1. połowa0 : 2
90'

Koniec spotkania. Korona straciła szanse na puchary.

90'

Na minutę przed końcem regulaminowego czasu gry niektórzy "kibice" opuszczają już stadion. Wytrwali natomiast dalej patrzą na kolejne nieskuteczne akcje gospodarzy

86'

Kolejna kartka dla piłkarza Widzewa

85'

Trzeci raz próbuje Jovanović tym razem trafił w bramkę a także prosto w ręce Mielcarza.

81'

Ostatnia zmiana w szeregach Widzewa, i idealna okazja Korony z której tylko rzut rożny dla gospodarzy.

76'

Na boisku pojawia się Matusiak. Tymczasem mamy przerwę w grze, gdyż ponownie na murawie leży dwóch piłkarzy Widzewa. "Noszowi" kieleckiego klubu mają ręce pełne roboty.... Zastanawia tylko cudowne ozdrowienie obu zawodników tuż za linią boczną boiska...

74'

Od kilku minut rwa oblężenie bramki Mielcarza, Korona wierzy jeszcze w zmianę rezultatu. Chwilę wcześniej padł trzeci gol dla Widzewa jednak z pozycji spalonej.

71'

Ostatnia zmiana w Koronie na murawie pojawia się Łukasz Jamróz.

70'

Ostatnie dwadzieścia minut Korona po kartce dla Bieniuka zagra w przewadze.

68'

Pierwsza zmiana w drużynie gości na placu gry pojawia się Pinheiro.

65'

Cała drużyna Widzewa zamknięta na 40 metrze od własnej bramki, z przewagi optycznej Korony nie wynikają jednak nawet strzały na bramkę Mielcarza. Bardzo trudno będzie Koronie odmienić rezultat tego spotkania.

61'

Dwóch piłkarzy Widzewa w jednym momencie leży na murawie, czyżby początek gry na czas w wykonaniu zawodników Widzewa?

59'

. Kibice Widzewa mają dzisiaj powody do radości.

58'

Kiełb i instynktowna obrona Mielcarza, Korona dalej bez bramki

56'

Oziębała w idealnej okazji mocno nad bramką Pilarza.

55'

Dobry rajd środkiem Jovanovića i rzut rożny dla Korony.

53'

Vuković minimalnie nad bramką Mielcarza

52'

Pierwsze minuty drugiej połowy nie przyniosły zmiany rezultatu, może teraz gdyż za chwilę rzut wolny dla Korony z około 20metra.

50'

Poczynania zawodników na stadionie w Kielcach śledzi na żywo 10661 kibiców.

46'

Druga zmiana dokonana w Koronie, to zastąpienie Lecha przez Gołębiewskiego.

46'

Drugą odsłonę rozpoczyna Widzew.

46'

W przerwie trener Ojrzyński dokonał dwóch zmian. W miejsce Kaczmarka pojawił się Kiełb.

45'

Piłkarze Korony już wybiegli na murawę , czekamy na gości z Łodzi i rozpoczynamy drugie 45 minut.

45'

W pozostały spotkaniach drużyn mających pucharowe aspiracje, pewnie prowadzi Śląsk Wrocław, Ruch i Lech póki co bezbramkowo remisują z rywalami, a warszawska Legia przegrywa do przerwy z gdańską Lechią. Tak więc drugie odsłony tych spotkań zapowiadają się równie ciekawie jak w Kielcach.

45'

Koniec pierwszej części gry. Widzew prowadzi w Kielcach 0:2.!

45'

Jeszcze rożny dla Korony.

45'

Ostatnia minuta pierwszej części spotkania rozpoczęta od ataków Widzewa.

43'

Sensacja w Kielcach! Widzew na sprawą Dhifallaha podwyższa prowadzenie. Korona 0 Widzew 2.

42'

Zbyt mocne dośrodkowanie Kaczmarka pada łupem Mielcarza.

39'

Kolejna próba Jovanovića, i tym razem daleka od ideału

38'

Dramatyczne nieporozumienie między Lisowskim a Stano zatrzymuje szybką kontrę Korony.

