Górnik ZabrzeGórnik Zabrze
20:37

Dziękuje za uwagę i zapraszam na nasze kolejne relacje live. Kłaniam się nisko Piotr Bąk

90'

Lech z problemami ale jednak wygrywa z Górnikiem 1:0 i w tej chwili do miejsca gwarantującego udział w eliminacjach do Ligi Europy traci 6 oczek

90'

Rudniev ostro starł się ze Skorupskim, konieczna będzie pomoc lekarska

90'

3 minuty dolicza sędzia do drugiej połowy

90'

Rozpoczęła się właśnie ostatnia minuta regulaminowych 90 drugiej połowy tego spotkania

89'

Ubiparip najpierw trafia w Skorupskiego aby chwilę później dobijać swój strzał obok bramki!

88'

Lech wraca do walki o puchary? Zobacz aktualną tabelę!

88'

Bartosz Ślusarski może i bramki dzisiaj nie strzelił ale za ogrom pracy jaki włożył w ten mecz zasługuje na pochwalę

87'

W miejsce Nakoulmy wchodzi na boisko Wodecki

86'

W Górniku na boisko wejdzie za chwilę Wodecki

86'

W miejsce Tonewa na boisko wchodzi Mateusz Możdżeń

85'

Czas bardzo wolno płynie gospodarzom z kolei pędzi jak szalony dla zabrzan

84'

Teraz na boisku leży bośniacki bramkarz oraz jeden z zawodników Górnika

83'

Burić broni dwa kapitalne uderzenie w ciągu 1 akcji!

82'

Dla Drewniaka za faul na Nakoulmie

80'

Rzut rożny dla Górnika Zabrze

79'

Słabością Górnika w drugiej połowie są niemrawi napastnicy ani Nakoulma, ani Zieliński niczym szczególnym w drugiej części gry nie zachwycili

78'

Niecelne uderzenie Bartosza Ślusarskiego

77'

W miejsce Pazdana wszedł na boisko Mączyński

77'

W miejsce Bembena na boisko wszedł Milik

76'

MilanistaKamil- uważam, że to była pierwsza dobra akcja Lecha w tej połowie. Brawa należą się trenerowi za zmiany. Świeży Kikut popędził dużo szybciej skrzydłem aniżeli chwile wcześniej Wołąkiewicz a Rafał Murawski znalazł się w idealnym miejscu w idealnym czasie

75'

Daleko wychodzi Jasmin Burić i pewnie łapie piłkę

75'

Do końca spotkania pozostało zaledwie 15 minut

74'

Dla Aleksandara Tonewa

74'

Tonew próbował znaleźć Rudnieva, ale jego podanie zostało dobrze przechwycone

73'

Czy Górnik podniesie się po stracie tego gola?

72'

Szaleją teraz kibice Lecha! Nie milknie jednak doping kibiców z Zabrza

71'

Murawski!! Doskonałe podanie Kikuta! Pokerowe zmiany Rumaka!

70'

kwoka- niestety nie znam tego Pana osobiście a szkoda!

69'

W miejsce Wołąkiewicza na boisko wchodzi Marcin Kikut

69'

Kibicom z Zabrza jest chyba ciepło, ponieważ ściągnęli koszulki ;)

69'

Na boisko wejdzie zaraz Marcin Kikut

68'

Festiwal rzutów rożnych dla Lecha

67'

Ależ interwencja Skorupskiego! Po centrze Tonewa do piłki dopadł Rudniev, jednak zatrzymał go golkiper Górnika!

67'

Kolejny aut dla gospodarzy, z których jednak nic specjalnego nie wynika

66'

Koguta nie widzę :), bo ten zwierzak oddawany jest graczom Górnika chyba tylko podczas spotkań w Zabrzu ;)

65'

Coraz więcej gwizdów na stadionie

64'

Murawski po wejściu na boisko zanotował 3 zagrania... tyle, że były one bardzo niskiej jakości

62'

Czy Rafał Murawski zdoła odmienić chaotyczną grę Lecha?

