ŁKS ŁódźŁKS Łódź
1 : 2
Zagłębie LubinZagłębie Lubin
96'

Sędzia Borski kończy ten mecz. Dwa rzuty karne, czerwona kartka i 3 bramki!! Wiele się działo choć po pierwszej połowie na to się nie zanosiło!! Za śledzenie relacji dziękuje Szura Bartłomiej

95'

Za opóźnianie gry

92'

Ostatnia zmiana

92'

Pewnie Pawłowski!! Co za emocje!!!!

91'

Kartka żółta za faul

90'

Karny dla Zagłębia!!!!!

90'

Fantastycznie broni Wyparło strzał Hanzela!!

89'

Łabędzki fauluje Sernasa na linii pola karnego!! Ale emocje w Łodzi!

87'

Bartosz Rymaniak dostaje drugą żółtą kartkę za faul i opuszcza boisko!!

87'

Po pierwszej połowie wydawało się, że ten mecz będzie bardzo senny. Druga połowa jednak była zdecydowanie lepsza!!

86'

Piękna końcówka w Łodzi

83'

Mamy wyrównanie!! Gercaliu pewnie pokonuje Ptaka!

81'

Karny dla ŁKS !!!!

80'

Co za bramka!!!!!!!!!!!!!!!! Obrońcy ŁKS za krótko wybili piłkę i Czech bez zastanowienia z 18 metrów huknął na bramkę. Wyparło stał jak zaczarowany i piłka wpadła do siatki!!

78'

Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy w tym spotkaniu

74'

Dziwna zmiana w zespole ŁKS - czyżby szkoleniowcy gospodarzy nie chcieli wygrać meczu? A może młody Stąporski opadł już z sił?

72'

Mateusz Stąporski po kontrze uderza minimalnie obok słupka !!

71'

Oj...ta skuteczność!! Sernas do Pawłowskiego a ten lewą nogą bardzo wysoko nad poprzeczką posyła futbolówkę

71'

Łobodziński ładnie ograł Costę ale fatalnie dośrodkował w pole karne Ptaka - a mogło być groźnie

69'

Po akcji całego zespołu Łukasz Hanzel uderzył piłkę z 16 metrów. Futbolówka jednak wpadła wprost w ręce Wyparły

66'

Ale zamieszanie w polu karnym ŁKS. Kilka strzałów zablokowanych przez obrońców gospodarzy i jednak znów piłka do siatki nie wpadła!

64'

I mamy zmianę także w zespole Zagłębia

64'

Pierwsza zmiana w zespole ŁKS

62'

No i sytuacja na boisku wraca do tego co oglądaliśmy w pierwszej połowie, czyli z boiska wieje nudą...

61'

Godzina meczu za nami - doczekamy się bramek w Łodzi ?

58'

W ciągu pierwszych 15 minut drugiej połowy wydarzyło się zdecydowanie więcej niż w ciągu całej pierwszej połowy.

54'

Pawłowski zza pola karnego uderza piłkę i Wyparło z problemami łapie jednak futbolówkę

53'

Iwański wprost w ręce Ptaka.

52'

Costa fauluje 30 metrów przed swoją bramką! To okazja dla Iwańskiego

51'

Saganowski trafia w poprzeczkę uderzając piłkę głową po akcji znów Stąporskiego!

51'

Ptak przed polem karnym odważnym wyjściem uprzedza Stąporskiego

50'

Akcja Zagłębia - Hanzel głową z 3 metrów nie trafia do siatki!! Świetnie rozpoczęła się nam ta druga część!!

47'

Przepiękna akcja dwójki Iwański-Stąporski. Młody napastnik wpadł w pole karne i z 5 metrów mocno uderzył piłkę na bramkę Ptaka. Golkiper Zagłębia popisał się jednak fantastyczną obroną

46'

Zaczynamy drugą połowę

14:33

Piłkarze wracają na murawę

45'

Kończy pierwszą część meczu Pan Borski. Oby drugie 45 minut było lepsze niż to które właśnie minęło.

45'

120 sekund dolicza Pan Borski

42'

Gieraga w polu karnym zablokowany przez obrońców po podaniu Bonina

38'

Do końca pierwszej połowy pozostało 7 minut. Oba zespoły swoimi sposobami próbują stworzyć okazje pod bramką rywali ale sytuacji nie ma zbyt wiele.

36'

Mała kopanina w środkowej strefie boiska. W pewnym momencie błąd popełnia Adam Banaś ale Saganowski pogubił się w dryblingu i goście odzyskali piłkę

33'

Lira dośrodkował w stylu gracza rugby :)

31'

Kontra gości - Pawłowski wrzuca piłkę do Rachwała ale ten drugi źle trafia głową i piłka wysoko nad poprzeczką przelatuje

30'

Jaki błąd Vidanova i Banasia!! Po świetnym zagraniu Gieragi, który podał mocną piłką wzdłuż linii bramkowej dwaj obrońcy gości nie trafili w futbolówkę i dopiero Rymaniak wybił futbolówkę!

29'

Kolejna szansa dla ŁKS - Saganowski zablokowany i piłka poza końcową linią boiska

27'

Chwila gry w środkowej strefie boiska

24'

Mamy pierwszą zmianę wśród gości. Kontuzjowany Horvath opuszcza boisko

21'

Kolejna okazja Stąporskiego - znów obok słupka

21'

ŁKS próbuje kontrować i przejmować inicjatywę w tym meczu. W 20 minucie gospodarze mają pierwszy róg po którym Łukasiewicz był bardzo bliski pokonania Ptaka!!

18'

Świetna kontra ŁKS Iwański będąc w narożniku pola karnego próbował dograć do będącego w środku Stąporskiego ale młody gracz ŁKS został dobrze zablokowany przez Bonina

15'

Klepczarek ratuje swój zespół przed stratą bramki blokując Sernasa, który był bardzo blisko udanego strzału

14'

Hanzel wrzuca piłkę z kolejnego rzutu wolnego do Biłka ale Czech nie dochodzi do tego podania

12'

Kolejne nieudane zagranie z formacji defensywnych gospodarzy do atakujących, którzy nie mieli szans na dojście do podania

11'

A w Łodzi swój zespół wspiera spora liczba kibiców Zagłębia

9'

Znów piłka wraca pod pole karne ŁKS

9'

Pierwsza akcja ŁKS ale będąc pod polem karnym Ptaka Saganowski nie zrozumiał się z Maciejem Iwańskim

7'

Kolejna akcja gości. Pawłowski wrzuca w pole karne i znów obrońcy muszą ratować się wybiciem poza końcową linię

6'

Lira w indywidualnej akcji zatrzymywany przez Łabędzkiego

5'

Ładną wrzutkę wybijają obrońcy ŁKS

4'

Dobra okazja dla gości. Blisko pola karnego Wyparły Hanzel jest faulowany przez Gieragę.

3'

Leży trzymając się za rękę na murawie Darvydas Sernas

2'

Łks próbuje grać w pierwszych minutach bardzo wysokim pressingiem. Zagłębie jednak jak do tej pory spokojnie sobie radzi