Zagłębie LubinZagłębie Lubin
90'

Koniec spotkania. Zagłębie wygrywa z Koroną 0:2.

90'

I dwie rzute kartki dla Liry w przeciągu minuty i zawodnik Zagłębia wuklucza Eltona Lirę. !

90'

I jeszcze jedna żółta

90'

Elton Lira

90'

I jeszcze czerwona kartka dla Maćka Korzyma, Korona w dziewiątkę.

90'

Korona dalej próbuje, jednak chyba nie będzie w stanie zdobyć choćby jednej bramki.

90'

I następna kartka dla zawodnika Zagłębia.

90'

Spotkanie potrwa decyzją arbitra aż o 5 minut dłużej .

89'

Ostatnia minuta i ostatnia zmiana trenera Hapala.

88'

Daleki od ideału i bramki strzał Rakowskiego.

85'

Kolejna zmiana w Zagłębiu.

83'

Dawno nie było kartki, to proszę bardzo... Csaba Horvath ukarany przez arbitra

81'

Pierwsza zmiana w szeregach Zagłębia.

80'

Korzym bliski honorowego trafienia dla Korony.

78'

Małkowski pokonuje Małkowskiego... i mamy 0:2. Szybka kontra Zagłębia zła interwencja Małkowskiego i Zagłębie powiększa przewagę.

77'

Kolejna kartka tym razem dla zawodnika gości.

74'

Dwie okazje dla Korony, najpierw uderzał Korzym a po rzucie rożny szczęścia próbował Stano.

72'

Na trybunach w Kielcach zasiada dziś 7096 kibiców, w tym około 50 osobowa grupa kibiców "Miedziowych".

70'

Kolejna już kartka dla zawodnika Korony,tym razem Maciej Korzym, mało który z zawodników nie ma kartki w szeregach Korony

69'

Skuteczna interwencja Golańskiego w starciu z Nhamoinesu, rożny dla gości.

67'

Ostatnia zmiana w Koronie, boisko opuszcza Sobolewski, który swojego setnego jubileuszowego spotkania nie będzie wspominał udanie, w jego miejsce Gołębiewski

64'

Korona mimo gry w osłabieniu stara się atakować, Zagłębie cały czas broni się i atakuje z kontry, czy żółto-czerwonym wystarczy sił, aby choć raz pokonać Ptaka? A może Zagłębie wykorzysta szansę i zwiększy prowadzenie? Zaczęły się emocje w meczu w Kielcach.

60'

Zmiana w Koronie, na plac gry wbiega Łuczak

57'

Kartka dla Lisowskiego

56'

Kartka dla Bilka za nieprzepisowe zatrzymanie Golańskiego.

55'

Sam na sam z Małkowskim Szymon Pawłowski, górą w tym pojedynku bramkarz Korony

54'

Niedokładne zagranie Widanowa i piłka dla Korony

50'

Strzał Lenartowskiego ofiarnie blokuje obrońca Zagłębia, udzielana jest mu teraz pomoc medyczna, po wznowieniu rożny dla Korony

49'

W idealnej okazji na 10 metrze myli się Hanzel

47'

Akcja Korony prawą stroną boiska , przerwana faulem przez Małkowskiego

46'

Drugą połowę rozpoczyna Korona.

45'

Arbiter w asyście ochrony i gwizdach kibiców schodzi do szatni... nic dziwnego ponieważ był on głównym i w dodatku słabym aktorem pierwszej połowy, pokazał aż 8 żółtych kartek oraz jedną czerwoną. Sam mecz pod względem sportowym na pewno również nie jest na najwyższym poziomie, Zagłębie pewnie wykorzystało jedenastkę i objęło prowadzenie, jednak żadna z drużyn nie stworzyła klarownej akcji z gry. Pozostaje mieć nadzieję na ciekawszą drugą część spotkania, na relację z której zapraszamy za niespełna 15 minut.

45'

Koniec pierwszej części gry. Zagłębie prowadzi z osłabioną Koroną 0:1.

45'

Ładny strzał Lenartowskiego minimalnie mija boczny słupek bramki Ptaka

45'

Arbiter dolicza trzy dodatkowe minuty .

45'

Rozpoczyna się ostatnia minuta pierwszej części gry, Korona przy piłce

43'

Małkowski ratuje Koronę po strzale Rakowskiego, rożny dla Zagłębia.

41'

Kartki trafiają również do piłkarzy Zagłębia, tym razem ukarany Rakowski.

40'

Rzut rożny dla Zagłębia, po wybiciu Golańskiego.

37'

Wymuszona zmiana w Koronie, plac gry opuszcza Kiełb, w jego miejsce Lenartowski.

37'

Nie będzie miał łatwego życia w tym meczu arbiter dzisiejszego meczu, głośne złodzieje nie ustaje na trybunach w kielcach od dobrym 5 minut.

