Sobota, 24 marca 2012, godz. 18:00
1 : 1
GKS BełchatówGKS Bełchatów
19:54

Rozczarowanie na stadionie Legii. Rozczarowali gospodarze i piłkarze GKSu. Mimo olbrzymiej przewagi w strzałach (22-3; celne: 8-2) Legia nie zdobyła kompletu punktów i ma już tylko dwa punkty przewagi nad Śląskiem Wroclaw. Remis jest sprawiedliwym wynikiem, ale obu drużyn nie "urządza". Za wspólnie spędzony czas dziękuje Państwu Tomasz Górski.

95'

Sędzia kończy mecz. Remis na Łazienkowskiej.

94'

Miroslav Radović chciał podać wzdłuż linii pola karnego. Maciej Szmatiuk wybija piłkę na rzut rożny.

92'

Zakotłowało się pod bramką GKSu. Z pomocą przyszedł im... Ismael Blanco, który zagarnął piłkę sprzed nosa Nacho Novo.

91'

Sędzia przerywa na chwilę grę - Grzegorz Baran nie podnosi się z murawy i na noszach opuszcza boisko.

89'

Na spalonym Paweł Buzała. Nieudana kontra GKSu.

88'

Michał Kucharczyk nie opanował piłkę w narożniku boiska. Od bramki Łukasz Sapela.

87'

Paweł Buzałą wygrał pojedynek o piłkę z Michałem Żewłakowem. Sędzia dopatrzył się faulu napastnika gości.

86'

Nacho Novo zmienia Janusza Gola.

85'

Danijel Ljuboja strzela zza pola karnego. Łukasz Sapela pewnie paruje piłkę na rzut rożny.

85'

Paweł Buzała, zdaniem sędziego, na spalonym. Pomyłka liniowego.

84'

Tomasz Wróbel doskonale zagrywa na wolne pole do wbiegającego Marcina Żewłakowa. Ten miał tylko dołożyć nogę, ale zdecydował się na przyjęcie piłki. Futbolówka odskoczyła napastnikowi GKSu i Dusan Kuciak łapie ją.

82'

Janusz Gol strzela z woleja z 12 metrów nad poprzeczką.

82'

Marek Wilusz prostopadłym podaniem do Pawła Buzały chciał zacząć kontrę swojej drużyny. Jakby podal do Kamila Kosowskiego, to ta akcja by się powiodła. A tak stracona szansa przez niedokładne podanie.

79'

Grzegorz Baran w ostatniej chwili "dziubnął" piłkę Miroslavowi Radoviciowi. Serb chciał uzyskać rzut karny dla Legii, ale gwizdek sędziego milczy.

77'

Ismael Blanco wchodzi na boisko w miejsce Rafała Wolskiego - strzelca pierwszej bramki w tym meczu.

75'

Dusan Kuciak daleki wyjściem uprzedza Pawła Buzałę. Ale napastnik GKSu był na spalonym.

75'

Paweł Buzała faulowany 30 metrów od bramki Legii. Artur Jędrzejczyk przebiegł sprintem kilkadziesiąt metrów i po starciu z przeciwnikiem padł na murawę. Nie ma faulu.

72'

Rafał Wolski centruje, ale Kamil Kosowski ponownie wyjaśnia sytuację.

72'

Michał Kucharczyk strzela z 20 metrów. Piłka po rykoszecie wychodzi na rzut rożny.

70'

Miroslav Radović nieczysto trafił w piłkę zagraną z rzutu rożnego przez Rafała Wolskiego. Chciał ją przedłużyć, a wyszedł marny strzał.

69'

Marcin Żewłakow pogubił się wyprowadzając kontrę. Piłkę przejął Ivica Vrdoljak.

68'

Grzegorz Baran przerywa akcje Legii. Jak nie faulem to pomagając sobie zagraniem ręki.

66'

Michał Kucharczyk faulowany. Piłkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego wybija Kamil Kosowski. Legia powinna poćwiczyć wykonywanie rzutów wolnych.

64'

Zmiana w Legii: za niewidocznego Michała Żyro wchodzi Michał Kucharczyk.

63'

Michał Żewłakow posyła daleką piłkę w pole karne GKSu. Ta pada łupem Łukasza Sapeli.

61'

Jakub Wawrzyniak ładnie minął Tomasza Wróbla. Ten faulem przerwał akcję reprezentanta Polski. Wolny bez zagrożenia pod bramką gości.

59'

1:1! Paweł Buzała faulowany przez Michała Żewłakowa w ok. pola karnego. Dośrkodkowywał Kamil Kosowski, a najwyżej w polu karnym wyskoczył... Marcin Żewłakow. Remis!

57'

Jakub Rzeźniczak strzela zza pola karnego wysoko nad bramką Łukasz Sapeli.

57'

Filip Modelski chciał dośrodkować w pole karne Legii. Kopnął z całej siły w chorągiewkę zamiast w piłkę.

