Koniec meczu! ŁKS Łódź wygrał w Bielsku-Białej z Podbeskidziem 1:0!

Niektórzy z kibiców zaczynają opuszczać już trybuny

89'

Adrian Sikora - za faul

88'

Lekki strzał Łobodzińskiego w środek bramki, a i tak Zajac "wypluł" piłkę, nie było przed nim jednak żadnego łodzianina

86'

Saganowski prostopadle do Łobodzińskiego, który przegrał pojedynek bark w bark z Dancikiem, a piłkę spokojnie złapał Zajac

83'

Saganowski wycofał piłkę na szesnasty metr do Iwańskiego, ale ten został uprzedzony przez jednego z piłkarzy Podbeskidzia

80'

220 kibiców przyjechało do Bielska-Białej z Łodzi

79'

Adrian Sikora za Sebastiana Ziajkę

78'

Rafał Kujawa zmienił zmęczonego Grzegorza Bonina

75'

Bonin zagrał wzdłuż bramki, było groźnie, tyle że żaden z jego kolegów nie zdołał skierować futbolówki do siatki

74'

Płaski, dobry strzał Łobodzińskiego, który jednak nie zaskoczył dobrze ustawionego Zajac, tym razem Słowak nie miał "dziurawych rąk"

73'

Podbeskidzie-ŁKs

69'

Ivan Curić zmienił Mateja Nathera

68'

Wyszedł z bramki Zajac, nie wybił piłki, ale łodzianie nie zdołali wykorzystać faktu, że Słowak zostawił pustą bramkę. Dobrze zachowali się defensorzy Podbeskidzia, którzy wybyli futbolówkę poza pole karne

66'

Marek Gancarczyk zmienił Mateusza Stąporskiego

65'

Głową strzelał Saganowski, a właściwie to próbował strzelać, bo nie trafił czysto w piłkę

62'

Łabędzki skutecznie zastawiał piłkę i nie pozwolił, by lewą stroną przedarł się Malinowski

60'

Gercaliu dośrodkowywał w pole karne po kontrze, gdzie dobrze ustawiony był Zajac, który spokojnie przejął piłkę

58'

Iwański mocno z rzutu wolnego w pole karne, gdzie Zajac popełnił błąd i zamiast złapać piłkę, ledwo ją dotknął. Na jego szczęście wszystko skończyło się na rzucie rożnym dla łodzian

55'

Demjan nie zdołał ograć ostatniego obrońcy łódzkiego KS, którym był Łabędzki. Gdyby napastnik Podbeskidzia tego dokonał, byłby sam na sam z Velimiroviciem

53'

Rzut rożny mieli gospodarze, po którym dobrze ustawiony przy krótkim słupku Klepczarek wybił piłkę

50'

Ziajka wyszedł sam na sam z Velimiroviciem, ale z trudem utrzymywał się na nogach i przegrał pojedynek z bramkarzem ŁKS

49'

Podanie Klepczarka do przodu i do... nikogo właściwie

47'

Strzelał z bardzo ostrego kąta Łobodziński prosto w Zajaca, który i tak miał problemy ze złapaniem piłki

46'

Liran Cohen kompletnie niewidoczny w pierwszej połowie zmieniony przez Piotra Malinowskiego

46'

Wracamy do gry. Bielszczanie z zamiarem odrobienia strat, a łodzianie chcą utrzymać korzystny wynik

16:44

Statystyki po pierwszej połowie: Podbeskidzie-ŁKS strzały: 1-8, celne: 0-3, faule: 2-7, rożne: 4-3, spalone: 1-0

16:42

Fani Podbeskidzia w meczu z ŁKS

16:34

Przy takim rezultacie ŁKS zostaje w grze o utrzymanie. Sprawdźcie aktualną sytuację w tabeli Ekstraklasy!

