1 : 3
Górnik ZabrzeGórnik Zabrze
1. połowa0 : 2
93'

Koniec spotkania. Górnik wygrywa w dobrym stylu z pogrążoną w kryzysie Cracovią.

91'

Telichowski zmienia Kwieka.

90'

Magiera ukarany żółtą kartką za odkopanie piłki.

89'

Dudzic złapany na pozycji spalonej.

89'

88'

Dośrodkowanie w pole karne gości, ale piłka przechodzi całą szesnastkę.

87'

Dogranie w pole karne, lekkie uderzenie głową Dudzica i broni Skorupski.

86'

Milik zmienia zmęczonego Nakoulme.

80'

Mączyński próbował indywidualnie, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką.

82'

Kwiek wychodzi twarzą w twarz z Cierzniakiem, ale uderza nad poprzeczką!

78'

Po zdobyciu bramki Cracovia rzuciła się do ataku, jednak na razie nieskuteczny jest Grzelczak, który nie wykorzystał dwóch okazji. Dobrze spisuje się także Skorupski.

77'

Grzelak szybko znajduje się w dogodnej sytuacji, ale zbyt długo zwleka z oddaniem strzału i w efekcie piłka ucieka mu spod nogi trafiając do Skorupskiego!

74'

GOOOOOOOOOL! 3:1! Van der Biezen zdobywa bramkę honorową po dograniu Adraza Struny!

73'

Budziński faulowany w obrębie koła środkowego.

72'

Potężne uderzenie Mączyńskiego i Cierzniak sparuje za linię końcową!

71'

Na trybunach gospodarzy oprawa zdecydowanie ładniejsza od gry piłkarzy.

69'

Szałachowski zmienia Boljevica.

66'

Nakoulma drybluje rywali w narożniku pola karnego, ale piłka zostaje wycofana do środkowej strefy.

64'

Kibice gości pozdejmowali koszulki, a Szeliga oddaje strzał niczym w rugby. Oklaski fanów Cracovii.

63'

Zawodnik Cracovii na razie poza linią boczną.

62'

Boljevic leży na murawie i potrzebuje pomocy masażysty.

61'

Cracovia wznawia na połowie i.. od razu traci piłkę. Oburzenie na trybunach.

59'

GOOOOOOOOOOOOL! 3:0! Zieliński wychodzi w sytuacji sam na sam i podcinką pokonuje Cierzniaka!

55'

Budziński ładnie ogrywa dwóch rywali, uderza w obrońcę i w dogodnej sytuacji znajduje się Grzelak, jednak napastnik Cracovii uderza nad bramką!

54'

Van der Biezen próbuje zagrania z pierwszej piłki do Dudzica, ale podaje do Szeweluchina.

51'

Niecelne podanie i piłkę przejmuje Nawotczyński.

48'

Słabe podanie w pole karne i Skorupski bez problemów łapie piłkę.

47'

Grzelak szybko odbiera piłkę rywalom podaje do Van der Biezena, ale ten uderza prosto w Skorupskiego!

46'

Mączyński zmienia Bembena.

46'

Zaczynamy drugą połowę!

46'

Przed rozpoczęciem drugiej połowy na murawie za Stebleckiego pojawia się Grzelak!

21:20

Beznadziejna sytuacja Cracovii, która po pierwszych 45. minutach na własne życzenie przegrywa 2:0. Dziecinne błędy doprowadziły do bardzo trudnego położenia "Pasów" przed startem kolejnej odsłony. Zapraszamy za 10 minut.

45'

Koniec pierwszej połowy po upływie jednej doliczonej minuty .

45'

Żółta kartka dla Nawotczyńskiego za faul taktyczny.

44'

Bemben ukarany żółtą kartką za faul przy linii bocznej.

44'

Suvorov zwalnia miejsce na boisku Dudzicowi.

43'

GOOOOOOOOOOL! 2:0 dla gości! Cierzniak otrzymuje podanie pod własną linią bramkową, popełnia błąd przy wybiciu i trafia w Zielińskiego! Piłka ląduje w bramce za plecami golkipera "Pasów"!

42'

Van der Biezen podaje Strunie pod chorągiewkę, ale ten szybko traci piłkę.

40'

Radomski ukarany żółtą kartką za faul na rywalu.

39'

Bezradna Cracovia, kolejne wybicie "na oślep".

38'

Budziński zmuszony do wybicia na aut, Radomski przeciąga Dancha.

36'

Danch wyprzedza Van der Biezena i wybija piłkę na aut.

35'

Niecelne podanie i Cierzniak wznawia z własnego pola karnego.

34'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:0 dla Górnika! Kompletnie zagubiona obrona Cracovii pozwala Kwiekowi na przyjęcie piłki, a następnie oddanie strzału z najbliższej odległości!

32'

Kolejny stały fragment gry dla Cracovii, ale tym razem futbolówka trafia bezpośrednio do rąk Skorupskiego.