55'

Miroslav Radović dostaje piłkę w polu karnym i pokonuje Łukasza Sapelę. Serb był jednak na spalonym. Gol nieuznany.

50'

A za Pawła Giela wchodzi Marcin Żewłakow.

49'

Kamil Kosowski zmienia Mateusza Maka.

46'

Druga połowa rozpoczęta i od razu 2 zmiany w składzie GKSu

48'

Koniec pierwszej połowy. Legia prowadzi 1:0 z GKSem Bełchatów.

44'

Danijel Ljuboja strzela bardzo mocno z rzutu wolnego. Łukasz Sapela pewnie łapie ją do "koszyczka".

43'

Paweł Giel ucierpiał w starciu o górną piłkę z Ivicą Vrdoljakiem. Po paru sekundach wstał z murawy.

41'

Filip Modelski skutecznie wypychany przez Jakuba Wawrzyniaka. Od bramki Dusan Kuciak.

39'

Wolny dla Legii. Danijel Ljuboja trafił z Filipa Modelskiego, który stał w murze. Sam.

38'

Rafał Wolski po indywidualnej akcji "wpadł" z piłką w pole karne GKSu i z zimną krwią posyła piłkę obok Łukasza Sapelę. Legia 1, GKS Bełchatów 0

35'

Mate Lacić musiał opuścić boisko z powodu boiska. Potrzebna jest interwencja lekarzy. Michał Żyro strzela z linii pola karnego obok bramki. Powinien podać do wolnego Miroslava Radovicia.`

33'

Filip Modelski chciał przekonać sędziego, zę był nieprzepisowo zatrzymywany przez Ivicę Vrdoljaka. Tomasz Musiał nakazał grać dalej.

30'

Legia była bliska gola po strzale głową... Janusza Gola. Łukasz Sapela broni.

29'

Paweł Buzała znowu przed doskonałą szansą do zdobycia gola. Wielki błąd Jakuba Rzeźniczaka, który za lekko wycofywał piłkę do bramkarza. Piłkę przechwycił Paweł Buzała, ale znowu zatrzymany przez bramkarza gospodarzy.

25'

Danjel Ljuboja krótkim dryblingiem oszukał Macieja Wilusza i zagrał wzdłuż linii. Nikt nie przeciął tego podania. Po chwili Miroslav Radović był bliski pokonania Łukasza Sapelę, ale bramkarz GKSu nogami zatrzymuje strzał Serba.

23'

Danijel Ljuboja na spalonym. Akcja Jakuba Rzeźniczaka lewą stroną przerwana przez Macieja Szmatiuka. Rożny dla Legii, ale bez zagrożenia pod bramką Łukasza Sapeli.

20'

Mate Lacić ucierpiał w starciu z Miroslavem Radoviciem - przypadkowo Serb "pociągnął" butem po jego głowie

19'

Tomasz Wrobel wyprowadził kontrę i podawał do wolnego Mateusza Maka, ale w porę piłkę przejął Michał Żewłakow.

17'

Tomasz Wróbel chciał ładnym podaniem "uruchomić" Pawła Buzałę, ale ten nie zorientował się w sytuacji.

16'

Bilardowa gra obu drużyn na środku boiska przerwana przez Mate Lacicia, który wybił piłkę na "uwolnienie".

14'

Filip Modelski próbował dośrodkować z prawej strony boiska. Zamiar dobry, wykonanie gorsze.

12'

Wolny dla Legii z ok. 20 metrów. Piłkę pewnie łapie Łukasz Sapela.

9'

Kapitalna prostopadła piłka do Pawła Buzały, nie przeciął jej Ivica Vrdoljak i napastnik gości był sam na sam z Duszanem Kuciakiem. Górą bramkarz Legii.

8'

Paweł Giel na spalonym.

7'

Miroslav Radović strzela z ok. 20 metrów daleko od bramki Łukasz Sapeli.

4'

Michał Żyro dostał dobrą piłkę na piętnasty metr z lewej strony boiska, ale jego strzał został zablokowany.

3'

Miroslav Radović za daleko wypuścił sobie piłkę i stracił ją na rzecz Mate Lacicia. Kontra gości przerwana faulem Jakuba Rzeźniczaka.

2'

Ze środka zaczęli Danjel Ljuboja i... Ivica Vrdoljak, który szybko wrócił do środka obrony.

17:59

Ze środka zaczyna Legia.

17:54

Legia Warszawa, lider tabeli T-Mobile Ekstraklasy, podejmuje przed własną publicznością dwunasty GKS Bełchatów. Gospodarze chcą umocnić swoją pozycję, "Brunatni" - oddalić się od strefy spadkowej. Na środku obrony Legii zagra, obok Michała Żewłakowa, Ivica Vrdoljak zastępujący na tej pozycji Inakiego Astiza. Goście zagrają bez Miroslava Bożoka. Na relację na żywo meczu Legia Warszawa - GKS Bełchatów zaprasza Tomasz Górski.