3 : 1
CracoviaCracovia
1. połowa2 : 1
90'

Dziękuje serdecznie za tak liczne śledzenie naszej relacji live z tego meczu. Kłaniam się nisko i do napisania następnym razem- Piotr Bąk

90'

Koniec meczu Lech wygrywa z Cracovią 3:1 i zachowuje szansę na grę w europejskich pucharach

90'

Strata Rudnieva na pewno będzie bardzo odczuwalna, ale nie ma ludzi nie do zastąpienia :) to tak apropos pytania w komentarzach :)

90'

Rozpoczyna się właśnie ostatnia minuta regulaminowych 45 drugiej połowy tego spotkania

88'

Wolski szarżował prawą stroną boiska i Lech wznowi grę od linii bocznej

87'

Burić bardzo dobrze piąstkuje groźne dośrodkowanie rywali

87'

Cracovia już się chyba całkowicie poddała, a gospodarze spokojnie kontrolują przebieg gry

86'

fermil- bawi to zdecydowanie za duże słowo. Tymczasem niecelnie na bramkę Buricia uderzał Budziński

85'

Niecelne uderzenie Sławomira Szeligi mija bramkę Buricia o dobrych kilka metrów

84'

Wolski wchodzi na boisko w miejsce Rudnieva

83'

ORZeł Przeworsk- Legia ma trudny terminarz, ale wydaje mi się, że to ona zostanie mistrzem kraju. A Lech gra ostatnio coraz lepiej i zbliża się coraz bardziej do europejskich pucharów

81'

Za chwilę na boisko wejdzie Wolski

81'

Dośrodkowanie Kosanovicia zamykał jeden z jego kolegów jednak podanie było zbyt mocne i nic z tego dobrego nie wyszło

80'

kks- Lechici grają podaniami dokładnie, całkiem nieźle wychodzą dośrodkowania (oczywiście nie wszystkie)

79'

Van der Biezen dał się złapać na spalonym

78'

Ślusarski próbował strzelać nożycami, ale sztuka ta specjalnie mu nie wyszła

77'

Dobre uderzenie Van der Biezena broni świetnie ustawiony na linii bramkowej Burić

19:36

Tak się bawią kibice w Poznaniu! Lech Poznań - Cracovia

76'

W miejsce Nawotczyńskiego na boisko wchodzi Krzysztof Nykiel

74'

Do końca tego spotkania pozostaje około kwadrans

73'

Zbyt krótka centra Możdżenia zostaje wybita przez Nawotczyńskiego. Chwilę później niecelnie głową uderzał Ślusarski

73'

Siwy Pogoń i Piast, ale wróćmy do meczu Lecha, który głodny jest kolejnych bramek

72'

Tonew wstrzymał kontrę Lecha, gdyż nie miał żadnego wsparcia u swoich kolegów z murawy

71'

Rzut wolny dla Lecha, przepisy przekroczył Van der Biezen. Chwilę później dobre dośrodkowanie Tonewa łapie Kaczmarek

80'

Psajdak- tak mi się wydaje, chociaż ŁKS zwycięstwem w Bielsku zachował jeszcze cień szansy. Dużo lepiej zaczyna grać Lechia a od kilku kolejek zaskakuje mnie na plus Zagłębie

69'

Cracovia nie istnieje w drugiej połowie, ataki Pasów są albo nieskuteczne albo kompletnie nieprzemyślane i kończą się na 40 metrze od bramki Buricia

68'

W miejsce żegnanego burzą braw Ubiparipa na boisko wchodzi Tonew

68'

W miejsce Bartczaka na boisko wchodzi Matulevicius

67'

Vojo Ubiarip wyraźnie poluje na drugiego gola, tym razem jego uderzenie było niecelne

66'

KKS- nie słyszałem ale tumult jest tak duży, że mógł zagłuszyć :)

65'

Kilkanaście albo kilkadziesiąt flag prezentują teraz kibice Lecha zasiadającym w tzw. Kotle

64'

kks-esik ja osobiście typuje kogoś z dwójki Djurdjević, Tonev

63'

Kikut swoją grą w tym meczu pokazuje,że zasługuje na nowy kontrakt z Lechem

62'

Bardzo ładne dośrodkowanie Kikuta na bramkę zamienia Rudniev! Lech prowadzi już 3:1!

62'

Piłkę bardzo szybko stracił przechodzący wyraźny kryzys Ślusarski

61'

Aut dla Lecha, grę wznowi Henriquez

60'

xXx- chciałby, żeby mistrzem została najlepsza ekipa, która da nam nadzieje w eliminacjach do LM na dobry wynik...

59'

W sytuacji sam na sam z Buriciem gola nie zdobył Van der Biezen, a dobitkę Visnakovsa wybili Lechici poza boisko! Cracovia zmarnowała dwie 100% sytuacje w jednej akcji!

