ŁKS ŁódźŁKS Łódź
2 : 2
CracoviaCracovia
93'

KONIEC!!! Cracovia po dobrej drugiej połowie obydwu zespołów ratuje w Łodzi remis i wywozi do Krakowa jeden punkt. ŁKS nie wykorzystał bardzo dobrej gry w pierwszej części spotkania. Tym sposobem oba zespoły dzielą się punktami. Nie jest to wymarzony wynik dla obydwu szkoleniowców, ale z ogólnego przebiegu meczu, Cracovia może się cieszyć, że nie straciła kompletu punktów!

91'

Suart faulował i rzut wolny na połowie ŁKS-u

90'

Trzy minuty doliczył arbiter tego spotkania

88'

Zmiana w Cracovii. Za Van der Biezena wchodzi Budziński

87'

Suart dostał żółtą kartkę po ściągnięciu koszuki

87'

Garncarczyk wchodzi za Saganowskiego

86'

Ntibazonkiza! Strzał nad poprzeczką!

84'

Van der Biezen! Za wolno wystartował do piłki w polu karnym i na korner wybił bramkarz, ale po rzucie rożnym piłkę do siatki pakuje Suart!

82'

Dośrodkowanie Struny, ale kiepskie wykonanie i bez najmniejszych problemów piłkę złapał Velimirović

80'

Saidi po rzucie rożnym za słabo uderzył piłke i na dodatek prosto w golkipera ŁKS-u!

79'

Złe prostopadłe podanie Nykiela i od bramki czarnogórski bramkarz gospodarzy

78'

Zmiana w Cracovii. Szałachowskiego zastępuje Steblecki

75'

Dwa z rzędu rzuty wolne dla Cracovii, ale goście mieli niezłą sytuację na wyrównanie!

74'

Faul na Suarcie przy bocznej linii boiska

73'

Zamieszanie w polu karnym gospodarzy! Nie wykorzystała jednak Cracovia tej sytuacji i dalej ŁKS prowadzi

72'

ŁKS nieco cofnęło się pod swoje pole karne. Gospodarze próbują grać z kontry, ale póki co zatrzymują ich defensorzy z Krakowa

70'

Szałachowski nie trafił w piłkę po kapitalnym zagraniu Ntibazonkizy!

69'

Biezen uderzył z główki w światło bramki, ale to było za słabe i nie ma zagrożenia na drugą bramkę

67'

Cracovia atakuje i widać, że podopieczni Kafarskiego odzyli w tej drugiej połowie. Nieźle wrzucał w pole karne Suart, ale btamkarzgospodarzy złapał bez większych problemów futbolówkę

65'

Korner dla Cracovii po uderzeniu Saidiego, ten po dośrodkowaniu uderzał głową, ale piłka minęłasłupek ŁKS-u

62'

Zmiana w Cracovii za obrońce Hoska wchodzi napastnik Matulevicius

61'

Zmiana u gospodarzy. Sasin wchodzi za Papikjana

60'

GOOOOOOOOOL!!! Boljević i mamy bramkę kontaktową! Bezpośredni gol z rzutu wolnego!

59'

Gieraga otrzymał żółtą kartkę za wślizg na Ntibazonkizie

58'

Wspaniałe uderzenie Suarta, ale tylko słupek! Nie ma bramki kontaktowej dla gości!

57'

Rzut wolny dla Cracovii, ale zamieszania w polu karnym nie wykorzystał żaden z napastników "Pasów"

54'

Nakładka Bartczaka, za co sędzia ukarał go żółtym kartonikiem

53'

Saidi ładna akcja lewą stroną! Ale zablokowany przez defensorów gospodarzy

50'

Klepczarek otrzymał drugą ąłótą kartkę i gospodarze w "10"!

49'

Suart niebezpiecznie zagrywał tuż przed polem karnym swojej druzyny i niebezpieczna sytuacja dla gospodarzy, jednak Kaczmarek łapie to zagranie!

46'

Zasnęła defensywa Cracovii! i Sagan wyszedł oko w oko z Kaczmarkiem, ale górą golkiper "Pasów"!

45'

Rozpoczynamy drugą połowę spotkania! Gospodarze od środka boiska

19:00

Zachęcamy do śledzenia relacji na żywo ze spotkań Waszych zespołów w naszej aplikacji na Androida i iPhona! Wszystko to co najlepsze w Ekstraklasa.net teraz możecie mieć na swojej komórce! Wypróbuj już teraz i ściągnij na iPhone'a lub Androida.

47'

Koniec pierwszej odsłony meczu przy Alei Unii Lubelskiej! Słaba Cracovia po paru kontrowersjach na ich niekorzyść przegrywa 2:0! Zapraszam na druga połowę!

