4 : 1
Widzew ŁódźWidzew Łódź
1. połowa2 : 1
92'

Koniec spotkania. Jagiellonia, przy sporej pomocy samych Widzewiaków, pewnie zwyciężyła 4:1.

90'

Dwie minuty doliczone.

90'

Żółta kartka dla Pawłowskiego za faul.

88'

Jagiellonia spokojnie rozgrywa piłkę w końcówce spotkania. Nie ma się co dziwić, bo wynik jest w pełni satysfakcjonujący.

85'

Po strzale Pawłowskiego piłkę odbił Mielcarz, a do siatki piłkę dobił Rasiak. Sędzia dopatrzył się jednak słusznie spalonego.

81'

Oziębała ukarany żółtą kartką.

80'

Burkhardt sprzed pola karnego uderzył obok słupka!

79'

Kupisz płasko uderzył z narożnika pola karnego po rozegraniu rzutu wolnego, ale Mielcarz pewnie złapał piłkę.

76'

Nie długo nacieszył się opaską kapitańską Grzyb. Zmienia go Pawłowski.

73'

Zmiana w Jagiellonii. Frankowski oddaje opaskę kapitańską Grzybowi, a jego miejsce Rasiak. Strzelec dwóch bramek żegnany owacjami.

72'

Piękna bramka Makuszewskiego. Po podaniu Frankowskiego podciął piłkę technicznie prosto w okienko. Piękne techniczne uderzenie.

70'

Defensywna zmiana w Widzewie. Mroziński za Dhifallaha.

69'

Wrzutka w pole karne z rzutu wolnego z prawej strony pola karnego Widzewa. Burkhardtowi wyszedł w sumie strzał, ale Mielcarz wypiąstkował piłkę. W całej akcji Porębski uderzył plecami w słupek, to nie jest dobry mecz tego zawodnika.

68'

Już jest chyba po meczu. Jagiellonia pewnie prowadzi i gra z przewagą dwóch zawodników. Widzew będzie starał się zachować twarz i nie stracić kolejnych bramek, bo na uratowanie chociażby punkty raczej szans już nie ma. A Jaga cały czas w ataku.

66'

Jeszcze żółta kartka dla Mielcarza.

65'

Frankowski na spokojnie wyczekał Mielcarza i uderzył w przeciwny róg bramki. 3:1!

65'

Druga żółta kartka dla Dudu i rzut karny! Faulowany w polu karnym był Kupisz.

63'

Burkhardt zastępuje Dzalamidze.

62'

Porębski fauluje Dhifallaha i otrzymuje żółtą kartkę. Nie jest to dobry występ obrońcy Jagiellonii.

61'

Ładne uderzenie Brozia z dystansu sprawiło trochę problemów Sandomierskiego, jednak bramkarz Jagiellonii poradził sobie z zagrożeniem.

59'

Żółta kartka dla Dudu za faul po prawej stronie pola karnego. Dobra wrzutka w pole karne, ale sytuację wyjaśnia Ukah, wybijając piłkę.

58'

Szybka akcja Widzewa, piłka w pole karne do Dhifallaha, ale przechwytuje ją Sandomierski.

57'

Żółta kartka dla Brozia za faul.

56'

Pejović z rzutu wolnego przed polem karnym uderzył wysoko nad bramką.

54'

Dośrodkowanie Bartkowskiego zablokowane na prawym skrzydle.

52'

Trochę chaotycznej gry w środku pola, sporo faulu i przewinień.

50'

Dobra akcja Jagiellonii. Znowu szybko prawym skrzydłem ruszył Makuszewski, dograł w pole karne do Kupisza, a ten próbował wyłożyć piłkę Frankowskiemu, jednak jego podanie przeciął obrońca.

49'

Żółta kartka dla Cionka za faul. Brazylijczyk szarpał za koszulkę Dhifallaha.

48'

Bardzo aktywny na prawej stronie jest dzisiaj Makuszewski. Po raz pierwszy był bliski ogrania rywala, jednak ostatecznie nie zdołał dośrodkować.

46'

Bartkowski zmienił Pankę.

46'

Początek drugiej połowy.

47'

Koniec pierwszej połowy. Jagiellonia prowadzi 2:1 i grający w "10" Widzew czeka trudne zadanie po przerwie.

46'

Szarżował prawą stroną Ostrowski i wywalczył rzut rożny. Wrzucał sam, ale piłka wybita i Jaga wyszła z kontrą, którą przerwał jednak Okachi.

45'

44'

Widzew podłamany po stracie bramki niemal do szatni. Tocząc równorzędną walkę grając 10 na 11 wydawało się, że zdoła utrzymać korzystny rezultat do przerwy. Chwila nieuwagi postawiła podopiecznych Mroczkowskiego w bardzo trudnej sytuacji.

41'

Makuszewski zdecydował się na uderzenie z dystansu i Mielcarz musiał sparować piłkę na rzut rożny! Po wrzutce w pole karne najlepiej znalazł się Cionek i zdobył bramkę na 2:1!

38'

Rzut rożny dla Widzewa, jednak bez efektu.

37'

Jeśli spojrzeć w statystyki, to widać, że Jagiellonia stara się atakować skrzydłami. Zaliczyła już 13 dośrodkowań, podczas gdy Widzew wrzucał piłkę dopiero raz.