58'

Wołąkiewicz bardzo dobrze wybija piłkę spod nóg Van der Biezena

57'

Ubiparip dzielnie walczył o piłkę z Mateuszem Żytko, ostatecznie jednak od własnej bramki grę wznowi Kaczmarek

56'

Tomasz Kafarski został nieco przystopowany przez arbitra technicznego, ponieważ nagminnie opuszczał przeznaczoną dla niego strefę

55'

Centra Mateusza Możdżenia z rzutu rożnego na kolana na pewno nie powaliła zbyt wielu osób

54'

Żytko zablokował niezłe uderzenie Ubiparipa z tak zwanego fałsza

53'

kks-esik- niech wygra lepszy!

51'

Bojlević w dogodnej sytuacji zbyt mocno się odchylił i piłka po jego uderzeniu ląduje gdzieś w trybunach

51'

Niestety dla fanów Lecha strzał Łotysza okazał się minimalnie niecelny

19:09

Bohaterem pierwszej połowy Mateusz Możdżeń. Zobacz zdjęcia z Bułgarskiej!

Lech Poznań - Cracovia

50'

Ślusarski ładnie wygrał walkę z dwoma rywalami podał do Ubiparipa, którego centrę zamknął Rudniev

49'

Kibice Lecha i Cracovii "pozdrawiają" teraz fanów Wisły Kraków

48'

Luis Henriquez podaje niecelnie do swoich kolegów stojących pod polem karnym Kaczmarka

48'

Bez zmian rozpoczęły drugą połowę obie jedenastki

46'

Z lekkim poślizgiem zaczynamy relację z drugiej połowy

45'

Lechever- Cracovia grała dobrze po strzelonej bramce przez około 10-15 minut pozostała część 1 połowy to dominacja gospodarzy

45'

Koniec 1 połowy tego spotkania, jak na razie Lech prowadzi 2:1

45'

Dobra centra Możdżenia akcję zamykał Ubiparip i był bliski zdobycia swojej drugiej bramki w tym meczu

45'

amino- dziękuje serdecznie

45'

Dla Kosanovicia za faul na Rudnievie

45'

Lech wyraźnie czeka już na koniec 1 połowy tego spotkania

43'

Poślizgnął się w bardzo dobrej sytuacji Możdżeń i stracił piłkę

41'

Ależ gestykuluje w kierunku Kikuta teraz Mariusz Rumak

39'

Kaczmarek kapitalnym wyjściem na 20 metr ratuje swój zespół!

38'

Doskonale do tej centry wyskoczył młody Serb i Lech prowadzi 2:1!

38'

Kapitalną centrę Możdżenia na gola zamienia Vojo Ubiparip!

37'

Katastrofalne dośrodkowanie Ubiparipa

36'

Jest gol dla Lecha! Jednak sędziowie nie uznają tej bramki! Cały czas mamy zatem 1:1

35'

Dla Mateusza Bartczaka

34'

Kontuzjowanego Grzelaka zmienia Boljević

34'

Gospodarze domagają się rzutu karnego, sędzia jest jednak zupełnie innego zdania

33'

Jak na razie gospodarze nie mogą podnieść się po stracie bramki

32'

Dobrze urwał się Możdżeń, chwilę później zablokowano centrę Kikuta

30'

Dla Artjoma Rudnieva za niebezpieczne zagranie bez piłki

29'

Kaczmarek ucierpiał w starciu z Rudnievem. Sporo zamieszania mamy teraz na boisku

29'

Chwilowa konsternacja na trybunach. Jednak po chwili swój doping wznowili fani "Kolejorza"

28'

Grzelak skutecznie z "11" metrów i mamy 1:1 na Bułgarskiej

27'

Dla Cracovii o faulu na Viśnakovsie

27'

Kibiców jest około 10 tysięcy, może nieco więcej :)

26'

Nic ciekawego w ostatnim fragmencie nie dzieje się na boisko. A szczere powiem, że chciałbym, żeby poziom emocji chociaż w 1/5 wypełniał to co działo się we wczorajszym meczu Borussii Dortmund

24'

Wiele do życzenia pozostawiają jak na razie dośrodkowania zawodników z Krakowa

23'

Burić naciskany przez Van der Biezena ekspediuję piłkę daleko poza boisko

22'

Faul Murawskiego w środku pola, rzut wolny dla gości. Jak na razie mało mamy podbramkowych starć a więcej walki w środkowej strefie boiska

21'

Zbyt mocne podanie Szeligi do Grzelaka, piłka ląduje w "koszyczku" Buricia

20'

Centrę Henriqueza wybija z własnego pola karnego dobrze ustawiony Łukasz Nawotczyński

19'

Uderzenie zza pola karnego pewnie broni Jasmin Burić

18'

Próbował przedrzeć się w pole karne Rudniev, zatrzymał go jednak Mateusz Żytko

18'

Ślusarski ucierpiał w środku pola, jednak były to chwilowe problemy zawodnika z Poznania

16'

Bardzo niecelne dośrodkowanie z prawej strony boiska w wykonaniu zawodników z Krakowa

15'

Lech grał źle, niemrawo, ale co najważniejsze dla jego fanów wychodzi na prowadzenie

14'

Dośrodkowanie Henriqueza wykończył dobrze ustawiony Mateusz Możdżeń! Lech prowadzi 1:0!

