GKS BełchatówGKS Bełchatów
2 : 0
Jagiellonia BiałystokJagiellonia Białystok
98'

Koniec meczu. GKS pokonuje na własnym stadionie Jagiellonię 2:0 (2:0). Sędzie doliczył 4 minuty, skończył po prawie 8. Mimo to GKS dowozi do końca zwycięstwo 2:0!

93'

I jeszcze jedna zmiana w GKS. Giel za Żewłakowa.

91'

Zmiana w GKS. Michał Mak za Nowaka.

90'

Do II połowy doliczone 4 minuty.

90'

Nowak na ogromnym spalonym.

88'

Sporo bilarda na połowie GKS.

86'

Kartka dla Pawłowskiego za próbę wymuszenia rzutu karnego.

85'

Zbozień nonszalancko przepuścił piłkę lecącą w strefę obronna gospodarzy. Mogło być groźnie ale skończyło się rzutem rożnym dla Jagi.

83'

Seria wrzutów z autu w środkowej strefie boiska. Chwilę później Modelski faulowany przy linii środkowej.

81'

GKS zaczyna się cofać i bronić wyniku.

79'

Mogła to być akcja która dobiła by gości. Nowak wyszedł praktycznie "sam na sam" jednak zbyt długo przekładał sobie piłkę i zatrzymali go obrońcy!

74'

Wolny dla Jagi praktycznie na wprost bramki Sapeli. Norambuena uderza w poprzeczkę!

73'

Strzał Tymińskiego niemal spod połowy boiska bardzo niecelny.

70'

Ostatnia zmiana w Jagiellonii. Pawłowski za Gusicia.

67'

Wspaniała akcja GKS. Piłka chodząca jak po sznurku, później kocioł w polu karnym gości i strzał minimalnie ponad poprezczką bramki Sandomierskiego.

66'

I mamy sygnalizowaną przed chwilą zmianę. Za Maka wchodzi Buzała.

65'

Kartka dla Żewłakowa za faul taktyczny przed polem karnym GKS.

63'

Tymczasem rożny dla GKS. Zbozień bardzo blizko zdobycia głową trzeciego gola w tym spotkaniu.

62'

Szykuje się zmiana w GKS. Faulowany przez Makuszewskiego Mak sygnalizuje że nie będzie mógł dokończyć tego meczu.

61'

Kartka dla Makuszewskiego za faul w kole środkowym boiska.

58'

Jagiellonia długo utrzymywała się przy piłce na połowie GKS, jednak jak już zdążyliśmy się przyzwyczaić nie potrafiła tego wykorzystać.

56'

Żewłakow uderza sprzed pola karnego na bramę gości. Piłka odbija się jak w bilardzie i wychodzi poza boisko. Sędzia decyduje że od bramki rozpocznie Sandomierski. Decyzja ta nie podoba się strzelcowi.

55'

Na własnej połowie faulowany Sawala.

54'

Praktycznie pierwsza, ładna i składna akcja gości. Niestety strzał Makuszewskiego ponad bramką GKS.

53'

Po ładnym obsłużeniu w polu karnym Rasiak podaje do ... Sapeli.

51'

Jaga długo rozgrywała piłkę w okolicy środka boiska, aby ostatecznie posłać ją daleko za bramkę Sapeli ...

48'

Nowak główkuje na bramkę gości po wrzucie w pole karne, jednak Sandomierski tylko odprowadził piłkę wzrokiem poza boisko.

47'

Jaga zdecydowanie odważniej wchodzi w II połowę. Wszak nie mają już nic do stracenia.

46'

II połowę Zbozień rozpoczął z opatrunkiem na głowie.

46'

I ruszamy z II połową. W przerwie 2 zmiany w zespole gości. Na boisku pojawili się Burkhardt i Dzalamidze ,a opuścili je Seratlić i Ćerković

19:02

Pierwsza połowa bardzo dobra w wykonaniu GKS. Goście w defensywie, z wielkimi problemami stwarzali jakiekolwiek akcje. Za moment kolejne 45 minut spotkania, po którym GKS może znacząco przybliżyć się do utrzymania.

19:00

Na stadionie około 2000-2100 kibiców, z czego około 350 osób na młynie GKS i 80-100 w sektorze gości.

45'

Koniec I połowy. GKS prowadzi do przerwy 2:0.

45'

Kartka dla Cionka za faul na Nowaku.

45'

Do I połowy doliczone 2 minuty.

43'

Teraz na spalonym Wróbel.

42'

Nowak faulowany w okolicach narożnika boiska na połowie gości.

