Chwilę później Nowak ukarany kartką za ściągnięcie koszulki.

90'

I mamy w Bełchatowie remis!!! Drugą swoją bramkę zdobywa Nowak!

88'

Próba rajdu Nowaka w pole karne gości przerwany przez defensywę Cracovii. Rożny dla GKS.

83'

Kartką ukarany Baran - chyba jedyny zawodnik GKS któremu w tym meczu zależy.

80'

Arbiter sam już nie wie co wskazuje, zmieniając 3 razy swoją decyzję przy jednej akcji. Najpierw dykktuje rzut wolny dla gości, po chwili wskazując, że zaczną jednak piłkarze GKS, by jeszcze za moment piłkę oddać Cracovii.

80'

Strausa zmienai Bruno Żołądź

79'

Bardzo kontrowersyjna sytuacja na murawie. Jeden z zawodników gości zagrywa ewidentną nakładką. Sędzia dyktuje jednak rzut wolny dla gości! Arbiter nie panuje nad tym co dzieje sie na murawie.

78'

Wroński doskonale wypuszczony do prostopadłej piłki w pole karne Cracovii. Zdaniem arbitra jednak młody zawodnik GKS na spalonym.

75'

Dudzic wychodzi sam na sam z Budziłkiem. Bramkarz GKS dobrze skraca kąt i zawodnik gości strzela obok bramki.

75'

72'

Kolejna szansa Nowaka na zdobycie bramki. Mija z piłką interweniującego bramkarza gości i ma już przed sobą pustą bramkę, ale przed strzałem uprzedza go jeden z obrońców. GKS wywalczył tylko rzut rożny.

63'

Puzigaca w miejsce Suarta.

62'

Drugi z braci Maków zmienia Wróbla.

70'

Ostatnia zmiana w GKS. Za Żewłakowa wchodzi Łukasz Wroński.

57'

Strzał Wacławczyka z wybija przed siebie Skrzeszewski. Do piłki dopada Nowak i próbuje dobijać jednak trafia prosto w leżącego bramkarza gości.

57'

Mateusz Mak zmienia Buzałę.

57'

Nowak dobija strzał Wacławczyka, ale trafia w leżącego bramkarza.

53'

Nawotczyński za Szeligę.

53'

Potężne uderzenie Cracovii z rzutu wolnego. Pewnie broni Budziłek.

51'

Gra już wznowiona. Po dobrym dopingu w I połowie obecna postawa osób z młyna to totalna żenada.

49'

Race na murawie w Bełchatowie. Mecz przerwany.

46'

Mam nadzieje, że II połowa będzie ciekawsza od I.

46'

I ruszamy.

18:04

Cały czas czekamy na początek II połowy.

18:01

Piłkarze już na murawie.

45'

Do I połowy doliczona 1 minuta.

44'

Nowak kolejny raz w tym meczu na spalonym.

40'

Długie zagranie w pole karne wprost na głowę Nowaka, który bez problemów zdobywa gola.

36'

I 0:2! Niemal kopia akcji na 0:1. Strzelcem Steblecki.

29'

Próba strzału z dystansu w wykonaniu Wróbla.

27'

GKS podrażniony chyba przez stratę bramki zaczyna coraz groźniej atakować.

23'

Szybka akcja lewą stroną wykańczana przez dwójkę Żewłakow - Nowak. Ten ostatni jednak strzela obok bramki gości.

18'

Uderzenie Suarta z rzutu wolnego bez problemów łapie drugi bramkarz GKS.

18'

Steblecki faulowany około 30 metrów od bramki Budziłka.

15'

I mamy pierwszego gola w Bełchatowie. Po zamieszaniu w polu karnym bramkę zdobywa Dudzic.

10'

Pierwsza ciekawsza akcja w meczu. Z prawej strony wrzucał w pole karne piłkę Szmatiuk, a uderzający głową Żewłakow posłał futbolówkę ponad poprzeczką.

9'

Mecz zaangażowaniem zawodników oraz atmosferom i frekwencją na trybunach przypomina bardziej sparing.

7'

Mecz nie powala swoim poziomem ...

6'

Nowak na spalonym.

4'

Oba zespoły próbują zdominować środek boiska.

1'

Rozpoczynają gospodarze.

5'

Ławka rezerwowych Cracovii: Radosław Cierzniak, Aleksejs Visnjakovs, Bojan Puzigaca, Sebastian Szałachowski, Bruno Żołądź, Łukasz Nawotczyński, Alexandr Suvorov.

16:58

Ławka rezerwowych GKS: Filip Modelski, Szymon Sawala, Damian Zbozień, Mateusz Mak, Michał Mak, Łukasz Sapela.

16:58

Piłkarze wychodzą na murawę w asyście młodych adeptów piłkarskich z roczników 2000 i 2003.

16:55

Jak na razie nie stwierdzono na stadionie w Bełchatowie żadnych kibiców Cracovii.

16:53

GKS wystąpi w strojach białych. Goście z Krakowa na niebiesko - czarno.

16:53

Skład GKS już mamy w górnym oknie. Cracovia w zestawieniu: Skrzeszewski, Boljević, Suart, Steblecki, Szeliga, Hosek, Struna, Budziński, Dudzic, Straus, Matulevicius.

16:51

Relację tradycyjnie już ze stadionu przy ul. Sportowej poprowadzi Mariusz Roksela.

16:51

Witamy ze stadionu w Bełchatowie, gdzie za kilka minut rozpocznie się ostatni w tym sezonie mecz Ekstraklasy. GKS podejmować będzie dzisiaj pewną już spadku Cracovię.