Ależ radość w ekipie z Wielkopolski! Lech obecnie jest 4 i traci do Legii już "tylko" 4 oczka. Za uwagę dziękuje już serdecznie Piotr Bąk, pozdrawiam serdecznie

Lech wygrywa arcyważny mecz z Legią 1:0!

90'

Dobre uderzenie Janusza Gola broni Burić

90'

Bardzo dobre dośrodkowanie Możdżenia na groźny strzał zamienił Rudniev. Na posterunku był jednak Kuciak

90'

Robert Małek doliczył 3 minuty do drugiej połowy

90'

Rozpoczyna się ostatnia minuta regulaminowych 45 drugiej części tego spotkania

89'

Legia próbuje do końca, jednak jeszcze raz na spalonym znalazł się Ljuboja

87'

Ljuboja uderza na bramkę Buricia, jednak była to próba niecelna

86'

Rzut wolny dla Lecha po faulu na Drewniaku

85'

Sam do siebie zgrał piłkę Rudniev ;)

84'

Lech wyraźnie czeka już na koniec spotkania parkując autobus na swojej połowie boiska

83'

No może przesadziłem, ale to prawda, że Łotysz daje dzisiaj zdecydowanie za często łapać się w pułapkę ofsajdową

82'

Rudniev po raz setny w tym meczu znalazł się na pozycji spalonej

81'

Maciej Skorża cały czas żywo gestykuluje przy linii bocznej

79'

Rzut wolny dla Lecha, przepisy przekroczył Dickson Choto

78'

Rudniev przekracza przepisy a piłkarze Legii cały czas chcą wymóc na arbitrze pokazanie drugiej kartki Łotyszowi

77'

Ładny strzał nożycami Gola, jednak zdaje się, że sędzia dopatrzył się przewinienia

76'

Dobra akcja Efira, który wyłożył piłkę do Gola, ten jednak nie doszedł do tego podania

75'

Kuciak nabił Rudnieva i na jego szczęście piłka nie zmierzała w kierunku bramki

75'

Kwadrans pozostaje do końca tego spotkania

73'

Efir wchodzi na boisko w w miejsce Wawrzyniaka

72'

Zaskakujący strzał Rudnieva o mały włos nie zaskoczył Kuciaka!

71'

Lech dokonał już kompletu zmian w tym meczu, Legii pozostał jeszcze 1 manewr

70'

W miejsce Wołąkiewicza na boisko wchodzi Djurdjević

69'

A jednak Ivan Djurdjević za chwilę wejdzie na boisko prawdopodobnie za Wołąkiewicza

68'

Na boisko wejdzie za chwilę najprawdopodobniej Kamil Drygas

66'

25 minut pozostaje Legii na odrobienie poniesionych w 25 minucie strat ;)

65'

Spadło nieco tempo gry w ostatnich minutach. Głównie za sprawą nastawionych defensywnie gości

64'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego Tomasza Kiełbowicza pewnie łapie Jasmin Burić

63'

Sporo zamieszania na boisku. Ostatecznie Legia wznowi grę od rzutu wolnego

62'

Kiełbowicz zaraz po wejściu na boisko mógł zdobyć bramkę! Jego strzał odbił się od nóg rywali i Legia ma rzut rożny

61'

W miejsce Novo na boisko wchodzi Kiełbowicz

60'

Zbyt mocne podanie w kierunku Novo i Legia wznowi grę od autu

59'

Gol celnie uderzył na bramkę Buricia, ale nie było szans na zaskoczenie Bośniaka

59'

Legia w dalszym ciągu zawodzi dzisiaj swoich kibiców. Szczególnie jeżeli chodzi o sytuacje podbramkowe

58'

Drewwniak wchodzi na boisko w miejsce Tonewa

57'

Na boisko wejdzie za chwilę Drewniak

56'

Rudniev po raz enty dzisiaj dał złapać się na spalonym

56'

Beznadziejne podanie Ubiparipa w kierunku Aleksandara Tonewa

55'

Ubiparip po raz kolejny stracił w bardzo prosty sposób piłkę i jak na razie jest najsłabszym ogniwem swojego zespołu w drugiej połowie

54'

Niedokładny przerzut Rafała Murawskiego w kierunku Marcina Kikuta, którego uprzedził jednak jeden z zawodników Legii i goście mają aut

53'

Złe wyjście z bramki Buricia, o mało nie zakończyło się dla Lecha tragicznie

52'

Legia Warszawa - Lech Poznań</p><p>

52'

Bardzo dobra decyzji Ljubji o oddaniu strzału, jednak z celnością tej próby nie było najlepiej

51'