61'

W miejsce Ivana Djurdjevicia na boisko wchodzi Rafał Murawski

61'

Skorupski bardzo dobrym wyjściem uprzedza skaczącego do piłki Rudnieva

60'

Bardzo niedokładne uderzenie gości z około 25 metrów. Jak na razie druga połowa nie spełnia naszych nadziei, czekamy na więcej!

59'

Burić pewnie broni uderzenie Przybylskiego z kilkunastu metrów

58'

Rudniev próbował dośrodkować, ale zatrzymało go dwóch obrońców Górnika i cały czas mamy 0:0

57'

Zieliński leży na boisku po starciu z Djurdjeviciem, jednak arbiter nie widział faulu zawodnika Lecha

56'

Lech Poznań - Górnik Zabrze Lech teraz przeważa, niesiony dopingiem swoich kibiców.

56'

Dośrodkowanie Tonewa było zdecydowanie za krótkie i spokojnie wybili je piłkarze Górnika

55'

Kolejne niezłe uderzenie! Tym razem w roli głównej Henriquez i Skorupski wybija piłkę raz jeszcze na corner

55'

Niespodziewany strzał Tonewa bardzo dobrze do boku, na rzut rożny odbija Skorupski

53'

Ivan Djurdjević spokojnie klatką piersiową odgrywa piłkę do Jasmina Buricia

53'

Tonew zbyt mocno wypuścił sobie piłkę i szybko ją stracił

52'

Ponownie po rzucie wolnym mieliśmy sporo zamieszania pod bramką Skorupskiego. Ostatecznie to jednak golkiper Górnika jako 1 dopadł do piłki

51'

Kwiek próbował zagrać na wolne pole ale jego koledzy pobiegli zupełnie w inną stronę

50'

Niedokładne zagranie Kwieka i od bramki grę rozpoczyna Jasmin Burić a kibice obu ekip cały czas doskonale dopingują swoim zespołom, bez ingerencji w doping kibiców przeciwnego zespołu

49'

Rzut rożny dla Górnika, piłkę dośrodkowywać będzie Aleksander Kwiek

49'

Nakoulma wywalczył aut dla swojego zespołu na wysokości pola karnego gospodarzy

48'

Druga połowa należy jak na razie zdecydowanie do ekipy przyjezdnej

48'

Z ostrego kąta na uderzenie zdecydował się Zieliński, ale była to nieudana próba

47'

Minimalnie za mocno Ślusarski podawał do Rudnieva, gdyby jego zagranie było nieco dokładniejsze Łotysz znalazłby się w sytuacji sam na sam z Buriciem

47'

Bez zmian na drugą część tego spotkania wyszli piłkarze obu ekip

46'

Od razu z animuszem do ataków ruszyli goście ale zastopował ich Hubert Wołąkiewicz

46'

Drugą połowę tego spotkania rozpoczęli piłkarze z Poznania

19:45

Piłkarze Lecha są już na murawie, tuż za nimi pojawili się goście

19:33

MilanistaKamil- moim zdaniem Lech przeważał w pierwszych 10 minutach, później gra się wyrównała z lekkim wskazaniem na Górnika

45'

Jak na razie Lech sprawiedliwie remisuje z Górnikiem 0:0, zapraszam ponownie za około 15 minut

45'

Ni to strzał, ni dośrodkowanie Tonewa z rzutu wolnego

45'

Dla Adama Dancha

45'

Rozpoczyna się właśnie ostatnia minuta regulaminowych 45 pierwszej połowy tego spotkania

44'

Lech- moim zdaniem fanów na stadionie łącznie z tymi z Zabrza jest około 10 tysięcy

43'

Tonew naciskał na Skorupskiego, ale ten nie popełnił błędu wybijając piłkę daleko w trybuny

41'

Coraz chłodniej robi się w stolicy Wielkopolski, ale i tak na pogodę absolutnie nie możemy narzekać ;)

39'

Piłka uciekła spod nóg pędzącemu Kwiekowi, gdyby jednak pomocnik zabrzańskiego klubu opanował piłkę byłoby bardzo groźnie

38'

Lech Poznań - Górnik Zabrze

37'

Dośrodkowanie Tonewa olbrzymie zamieszanie i piłkę na linii bramkowej zatrzymuje Łukasz Skorupski! To powinno być 1:0 dla gospodarzy!

