Dziękuje za śledzenie relacji. Zostańcie z nami czeka nas jeszcze więcej sportowych emocji. Pozdrawiam Radosław Szymczak.

Łodziany wygrywając ten mecz zapewniają sobie utrzymanie w ekstraklasie.

Widzewiacy po 13 latach pokonuje zespół Bełchatowa.

90'

Koniec meczu.

90'

Matusiak strzela celnie zza pola karnego, ale Sapela nie miał problemu z obroną tego zagrania.

90'

Sędzia dolicza 3 minuty do drugiej połowy meczu.

89'

Widzewiacy utrzymuję się przy piłce i nie pozwalają dojść do sytuacji strzeleckiej Bełchatowianom.

87'

Zamieszaniu w polu karnym. Wacławczyk strzelał głową, wprost w Mielcarza.

86'

Widzewiacy inteligentnie utrzymują piłkę daleko od swojego pola karnego.

84'

Rzut rożny dla Bełchatowa. Buzała na spalonym po zgraniu kolegi z zespołu.

82'

Mak strzela lekko zza pola karnego by pokonać Mielcarza.

78'

Ostatnia zmiana w tym meczu Pinherio schodzi z placu gry, w jego miejsce wchodzi Bartkowski.

75'

Dudu leży na boisku, na szczęście nic się nie stało.

74'

Do wejścia na boisko szykuje się Bartkowski.

72'

Szansa dla Bełchatowa, ale niestety tylko rzut rożny.

70'

Kaczmarek nie zauważył kolegi z zespołu i w ten sposób zmarnował szanse na zdobycie bramki.

69'

Strzał Buzały nie sprawił kłopotów Mielcarzowi.

67'

Szansa dla gości po dośrodkowaniu Popka, ale defensorzy Widzewa staneli na wysokości zadania.

65'

Matusiak zagrał doskonałą piłkę do Okachiego, ale Sapela nie dał się pokonać.

64'

Widzew ciągle kontroluje grę. Bełchatów nie może dojść do sytuacji do strzelenia bramki.

62'

Kolejna zmiana w Widzewia, Matusiak zastępuje na boisku Mehdi Ben Dhifallaha.

61'

Bełchatów ma szanse na celne dośrodkowanie z rzutu wolnego. Bożok niecelnie podał do kolegów.

58'

Zmiana w Widzewie Oziębała zastępuje Ostrowskiego.

54'

54'

Kolejne zmiany w Bełchatowie, za Kosowskiego wchodzi Mak, natomiast za Żewłakowa wchodzi Buzała.

54'

Cały stadion wstał by oklaskami uhonorować Włodzimierza Smolarka.

51'

Pinherio niecelnie strzela zza pola karnego.

50'

Nieudany drybling Kosowskiego przed polem karnym Widzewa.

49'

Ukarany żółtą kartką Baran.

46'

Pierwsza zmiana w zespole gości za Fonfare wchodzi Wacławczyk.

45'

Zaczynamy drugą połowę meczu.

15:23

Zachęcamy do śledzenia relacji na żywo ze spotkań Waszych zespołów w naszej aplikacji na Androida i iPhona! Wszystko to co najlepsze w Ekstraklasa.net teraz możecie mieć na swojej komórce! Wypróbuj już teraz i ściągnij na iPhone'a lub Androida.

45'

Koniec pierwszej części spotkania.

45'

Sędzia dolicza 1 minutę do pierwszej części spotkania.

43'

Sapela zapędził się daleko przed pole karne, zgubił piłkę i powalił wślizgiem Ben Dhifallaha. Sędzia nakazał grać dalej.

41'

GOOOOOL !!! Dudu celnie dośrodkował z wolnego Abbes strzela nie do obrony.

39'

Okachi strzelał zza pola karnego. Sapela bez problemu łapie piłkę.

35'

Ben Dhifallah po raz kolejny na pozycji spalonej.

35'

Rzut wolny dla Bełchatowa. Ładne wyjście Mielcarza, wybił piłkę.

33'

Bożok nie zdołał dojść do prostopadłej piłki.

31'

Kolejny rożny dla Widzew. Kaczmarek żaden z kolegów nie zdołał dojść do piłki.

29'

Rzut wolny dla Bełchatowa. Piłka minęła wszystkich zawodników.

25'

Na spalonym jeden z zawodników Bełchatowa.

24'

Widzewiacy przeważają w tym meczu, ale nie potrafią udokumentować tego strzeleniem bramki.

23'

Piękny strzał Okachiego nożycami przechodzi niewiele nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Sapelę.

22'

Jak na razie bardzo słabe widowisko w Łodzi. Widzew zmuszony do rozgrywania piłki w ataku pozycyjnym, goście z Bełchatowa przyczajeni czekają na kontry. Nie oglądaliśmy żadnego celnego uderzenia na bramkę.

21'

1 strzał w tym meczu. Zawodnik gości niecelnie strzela.

20'

Pierwsza okazja dla Widzewa, ale Ben Dhifallah był na spalonym.

16'

Rzut wolny dla Widzewa.Kaczmarek niecelnie dośrodkował w pole karne.

13'

Faul Żewłakowa w ataku, tym samym marnuje szanse na kontratak swojego zespołu.

10'

Rzut rożny dla Bełchatowa. Niestety nic z tego nie wyszło.

8'

Bełchatów odzyskał piłkę w środku boiska, ale zespół nie wykorzystał szansy na kontrę.

6'

Na razie żaden z zespołów nie może dojść do sytuacji strzeleckich.

4'

Kolejny rzut rożny dla widzewiaków, za mocno dośrodkowuje.

2'

Pierwszy rzut rożny dla Widzewa.

1'

Rozpoczynamy mecz!

14:29

Przed rozpoczęciem spotkania będzie minuta ciszy.

14:28

Zawodnicy wychodzą na murawę.

14:24

Ma meczu zjawił się były piłkarz Łódzkiego zespołu Piotrek Grzelczak.

14:16

Widzewiacy przed tym meczem zajmuje 8 miejsce, a goście dzisiejszego meczy 11.

14:12

Czy Widzew pokona wreszcie w "derbach województwa" PGE Bełchatów? Miejmy nadzieje że mecz dostarczy nam wiele emocji.

14:11

14:05

Rezerwowymi w zespole Widzewa są : Patryk Wolański, Jakub Bartkowski, Piotr Mroziński, Sebastian Duda, Mariusz Stępiński, Przemysław Oziębała, Radosław Matusiak. Natomiast trener Kiereś na ławce posadził: Łukasz Budziłek, Maciej Szmatiuk, Paweł Giel, Michał Mak, Kamil Wacławczyk, Mateusz Mak, Paweł Buzała.

14:04

Pełną zapowiedź spotkania można przeczytać TUTAJ.

14:03

Ze składami obu zespołów można się zapoznać w panelu po lewej strone.

14:02

Witam Państwa. Do meczu tylko 30 minut. Zapraszam do śledzenia relacji live z pojedynku w którym zmierzą się Widzew Łódź i GKS Bełchatów.