Rudniev raz jeszcze dał złapać się na spalonym, Łotysz zagarnął piłkę ręką i sędzia Małek mógł pokazać mu drugą kartkę

50'

Maciej Skorża bardzo zdenerwował się na decyzję sędziego i ze złości rzucił bidonem

49'

Kolejne słabe dośrodkowanie Kucharczyka wybijają poza swoje pole karne podopieczni Mariusza Rumaka

49'

Po strzale Ljubji piłka odbija się od nóg Lechitów i gospodarze mają rzut rożny

48'

Kuciak bardzo dobrym wyjściem na 14 metr uprzedza pędzącego do piłki Rudnieva

48'

Lech spokojnie przerywa akcję Legii w środku pola i konstruuje atak pozycyjny

47'

Dobra, długa piłka do Kucharczyka, niestety napastnik Legii nie zdołał opanować tego podania

46'

Od razu z groźną akcję ruszył Jędrzejczyk, jednak jego dośrodkowanie pozostawiło wiele do życzenia

46'

Drugą połowę rozpoczęli goście z Poznania

46'

W przerwie Rzeźniczaka zmienia Janusz Gol

14:25

Rzućcie okiem na aktualną tabelę Ekstraklasy. Legia zostaje na szczycie, Lech tuż za podium.

45'

Legia może i miała optyczną przewagę, częściej była przy piłce. Jednak to Lech wykorzystał nadarzające się szanse i prowadzi 1:0

45'

Koniec 1 połowy, jak na razie goście prowadzą 1:0

45'

Sędzia dolicza 2 minuty do pierwszej części gry

45'

Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowych 45 pierwszej połowy tego spotkania

44'

Wzorowo jak na razie swoje klub dopingują fani Lecha oraz Legii. Jak widać Wojewoda postąpiłby bardzo źle nie wpuszczając gości dzisiaj na trybuny

43'

Bardzo często przekraczają dzisiaj przepisy zawodnicy z Poznania

43'

Prosta strata Kucharczyka w okolicach pola karnego Lecha

42'

Nacho Novo fauluje Kikuta przed polem karnym Lecha

41'

Injac dobrze uprzedza Michała Kucharczyka i wybija piłkę na aut

40'

Injac przewinił w środku pola, za głowę chwycił się Radović. Jednak po chwili Serb z Serbem przybili sobie piątkę

39'

Dobry powrót Rzeźniczaka, który zabrał piłkę na skrzydle Tonewowi

38'

Jasmin Burić bardzo dobrze wyszedł z bramki i zatrzymał Novo, który powinien teraz zdobyć bramkę!

36'

Coś mi się wydaje, że obie jedenastki nie dokończą dzisiaj tego meczu w pełnych zestawieniach...

36'

Na szczęście Wołąkiewicz będzie mógł kontynuować grę

36'

Wołąkiewicz bardzo cierpi teraz na murawie czyżby kolejna wymuszona zmiana w Lechu?

35'

Kibicom Lecha jest bardzo ciepło a tymczasem żółta kartka dla Jędrzejczyka za faul na Wołąkiewiczu w środku pola

34'

Injac podawał na skrzydło do Możdżenia, ten jednak dał się złapać na spalonym

33'

Kucharczyk ładnie przedarł się w pole karne Lecha, jednak uderzył bardzo niecelnie

32'

Dobre dośrodkowanie Radovicia zamknął niecelnym uderzeniem głową Michał Kucharczyk

31'

Kolejny aut dla Legii, która nie stwarza jednak praktycznie żadnego zagrożenia pod bramką Buricia

30'

Fatalne dośrodkowanie Kucharczyka wybijają ze swojego pola karnego obrońcy Lecha

29'

I kolejna żółta kartka dla zawodnika Lecha, tym razem ukarany Wojtkowiak

28'

Dla Huberta Wołąkiewicza za faul w środku pola

28'

Fatalnie jak na razie współpracują ze sobą środkowi obrońcy Legii co zrodziło już 1 gola a przed chwilą Możdżeń mógł zdobyć 2 bramkę

27'

Burić dalekim podaniem wprowadzą piłkę do gry, po kolejnej niedokładnej akcji Legii Warszawa

27'

Kibice podczas meczu Legia - Lech

26'

Czy Legia zdoła w miarę szybko odpowiedzieć na ten cios? Jak na razi fatalnie podawał Astiz

26'

Łotysz wykorzystał świetnie podanie w uliczkę od Murawskiego i goście prowadzą 1:0!

25'

Rudniev!!!!! Lech prowadzi 1:0!