37'

Rzut rożny dla Lecha Poznań

36'

Uderzenie z rzutu wolnego Kwieka ląduje na murze złożonym z zawodników Lecha

35'

Zupełnie niepotrzebny faul 25 metrów od bramki Buricia i będzie okazja dla gości

34'

Za mocna piłka do Michała Zielińskiego i mamy aut dla gospodarzy

33'

Piłka wybita przez obrońców Lecha spada na klatkę piersiową Michałowi Zielińskiemu, jednak rozpędzony gracz Górnika wyjechał z piłką poza plac gry

32'

Olkowski uwikłał się w niepotrzebną walkę z dwoma obrońcami Lecha i na jego szczęście Górnik ma aut, zamiast groźnej kontry gospodarzy

31'

Ślusarski próbował uderzenia przewrotką, ale spokojnie strzał ten złapał Łukasz Skorupski. Jak się okazało arbiter odgwizdał przewinienie pomocnika Lecha

30'

Warto dodać, że na mecz przybył z Zabrza jeden z najwierniejszych fanów Górnika. A mianowicie przesympatyczny Pan, który po spotkaniach wręcza koguta najlepszemu zawodnikowi Górnika

30'

Mija kolejny kwadrans gry... W tej części pierwszej połowy zdecydowanie lepsze wrażenie sprawia Górnik Zabrze

28'

Katastrofalne dośrodkowanie Tonewa i piłka ponad głowami wszystkich zawodników wychodzi poza boisko

27'

Nerwowo rozkłada ręce Rudniev, mając sporo pretensji do swoich kolegów z boiska

26'

Daleki wrzut piłki z autu przez Djurdjevicia przechwytuje jeden z jego kolegów. Chwilę później stracił piłkę Ubiparip nie asekurował go należycie Henriquez i o mały włos a Zieliński nie znalazłby się sam na sam z Buriciem

25'

W grze Lecha coś się zacięło, brakuje skuteczności przy kolejnych podaniach. Wszystko wygląda dobrze ale tylko do 40 metra przed bramką Skorupskiego

24'

Ostrą walkę o piłkę graczy obu ekip kończy nakładka Nakoulmy

24'

Walczył na lewym skrzydle Michał Zieliński, ale bez większych skutków dla Górnika

23'

Wołąkiewicz mocno naciskał Nakoulmę, ale ten dobrze sobie z nim poradził i odegrał piłkę do kolegów

21'

Henriquez dynamicznym wejściem uprzedził Nakoulmę zażegnując tym samym niebezpieczeństwo pod własną bramką

21'

Tonew bardzo dobrze wbiegł prawym skrzydłem w pole karne gości, ale jego dośrodkowanie pozostawiało wiele do życzenia

20'

Nakoulma cofa piłkę do linii defensywnej Górnika i goście powoli konstruują atak pozycyjny

19'

Uderzenie głową Michała Pazdana broni Burić, chwilę później szybką akcję Lecha niecelnym strzałem zakończył Tonew

19'

Rzut rożny dla gości

19'

Dośrodkowanie Adama Marciniaka zostało przecięte przez obrońców Lecha, inna sprawa, że centra ta była zbyt słaba i nie doleciała nawet do pola karnego

18'

Faulowany był bodajże Michał Zieliński i mamy rzut wolny dla gości w środkowej strefie boiska

17'

Katastrofalne podanie Drewniaka do kolegów...