45'

Do przerwy Podbeskidzie przegrywa z ŁKS 0:1

45'

Gieraga do Saganowskiego, który kapitalnie z pierwszej piłki zagrał do Łobodzińskiego, a ten mocno huknął i piłka odbiła się poprzeczki, a potem zatrzepotała w siatce gospodarzy

44'

Goooool! Wojciech Łobodziński! ŁKS prowadzi 1:0 w Bielsku-Białej

41'

Strzał Patejuka z rzutu wolnego tuż obok słupka bramki Velimirovicia

40'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego Iwańskiego na krótki słupek, gdzie głową strzelał nad poprzeczką Gieraga. Do końca sytuację kontrolował Zajac

38'

Pewna interwencja w obronie Łukasiewicza po dośrodkowani z rzutu wolnego Łatki, wybijając piłkę daleko w aut

36'

Statystyka strzałów 6:0 dla ŁKS, w tym dwukrotnie goście uderzali celnie

34'

Strzelał tuż zza pola karnego Bonia, jego uderzenie zablokował jeszcze Byrtek i Zajac spokojnie chwycił piłkę w "koszyczek"

32'

Stracił piłkę Łabędzki, ale Demjan w tej sytuacji wywalczył tylko rzut rożny

29'

Zamieszanie pod bramką Podbeskidzia, ale wszystko ułożyło się po myśli gospodarzy, bo Saganowski oddał niecelny strzał

28'

Dwa razy dość niepewnie, ale skutecznie piąstkował piłkę Velimirović

27'

Łabędzki w ostatniej chwili uprzedził Ziajkę, który już pędził do piłki i wyszedłby sam na sam

26'

Przestało padać w Bielsku-Białej i od razu lepiej ogląda się mecz, a piłkarzom na pewno łatwiej się gra

23'

Saganowski już przyjął sobie piłkę w polu karnym gospodarzy, ale nie zdołał się utrzymać na nogach i bielszczanie to wykorzystali, zabierając mu piłkę

21'

Sokołowski strzelał z siedemnastu metrów, został jednak zablokowany, gospodarze mieli jeszcze rzut rożny, a wszystko zakończyło się faulem w ataku

18'

Saganowski nie zrozumiał się z Iwańskim i goście stracili piłkę przed polem karny Podbeskidzia

16'

Piłka na piątym metrze szczęśliwie trafiła do Bonina, który jednak z ostrego kąta strzelił obok słupka

15'

Piłkarze Podbeskidzia pomagają usunąć reklamę Piłkarze Podbeskidzia przed meczem pomagali jeszcze usunąć reklamę z boiska

12'

Łukasiewicz pokusił się o strzał, tyle że bardzo, bardzo niecelny

10'

Zajac pewnie na piętnastym metrze przejął piłkę adresowaną do Bonina

8'

Oj ciężko się gra piłkarzom na boisku, przesiąkniętym wodą. Miejscami naprawdę futbolówka staje w miejscu i ciężko precyzyjne zagranie

6'

Świetna parada Zajaca po strzale z dystansu Bonina, było groźnie

4'

- Wygramy, wygramy, wygramy - krzyczą kibice gospodarzy

2'

Saganowski strzelał głową po centrze z narożnika boiska, ale nad poprzeczką

1'

Od razu lewą stroną ruszył Patejuk, dośrodkował w pole karne, gdzie spokojnie złapał piłkę Velimirović

15:46

Początek meczu! Rozpoczęli gospodarze

15:43

Boisko w Bielsku-Białej po małych opadach deszczu

15:38

Rozpadało się niestety na stadionie przy ul. Rychlińskiego i boisko od razu wygląda gorzej, przy liniach bocznych mamy kilka kałuż

15:37

Ławka rezerwowych - ŁKS: Olszewski, Salski, A. Papikyan, Kujawa, Romańczuk, Sasin, M. Gancarczyk

15:30

Ławka rezerwowych - Podbeskidzie: Bąk, Górkiewicz, Sourek, Sacha, Malinowski, Curić, Sikora

15:29

Trener Robert Kasperczyk daje dziś szansę od pierwszej minuty Damianowi Byrtkowi. Dla 21- latka będzie do debiut na boiskach Ekstraklasy

15:26

Chłodno, by nie powiedzieć, że zimno dzisiaj w Bielsku-Białej. Kibice mimo niekorzystnych warunków atmosferycznych powoli wypełniają trybuny, ale kompletu nie należy się spodziewać

15:25

Witamy ze stadionu w Bielsku-Białej. Już za 20 minut mecz obu tegorocznych beniaminków. Podbeskidzie gości Łódzki Klub Sportowy