31'

Boljevic dogrywa z rzutu wolnego w pole karne, Szeliga uderza głową, ale piłka przechodzi nad poprzeczką!

29'

Mocne zagranie z rzutu rożnego na krótki słupek, ale Nakoulma nie jest w stanie oddać strzału z trudnej pozycji. Wznowienie od bramki.

27'

Nawotczyński zmuszony do wybicia w trybuny.

26'

Szybki atak gości, ale w fazie końcowej Nakoulma zostaje zablokowany przez Radomskiego.

25'

Mocne zagranie w pole karne gości, ale piłkę pewnie łapie Skorupski.

23'

Podanie na skrzydło do Olkowskiego, ale ten znajduje się na pozycji spalonej.

22'

Hesdey Suart póki co musi opuścić murawę.

21'

Goście często starają się oddawać strzały z dystansu, ale wszystkie zostają zblokowane przez obrońców, bądź nie trafiają w bramkę.

20'

Podanie do snajpera z Burkina Faso, ale arbiter zauważa zagranie ręką. Mógł pokusić się o pokazanie żółtej kartki.

19'

Nakoulma fauluje Radomskiego na połowie rywala.

18'

Strzał Nakoulmy zostaje zablokowany, Suvorov rusza z kontratakiem, ale za wysoko podnosi piłkę zagrywając do Van der Biezena.

17'

Po zamieszaniu przed polem karnym potężny strzał oddaje Struna i trafia w boczną siatkę!

16'

Steblecki zagrywa do Van der Biezena, ten szybko oddaje z powrotem, ale pomocnik "Pasów" źle przyjmuje piłkę i w efekcie ta przechodzi na korzyść gości.

15'

Zawodnik Górnika złapany na spalonym i Cracovia wznawia na własnej połowie.

13'

Nakoulma przedostaje się w pole karne, z trudnej pozycji oddaje strzał i piłka przechodzi kilka centymetrów obok słupka!

11'

Magiera uderza z rzutu wolnego, ale piłka z małą prędkością przelatuje obok prawego słupka bramki Cierzniaka.

10'

Olkowski ładnie zasłania piłkę przed Suartem i zdobywa dzięki temu wznowienie z autu.

9'

Van der Biezen dogrywa w pole karne, ale do piłki nie zdążył w porę dobiec Szeliga. Futbolówka w rękach Skorupskiego.

8'

Budziński próbuje podać prostopadle do Suvorova, ale zagranie przecina defensor gości.

7'

Próba zaskoczenia Skorupskiego strzałem zza pola karnego, ale Szeliga nieczysto trafia w piłkę.

5'

Steblecki ładnie ogrywa rywala na zamach, ale oddaje strzał w nogi obrońcy.

3'

Złe podanie Szeligi do Van der Biezena i goście przejmują futbolówkę. Pomocnik Cracovii mógł spróbować dograć lepiej rozstawionemu Suvorovowi.

2'

Cały sektor gości wypełniony po same brzegi i fani Górnika mogą starać się rywalizować z kibicami Cracovii.

1'

Suart faulowany przez Bembena przy linii bocznej.

1'

Pierwszy gwizdek i zaczynamy mecz!

20:28

Obie jedenastki właśnie pojawiły się na murawie!

20:20

Do rozpoczęcia meczu pozostało 10 minut!

20:20

Zawodnicy obu ekip zeszły już do szatni, aby posłuchać ostatnich wskazówek trenera i przebrać się w trykoty meczowe.

20:17

Co ciekawe w pierwszym składzie Cracovii wystąpi do niedawna kontuzjowany Alexandr Suvorov! Na ataku drużyny gości zagra słynny "Prezes" - Prejuce Nakoulma, który łącznie we wszystkich rozgrywkach w tym sezonie strzelił już osiem goli dla Górnika.

20:13

Tutaj można przeczytać zapowiedź tego spotkania w naszym serwisie.

20:12

Od pierwszych minut zagra znany już wśród kibiców Cracovii - Sebastian Steblecki. Młody pomocnik zaimponował swoimi umiejętnościami Tomaszowi Kafarskiemu i tydzień temu rozegrał dobre 90 minut w meczu ze Śląskiem.

20:06

A oto, wyjściowa jedenastka "Pasów": Cierzniak, Struna, Radomski, Nawotczyński, Suart, Budziński, Boljevic, Szeliga, Steblecki, Suvorov, Van der Biezen. Ławka rezerwowych: Drzewiecki, Nykiel, Żytko, Grzelak, Bartczak, Szałachowski, Dudzic.

20:02

W dzisiejszym meczu "Torcida" wystąpi w składzie: Skorupski, Pazdan, Shevelyukhin, Kwiek, Nakoulma, Olkowski, Przybylski, Magiera, Bemben, Zieliński, Danch. Zmiennicy: Witkowski, Wodecki, Thomik, Marozas, Telichowski, Mączyński, Milik.

20:00

Witam na relacji live z meczu Ekstraklasy pomiędzy Cracovią, a Górnikiem Zabrze!