3 : 0
CracoviaCracovia
1. połowa3 : 0
16:24

Śląsk odczarował swój stadion i traci do Legii tylko jedno "oczko"! Natomiast Cracovia jest na dnie. Ma tylko 17. punktów i jest coraz bliżej spadku do Pierwszej Ligi! Śląsk ustawił spotkanie już w pierwszej połowie, strzelając trzy bramki i do końca nie dał sobie odebrać prowadzenia i zwycięstwa! Wspaniały popis Sebastiana Mili, który był jednym z lepszych na boisku!. Żegnam się już z Państwem z tej wspaniałej areny Euro 2012 i zapraszam na kolejne relacje LIVE! Tomasz Kozimala

92'

KONIEC spotkania!!!

91'

Stelbecki!! Obok bramki jednak!

90'

Sędzia Małek doliczył 2. minuty

88'

Dobra kontra Śląska. Sobota ograł łatwo Kosanovicia, ale uderzył niecelnie nad poprzeczką rywala. Mogło być 4:0!

87'

Od razu Mraz! Strzelił na bramkę Kaczmarka, ale fantastyczna interwencja golkipera gości!

86'

Ostatnie zmiana w ekipie Śląska. Mraz za Madeja

84'

Faul Biezena w środku pola

83'

Spieszą się goście, jednak Śląsk umiejętnie broni dostępu do własnej bramki i próbuje kontrataków

81'

Widać zmęczenie w obydwu ekipach. Sporadyczne ataki próbuje jeszcze podejmować Cracovia, co skutkuje rzutem rożnym. Goście koniecznie chcą zmniejszyć rozmiary porażki

79'

Kaźmierczak! Ale parę metrów nad bramką golkipera krakowian

78'

Faul dla podopiecznych Oresta Lenczyka. 25. metrów do bramki Kaczmarka

76'

Boisko opuszcza również Diaz. Zastępuje go Johan Voskamp

76'

Podwójna zmiana u gospodarzy. Cetnarski za Milę- strzelca dwóch bramek

75'

Bojlević!!! Po strzale z rzutu wolnego piłka zatrzymuje się na poprzeczce, jeszcze niedokładnie, obok słupka dobijał jeden z napastników Śląska!!!

74'

Dudek żółta kartka za faul na zawodniku "Pasów" tuż przed własnym polem karnym

73'

Ostatnia zmiana w drużynie Tomasza Kafarskiego. Budziński zastępuje Bartczaka

71'

Kontra Cracovii, jednak słabe dośrodkowanie i piłka ląduje w polu boiska

70'

Teraz Dudek stanął przed wspaniałą sytuacja podwyższenia wyniku! Jednak przestrzelił obok lewego słupka Kaczmarka po dospokonłym zgraniu Madeja!

68'

Dudzic! W polu karnym świetnie piłk zblokował jednak obrońca Śląska i rezultat pozostaje bez zmian!

67'

Ładnie z prawej strony dośrodkowywał Szałachowski, mamy korner, po którym ten sam zawodnik uderzał zza pola karnego. Wprost jednak w ręce golkipera "Zielonych"

65'

Korner dla Śląska. Ze środka pola piłkę zagrywał jeden z pomocników gospodarzy, ale nie opanował jej Madej i po rzucie rożnym strzałem z głowy chciał zaskoczyć Kaczmarka Dudek!

63'

Fantastyczna akcja WKS-u, ale do podania z prawej strony Madeja nie doszedł żaden zawodnik gospodarzy!

62'

Biezen kolejny raz przegrał pojedynek siłowy ze stoperami Śląska i znów strata w środku pola krakowian

60'

"Sam na sam" z Kaczmarkiem znalazł się Madej!!! Ale fatalnie spudłował obok słupka!

59'

Ładnie ze środka pola chciał zagrywać Dudzic, ale piłka niefortunnie odbiła się od pięty Biezena i strata w środku pola Cracovii

58'

Biezen przewracany w polu karnym gospodarzy przez bramkarza WKS-u. Nie ma jednak mowy o rzucie karnym. Nie ma również ku zdziwieniu Holendra rzutu rożnego

56'

Słupek Śląska, ale wcześniej sędzia odgwizdał faul zawodnika gospodarzy

55'

Po rzucie wolnym dla Śląska i wybiciu z pola karnego piłki przez obrońców gości, ładnie futbolówkę wyłuskał Biezen, ale szybko ją stracił na rzecz stopera WKS-u

53'

Strzał Mili, ale wysoko nad bramka Kaczmarka

52'

"Pasy" ruszyły do ataku. Kolejny strzał w stronę bramki Śląska, jednak bez większych problemów broni Kelemen

50'

Kartka dla Nykiela za faul na Sobocie w środku pola

49'

W końcu niezła akcja gości. Bardzo dobry strzał Dudzica broni i wybija na rzut rożny golkiper Śląska!

48'

Już akcja gości, ale piłkę zagrywaną ze środka pola z łatwością łapie Kelemen

46'

Również za Suarta wszedł Bartłomiej Dudzic

46'

Zmiany w Cracovii. Za Hoska wchodzi Kosanović

46'

Rozpoczynamy drugą połowę!

46'

Koniec pierwszej połowy meczu! Bardzo słaba była ta pierwsza odsłona spotkania w wykonaniu zawodników Cracovii i zasłużenie przegrywają 3:0. Mimo paru sytuacji "Pasy" nie zagroziły bardzo bramce strzeżonej przez Kelemena. Natomiast Śląsk odczarował swój stadion i widać, że zawodnicy Oresta Lenczyka są rządni zwycięstwa, co wychodzi im póki co wzorowo. Zapraszam na drugą połowę!

