Poniedziałek, 23 kwietnia 2012, godz. 18:30
1. połowa0 : 2
20:24

Za uwagę dziękuje Paweł Wróbel.

93'

Koniec spotkania. Korona Kielce rewanżuje się za porażkę w Kielcach. Po golach w pierwszej części spotkania podopieczni Leszka Ojrzyńskiego wygrwają mecz. Należy w dzisiejszym pochwalić ŁKS Łódz za końcówkę pierwszej i drugą połowę. Podopieczni Piotra Świerczewskiego mieli przewagę w posiadaniu piłki,niestety Łodzianie nie wykorzystali żadnej sytuacji. To był wyrównany mecz jednak Korona dowiozła ten wynik do końca

90'

Sędzia przedłuża drugą część spotkania o trzy minuty.

89'

Wojciech Łobodziński nabija Tomasza Lisowskiego i z rzutu rożnego grę wznowi ŁKS. Sasin uderza z dystansu i piłkę pewnie łapie Krzysztof Pilarz. Dobra próba po której mogło być groźnie.

88'

Z rzutu rożnego Korona Kielce. Sobolewski dośrodkowuje na głowę Jamróza po błędzie obrońców ŁKS-u Łódz. Tak zachowywać się w polu karnym nie mogą obrońcy na poziomie ekstraklasy.

87'

Zmiana w Koronie Kielce.Z boiska schodzi dobrze spisujący się w dzisiejszym spotkaniu Daniel Gołębiewski a w jego miejsce młody Łukasz Jamróz.

86'

Rzut wolny dla gospodarzy. Bonin uderza prosto w mur. Potem dośrodkowuje i pewnie piłkę łapie Krzysztof Pilarz. Należy za dzisiejszy mecz pochwalić bramkarza Korony Kielce.

85'

Rzut rożny dla gospodarzy. Dośrodkowanie w pole karne łapie dobrze spisujący się w dziejszym spotkaniu Krzysztofł Pilarz.

84'

Rzut wolny dla ŁKS-u Łódz. Romańczuk dośrodkowuje w pole karne i tam piłkę odzyskuje Korona Kielce. Tempo gry nieco nam siadło. Korona odlicza już minuty do ostatniego gwizdka sędziego.

82'

Druga żółta kartka dla Antoniego Łukasiewicza.

80'

Z boiska schodzi Gercaliu a w jego miejsce Stąporski.

79'

Żółtą kartkę dostał Gercaliu Na boisku leży Gołębiewski, który zwija się z bólu. Po chwili zostaje zniesiony na noszach.

78'

Zmiana w drużynie gospodarzy. Z boiska schodzi Marek Gancarczyk a w jego miejsce Romańczuk.

77'

Korona gra jak by czekała na ostatni gwizdek. Piłkarze Lecha Ojrzyńskiego najwidoczniej są zadowoleni tym wynikiem i nie chcą tracić sił przed kolejnymi spotkaniami.

75'

Uderzenie Gancarczyka mija bramkę Krzysztofa Pilarza. Za podanie należy pochwalić Rafała Kujawę, który dobrze wszedł w mecz. Po jego wejściu akcje ŁKS-u Łódz nabierają rumieńców.

73'

Zmiana w drużynie gości.Z boiska schodzi strzelec gola Artur Lenartowski a w jego miejsce Grzegorz Lech.

71'

Dobry drybling Bonina i w polu karnym zostaje zatrzymany przez Kijanskas. Jeżeli mamy kogoś pochwalić za dzisiejsze spotkanie to napewno Grzegorza Bonina.

70'

Strzał Piotrka Kleczparka pewnie łapie Krzysztof Pilarz. W tej akcji należy pochwalić Wojciecha Łobodzińskiego, który z wielkim zaangażowaniem i poświęceniem walczył o piłkę.

69'

Z rzutu rożnego w pole karne dogrywa Sobolewski a piłkę wybija Łabędzki. Stały fragment gry z którego nic nie wynikło. Jak do tej pory Korona Kielce nie stworzyla w tej polowie żadnej sytuacji.

68'

W ostatniej chwili Bąk zablokowany w polu karnym przez Klepczarka.

67'

Faul taktyczny Łukasiewicz w środku boiska. Będzie żółta kartka.

64'

ŁKS rozpoczyna akcję od własne połowy, długa piłka jednak nie dochodzi do napastnika. Piłka w rękawicach Pilarza.

60'

Z boiska schodzi Maciej Iwański a w jego miejsce Rafał Kujawa.