35'

Kolejna kartka dla zawodnika Korony, Pavol Stao ukarany za dyskusje z arbitrem,

33'

Sernas pewnie wykonuje jedenastkę . Zagłębie prowadzi 0:1

33'

Za chwilę zobaczymy rzut karny dla Zagłębia, z trybun słychać głośne złodzieje, przy okazji czerwona kartka za drugą żółtą dla Jovanovića...

31'

Aleksandar Vuković.

27'

Kartka dla Jovanovica co wyraźnie nie podoba się sympatykom gospodarzy, rzut wolny dla Zagłębia z ok 40 metrów.

26'

I znów obserwujemy niedokładne zagranie ze środka pola w wykonaniu zawodników Korony.

24'

Kolejny korner dla Korony, tym razem po akcji Sobolewskiego.

22'

Kartka także dla Pawła Golańskiego za dyskusje z arbitrem.

22'

Piłkarz Zagłębia ukarany za swój teatralny upadek

21'

Nhamoinesu pada na murawę i łapię się za twarz jednak sędzia nie dał się nabrać i grę wznawia Korona.

20'

Korner dla Korony i sytuację wyjaśnia Hanzel,kontra Zagłębia

20'

Wielkie szczęście Zagłębie, bliski pięknej bramki ...samobójczej Adam Banaś, celował w samo okienko bramki Ptaka

19'

Zupełne nieporozumienie w szeregach Korony, fatalne zagranie ze środka w wykonaniu Jovanovića.

17'

Chwila przerwy w grze kontuzji przy interwencji nabawił się Ptak.

17'

Pierwszy rzut rożny w meczu wykonuje Korona, piąstkowanie Ptak ratuje Zagłębie przed zagrożeniem.

16'

Pierwszy kwadrans gry bardzo słaby w wykonaniu obu drużyn, Korona jest bardzo nieporadna w ataku, natomiast Zagłębie nastawione na przejęcie piłki i szybką kontrę nie stworzyło jeszcze klarownej sytuacji. Czekamy na bramki.

13'

Faulem odpowiada Zagłębie na murawie leży Pavol Stano.

12'

Pierwsza kartka w meczu dla Kamila Kuzery, faul blisko linii środkowej.

11'

Golański powstrzymuje akcję Zagłębia w środkowej strefie boiska.

9'

Wrzutka Pawłowskiego i zablokowany strzał Małkowskiego.

8'

Nerwowość w poczynaniach kieleckich defensorów, Zagłębie spokojnie utrudnia rozegranie piłki gospodarzom.

7'

Prosta strata Korony, niedokładne dośrodkowanie Sobolewskiego.

5'

Ładna akcja Korony, jednak na minimalnym spalonym Golański.

4'

Pierwsza akcja Zagłębia prawą stroną boiska przerwana przez kieleckich defensorów.

3'

Na ławce rezerwowych do dyspozycji trenera Hapala zostają Forenc, Lira, Rymniak, Sloboda, Traore, Wilczek oraz Woźniak. Trener Ojrzyński ma w obwodzie Pilarza, Malarczyka, Kaczmarka, Lenartowskiego, Papkę, Łuczaka oraz Gołębiewskiego

1'

Rozpoczyna Zagłębie

20:29

Dzisiejsze spotkanie ma szczególne znaczenie dla pomocnika gospodarzy Pawła Sobolewskiego, który po raz 100 wybiega w żółto-czerwonej koszulce.

20:27

Już na niespełna 5 minut rozpocznie się spotkanie, w którym Korona powalczy z Zagłębiem o pierwsze od 21 lat zwycięstwo z ekipą "miedziowych". Dla której z drużyn piątek trzynastego okaże się pechowy przekonamy się już za 90 minut.

20:24

Historia przemawia za Zagłębiem, które nie przegrało z Koroną już od 21 lat. W rundzie jesiennej lubinianie wygrali 3:1.

20:22

- Zdajemy sobie sprawę z walorów rywali i z tego, że niekiedy grają na pograniczu brutalności, ale my na pewno odpowiemy im tym samym - zapowiada szkoleniowiec Zagłębia Lubin Pavel Hapal.

20:21

Dzisiejsze starcie to mecz dwóch najlepszych drużyn ekstraklasy na wiosnę! Korona i Zagłębie w ośmiu meczach uzbierały po 17 punktów.

20:20

Witamy w relacji LIVE z meczu Korony Kielce z Zagłębiem Lubin. To drugi z rzędu mecz złocisto-krwistych na Arenie Kielce w odstępie kilku dni. Po tym jak ostatnio Korona w ostatniej chwili straciła 2 punkty z Lechem, dziś chce wygrać z Zagłębiem.