Widzew ŁódźWidzew Łódź
0 : 1
lechiaLechia Gdańsk
93'

Sędzia po doliczeniu 3 minut kończy spotkanie. Lechia wygrywa zasłużenie. Widzew skanduje "dziękujemy". Mecz bez historii.

92'

Traore widząc wysuniętego Mielcarza próbował go pokonać strzałem z połowy boiska. Dobry pomysł, ale złe wykonanie.

89'

Cytując klasyka "Niewykorzystane okazje się mszczą.."

89'

Traore fatalnie przestrzela !

88'

Karny dla Lechii !

87'

Lechia wyczekuje końca meczu wybijając piłkę jak najdalej. Widzew tylko biega i nie jest w stanie zbudować dobrej składnej akcji.

82'

Traore zajmie miejsce Grzelczaka na szpicy

81'

Wymuszona zmiana. Pietrowski za kontuzjowanego Grzelczaka.

80'

Grzelczak kontuzja stawu skokowego. Chyba nie obędzie się bez zmiany.

77'

Deleu wchodzi za Jakuba Wilka

76'

Ukah napił się wody i ... dostał żółtą kartkę. Komiczna sytuacja.

73'

Faul Bieniuka na Grzelczaku

72'

Ben Radhia wchodzi za Bartkowskiego.

70'

Bomba Traore z rzutu wolnego trafia w jednego z obrońców Widzewa. Zawodnik Lechii w drugiej próbie się poprawił i kolejnym atomowym strzałem na bramkę stwarza zagrożenie. Mielcarz broni z wielkim trudem.

67'

Bartkowski pograł z Panką na prawym skrzydle. Panka chciał zagrać piłkę w pole karne, ale podanie zostało zablokowane.

64'

Piłka grzęźnie w siatce Lechii. Po strzale Kaczmarka, Matusiak który był na spalonym dotyka piłki. Przedwczesna radość gospodarzy.

62'

Sędzia wrócił do faulu Traore, który wślizgiem zatrzymał Brozia. Żółta kartka mocno naciągana.

57'

Tempo meczu po przerwie nieco wzrosło. Przyczyniło się do tego trzech świeżych graczy, którzy zameldowali się na murawie w 2. połowie.

55'

Wilk zagrywa piłkę wzdłuż bramki, ale niebezpieczeństwo zażegnał obrońca Widzewa.

52'

Groźna kontra Widzewa. Oziębała w polu karnym z piłką mógł zrobić wszystko. Miał czas by spytać Mielcarza gdzie ma strzelić. Widzewiak fatalnie przestrzela wysoko ponad bramką.

49'

Pierwsza żółta kartka w tym meczu. Bąk faulował Oziębałę.

46'

A Marko Balić wchodzi w miejsce Machaja.

46'

Princewill Okachi zastępuje Rybickiego.

46'

Oziębała zmienia Bruno Pinheiro.

46'

Zaczynamy drugą połowę. Kilka zmian w przerwie.

14:18

Spacerowe tempo meczu. Widzew gra bez zaangażowania. Kibice są świadkami nudnego meczu. Jedynie dwa celne strzały i to ze strony Lechii.

47'

Koniec pierwszej połowy

46'

Dośrodkowanie w pole karne Lechii. Małkowski niezbyt pewnie łapie piłkę na raty

44'

Broź pociągnął akcję prawym skrzydłem i wywalczył rzut rożny

44'

Traore w indywidualnej akcji chciał wpaść w pole karne. Dwóch obrońców Widzewa to jednak zbyt wiele.

42'

Widzewiacy stoją, Lechia gra w piłkę. Bardzo słaba, żenująca wręcz postawa graczy z Łodzi.

41'

Defensywa Widzewa prezentuje się bardzo słabo

40'

Grzelczak bardzo aktywny w tym meczu. Zaangażowania mu nie brakuje.

38'

37'

Grzelczak wpadł w pole karne. Próbował oddać strzał na bramkę, ale Bieniuk do zablokował. Gdyby nie interwencja obrońcy to napastnik Lechii nie miałby problemu z pokonaniem Mielcarza.

34'

Rzut wolny dla Widzewa. Kaczmarek próbował dośrodkować, ale bardzo słabe wykonanie.

32'

Piłka w posiadaniu gości, którzy swobodnie rozgrywają piłkę. Widzewiacy niewiele robią aby przeszkodzić rywalom.

30'

Matusiak próbował technicznym strzałem pokonać Małkowskiego. Piłka przechodzi obok słupka. Niezła próba.

29'

Widzew biernie obserwuje poczynania Lechii. Pomimo, że przegrywają to nie próbują pressingiem odebrać piłki.

25'

Bartkowski strzela zza pola karnego. Piłka minimalnie ponad poprzeczką. Dobra próba Widzewiaka.

24'

Rybicki po indywidualnej akcji wywalczył kolejny rzut rożny.

23'

Widzew przez dłuższy czas na połowie Lechii. Gospodarze próbują górnych piłek, ale wszystko spada na głowy defensorów gości.

21'

Wilk z dystansu. Strzał blokuje obrońca Widzewa.

20'

Dobra kombinacyjna akcja Lechii. Surma pociągnął akcje środkiem boiska i podał do Wilka. Ten szukał Nowaka prostopadłym podaniem, ale obrońcy Widzewa dobrze asekurują całą akcję.

17'

Nieudane wykonanie rzutu rożnego przez Pawła Nowaka.

16'

Ze względu na warunki atmosferyczne, tempo spotkania nie zachwyca. Więcej z gry nadal mają lechiści.

14'

GOOOOOOOOOOOOL ! Po zamieszaniu na skraju pola karnego piłka ląduje pod nogi Traore. Ten silnym strzałem po ziemi pokonuje Mielcarza.

11'

Krótkie rozegranie stałego fragmentu gry. Do piłki dobiegł Pinherio, huknął na bramkę, ale piłka odbiła się od słupka. Lechia musi uważać.

9'

Po faulu na Kaczmarku Widzew będzie miał rzut wolny z groźnej odległości z narożnika pola karnego.

9'

Dobra akcja Lechii. Po nieudanej próbie wyprowadzenia kontry przez Widzew, Lechia przejmuje piłkę. Grzelczak podał na skrzydło do Nowaka, a ten dośrodkował w pole karne. Na posterunku jednak Mielcarz.

7'

Pierwsza akcja ofensywna Widzewa. Kaczmarek wrzuca piłkę w pole karne, ale Madera wybija na rzut rożny.

6'

Widzew póki co wyczekuje na własnej połowie. Do tej pory to goście prowadzą grę.

4'

Pierwszy rzut rożny w meczu dla Lechii

2'

W polu karnym znalazł się Piotr Grzelczak, którego strzał został zablokowany.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego

13:29

Kibice Widzewa skandują "Gramy na luzie". Wszyscy domyślają się o co chodzi kibicom z Łodzi.

13:23

Rezerwowi Lechia Gdańsk: Wojciech Pawłowski, Sergejs Kożans, Marcin Pietrowski, Adam Duda, Ivans Lukjanovs, Marko Bajić, Deleu.

13:20

Rezerwowi Widzew Łódź: Michał Pytkowski, Piotr Mroziński, Souhail Ben Radhia, Krzysztof Ostrowski, Przemysław Oziębała, Dudu, Princewill Okachi.

13:14

Już za kilkanaście minut rozpocznie się mecz pomiędzy Widzewem Łódź, a Lechią Gdańsk. Relację z meczu przeprowadzi Maciej Akimow.