Jagiellonia BiałystokJagiellonia Białystok
2 : 1
Górnik ZabrzeGórnik Zabrze
95'

Sędzia Raczkowski kończy spotkanie w Białymstoku. Jagiellonia po słabym meczu zasłużenie wygrywa z Górnikiem 2:1. Za uwagę dziękuje Szura Bartłomiej

90'

3 minuty doliczone

88'

Za nieprzepisowe zatrzymanie Pawłowskiego

87'

Chaos, chaos dominuje na boisku w ostatnich minutach

85'

Nudna końcówka meczu. Nikt nie umie stworzyć sobie dogodnej sytuacji podbramkowej.

83'

Michał Pazdan opuszcza boisko

82'

Po mocnej wrzutce z prawej strony Kupisza Skorupski z problemami łapie piłkę

80'

Mariusz Magiera dośrodkowuje wprost na głowę Arkadiusza Milika, który pewnie pokonuje Sandomierskiego!!

78'

Pejovic leży na boisku - na murawę wejdą masażyści

77'

Aleksander Kwiek ukarany po raz 4 w tym sezonie żółtą kartką za faul na Grzybie

74'

Z boiska schodzi strzelec dwóch bramek Tomasz Frankowski. W jego miejsce Jan Pawłowski

72'

Niecałe 20 minut do końca tego mało emocjonującego spotkania w którym gospodarze prowadzą zdecydowanie i pewnie a Górnik nie umie stworzyć zagrożenia i sytuacji podbramkowych.

71'

Oj, oj groźnie dośrodkował Olkowski w pole karne i Sandomierski musiał ratować się wybiciem piłki na rzut rożny

69'

Jagiellonia dąży do zdobycia 3 bramki a Górnik jakby "przeszedł" obok meczu

64'

Druga zmiana w zespole gospodarzy. Łukasz Tymiński melduje się na boisku

64'

Pierwszy po przerwie rzut rożny dla Górnika

61'

Mamy kolejną zmianę. Na boisko wchodzi Michał Zieliński

61'

Pazdan po podaniu Olkowskiego trafia po rękach Sandomierskiego w poprzeczkę!!!!!

59'

Ale Frankowski po podaniu Grzyba marnuje 100% okazję!! Z 7 metrów jego uderzenie pewnie broni tym razem Skorupski

58'

Przepiękny gol Frankowskiego!! Pejović zagrywa świetnie do Franka, który będąc sam przed bramką pewnie pokonuje Skorupskiego!!

55'

Prejuce Nakoulma brzydko fauluje Cionka. Nie tego wymagamy od napastnika

53'

Górnik nie umie stworzyć zagrożenia pod bramką Sandomierskiego. Słabo dziś grają Nakoulma z Milikiem

51'

Frankowski do Kupisza ale dobrze łapie piłkę Skorupski

50'

Milik agresywnie atakuje Porębskiego i mamy rzut wolny dla Jagiellonii

49'

Bardzo spokojny początek drugiej połowy obserwujemy na boisku w Białymstoku

46'

Marcin Burkhardt z połowy boiska próbuje zaskoczyć Skorupskiego ale bramkarz Górnika łapie piłkę

46'

Jagiellonia zaczyna drugą połowę

16:51

Piłkarze wracają na boisko

45'

Koniec pierwszej połowy meczu. Emocji wielkich nie było jednak Jagiellonia po rzucie rożnym i strzale Frankowskiego pewnie prowadzi 1:0. Zapraszam po przerwie!

45'

Dwie minuty dolicza sędzia do pierwszej połowy

44'

Teraz Górnik próbuje zaatakować gospodarzy w końcówce meczu. Jagiellonia spokojnie chce dotrwać do gwizdka a Górnik jak na razie nieumiejętnie próbuje odrobić stratę z 29 minuty

42'

Prejuce Nakoulma próbuje wrzucić piłkę do Milika w pole karne - piłka jednak przelatuje wysoko nad poprzeczką

40'

Znów chwila spokoju na boisku

38'

Burkhardt do Frankowskiego zagrywa za wysoko

35'

Prejuce Nakoulma uderza - broni Sandomierski w dogodnej sytuacji

33'

Znów gospodarze próbują wymusić rzut karny za zagranie ręką rywala.

32'

Mariusz Przybylski fauluje rywala i ogląda żółtą kartkę

29'

Tomasz Frankowski po raz 13 pokonuje bramkarza rywali. Piłka kilka razy odbijała się od słupka i poprzeczki aż w końcu super strzelec pokonał Skorupskiego!!

26'

Chwila spokoju w tym spotkaniu

25'

Pewnie Sandomierski wyprzedza Dancha

24'

Akcja gości - Magiera minął Kupisza ale jego dośrodkowanie było bardzo niecelne

22'

"faul w ataku" Kupisza na Marciniaku

20'

Nerwowo przez moment na murawie za sprawą bardzo ostrej gry gości

19'

Pierwsze dwadzieścia minut to przewaga gospodarzy, którzy prowadzą grę. Podopieczni trenera Nawałki bronią się na swojej połowie

16'

Wymuszona zmiana wśród gospodarzy. Kontuzjowany Makuszewski opuszcza plac gry

15'

Jagiellonia w natarciu - Adam Danch wybija piłkę na kolejny rzut rożny

14'

Makuszewski nie będzie mógł kontynuować gry

13'

...a bramkarz Górnik ogląda za ten faul żółtą kartkę

13'

Makuszewski poza polem karnym wpadł na bramkarza Skorupskiego - piłkarz gospodarzy zwija się z bólu

11'

Nakoulma sugeruje sędziemu z Warszawy zagranie ręką - arbiter jednak bez reakcji na tą sytuację

11'

Nakoulma atakuje Sandomierskiego, który zmuszony jest wybić piłkę na aut

9'

Aktywny Kupisz znów w akcji na bramkę Skorupskiego

8'

Znów groźnie! Kupisz dośrodkowuje na głowę Frankowskiego ale super snajpera wyprzedza Danch i mamy korner

7'

Młody Milik nieudanie uderza na bramkę Sandomierskiego

6'

Grzyb leży na boisku mamy chwilową przerwę w grze

5'

Ale okazja Jagiellonii!! Frankowski pięknym technicznym uderzeniem po błędzie Pazdana próbował zaskoczyć wysuniętego Skorupskiego ale minimalnie chybił

3'

Na spalonym Frankowski

3'

Pierwsze dośrodkowanie Kupisza ale pewnie Skorupski

1'

Ręka w środku boiska Kupisza - rzut wolny dla gości już w 15 sekundzie meczu

1'

Zaczynają goście ze Śląska

15:45

Tomasz Frankowski i Michał Pazdan pełnią dziś rolę kapitanów w swoich zespołach

15:44

Oba zespoły witamy na murawie stadionu w Białymstoku - za moment początek spotkania

15:26

W historii oficjalnych spotkań Jagiellonia z Górnikiem zmierzyła się 16 razy. Siedem spotkań wygrał zespół z Zabrza, czterokrotnie zwyciężyła Jaga, a pięć razy mecze zakończyły się remisem.

15:20

Mecz z pewnością nie wywołuje takich emocji jak dzisiejsze Grand Derbi czy polski szlagier Legia-Lech co nie oznacza, że nie możemy spodziewać się emocj.