38'

Niebieska R - nie wiem jak ustawione są mikrofony przy transmisji TV, ale doping GKS jest przyzwoity, niesie się po cały stadionie i bez problemu zagłusza próby dopingu gości.

29'

Żewłakow na spalonym.

28'

Piłka wpadła na sektor gości. Chwilę potem kibice z Białegostoku skandują: "Piłka nożna dla kibiców!" ;)

26'

Pierwszy rożny dla GKS

24'

Doskonały mecz w wykonaniu GKS. Ciekawe, kombinacyjne akcje tworzone to raz po lewej, to raz po prawej stronie, próby strzałów. Jagiellonia bezradna!

22'

I teraz akcja pod bramką GKS. Seratlić uderza wysoko ponad bramką Sapeli.

22'

Mak próbował podobnego uderzenia jak w pierwszych sekundach Żewłakow jednak piłka wysoko ponad bramką.

21'

Rzut wolny dla GKS z boku pola karnego Jagi.

20'

Ponownie groźne pod bramką gości. Po wrzucie z autu spore zamieszanie w polu karnym Jagi ale ostatecznie obrońcy wybijają piłkę na połowę GKS.

18'

Pierwsze zagrożenie dla bramki Sapeli. Bezpośrednio z rzutu wolnego z około 45 metrów piłka leciała prosto w okienko bramki GKS. Sapela wyciągnięty jak struna wypił ją na róg.

17'

Karta dla Bożoka za faul w środku boiska.

15'

Pierwszy rożny w meczu. Niestety Jaga nie wykorzystała swojej okazji na stworzenie zagrożenia pod bramką GKS.

14'

Fatalne wznowienie z rzutu wolnego w środku boiska przez GKS. Piłka opuszcza boisko.

13'

Rasiak mógł zdobyć kontaktową bramkę, jednak piłka zaplątała mu się między nogami w polu karnym GKS.

11'

Mamy przerwę w grze. Na murawie leży jeden z zawodników gospodarzy. W tym samym czasie również kibice GKS prezentują oprawę - sektorówkę w asyście małych flag na kiju.

10'

Goście bardzo nieporadnie. Mają ogromne trudności z dostaniem się na połowę GKS, nie mówiąc już o stworzeniu groźnej akcji!

7'

Z rzutu wolnego rozpoczął Mak. Piłka zagrana w pole karne dotarła do Zbozienia, który lekko ją dzióbiąc zmienił jej trajektorię i skierował do bramki!

7'

I mamy 2:0 w Bełchatowie!

7'

Oba zespoły jakby nie wierzyły w taki wynik od pierwszych minut. GKS cały cały czas ostrożnie oczekuje Jagiellonii. Goście zaś nie kwapią się z atakami.

2'

Skrzydłem samotny rajd zrobił Wróbel, spróbował swoich sił jednak jego strzał został zablokowany. Do piłki przed polem karnym dopadł Żewłakow który potężnym uderzeniem z pierwszej piłki pokonał bezradnego Sandomierskiego

2'

Wspaniałe otwarcie meczu w Bełchatowie. Strzelcem Marcin Żewłakow!

1'

Pierwsza, ale dość nieskładna akcja GKS. Piłka opuściła linię końcową i od bramki rozpocznie Sandomierski.

1'

Rozpoczynają gospodarze.

17:57

Piłkarze wychodzą właśnie na murawę.

17:56

Za moment początek spotkania.

17:55

Niestety tradycyjnie już bardzo słaba frekwencja na bełchatowskim obiekcie. Tym razem jednak, w odróżnieniu od poprzednich meczu, niewielka ilość kibiców także w sektorze gości ...

17:48

Bełchatowianie wystąpią tradycyjnie w strojach zielono-czarno-zielonych. Goście na czerwono.

17:48

Jagiellonia: Sandomierski, Gusić, Bandrowski, Makuszewski, Rangel, Norambuena, Tymiński, Grzyb, Ćetković, Seratlić, Rasiak. W rezerwie: Ptak, Burkhardt, Dzalamidze, Pejović, Porębski, Pawłowski, Arłukowicz.

17:46

GKS: Sapela, Modelski, Sawala, Zbozień, Popek, Baran, Wróbel, Bożok, Mateusz Mak, Żewłakow, Nowak. W rezerwie: Budziłek, Fonfara, Lacić, Giel, Michał Mak, Wacławczyk, Buzała.

17:45

Za moment przedstawimy składu obu zespołów.

17:45

Relację dla Państwa przeprowadzi wprost ze stadionu w Bełchatowie Mariusz Roksela.

17:43

Witamy ze stadionu w Bełchatowie, gdzie miejscowy GKS podejmuje dzisiaj Jagiellonie Białystok.