Poniedziałek, 30 kwietnia 2012, godz. 18:30
CracoviaCracovia
20:28

Time to say goodbye z głośników specjalnie dla piłkarzy Pasów!

91'

Koniec spotkania. Trójkolorowa połowa Krakowa dziś prędko nie zaśnie. Cracovia leci z hukiem z Ekstraklasy!

91'

Genkow marnuje kolejną setkę! Rozmowa z Tysonem nic mu nie dała!

91'

Druga żółta kartka dla Budzińskiego! Pasy w 9!

91'

Saidi dołączył do kolegów. Żółta kartka.

91'

Garguła miał idealną okazję, aby wpisać się do protokołu meczowego.Uderzył niecelnie w dogodnej sytuacji.

90'

Sobolewski mocno z dystansu. Futbolówka mignęła nad poprzeczką.

89'

Strzelec bramki opuszcza plac gry. W jego miejsce Garguła.

88'

Saidi uderza za słabo zza pola karnego.

86'

Palijc prosi o zmianę.

84'

Genkow w stuprocentowej sytuacji podaje niecelnie do Wilka!

83'

Melikson po indywidualnej akcji uderza z dystansu. Strzał paruje bramkarz Cracovii.

81'

Małecki w dogodnej sytuacji trafia w Kaczmarka! Mogło być po meczu.

80'

Suart uderza z około 20 metrów wprost w bramkarza Wisły.

79'

Ponownie Bułgar. Tym razem minimalnie obok słupka.

78'

Małecki dośrodkowywał w pełnym biegu do Genkowa. Ten ostatni nie doszedł do piłki.

77'

Budziński uderza zza pola karnego kilka metrów obok słupka bramki Wisły.

75'

Iliev pada w polu karnym, lecz sędzia pozostał nie wzruszony.

74'

Wcześniej Nykiela zmienił Steblecki.

73'

Wilk uderza z dystansu bardzo niecelnie.

72'

Wisła Kraków - Cracovia</p><p>

71'

Boljevic ukarany drugą żółtą kartką. Ciemne chmury nad Cracovią!

70'

Wisła umiejętnie utrzymuje się przy piłce. Pasy biegają za piłką.

68'

Kolejna kartka. Budziński pozazdrościł kolegom.

68'

Jaliens staranował w polu karnym Kaczmarka.

67'

Małecki zmienia Kirma.

66'

Las kartek. Żytko ukarany żółtą kartką

66'

Struna zasłużył sobie na żółtą kartkę po faulu na Wilku.

65'

Budziński wchodzi za Szelige.

64'

Suart uderza wprost w Pareike, który piąstkuje piłkę poza pole karne.

62'

Żółta kartka dla Czekaja za faul na Saidim. Rzut wolny dla Pasów z okolic pola karnego.

60'

Pierwsza zmiana Probierza. Sobolewski za Nuneza!

59'

Kirm po starciu z Arkadiuszem Radomskim zwija się z bólu na murawie.

57'

Żytko dośrodkowywał z prawej strony, lecz nikt z jego kolegów nie zamknął akcji.

54'

Iliev uderzył lewą nogą minimalnie obok słupka.

51'

Nieporozumienie Pareiki i Palijca. Przed okazja stanął Ntibazonkiza, lecz w decydującym momencie nie trafił w futbolówkę.

50'

Kolejna żółta kartka. Tym razem Koen van der Biezen.

49'

Iliev mocno dośrodkowywał w pole karne. Pewnie interweniował Nykiel.

48'

Kibice Wisły rzucają petardy w kierunku pola karnego Kaczmarka. Spotkanie zostało na chwilę przerwane, ale już po chwili gramy dalej.

47'

Szeliga ukarany żółtą kartką za faul na Meliksonie.

46'

Wisła rozpoczyna drugą część gry.

19:35

Szałachowski wchodzi za Puzigace.

19:33

Piłkarze Cracovii meldują się już na murawie.

19:22

Choć pierwsza połowa była bardzo wyrównana, krakowska Wisła prowadzi po trafieniu Meliksona. Cracovia zaczęła bardzo agresywnie jednak z minuty na minute traciła animuszu.W drugiej połowie Pasy muszą ruszyć do przodu. Zapowiada się ciekawa druga część spotkania.

45'

Koniec pierwszej połowy.

45'

Saidi leży na murawie. Potrzebna interwencja lekarzy Pasów.

44'

Iliev jest dziś bardzo aktywny. Puzigaca ma z nim wiele problemów.

43'

Van der Biezen fauluje Nuneza w środkowej strefie boiska.

42'

Na boisku tymczasem wieje nudą. Cracovia musi w drugiej połowie ruszyć do ataku jeśli ma zamiar utrzymać się w Ekstraklasie.

40'

Policja jest też na sektorze Wisły. Jawna prowokacja.

39'

Policja wkracza na sektor gości.

37'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego do strzału głowę doszedł Czekaj, ale nie trafił w światło bramki.

34'

32'

Żytko był przed szansą po zamieszaniu w polu karnym, jednak uderzył bardzo niecelnie.

