogląda jeszcze żółtą kartkę.

89'

za próbę wymuszenia rzutu karnego Saganowski otrzymuje drugą żółtą kartkę

86'

Kartonik dla Saganowskiego za próbę wymuszenia rzutu karnego.

84'

Kibice Jagi powoli świętują zwycięstwo. Czy ŁKS dojdzie jeszcze do głosu ?

83'

Dziwna decyzja Hajto. Wprowadza napastnika za obrońcę grając w osłabieniu

81'

Grupa kibiców ŁKS-u jest obecna na meczu

80'

Karny dla Jagi i jedenastkę na gola zamienia Kupisz

77'

Żółta kartka dla Olszewskiego.

70'

Po rzucie rożnym piłka spada pod nogi Bonina, który umieszcza ją w siatce

71'

Jaga ogranicza się do obrony. Otwarta gra w osłabieniu może skończyć się boleśnie

68'

Mamy problemy techniczne i relacja może być nieco opóźniona

68'

Przemysław Kita za Kujawę.

63'

Artur Golański wchodzi w miejsce Łobodzińskiego.

60'

Wejście smoka Plizgi ! Drugi kontakt z piłką i gol. Beznadziejna postawa defensywy gości we własnym polu karnym

61'

Wchodzi Plizga za słabego dziś Marcina Burkhardta

58'

Sagan dostaje kartkę za grę po gwizdku

55'

Frankowski otrzymuje drugą żółtą kartkę i znowu jest to zagranie ręką. Brzydkie zachowanie doświadczonego zawodnika.

51'

Nikt nie wie co zrobił Łobodziński. To był strzał czy podanie ? Warto zapytać go o to po meczu.

46'

Tymiński za Bandrowskiego

46'

Zaczynamy drugą połowę

17:54

Spotkanie stoi na niezłym poziomie. Tempo meczu jest dobre. Obie ekipy próbują akcji oskrzydlających i z takich sytuacji wychodzi najwięcej zagrożenia. Bramkarze w dzisiejszym meczu są niepewni. Zarówno Olszewski jak i Sandomierski zaliczyli w tym meczu kilka niepewnych interwencji.

48'

Sędzia kończy pierwszą połowę

47'

Sędzia doliczył 3 minuty

47'

Wrzuta w pole karne Jagi. Sandomierski wyszedł dość daleko i minął się z futbolówką. Łukasiewicz idealnie się złożył do tej piłki i trafił w słupek.

45'

Frankowski dostał podanie górą i przyjął sobie piłkę ręką. Sędzia to zauważył i dał Frankowskiemu żółtą kartkę. Napastnik Jagi wychodził w tej akcji na czystą pozycję i umieścił piłkę w siatce, ale bramka nie jest uznana.

42'

Mieliśmy krótką przerwę na uzupełnienie płynów

40'

ŁKS od dłuższego czasu utrzymuje się przy piłce. Bez większego zagrożenia, ale to goście klepali piłkę.

38'

Oglądając spotkanie ciężko wskazać drużynę która jest niżej w tabeli. ŁKS prezentuje się dziś solidnie.

36'

Saganowski do Bonina który szedł na obieg. Były zawodnik Polonii Warszawa zagrał piłkę na pamięć wzdłuż bramki, ale obrońca Jagi przejmuje futbolówkę

34'

Indywidualna akcja Makuszewskiego lewą stroną, ale jego dośrodkowania lepiej nie komentować

30'

Miażdżąca przewaga jeśli chodzi o rzuty rożne. Do tej pory mieliśmy 5 rzutów rożnych dla gości. Jaga nie miała jeszcze żadnej okazji by dośrodkować piłkę z rzutu rożnego

28'

Dośrodkowanie po rzucie rożnym dla ŁKS-u piąstkuje Sandomierski

23'

Było gorąco w polu karnym Jagi. Kilku zawodników gości próbowało oddać strzał, ale nikt nie mógł wypracować sobie dobrej sytuacji strzeleckiej. Obrońcy blokują strzały i piłka wychodzi za pole karne

21'

Gieraga w akcji prawym skrzydłem dośrodkowuje piłkę w pole karne, ale obrońcy Jagi oddalają zagrożenie

19'

Trzeba przyznać, e mecz stoi na solidnym poziomie. Tempo meczu jest dobre i nie brakuje sytuacji z obu stron

19'

Romańczuk za kontuzjowanego Gancarczyka

17'

Gancarczyk doznał kontuzji. Chyba nie obędzie się bez zmiany. Zawodnik łapie się za udo. Prawdopodobnie jakiś uraz mięśniowy.

15'

Kupisz po rajdzie prawą stroną wrzucał piłkę w pole karne. Futbolówka trafia na głowę Frankowskiego, a ten uderza w poprzeczkę ! Napastnik Jagi udowadnia, że gol z Legią nie był przypadkiem

15'

Pejović w akcji ofensywnej. Starał się ograć rywala i mogło się wydawać, że był faul .Gwizdek sędziego milczy

12'

Grzyb próbował dośrodkować, piłka po zamieszaniu w polu karnym i wychodzi za pole karne do Burkhardta. Ten próbował uderzać z dystansu, ale daleko obrok prawego słupka

12'

Pierwsza kartka w meczu. Obronca ŁKS-u groźne faulował jednego z zawodników Jagi

10'

Świetna okazja dla ŁKS-u. Piłka po rzucie rożnym wpada na głowę Gieragi, później jeszcze do Saganowskiego, który próbował zmieścić piłkę między słupkiem a Sandomierskim. Bardzo dobra okazja gości.

8'

Niekonwencjonalne wykonanie i wysunięcie piłki do wbiegającego Bonina. Mamy kolejny rzut rożny dla ŁKS-u

7'

Łobodziński wrzuta z prawego skrzydła i jeden z obrońców Jagi wybija na rzut rożny

7'

Rzut wolny dla gospodarzy. Burkhardt wrzucał piłkę w pole karne. Olszewski wyszedł daleko od swojej bramki, ale był faulowany i sędzia odgwizdał faul

3'

Pierwsza akcji Jagi w meczu. Makuszewski schodził do środka z lewego skrzydła i próbował uderzyć na bramkę. Pomysł dobry, wykonanie gorsze. Od bramki bramkarz ŁKS-u

1'

Rozpoczynamy spotkanie

16:47

Już za kilkanaście minut rozpocznie się mecz Jagiellonii Białystok z ŁKS-em Łódź. Karty w tym sezonie zostały rozdane i wiadomo już, że ŁKS w przyszłym sezonie zagra w I lidze. Można powiedzieć, że będzie to mecz o przysłowiową pietruszkę, ale czy na pewno ? Piłkarze ŁKS-u będą szukać miejsca w innych klubach więc ostatni mecz sezonu to idealna okazja by się wypromować. Jagiellonia natomiast będzie chciała dać dobry mecz i podziękować swoim kibicom, którzy wspierali zespół.

16:35

Ławka rezerwowych ŁKS: Pavle Velimirović, Olegs Laizans, Przemysław Kita, Agwan Papikjan, Bartosz Romańczuk, Artur Golański, Adrian Jurkowski.

16:32

Ławka rezerwowych Jagiellonii: Tomasz Ptak, Luka Gusić, Paweł Nowotka, Dawid Plizga, Nika Dzalamidze, Łukasz Tymiński, Grzegorz Rasiak.