24'

0 celnych strzałów, taka statystyka widnieje po obu stronach

24'

Możdżeń szukał prostopadłym podaniem Rudnieva, ale ten znalazł się na pozycji spalonej

23'

Kucharczyk faluje Wołąkiewicza... Coraz więcej mamy szarpanej gry, szczególnie w środkowej strefie boiska

22'

Brakuje zdecydowanie celnych strzałów. Zarówno na bramkę Buricia jak i Kuciaka

22'

Nacho Novo fauluje Marcina Kikuta, chociaż nie wiem czy oprócz gwizdka Robert Małek nie powinien pokazać kartki

20'

Oba zespoły szukają sobie sytuacji, ale na razie nie ma klarownych okazji.

19'

Dla Rudnieva za groźny faul

18'

Najpierw szczęścia z dystansu próbował Ljuboja, po chwili Novo, ale obie próby daleko od celu.

15'

15'

Spadło nieco tempo spotkania, coraz więcej z gry mają zawodnicy Lecha.

13'

Sporo działo się pod bramką Legii dośrodkowanie Toneva o mało nie wpadło do bramki. Blisko oddania strzału był jeszcze Injac oraz Możdżeń

12'

Możdżeń minimalnie za mocno dośrodkował w pole karne. Ostatecznie goście wznowią grę od rzutu rożnego

12'

Jak na razie stroną zdecydowanie dominująca jest Legia, Lech jakby czekał na swoje okazje z kontrataków

10'

W miejsce kontuzjowanego Henriqueza na boisko wchodzi Wojtkowiak

10'

Dośrodkowanie Kucharczyka dwukrotnie wybijają goście ze swojego pola karnego

9'

Pierwszy rzut rożny dla gospodarzy w tym spotkaniu

9'

Już drugi raz potrzebuje w tym meczu pomocy medyków Lecha Panamczyk

8'

Luis Henriquez chyba będzie musiał opuścić boisko z powodu urazu

8'

Łącznie kibiców na stadionie jest dzisiaj około 28, może 29 tysięcy

7'

Dośrodkowanie jednego z zawodników Legii bardzo dobrze poza swoje pole karne piąstkuje Jasmin Burić

6'

Niecelnie zza pola karnego uderzył na bramkę Lecha Nacho Novo, Jasmin Burić zacznie z linii 5 metra

5'

Wołąkiewicz przecina podanie Vrdoljaka do Rzeźniczaka i gospodarze mają aut

5'

Po drugiej stronie boiska Astiz ładnie przyblokował Rudnieva i spokojnie piłkę w swoje ręce łapie Kuciak

4'

Burić dobrze wychodzi z bramki i uprzedza biegnącego do piłki Nacho Novo

4'

Tonev dał się obrońcom Legii złapać na spalonym i grę od rzutu wolnego wznowią gospodarze

3'

Mała przerwa w grze, spowodowana jest koniecznością posprzątania boiska z rzuconych serpentyn

2'

Powalczył Wołąkiewicz z Kucharczykiem w polu karnym, jednak o przewinieniu nie mogło być mowy

2'

Aut dla gospodarzy, Lech na razie czeka spokojnie na swoją okazję z kontrataku

1'

Od razu Legia wysokim pressingiem stara się atakować Lecha już na jego połowie boiska

1'

Szlagier tej kolejki T-Mobile Ekstraklasy rozpoczęli piłkarze z Warszawy

13:29

Kibiców gości jest dzisiaj ponad 1500 na trybunach

13:27

Rezerwa Lecha: Krzysztof Kotorowski, Ivan Djurdević, Semir Stilić, Kamil Drygas, Szymon Drewniak, Bartosz Ślusarski i Grzegorz Wojtkowiak.

13:27

Rezerwa Legii: Wojciech Skaba, Janusz Gol, Tomasz Kiełbowicz, Michał Efir, Daniel Łukasik, Dominik Furman i Bartosz Żurek.

13:27

Obie jedenastki wychodzą właśnie na murawę stadionu przy ulicy Łazienkowskiej prowadzeni przez trójkę sędziowską z Robertem Małkiem na czele

13:25

Chciałbym również serdecznie zachęcić do głosowania na moją osobę w konkursie na sportowego dziennikarza obywatelskiego roku. Aby mi pomóc wystarczy wysłać smsa (lub kilka) pod nr 7155 o tresci doroku.277 , Koszt sms-a to zaledwie 1,23 to niewiele dla was a mi pomoże mam nadzieję odnieść sukces w tym konkursie :)

13:21

Legia również wychodzi na ten mecz usposobiona ofensywnie z Nacho Novo, Michałem Kucharczykiem, Miroslavem Radoviciem czy Danijelem Ljuboją w pierwszym składzie