37'

Kolejna kartka dla zawodnika Widzewa - Hachema Abbesa

36'

Mimo straty gola gra Korony nie uległa zmianie, to podopieczni Ojrzyńskiego cały czas atakują i tylko brak skuteczności przeszkadza gospodarzom. Widzew stara się bronić i wyprowadzać kontry, z których co chwila straszy Pilarza. Korona za wszelką cenę będzie chciała wyrównać przed przerwą, tak by w końcówce przechylić szalę na swoją korzyść. Widzew z kolei będzie próbował utrzymać korzystny rezultat do końca i "zamknąć usta" wszelkim krytykom.

33'

Okachi wprost w ręce Pilarza

32'

Kolejna znakomita okazja Korony, Kaczmarek do Stano, który mija się z piłką będąc dwa metry od linii bramki Małkowskiego.

30'

Kartką ukarany strzelec jedynej jak dotąd bramki meczu.

30'

Strata Lisowskiego i piłka z autu dla Widzewa.

28'

Co istotne dla Korony i innych drużyn walczących o puchary,jak do tej pory wygrywa tylko Śląsk.

25'

Na pustą przez chwilę bramkę Widzewa uderzał Lech, jednak obrońca gości w porę zablokował uderzenie pomocnika Korony.

24'

Fantastyczne uderzenie Lisowskiego i jeszcze lepsza interwencja Mielcarza, tylko korner dla gospodarzy.

22'

Chwilowa przerwa w grze, w polu karnym Korony leży zawodnik Widzewa w asyście medyków.

20'

Pierwsza kartka w meczu, ukarany Vuković za dyskusje z arbitrem

20'

Widzew ponawia atak na bramkę Korony, rzut rożny i szczęściwa interwencja Pilarza po strzale Ukaha.

17'

Na trybunach w Kielcach padł dziś najprawdopodobniej rekord frekwencji, dokładne dane podane zostaną po pierwszej części gry.

16'

Kolejny strzał Dhifallaha , jednak Pilarz jest na posterunku.

14'

Jovanović z daleka i piłka z dala od bramki Mielcarza...

13'

Zbyt głębokie dośrodkowanie Kaczmarka i pewna interwencja Mielcarza.

11'

Nieporozumienie kieleckich defensorów spowodowane stanem murawy po silnych opadach i goście obejmują prowadzenie. Ciekawe jak w tej sytuacji odnajdą się gospodarze.

10'

Pierwsza akcja gości i pierwsza bramka meczu!.

9'

Kolejna akcja Korony, Widzew wyraźnie nastawiony na obronę. A akcje gospodarzy coraz groźniejsze.

8'

Ukah do Mielcarza i były bramkarz Korony bardzo ale to bardzo bliski samobójczego trafienia

6'

Dośrodkowanie w pole karne, główka Malarczyka i jęk zawodu na trybunach,od bramki Mielcarz

3'

Rzut wolny dla Widzewa ze środkowej strefy boiska.

2'

Pierwsza akcja Korony, Vuković do Stano, ale zbyt mocno dośrodkowuje.

1'

Przy ogłuszającym dopingu publiczności spotkanie rozpoczynają gospodarze.

17:58

Piłkarze obu zespołów już na boisku, hymn Korony i rozpoczynamy spotkanie.

17:58

Znamy już składy obu zespołów,widoczne po lewej stronie ekranu. Na ławce rezerwowych gospodarzy zasiadają: Małkowski, Kiercz, Kiełb, Michalski, Jamróz, Papka oraz Gołębiewski. Do dyspozycji trenera Mroczkowskiego pozostają: Pytkowski, Pinheiro, Matusiak, Ostrowski, Mroziński, Bartkowski oraz Sovhaiel Ben Radhia.

17:54

W Kielcach pojawiła się duża grupa kibiców Widzewa, którzy będą wspierać będących ostatnio w kryzysie swoich ulubieńców. Ostatni mecz Widzewa został określony najsłabszym meczem sezonu w ekstraklasie. Tak więc podopieczni trenera Mroczkowskiego będą chcieli korzystnie zaprezentować się w spotkaniu w Kielcach. Korona by pozostać w walce o puchary musi zdobyć komplet punktów.

17:50

Już za niespełna kwadrans rozpocznie się w Kielcach spotkanie pomiędzy miejscową Koroną a łódzkim Widzewem. Mecz ten jest wyjątkowo istotny dla Korony, gdyż zwycięstwo pomoże Koronie w walce o najwyższe cele. Zapraszamy na relację z Areny Kielc.