45'

Sędzia dolicza 2. minuty do pierwszej połowy spotkania

44'

Dobre dośrodkowanie Iwańskiego w pole karne, ale w ostatniej chwili Cracovię ratuje Mateusz Żytko!

42'

Faul Biezena na Gercaliu

38'

Żłóta kartka dla Burundyjczyka

37'

Saidi razem z golkiperem gospodarzy leżą na murawie po zderzeniu w polu karnym. Saidi wypuścił sobie za bardzo futbolówkę przed siebie i złapał ją Velimirović

36'

Trzy rzuty rożne z rzędu ŁKS-u. Ale słabo wykonywał je Iwański

35'

Papikjan uderzał z 20. metrów, ale prosto w Kaczmarka!

34'

Piękne dośrodkowanie z rzutu wolnego i główką delikatnie musnął piłkę Gieraga. Teraz ŁKS przejął zdecydowanie inicjatywę

33'

Gieraga i GOOOOOOOL!!! 2:0 dla ŁKS-u!!

31'

Teraz na powtórkach widać, że Hosek dotknął ręką piłkę poza szesnastką Cracovii. Kontrowersyja sytuacja.

29'

Bojlević!! Uderza zza pola karnego, ale kapitalanie interweniuje Velimirović!

28'

GOOOOOOOOOL!!!!!!!!! 1:0 dl gospodarzy. Z rzutu karnego piłkę do bramki wpakował Saganowski!

27'

Rzut karny dla ŁKS-u i żółta kartka dla Hoska!

25'

Błąd Bartczaka w polu karnym swojego zespołu, ale Saganowski nie wykorzystał tego prezentu

23'

Krakowianie przejęli nieco inicjatywę szczególnie w środku pola, a na powtórkach realizator pokazał zagranie ręką obrońcy ŁKS-u i wydaje się, że mógłby być rzut karny dla "Pasów"

19'

Znów niezła akcja Pasów, Bartczak strzelał zza pola karnego, ale piłka trafiła w jednego z obrońców gospodarzy

17'

Zamiesznie w polu karnym gospodarzy. Ntibazonkiza strzelił w obrońców, później Szałachowski wybił na rzut rożny i nic z tej akcji nie wyszło

16'

Klepczarek żółta kartka.

14'

Znakomity strzał zza pola karnego Giercaliu, niewiele brakowało i Kaczmarek by skapitulował!

13'

Nie ma karnego dla ŁKS-u! Świetna akcja gospodarzy, ale dobra interwencja defensorów krakowian, którzy nie dali dojść do uderzenia na bramkę swojego bramkarza!

10'

Saganowski dośrodkowywał z lewej strony pola karnego gości, ale piłkę z łatwością łapie Kaczmarek

9'

Wracający na Aleję Unii Lubelskiej Szałachowski niedokładnie zagrywał do Struny

7'

Na minimalnym spalonym Ntibazonkiza, ale piłka wylądowała w siatce i nie ma gola!

6'

Świetna sytuacja w polu karnym Saganowskiego, jednak ten nieczysto uderzuł piłkę i ta padła łupem golkipera "Pasów"

4'

Ładna akcja z prawej strony podopiecznych Kafarskiego, ale Struna podawał do Biezena, który był na spalonym

3'

Hosek faulował Saganowskiego i gospodarze mieli rzut wolny, jednak piłka przeszła obok słupka Kaczmarka

2'

Dobry odbiór Suarta przy linii bocznej i kontruje Cracovia

1'

Minuta ciszy na cześć wspaniałego zawodnika Reprezentacji Polski i m.in. Widzewa Łódź Włodzimierza Smolarka zmarłego w środę i zaczęli goście z Krakowa!

18:01

Zawodnicy już na murawie i za chwilę pierwszy gwizdek Pawła Gila!

17:53

Obydwie drużyny interesuje tylko zwycięstwo. Ewentualna strata punktów w tym meczu może oznaczać degradację do niższej klasy rozgrywek, dlatego miejmy nadzieję, że piłkarze będą gryźli trawę do ostatnich minut i choć jest to spotkanie na dnie ekstraklasy liczmy na wiele bramek i dużo emocji.

17:44

Podopieczni Piotra Świerczewskiego zagrają bez kontuzjowanych: Roberta Szczota i Marcina Adamskiego. Natomiast w ekipie z Krakowa nie zagra Aleksejs Visnjakovs, kapitan Arek Radomski oraz Alex Suworow, który nie gra już od dłuższego czasu

17:38

Witam Państwa z relacji LIVE meczu w ramach 21 kolejki Polskiej Ekstraklasy. Dziś Łódzki Klub Sportowy będzie podejmować na własnym obiekcie Cracovię, która zatrudniła ostatnio nowego trenera. Debiut szkoleniowy w drużynie Pasów zaliczy dziś Tomasz Kafarski. Serdecznie zapraszam do śledzenia spotkania Tomasz Kozimala.