Koniec spotkania. Widzew przegrał u siebie z Ruchem 1:2.

Okachi strzela z 20 metrów prosto w bramkarza.

GOOOL!!! Bramke dla Widzewa zdobywa Rybicki.

Nic nie wskazuje na to żeby wynik tego spotkania uległ zmianie.

Widzewiacy po raz kolejny nie zdołali dojść do zagrania kolegi w pole karne.

84'

W miejsce strzelca pierwszego gola dla Ruchu wchodzi Abbot.

82'

Trener gości mino pewnego prowadzenia Ruchu, nadal mobilizuje swoich zawodników.

80'

Abbot szykuje się do zmiany.

78'

Od kilki minut żadna z drużyn nie może dojść do sytuacji strzeleckiej.

77'

Ładne zagranie Jankowskiego, ale Piech nie zdołał dojść do piłki.

75'

Ładna akcja Bartovića, ale żaden z kolegów do doszedł do jego podania.

73'

Pierwsza zmiana w zespole gości. W miejsce Grzyba wchodzi Burliga.

68'

Zza pola karnego niecelnie strzelał Grzyb.

66'

Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. W miejsce Dhifallaha wchodzi Rybicki.

63'

Doszło do wcześniej wspominanie zmiany. Za Ostrowskiego, wchodzi Bartović.

62'

Kaczmarek nie trafia z 5 metrów do bramki.

61'

Żółta kartka dla Kaczmarka.

60'

Do zmiany szykuje się Bartković.

57'

Zamieszanie w polu karnym. Obrońcy Ruchy wybijają piłkę.

57'

Żółta kartka dla Stawarczyka.

55'

GOOOL !!! Piech wyskoczył najwyżej w polu karnym i umieścił piłkę w bramce Widzewa.

46'

48'

Piech oko w oko z bramkarzem gospodarzy. Górą bramkarz.

46'

Szansa dla Widzewa. Pesković pewnie łapie piłkę po dośrodkowaniu Kaczmarka.

45'

Zaczynamy drugą połowę spotkania.

14:27

Zawodnicy wybiegają na II część spotkania.

14:26

Aktualnie Ruch jest nowym wiceliderem! Sprawdźcie aktualną sytuację w tabeli Ekstraklasy.

14:24

Na meczu pojawiły się koszykarki Widzewa. Kamila Polit oraz Lucyna Kotonowicz.

45'

Sędzia kończy pierwszą cześć spotkania.

45'

Ależ okazja dla Widzewa. Niestety żaden z piłkarzy nie zdołał trafić do bramki Ruchy.

45'

Kaczmarek niecelnie dośrodkował z rzutu wolnego.

44'

Na spalonym Grzyb.

44'

Gra toczy się w środkowej części boiska.

39'

Bieniuk trafia w obrońce z 11stego metra. Po zamieszaniu w polu karnym.

36'

Ruch stara się utrzymywać piłkę jak najdalej od własnego pola karnego, Na razie im się to udaje .

34'

Nieporozumienie obrońcy z bramkarzem. Goście nie wykorzystali swojej szansy na strzelenie drugiego gola.

32'

Na spalonym zawodnik Ruchu.

30'

Zespół gospodarzy coraz śmielej atakuje. Niestety nie może tego udokumentować strzeleniem bramki.

28'

Niecelne dośrodkowanie widzewiaków. Piłkę przejmują zawodnicy Ruchu.

25'

Oziębała wychodzi sam na sam z bramkarzem, ale sędzia odgwizdał spalonego.

23'

Arek Piech nie zdołał przyjąć piłki i zmarnował szanse na strzał z 11stu metrów.

19'

Jankowski strzela z 16 metrów, trafia w boczna siatkę.

17'

Pinheiro bardzo niecelnie strzela zza pola karnego.

15'

Okachi strzela zza pola karnego ale piłka nie znalazła drogi do bramki.

14'

Świetna atmosfera na trybunach. Kibice wspierają dopingiem oba zespoły.

12'

Rzut wolny. Ukah nie zdołał skierować piłki do siatki, po dośrodkowaniu Kaczmarka.

11'

Pierwsza kartka w tym spotkaniu.

10'

Na spalonym zawodnik Widzewa.

9'

Widzewiacy chcą szybko odrobić straty. Ale obrona Ruchy gra twardo.

7'

GOOLL !!!! Jankowski nie do obrony.

3'

Pierwsza akcja Widzewiaków. Nieudany drybling Oziębały od bramki goście.

2'

Żaden z zespołów nie może oddać strzału na bramkę.

13:30

Rozpoczynają goście !

13:28

Zawodnicy już wychodzą na murawę.

13:21

Składy obu zespołów można zobaczyć w panelu po lewej stronie. W zespole Widzewa na ławce są: Kowalski, Rybicki, Mroziński, Duda, Bartkowski, Bartović, natomiast w Ruchu na ławce są: Perdijc, Abbot, Burliga, Lewczuk, Niedzielan, Lisowski oraz Starzyński.

13:20

Dla Widzewa i Ruchu będzie to jubileuszowe, sześćdziesiąte starcie. Aż 21 zakończyło się po myśli gospodarzy, 20 razy padał remis, a 14-krotnie korzystny rezultat wędrował do Chorzowa. Widzewiacy z pewnością nie będą mile wspominali jesiennego wyjazdu na Cichą, gdzie przegrali 1:3, kończąc passę meczów bez straty punktów. Kto tym razem będzie górą?

13:17

W tym sezonie sytuacja jest prawie analogiczna. RTS jest już pewny utrzymania i nie powalczy raczej o europejskie puchary. Z kolei "Niebiescy" są największą sensacją tego sezonu. Wcześniej bardzo niedoceniani, zajmują trzecie miejsce w tabeli i mają ogromną szansę na zdobycie pierwszego od 23 lat mistrzostwa Polski. Niektórzy fani Widzewa sugerowali nawet, żeby ich ulubieńcy ułatwili zadanie i pomogli wykonać milowy krok w kierunku trofeum.

13:14

Zgoda pomiędzy kibicami Widzewa i Ruchu pokazuje, że sympatycy różnych barw potrafią znaleźć ze sobą wspólny język i mocno wspierać na różnych płaszczyznach. Przewodzi im slogan: "jest nas dwóch, Widzew i Ruch". Podobnych przyjaźni jest w Polsce jak na lekarstwo, a już mało która z nich nie jest tak trwała i silna, jak widzewsko-chorzowska. Jej początki sięgają końca lat 70, kiedy piłkarze łódzkiego klubu specjalnie podłożyli się Ruchowi, by ten tylko pozostał w Ekstraklasie.

13:12

Witamy w relacji na żywo z pierwszego sobotniego meczu Ekstraklasy. Widzew Łódź podejmuje na własnym stadionie Ruch Chorzów.