45'

GOOOOOOOOL!!! Piłkę na połowie boiska znów stracił Suart. Tą przejął Dudek i wspaniale zagrał w pole karne do kapitana drużyny- Sebastiana Mili, a ten z łatwością pakuje futbolówkę do siatki Kaczmarka!

44'

Diaz faulował teraz Żytkę w polu karnym gości

43'

Nosze jednak nie będą potrzebne i po tej powietrznej akrobacji stopera Cracovii wszystko wraca do normy

43'

Na murawie leży Hosek. Czech chyba dostał jakiegoś urazu

42'

Dudek uderzał, ale prosto w ręce Kaczmarka

41'

Suart! Ale wysoko nad poprzeczką słowackiego golkipera gospodarzy

40'

Żółtą kartką ukarany Pietrasiak za faul na Biezenie tuz przed polem karnym WKS-u

36'

Mamy korner dla "Pasów" i niewiele brakowało a Mateusz Żytko pokonałby strzałem z główki golkipera Śląska!

35'

Znów było gorąco w polu karnym Kaczmarka, tym razem nad bramką strzelał Madej!

33'

Błąd w defensywie Suarta, ale na szczęście dla gości piłkę wybijają obrońcy

32'

Nykiel nieźle wrzucił w pole karne Śląska, ale nie było tam nikogo i piłka przelatuje obok słupka Kelemena

30'

Gospodarze zamknęli Cracovię na własnej połowie i ta ma duże problemy z przedostaniem się pod pole karne WKS-u

28'

W polu karnym znów z dobrej strony pokazał się Sebastian Mila. Zamieszanie to wyjaśniają jednak obrońcy Cracovii

26'

Groźna prawa strona Śląska znów atakuje. Mateusz Żytko wybija jednak na rzut rożny. Piłkę złapał jednak Wojciech Kaczmarek!

25'

Spokojnie grę układają goście z Krakowa. Oni teraz nie maja nic do stracenia, ale przy takiej grze WSK-u ciężko będzie im odrobić straty

22'

GOOOOOOOOL!!! Ależ Sobota wchodził prawa stroną boiska. Idealnie zagrał do Mili, a tez potężnym strzałem w długi róg bramki pokonał Kaczmarka! Mamy 2:0 dla WKS!

20'

Sobota! Ograł dwóch obrońców "Pasów", ale niecelnie uderzył na bramkę przeciwnika!

19'

W odpowiedzi krakowianie, z prawej strony dośrodkowywał Struna, ale futbolówkę przechwycili defensorzy Śląska

18'

Dobrze teraz zagrywał piłkę ze środka pola Kaźmierczak do Mili, ten wycofał do Pawelca, jednak jego strzał zza pola karnego wylądował wysoko nad poprzeczką golkipera Cracovii

16'

Pierwszy korner dla gości. Piłka trafia jednak łupem Kelemena

15'

Ręka Pietrasiaka obok pola karnego WKS. Cracovia będzie miał rzut wolny

13'

Ładna sytuacja dla gospodarzy. Mila zagrywał na prawa stronę do Soboty, ale ten niecelnie podał i piłka wyszła poza linię

12'

Świetna akcja Cracovii, ale Szałachowski w polu karnym trafił jednego z obrońców Śląska. W odpowiedzi gospodarze, jednak piłka ociera o górą częć poprzeczki Kaczmarka po dobrej akcji Diaza z prawej strony!

11'

Fatalny stan murawy na Stadionie Miejskim we Wrocławiu nie pozwala zawodnikom obu drużyn na dokładne zagrania

9'

Spokojnie Cracovia buduje akcje od swojej połowy i próbuje zaskoczyć rywala atakiem pozycyjnym

6'

Ależ teraz akcja Cracovii! Minimalnie obok słupka przestrzelił jednak napastnik krakowian!!

4'

GOOOOOOOOL!!! 1:0 dla Śląska. Z rzutu karnego strzelał Diaz! Po fatalnym zachowaniu defensorów "Pasów" sędzie Małek podyktował rzut karny i mamy prowadzenie WKS

2'

Faul wrocławian w środku pola

1'

Rozpoczęli goście z Krakowa!

14:28

Zawodnicy już na murawie i za chwilę pierwszy gwizdek Pana Roberta Małka!

14:25

Frekwencja na Stadionie Miejskim we Wrocławiu

14:09

"Zieloni" będą chcieli przed własna publicznością udowodnić, że potrafią wygrywać u siebie. Cracovia po ostatniej wygranej Zagłębia Lubin dziś po prostu nie może stracić punktów i jest to ich kolejny mecz"o życie". Czeka nas zatem emocjonujące 90 minut!

14:06

Możemy się spodziewać zaś, że kandydat do spadku w T-mobile Ekstraklasy po objęciu przez nowego szkoleniowca w dzisiejszym spotkaniu nie odpuści tak łatwo. Zawodnicy Tomasza Kafarskiego będą chcieli się za pewne pokazać nowemu trenerowi. W ostatnim spotkaniu z ŁKS-em wykazali się wolą walki doprowadzając do remisu 2:2.

14:04

Śląsk- rewelacja poprzedniej rundy w tym roku spisuje się fatalnie. Piłkarze Oresta Lenczyka nie wygrali od pięciu spotkań i są w dołku formy. Do tego dochodzi przegrana w Pucharze Polski z Arką Gdynia 2:0. Może się wydawać, że wrocławianie będą dzisiaj mieli ułatwione zadanie. Nie dość, że grają przed własna publicznością to jeszcze ich rywalem jest zajmująca ostatnie miejsce w tabeli Cracovia.