Zagłębie LubinZagłębie Lubin
1 : 0
Widzew ŁódźWidzew Łódź
90'

Zagłębie szczęśliwie, ale myślę, że jednak zaśłużenie wygrywa z Widzewem. W drugiej połowie co raz nękało przeciwnika o to sie opłaciło. Dziekuję za uwagę.

90'

Przepraszam państwa, zamieszanie w polu karnym wykorzystał Costa! Ależ to było zamieszanie, najpierw Hanzel, później Woźniak i ostatecznie piłkę do siatki wpakował Costa!

93'

COSTA!!!

90'

Ostatnie szaleńcze ataki Zagłębia!

90'

Sędzia dolicza 3 minuty!

90'

W pobliżu pola karnego faulowany Abwo, a Kaczmarek otrzymuje żółtą kartkę.

89'

Wszystko wskazuje na to, że mecz zakończy się remisem, A może Zagłębie stać na akcję meczu, lub Widzew na klasyczną kontrę zakończoną golem?

85'

Pinheiro ukarana za faul za Abwo.

84'

Hodur za dobrze grającego Rachwała.

82'

Piłka jak po sznurku doszła do Abwo, ten chyba za bardzo się odchylił i przestrzelił w dogodnej sytuacji.

77'

Jeśli Widzew ma zamiar się tylko bronić to może zostać skarcony, a bramki stracone w końcówce bolą najbardziej.

77'

Costa do Woźniaka, ten myli się z 5 metrów! Usprawiedliwia go to, że był tyłem do bramki.

75'

Widzew stara się atakować, ale ich akcje często kończą się tuż za linią środkową boiska.

73'

Bartkowski za Dudu.

72'

Pawłowski w swoim stylu zeszedł na prawą nogę ale niestety uderzył niecelnie.

70'

Wychowanek Woźniak za Sernasa.

68'

Oziębała za Ostrowskiego w drużynie z Łodzi.

68'

Sernas dostał piłkę w polu karnym i zamiast uderzać z pierwsze piłki przyjął ją, Na tyle niedokładnie, że ta odskoczyła i z dobrej akcji po raz kolejny nic nie wyniknęło.

65'

Zagłębie ma prostą taktykę, wchodzić w pole karne ze skrzydeł i szukać podania do wchodzącego kolegi. Widzew ma spore problemy z przerywaniem akcji lubinian.

64'

Szybko Abwo za Lirę.

63'

Coraz śmielej atakuje Zagłębie, teraz strzelał Vidanov.

62'

Pawłowski do Hanzela, ten miał praktycznie przed sobą tylko Mielcarza, jednak zbyt długo zwlekał ze strzałem.

59'

Widzew od początku drugiej połowy nie stworzył praktycznie żadnej akcji, natomiast Zagłębie wygląda, jakby wiedziało po co wyszło na drugą część i konsekwentnie atakuje bramkę gości.

57'

Spiker poinformował, że na stadionie jest ponad 6 500 kibiców.

57'

Wywracający się w polu karnym Ukah zagrał piłkę ręką, sędzia nakazł grać dalej. Kontrowersyjna sytuacja.

54'

Zagłębie zamknęło Widzew na ich połowie, ale ich akcje są cześto niedokładnie i kończą się wraz z kolejnymi podaniami.

52'

Piłkę na jedenastym metrze otrzymał Banaś, niestety za długo zwlekał ze strzałem i obrońcy zdążyli zablkować uderzenie.

52'

Całkiem inny na drugą połowę wyszedł Pawłowski, teraz widać, że chce walczyć!

49'

Sernas ostro dośrodkował, ale zawodnicy Zagłębia minęli się z piłką.

46'

W drużynie Widzewa Matusiak za Ben Dhifallaha

46'

Rozpoczęli gospodarze.

45'

Pierwsza połowa kończy się remisem, a to zapowiada emocjonującą drugą część spotkania.

45'

Nie popisał się śedzia asystent na konieć puścił grę kiedy na pozycji spalonej był zawodnik Widzewa i brał czynny udział w akcji.

45'

Słabo grający całą połówkę Ostrowski teraz uderzył z 20 metrów, i mało brakowało, a jego silne uderzenie trafiłoby do siatki bramki strzeżonej przez Ptaka.

44'

Teraz na koniec pierwszej części wyrwało sie Zagłębie, atakuje coraz śmielej, Widzew cały czas, jakby przyczajony czeka na swoje okazje do kontry.

40'

Dobrze Broźa wyprzedził Lira, odbierając mu piłkę, jednak fatalnie dośrodkował i z dobrze zapowiadającej się akcji nic nie wyszło.

37'

Widzew ma problem, aby kilkoma podaniami dojśc pod bramkę Zagłębia, częste straty notuje Ostrowski.

30'

Hanzel dobrze zabrał się z piłką, zagrał do Sernasa, który ustawiony był na 18 metrze od bramki, ten przyjał na słabszą nogę, uderzył... w trybuny.

28'

Wydaje się, że zarysował nam się schemat spotkania. Zagłębie rozgrywa piłkę na połowie Widzewa, łodzianie po przejęciu starają się ją szybko rozprowadzić i szybko przedostać się pod bramkę gospodarzy.

27'

Nie idzie dziś Pawłowskiemu, często traci piłkę, a od niego oczekuje się, że pociągnie zespół i w decydujących momentach weźmie ciężar gry na siebie.

22'

Znakomicie w pole karne wdarł się Pinheiro, ale nie znalazł partnera któremu mógłby wycofać piłkę. To było dobra okazja dla Widzewa.

20'

Pawłowski zagrał na pierwszy słupek, łodzianie zbyt blisko wybili piłkę, na 16 metrze dopadł do niej Lira, ale fatalnie przestrzelił.

20'

Pierwszt rzut rożny dla Zagłębia.

17'

Mało strzałów, mało akcji, dużo gry w środku pola- tak generalnie wyglądał pierwszy kwadrans pojedynku.

11'

Słabszą, lewą nogą, zza pola karnego Pawłowski, Milcarz nie miał żadnych problemów ze złapaniem piłki.

10'

Widzew stara się wciągać Zagłębie na swoją połowę, a później długim podaniem uruchomić któregoś z napastników.

8'

Dudu dośrodokowywał w pole karne z rzutu wolnego, żaden z zawodników nie zdołał trącić piłki i ostateczni wybił ją Ptak na rzut rożny.

5'

Gra toczy się w środku pola, żadna z druzyn nie dała zepchać sie do defensywy.

2'

Dziś w Zagłębiu, rachwał w środku pola, to chyba ten zawodnik będzie dzielił piłki, więc w dużej mierze od niego zależy dziś postawa lubinian.

1'

Rozpoczęli goście.

17:58

Piłkarze właśnie wychodzą na boisko, za kilka chwil zaczynamy!

17:55

W sektorze gości około 200-300 kibiców łódzkiego Widzewa.

17:50

Piłkarze obu zespołów zeszli już do szatni, za kilka minut rozpocznie się kolejne ważne spotkanie dla Zagłebia, w kontekście walki o utrzymanie w lidze.

17:33

Piłkarze przeszli już do rozgzrewek z piłkami, na razie mało kibiców gospodarzy, a na sektorze gości myślę około 200 osób.

17:23

Witam z Lubina. Dziś idealne warunki do rozgrywania meczu, pogodnie, ciepło i bezwietrznie. Oba zespoły przed chwileczką zaczęły swoje rozgrzewki, aby za nieco ponad 30 minut rozpocząć spotkanie.