34'

Po wyrzuceniu z boiska Abbesa Widzew gra bardzo ambitnie i walecznie. Zupełnie nie widać, że grają w "10".

31'

Szarżował Dzalamidze, ale został zblokowany przez obrońców i piłkę wygarnął mu spod nóg Mielcarz.

28'

Co w tej sytuacji zrobił Porębski, woła o pomstę do nieba! Sandomierski zagrał do kolegi z obrony, który... pośliznął się w polu karnym i piłkę przejął Oziębała, który wyłożył ją na 3 metr do Dhifallaha, który umieścił ją w bramce obok bramkarza Jagiellonii.

28'

Nieprawdopodobne. Grający w "10" Widzew wyrównuje po błędzie obrony. Strzelcem bramki Dhifallah po asyście Oziębały.

25'

Rybicki próbował uderzać sprzed pola karnego, ale został zablokowany.

23'

Makuszewski znowu szarżuje prawą stroną i w starciu z Panką wywalczył rzut a autu.

22'

Franek zawahał się wykonując rzut karny, uderzył niemal w środek, ale jest bramka!

20'

Abbes ukarany czerwoną kartką. Karnego wykona Frankowski!

20'

Rzut karny dla Jagiellonii po faulu Abbesa na Makuszewskim!

17'

Dobra akcja Jagiellonii, Ukah wybija piłkę na rzut rożny. Rzut rożny wykonuje Tomasz Kupisz, ale piłkarze Widzewa wybijają piłkę.

14'

Panka fauluje zawodnika Jagiellonii i sędzia odgwizduje na środku boiska rzut wolny. Jagiellona w ataku pozycyjnym, ale traci piłkę.

12'

Walka w środku pola. Obie drużyny próbują uzyskać przewagę i narzucić swój styl gry. Dużo walki i próby rozegrania piłki na połowie przeciwnika.

10'

Wyrzut z aut piłkarzy Jagielloni i dobrą akcją popisał się Tomasz Kupisz, ale świetną interwencją popisał się Mielcarz. Gospodarze wykonywali rzut rożny po którym świetną interwencją popisał się bramkarz Widzewa.

7'

Jagiellona przycisnęła zawodników Widzewa. Wysoki pressing i próba szybkiego odbioru piłki.

5'

Świętna akcja Widzewa. Wrzutka za obrońców Jagielloni i Oziębała znalazł się w bardzo dobrej sytuacji, ale broni bramkarz Jagi. Dobitka była już niecelna

1'

Mecz rozpoczęli piłkarze Widzewa. Początek meczu na razie spokojny. Wymiany podań i ,,badanie" się przeciwników.

18:01

P{rzed meczem mieliśmy minutę ciszy za zmarłych dwóch kibiców Jagielloni.

17:57

Sędzia Paweł Gil wyprowadza oba zespołu na płytę boiska. Kibice Jagielloni śpiewają swój hymn i witają piłkarzy. Zaczynam spotkanie.

17:55

Trener Tomasz Hajto, w rozmowie przed meczowej zapowiada walkę o trzy punkty i zwycięstwo. Po ostatnim wygranym meczu zawodnicy Jagielloni chcą przed własną publicznością zaprezentować dobry, ofensywny futbol.

17:47

Ostatniego spotkania z Widzewem Jagiellonia nie wspomina zbyt dobrze. Łodzianie wygrali u siebie bowiem aż 4:0. Ogólnie bilans ostatnich spotkań pomiędzy zespołami jest korzystny dla zespołu Radosława Mroczkowskiego. Jaga zamierza się jednak odegrać na rywalu.

- Czas zrewanżować się za złe wyniki z poprzednich meczów. Gramy u siebie, także liczą się tylko trzy punkty - zapowiada obrońca białostoczan, Tomasz Porębski.
17:43

Rezerwowymi gości będą Michał Pytkowski, Radosław Matusiak, Piotr Mroziński, Sebastian Duda, Rafał Serwaciński, Jakub Bartkowski i Veljko Batrović.

17:42

Tymczasem poznaliśmy już składy obu zespołów. Na ławce rezerwowych gospodarzy zasiądą Tomasz Ptak, Paweł Nowotka, Marcin Burkhardt, Marko Ćetković, Jan Pawłowski, Grzegorz Rasiak i Merab Gigauri.

17:41

Kto dzisiaj wykaże więcej determinacji? Czy gospodarze zdołają rozpocząć serię zwycięstw, czy po zwycięstwie nad Lechem wrócą do szarej przeciętności i nieskuteczności? A może to Widzew zmaże plamę za ostatnią porażkę w końcówce spotkania z Zagłębiem Lubin? Przekonamy się już niedługo.

17:40

Witamy w relacji na żywo ze spotkania Jagiellonii Białystok z Widzewem Łódź. Oba zespoły przystępują do spotkania w zgoła odmiennych nastrojach po ostatniej kolejce. Łodzianie przed tygodniem przegrali po raz pierwszy po serii trzech spotkań bez porażki. Podopieczni Tomasza Hajty z kolei przełamali złą passę i wygrali pierwsze spotkanie tej wiosny.