16'

Jak na razie ani Nakoulma ani Michał Zieliński nie pokazali na boisku niczego specjalnego

16'

Zbyt mocne dośrodkowanie Djurdjevicia z prawej strony boiska, do piłki nie zdążyli jego koledzy z Rudnievem na czele

15'

Kwadrans gry za nami, tempo meczu nie jest ani powalająco szybkie ani specjalnie wolne. W sytuacjach mamy 1:1, dobra okazja Ubiparipa oraz poprzeczka Kwieka

14'

Zarówno trener Rumak jak i Adam Nowałka poczynaniom swoich podopiecznych przyglądają się na stojąco, stąpając nerwowo po wyznaczonych dla nich strefach

13'

Uderzenie Aleksandara Tonewa zza pola karnego mija bramkę Skorupskiego o dobrych kilka metrów

12'

Kolejny faul w środku pola, ścieka się i na faulującego i na arbitra za brak reakcji kartkowej Djurdjević. Chociaż w tym momencie kartka moim zdaniem byłaby zbędna

11'

Lech od kilku minut wyraźnie spuścił z tonu i jak już chwilę wcześniej napisałem jest to przede wszystkim zasługa coraz lepszej gry Górnika

10'

Luis Henriquez wygrywa pojedynek biegowy z napastnikiem gości Michałem Zielińskim

10'

W doskonałych sytuacjach mamy zatem 1:1, co ważniejsze goście wreszcie zaczynają odważniej atakować aniżeli tylko bronić swojej bramki

9'

Uderzenie z rzutu wolnego Aleksandra Kwieka ląduje na poprzeczce bramki strzeżonej przez Jasmina Buricia!

8'

Dośrodkowanie Nakoulmy wybijają obrońcy Lecha, chwilę później zawodnik rodem z Burkina Faso jest faulowany na skraju pola karnego Lecha

7'

Dobrze głową do Ślusarskiego piłkę zgrał Rudniev, jednak uderzenie pomocnika Lecha było bardzo złe

6'

Sporo walki w środku pola na początku tego spotkania. Delikatnie przeważa Lech, ale poza okazją Ubiparipa zarówno pod jedną jak i drugą bramką działo się niewiele ciekawego

5'

Nieudana akcja gości, osamotniony Zieliński nie dał rady dojść do zbyt mocnego podania od swoich kolegów

4'

Bardzo dobre dośrodkowanie Ślusarskiego zamknął Ubiparip, jednak jego uderzenie okazało się minimalnie niecelne!

4'

Fanów Górnika jest na sektorze dla nich przeznaczonym około 200 może 300

3'

Lech zamyka Górnika na jego połowie, goście wyraźnie czekają na swoje okazje z kontrataków

2'

Dla Przybylskiego

2'

Ostry faul na Djrudjeviciu, który wolno ale najważniejsze, że o własnych siłach podnosi się z murawy

1'

Dają radę kibice obu ekip! Zarówno fani Górnika jak i Lecha głośnym dopingiem wspierają swoich ulubieńców

1'

Walczył o piłkę Tonew, i mamy pierwszy aut w tym meczu dla Lechitów

1'

Spotkanie od środka boiska rozpoczęli goście z Zabrza

18:43

Piłkarze wychodzą na murawę prowadzeni przez trójkę sędziowską z Pawłem Pskitem na czele

18:42

Kibice Lecha śpiewają klubowy hymn, a już za chwilę początek tego meczu

18:31

Na murawie trwa rozgrzewka obu klubów. A kibiców cały czas jak na lekarstwo, w chwili obecnej maksymalnie jest 5 tysięcy

18:14

Trybuny przed meczem Lech Poznań - Górnik Zabrze, Kibice Lecha już zajmują swoje sektory

18:10

Trybuny przed meczem Lech Poznań - Górnik Zabrze, Stadion powoli się zapełnia, jednak nie zapowiada się na wysoką frekwencję.

18:04

Lech w ostatnim ligowym meczu pokonał Śląsk Wrocław 2:0 po samobójczym trafieniu Celebana oraz perfekcyjnie wykonanym rzucie karnym przez Artjoma Rudnieva

17:55

Jak na razie na stadionie jest bardzo mało widzów. Kibice Górnika coraz liczniej zaczynają wypełniać przeznaczony dla nich sektor

17:54

Witam serdecznie, z tej strony Piotr Bąk. Zapraszam na relację live z meczu Lech Poznań- Górnik Zabrze