ŁKS ŁódźŁKS Łódź
94'

Koniec. Legia zgodnie z oczekiwaniem pokonuje ŁKS 2:0.

90'

Końcówka meczu. Już nic nie ma prawa się zdarzyć. Piłkarze Macieja Skorży przynajmniej do jutra będą na pozycji lidera T-Mobile Ekstraklasy

87'

Ostatnia zmiana w tym meczu

86'

Zostało 5 minut do końca. Oba zespoły grają już praktycznie "na stojąco".

82'

Za faul na Grzegorzu Boninie w środku pola

81'

Spokojnie już gra Legia a ŁKS już chyba powoli przestaje wierzyć w sukces jakim byłby choć 1 punkt

78'

Ostatnia zmiana wśród gości

76'

Astiz w ostatniej chwili uprzedza Saganowskiego przed bramką Kuciaka

73'

Strata Łukasiewicza, Ljuboja podaje do Kucharczyka, który mocno strzela obok Wyparły!

73'

Wawrzyniak zamiast strzelać próbuje podawać do będącego przed pustą bramką Kucharczyka, który jednak źle trafia w piłkę. Dużo się dzieje w ostatnich minutach

71'

Ogromny błąd Bonina - Ljuboja pędzi sam na bramkę ale strzela obok słupka!

67'

Chwilę wcześniej Saganowski z 8 metrów uderzył bardzo mocno na bramkę ale fenomenalnie Kuciak dotykając piłkę wybił ją na poprzeczkę

66'

Goście stawiają wszystko na jedną kartę

62'

Ljuboja z wolnego wprost w bramkarza

61'

Miro Radović to nie ten sam zawodnik, który przed kontuzją czarował z piłką. W tym spotkaniu wypadł bardzo blado i słusznie został zmieniony

60'

Zdenerwowany Radovic po słabym meczu opuszcza boisko.

56'

Bonin uderza bardzo niebezpiecznie z 30 metrów minimalnie obok bramki

54'

Kontuzjowany Szczot schodzi z boiska

52'

Gieraga bardzo umiejętnie i czysto blokuje Rzeźniczaka

51'

Świetnym refleksem popisuje si Wyparło po akcji Radovica

50'

Głową Gieraga na rzut rożny po długim podaniu Rzeźniczaka

48'

Pierwsza akcja Kucharczyka i mamy korner

46'

Debiut trwał tylko 45 minut

46'

Gramy

16:46

Piłkarze powoli wracają na boisko

45'

Pan Stefański kończy pierwszą połowę. Legia szczęśliwie prowadzi po bramce Wolskiego. ŁKS szczególnie w pierwszych 20 minutach prezentował się niezwykle solidnie. Czy w drugiej części uda się im strzelić wyrównującą bramkę? Zapraszam po przerwie.

45'

60 sekund doliczone

44'

Sprytnie próbował podać Iwański do Łobodzińskiego ale wmieszał się w to wszystko Kuciak i wybił piłkę

42'

Ronald Gercaliu kolejny raz mocno uderza na bramkę Kuciaka. Jednak tym razem uderzenie aktywnego gracza z Łodzi zostaje zablokowane

38'

Rafał Wolski po kontrze wychodzi sam na sam z bramkarzem ŁKS ale świetnie broni Wyparło!! To była doskonała okazja!!

37'

Obecnie na boisku zamiast ładnych i składnych akcji oglądamy za dużo przepychanek między zawodnikami obu drużyn

34'

Legia Warszawa - ŁKS Łódź

35'

I znów Ljuboja na pozycji spalonej

33'

Kolejną akcję rozpoczyna Blanco ale zatrzymany został przez Łabędzkiego.

31'

Iwańskiiiiiiiiiiiiiiiiiii....Były gracz Legii otrzymał piłkę od Ronalda Gercaliu i będąc na 12 metrze przed bramką Kuciaka źle trafił w piłkę!

31'

Pół godziny za nami. Legia od 5 minut prowadzi i spokojnie powinna kontrolować grę. Łódzki Klub Sportowy pokazał jednak na początku meczu, że w tym spotkaniu nie zamierza poddać się najniższemu wymiarowi kary.

28'

Ismael Blanco faulowany przez Łukasiewicza i będzie rzut wolny z około 30 metrów od bramki Wyparły

27'

To bardzo ważna bramka dla gospodarzy. Legia nie potrafiła przebić się przez mur obrony gości. Bramka Wolskiego powinna sprawić, że piłkarzom Skorży będzie się grało lepiej

25'

Ależ akcja Legii!! Po kontrze Ljuboja przepuścił piłkę między nogami do Wolskiego a ten piekielnie mocnym uderzeniem pokonał Wyparłę

23'

Małe spięcie z Ljuboją kończy się kartonikami

23'

Małe spięcie z Klepczarkiem kończy się kartonikami

20'

Łobodziński do Saganowskiego i znów groźnie w polu karnym Legii

18'

Ronald Gercaliu z 20 metrów lewą nogą uderza jednak Kuciak znów złapał futbolówkę.

16'

Pierwszy strzał gości w tym meczu. Saganowski z ostrego kąta wprost w Kuciaka

14'

Koledzy nie chcą chyba dostrzec Blanco na murawie. Tym razem za długo zwlekał Gol i piłkę przejęli rywale.

14'

Bardzo spokojny początek meczu. Legia stara się kontrolować spotkanie a ŁKS na razie nie cofa się bardzo głęboko

10'

Jędrzejczyk groźnie dośrodkowuje w pole karne Legii ale Wyparło łapie futbolówkę. Było groźnie!

8'

Piłka w bramce ŁKS jednak znów pozycja spalona gracza Legii

7'

Radovic 30 metrów od bramki za długo utrzymuje się przy piłce i obrońcy gości wybijają mu futbolówkę. W dobrej sytuacji był Blanco jednak Serb go nie dostrzegł.

4'

Spokojny początek z obu stron. ŁKS nie przestraszył się gospodarzy a Legia powoli stara się budować przewagę

3'

Przed momentem Blanco a teraz Ljuboja na spalonym

2'

Pierwsza akcja dwójki Blanco-Ljuboja ale Radović niepotrzebnie wmieszał się w akcję kolegów i ŁKS przejął piłkę

1'

Legia zaczyna!

15:43

Sędziowie z Bydgoszczy wyprowadzają oba zespoły na boisko

15:42

Blanco zagra z nr 22

15:41

"Sen o Warszawie" i za moment zaczynamy!

15:29

Dziś pokaże się warszawskiej publiczności Ismael Blanco - co zaprezentuje najnowszy nabytek Legii??

15:19

Już za niecałe 30 minut początek spotkania na Pepsi Arenie. Jak zaprezentuje się Legia po ubiegłotygodniowej victorii we Wrocławiu?