30'

Cudowne uderzenie Maora Meliksona bezpośrednio z rzutu wolnego. Kaczmarek był bez szans.

29'

GOOOOOL MELIKSON!!!!!!!!

28'

Żółtko dla Nykiela

28'

Tuż przed polem karnym faulowany Nunez.

26'

Żytko uratował Pasy po groźnej wrzutce Jirsaka.

26'

Bliski skierowania piłki w światło bramki był Jaliens po dośrodkowaniu Meliksona, ale w ostatniej chwili został zablokowany.

23'

Część meczu kiedy piłka głownie toczy się w środkowej strefie boiska.

19'

Po wrzutce Ilieva, Genkow próbował przewrotki, jednak nie trafił w piłkę.

14'

Fantastycznie w pole karne przedarł się Jirsak. Dograł do Wilka, a ten został zablokowany przez obrońców Cracovii.

12'

Boljevic uderza z rzutu wolnego wprost w mur.

12'

Kolejna żółta kartka. Tym razem dla Wilka.

11'

Na spalonym Cwetan Genkow.

10'

Drugi z kolei niecelny wykop Pareiki. Cracovia zaskoczyła w pierwszych minutach aktualnych mistrzów Polski.

8'

Nad stadionem krąży śmigłowiec. Jak widać wysokie ceny paliwa nie dosięgnęły polskiej policji.

7'

Szeliga próbował uruchomić Biezena, lecz na miejscu był Jirsak.

5'

Saidi centruje wprost na głowę Van der Biezena. Holender uderza na poprzeczką. Dobry początek Pasów!

4'

Żółtą kartką ukarany Nunez.

3'

Vladimir Boljević ukarany kartką.

2'

Saidi znalazł się w dogodnej sytuacji, jednak czekał ze strzałem zbyt długo. Zaraz potem za słabo uderzał Boljevic.

1'

Rozpoczynamy 185. derby Krakowa!

18:28

Obie jedenastki wychodzą już na murawę.

18:23

Koszulka charyzmatycznego napastnika Białej Gwiazdy wędruje pod dach stadionu im. Henryka Reymana.

18:18

Chcemy wygrać. Najlepiej spektakularnie. Nie tłumaczyłem zawodnikom, jaką wagę ma to spotkanie. Jeśli jednak ktoś nie rozumie, czym są derby, powinien dać sobie spokój z piłką - podkreśla Michał Probierz, trener Białej Gwiazdy

18:17

Szczególnie groźny może być dziś Cwetan Genkow. Napastnik wczoraj w jednej z krakowskich restauracji spotkał... Mike'a Tysona. Czy Bułgar znokautuje dziś Pasy? Zapraszamy do typowania wyniku w komentarzach.

18:16

Koszykarki krakowskiej Wisły prezentują puchar za zdobycie mistrzostwa Polski.

18:12

Kibice Krakowa chcą derbów, a my chcielibyśmy, by w przyszłym sezonie one również się odbyły – powiedział Tomasz Kafarski przed spotkaniem.

18:10

W pierwszych derbach tego sezonu górą były "Pasy", wygrywając 1:0 po bramce Koena Van der Biezena. Zaraz po spotkaniu zwolniony został trener rywali Robert Maaskant.

18:08

Główne hasło wiślackiej oprawy brzmi: Działamy twardo i pewni siebie, do zobaczenia na waszym pogrzebie!

18:07

Przed spotkaniem pod dach stadionu przy ulicy Reymonta powędruje koszulka byłego piłkarza Białej Gwiazdy, Andrzeja Iwana.

18:05

Brytyjski dziennik Daily Mail sklasyfikował derby Krakowa jako trzynastą najciekawszą rywalizację sportową na świecie!

18:05

Spiker podgrzał atmosferę informując o tradycyjnym ostatnim miejscu Cracovii w ligowej tabeli. Z podkreśleniem na słowo tradycyjnym.

17:59

Ławka Rezerwowych Wisły: Jovanic, Sobolewski, Garguła, Małecki, Biton, Brud, Arian. Trener Kafarski w obwodzie zostawił następujących piłkarzy: Cierzniak, Visnakovs, Steblecki, Szałachowski, Hosek, Budziński, Matulevicius.

17:56

Cracovia już w sektorze gości. Na "płocie" wywiesili jak na razie flagę Kurdwanowa, Azorów oraz Ajaxu Amsterdam. Po stronie Wisły przygotowania do oprawy. Na gnieździe wisi flaga Woli Duchackiej.

17:54

Jeżeli Cracovia dziś nie zapunktuje spadnie z Ekstraklasy. Na dobrą sprawę remis też jej nie dużo daję. Sytuację Pasów jeszcze bardziej skomplikowało zwycięstwo Lechii i remis ŁKSu w aktualnej kolejce.

17:49

Dziś rozmowy krakowian skupiały się na jednym temacie. Czy Wisła, która jest faworytem rozniesie Pasy? Czy Cracovia po tym meczu spadnie z ligi? Jak będzie wyglądała atmosfera na trybunach? Wszystkie odpowiedzi poznamy już za ponad dwie i pół godziny. Relację Live z derbów Krakowa nr 185 poprowadzi Kacper Reński.