13'

Słabo jak na razie wygląda gra gospodarzy. Lech nie może przedostać się pod pole karne rywali

12'

Zbyt mocne podanie Ubiparipa nie dochodzi do żadnego z jego kolegów stojących w polu karnym Cracovii Kraków

11'

Ładne zagranie Kikuta w pole karne Cracovii jako pierwszy przechwytuje dobrze wychodzący z bramki Kaczmarek

11'

W miejsce kontuzjowanego Arboledy na boisko wchodzi Wołąkiewicz

10'

Za mocne podanie do Ślusarskiego, który nie miał szans dojść do tej piłki

10'

Na boisko wejdzie Hubert Wołąkiewicz, a chwilę wcześniej Burić dobrym wyjściem uprzedza zawodników z Krakowa

9'

Lech przez chwilę będzie grał w 10. Injac wycofany do obrony

8'

Arboleda w asyście lekarzy opuszcza murawę i będzie zmiana

8'

Ucierpiał jeden z mięśni Kolumbijczyka. Już biegną lekarze pomóc zawodnikowi z Poznania

7'

Arboleda narzeka na uraz i za chwilę będzie chyba potrzebna zmiana

6'

Van der Biezen marnuje sytuację sam na sam z Buriciem! To powinno być 1:0 dla gości!

6'

Bartłomiej Grzelak dał się złapać rywalom na spalonym. Mamy zatem rzut wolny dla Lecha

5'

Szeliga szukał długim podaniem Grzelaka, ten był jednak dobrze blokowany przez Kamińskiego

4'

Murawski został powalony na murawę przez Van der Biezena i mamy rzut wolny dla Lecha

3'

Nieudana akcja Lechitów i mamy aut dla przyjezdnych

3'

Pierwszy rzut rożny w tym spotkaniu będą rozgrywać za chwilę gospodarze

2'

Daleka piłka do Rudnieva, jednak osamotniony Łotysz był bez szans w walce z trzema rywalami

2'

Jak na razie gospodarze wyraźnie schowani na swojej połowie czekają na okazję z kontrataków

1'

Od razu z atakami ruszają goście. Jednak fatalne dośrodkowanie Puzigaćy wybijają defensorzy Lecha

1'

Spotkanie od środka boiska rozpoczną goście a więc zawodnicy Cracovii Kraków

17:59

Kibiców Cracovii jest dzisiaj kilkuset, część w sektorze dla gości, a część siedzi razem z kibicami Lecha

17:58

Piłkarze wychodzą na murawę prowadzeni przez trójkę sędziowską z Sebastianem Jarzębakiem z Bytomia na czele

17:55

Wróćmy jednak do samego spotkania. Spiker najpierw wyczytał podstawową jedenastkę gości a następnie gospodarzy

17:54

Już nie pada ale to się dzisiaj dzieje w Poznaniu z pogodą to naprawdę jakieś żarty ;)

17:51

Może Majowie jednak mieli rację?

17:47

A w Poznaniu pada śnieg!

17:43

...- Zapraszamy na naszą relację live :)

17:41

Bójcie się chamy do pierwszej ligi wracamy zaczęli śpiewać kibice Cracovii, po tym jak spiker na stadionie ogłosił, że ŁKS pokonał na wyjeździe Podbeskidzie

17:26

Wybiegają właśnie piłkarze Cracovii, witają ich gromkie brawa kibiców zgromadzonych na stadionie miejskim w Poznaniu

17:26

Na boisku rozgrzewają się już od dobrych kilku minut zawodnicy gospodarzy. Na razie nie ma na murawie zawodników z Krakowa. Są tam jedynie bramkarze "Pasów"

16:29

Na murawę stadionu miejskiego wyszli teraz piłkarze obu klubów i jak zawsze przed spotkaniami piłkarskimi wymieniają uprzejmości

16:18

Pierwsi kibice zajmują już swoje miejsca na stadionie

16:08

Przyjaźń zobaczymy jednak tylko i wyłącznie na trybunach. Na boisku obie ekipy mają o co walczyć. Cracovia o utrzymanie z kolei gospodarze o europejskie puchary

16:07

Witam serdecznie, z tej strony Piotr Bąk. Zapraszam na relację live z meczu przyjaźni pomiędzy Lechem Poznań a Cracovią Kraków