58'

Dobry drybling Bąka i zostaje faulowany przez Klepczarka.Lisowski uderza mocno i pewnie piłkę łapie bramkarz ŁKS-u Lódz. Trudny strzał jednak tym razem dobrze interwenjuje Velimirović

56'

Żółta kartka dla Łobodzińskiego za wymuszanie rzutu karnego.

54'

Bonin w pole karne i nie zbyt pewnie piąstkuje Pilarz, który przeprasza swoich kolegów z zespołu.

52'

Kielczanie są bardzo cofnięcy. ŁKS rozgrywa atak pozycyjny na połowie Korony Kielce. Podopieczni Piotra Świerczewskiego dłuzej utrzymują się przy piłce od gości.

50'

Do tej pory ŁKS ma przewagę w posiadaniu piłki. Zawodnicy Piotra Świerczewskiego podtrzymują dobrą formę z końcówki pierwszej połowy. Napewno gospodarze powinni atakować z większym zaangażowaniem.

48'

Świetny wślizg Malarczyka na dużym ryzyku. W tej sytuacji ucierpiał Marek Gancarczyk.

47'

Rzut wolny dla ŁKS-u Łódz. Maciej iwański dośrodkowuje miekko w pole karne tam dobrze interwenjuje głową jeden z obrońców Korony KIelce. Była to pierwsza godna sytuacja do odnotowania w tej połowie.

46'

Następuje rozpoczęcie drugiej części spotkania.

45'

Koniec pierwszej części spotkania. Korona pokazała, że w pierwszych połowach gra zawsze lepiej. Goście są w komfortowej sytuacji. ŁKS miał tylko jeden celny strzał. Podopieczni Leszka Ojrzyńskiego uderzali dwa razy w światło bramki i mają stuprocentową skuteczność.

44'

Pierwsza część spotkania zostaje przedłużona o dwie minuty.

42'

Z boiska schodzi Kamil Kuzera a w jego miejscę Jakub Bąk.

41'

Ależ zmarnowana sytuacja przez ŁKS. Saganowski wygrywa główkę i podaje do Łobodzińskiego, który znowu marnuje dobrą sytuację do zdobycia gola.

39'

Korona Kielce jak na razie ma przewagę w każdej strefie boiska. Zawodnicy ŁKS-u mają problemy z konstruowaniem jakiś klarownych sytuacji. Do tej pory z bardzo dobrej strony pokazuje się Malarczyk, który nie pozwala na wiele Markowi Saganowskiemu.

37'

Dobra akcja Pawła Golańskiego prawą stronę, którą kończy dośrodkowaniem, niestety dla Korony Kielce wprost na głowę zawodnika ŁKS-u Łódz.

36'

Około 250 kibiców Korony Kielce pojawiło się na stadionie ŁKS-u Łodz. Fani z województwa Świętokrzyskiego głośnym dopingiem wspierają swoich podopiecznych.

34'

Rzut wolny dla Korony Kielce. Ze stałego gragmentu gry Vukovic zagrywa jednak wprost na głowę Bonina. Z kontrą wychodzi ŁKS, niestety zostaje zatrzmany przez gości.

33'

Żółta kartka dla Kamila Kuzery po brzydkim faulu.

31'

Kontra Korony Kielce. Sobolewski dobrze podaje do Lisowskiego, który uderza z ostrego kąta. Bardzod dobre włączenie się zawodnika Korony Kielce do gry. Ta sytuacja mogła zakończyć się stratą bramki przez ŁKS.

30'

Jak na razie Łks ma przewagę w posiadaniu piłki. Zawodnicy Piotra Świerczewskiego w ostatnich minutach stworzyli sobie dwie groźne sytuację do zdobycia gola.

28'

Co raz groźniejsze akcje ŁKS Łodz. Bardzo dobre zachowanie Bonina w trudnej sytuacji i piłka mija bramkę Krzysztofa Pilarza.Bardzo dobra próba, która mogła zakończyć się golem.

26'

Bardzo groźna sytuacja ŁKS-u Łódz. Saganowski dośrodkowuje z lewego skrzydła a tam do piłki dochodzi Wojciech Łobodziński, który marnuje świetną sytuację do zdobycia gola. Więcej takich sytuacji były zawodnik reprezentacji Polski może nie mieć

25'

Dośrodkowanie Iwańskiego z rzutu wolnego pewnie piąstkuje Krzysztof Pilarz. Po chwili do piłki dochodzi na prawym skrzydle Wojciech Łobodziński i zagrywa piłkę w pole karne a tam jest dobrze ustawiony Kijanskas

24'

Próba strzału w wykonaniu Marka Gancarczyka mija bramkę Krzysztofa Pilarza. Warto odnotować, że zawodnik ŁKS-u uderzał swoją gorszą nogą. Dobra próba, która mogła zaskoczyć bramkarza Korony Kielce.

22'

ŁKS nie ma wogle koncepcji na grę. Brak im zaangażowania i pomysłu na grę. ŁKS gra kiepsko i do tego popełnia proste błędy w obronie. Podopieczni Piotra Świerczewskiego źle weszli w mecz.

20'

Z pierwszego rzutu rożnego Korona Kielce. Sobolewski dośrodkowuje w pole karne i tym razem górą są Łodzianie. W dzisiejszym spotkaniu z bardzo dobrej strony pokazuje się Paweł Sobolewski.

18'

Jak na razie Korona Kielce ma stuprocentową skuteczność. Zobaczymy jak po straceniu dwóch bramek podniesie się ŁKS. Jak na razie podopieczni Piotra Świerczewskiego grają kiepsko.

16'

Z rzutu autu na wysokości pola karnego Korona Kielce. Łatwo ograł Sasina Paweł Sobolewski i podał do Artura Lenartowskiego, który uderzył głową i pokonał bramkarza ŁKSu. W tej akcji nie było przypadku.Świetna akcja Korony Kielce

14'

Mecz toczy się głównie w środku pola. Obie drużyny jak na razie nie stworzyły sobie klarownych sytuacji nie licząc sytuacji w którym padła bramka.

12'

Murawa jest lepsza po opadach deszczu i szybsza. W Łodzi dzisiaj troche pokropiło i to powinno pomóc na taką twardą murawę jaka jest na stadionie ŁKS Łódz.

11'

Iwański dośrodkowuje wprost w ręcę Krzysztofa Pilarza. Były zawodnik Legii Warszawa szukał podcinką Marka Saganowskiego, który miał wykończyć tą akcję uderzeniem głowy.

10'

Od pierwszej minuty może podobać się Malarczyk, który gra bardzo pewnie i agresywnie. Jak na razie nie pozwala na wiele Markowi Saganowskiemu.

9'

Fatalny błąd, który może mieć wielkie znaczenie w walce o utrzymanie. ŁKS Łódz nie może sobie pozwolić na porażkę w dzisiejszym spotkaniu. Jak na razie piłkarze Piotra Świerczewskiego grają bardzo chaotycznie.

7'

Złe wyjście Pavle Velimirovicia i mamy gola.!!!Kiks bramkarza LKS Łódz i Paweł Sobolewski uderza piłkę do pustej bramki. Koszmarny błąd bramkarza ŁKS Łódz za który powinien się wstydzić.

5'

Aktywny jest od poczatku Paweł Golański, który podłącza się do akcji ofensywnych zespołu Korony Kielce. Jak na razie przewagę ma faworyt spotkania czyli goście.

4'

Dwójkowa akcja Łobodziński- Iwański i piłkę odzyskuje Korona Kielce. Jak na razie mecz rozgrywa się w środku pola. Żaden z zespołów nie stworzył żadnych klarownych sytuacji.

3'

Korona na szaro. ŁKS na biało-czerwono.

2'

Sędzią spotkania jest Szymon Marciniak a pomagać mu będą Paweł Sokolnicki i Krzysztof Nejman.

1'

Następuje rozpoczęcie spotkania. Niech wygra lepszy.

18:09

Korona jednak łatwo pola i punktów nie odda. Goście zajmują wysoką 6 pozycję w tabeli, tracąc do czwartego Lecha zaledwie 3 punkty. Mając na uwadze fakt, że we wtorkowym finale Pucharu Polski zagrają Legia i Ruch czyli drużyny, które zajmują odpowiednio 1. i 2. miejsce w ligowej tabeli, zajęcie na koniec sezonu miejsca 4. może gwarantować start w europejskich pucharach. A to dla piłkarzy trenera Ojrzyńskiego, który niedawno przedłużył kontrakt z Koroną, byłoby wspaniałym uwieńczeniem tego sezonu.

18:02

Po niedzielnym remisie Lechii Gdańsk ze Śląskiem Wrocław, będący w strefie spadkowej ŁKS ma jedynie 3 punkty straty do rywala z Gdańska i bezpiecznego miejsca - jak ważne w dzisiejszym spotkaniu dla gospodarzy są trzy punkty nie trzeba nikomu uświadamiać. W razie zwycięstwa piłkarze z Łodzi zrównają się w tabeli w ilości oczek z zespołem Pawła Janasa.