Korona KielceKorona Kielce
2 : 0
Podbeskidzie Bielsko-BiałaPodbeskidzie Bielsko-Biała
90'

Koniec spotkania! Korona pokonuje Podbeskidzie 2:0. Mecz kończą chóralne śpiewy kibiców gospodarzy którzy dziękują swoim ulubieńcom za kolejne zwycięstwo. Podbeskidzie zasłużenie przegrywa i kończy w Kielcach passę czterech kolejnych wygranych.

90'

Jeszcze kartka dla Dańcika.

90'

Arbiter dolicza trzy dodatkowe minuty.

89'

Rozpoczęła się ostatnia minuta spotkania w Kielcach, wynik nie powinien ulec zmianie, ponieważ gra toczy się już w wolnym tempie, bez zagrożenia bramkowego.

87'

Na ostatnie trzy minuty na boisku pojawia się Daniel Gołębiewski

85'

Piąta już kartka dla Korony.

85'

Kontratak Podbeskidzia po kolejnym błędzie Lecha, udana interwencja Małkowskiego

82'

Kartka dla Sokołowskiego za faul na Golańskim

79'

Fatalna postawa kieleckiej defensywy i minimalnie obok bramki uderza Ziajka

78'

Jovanović do Sobolewskiego , ale ten trafia w dobrze ustawionego Zajaca

75'

Korzym strzela bramkę...jednak sędzia odgwizduje spalonego, dalej więc 2:0 dla Korony

74'

Ostatnia zmiana trenera Kasperczyka, Curić na boisku.

72'

Lech bliski szczęścia, próbujący obronić strzał Zajac doznaje niegroźnego urazu.

68'

Pierwsza kartka dla gości ukarany Rogalski.

66'

Kolejna zmiana w Podbeskidziu

66'

Król fauluje Korzyma, ostra reakcja kibiców Korony, wolny dla gospodarzy

65'

Bardzo dobra akcja Korony,Korzym z Jovanovićem i strzał tego ostatniego blokuje stoper Podbeskidzia.

63'

I znów kartka dla Korony, Pavol Stano fauluje Łatkę.

61'

Pierwsza zmiana w drużynie gości plac gry opuszcza Cohen, w jego miejsce wchodzi Rogalski.

58'

Kolejny raz na murawie leży Łatka, sędzia nawet nie przerywa gry...

56'

Druga zmiana w Koronie, boisko opuszcza strzelec bramki Jacek Kiełb.

56'

Korona dalej atakuje, jednak zagrania poszczególnych piłkarzy są niedokładne, Podbeskidzie bez większej wiary w sukces odpiera ataki gospodarzy,ale samo nie stwarza bramkowych okazji.

50'

Kolejna kartka dla piłkarza Korony, tym razem ukarany Maciej Korzym.

48'

Spotkanie z trybun ogląda dziś 6372 kibiców.

46'

Drugą połowę rozpoczynają goście.

45'

W przerwie trener Ojrzyński dokonał jednej zmiany. Kontuzjowanego Tomasza Lisowskiego zastąpił Grzgorz Lech.

45'

Już za moment rozpocznie się druga część spotkania pomiędzy Koroną a Podbeskidziem. Ciekawe czy zawodnicy trenera Kasperczyka zdołają podjąć grę z Koroną i zobaczymy w tym meczu bramki w wykonaniu gości?

18:50

Zachęcamy do śledzenia relacji na żywo ze spotkań Waszych zespołów w naszej aplikacji na Androida i iPhona! Wszystko to co najlepsze w Ekstraklasa.net teraz możecie mieć na swojej komórce! Wypróbuj już teraz i ściągnij na iPhone'a lub Androida.

45'

Koniec pierwszej części spotkania. Korona po bramkach Korzyma i Kiełba zasłużenie prowadzi ze słabą dziś dysponowaną drużyną Podbeskidzia. Na dalszą część relacja zapraszamy po przerwie.

45'

Arbiter zdecydował o przedłużeniu pierwszej części gry o dodatkowe dwie minuty.

45'

Ostatnia minuta regulaminowego czasu gry i kolejna akcja Korzyma

43'

Kuzera wyjaśnia sytuację we własnym polu karnym, rzut rożny dla gości, którzy wyraźnie chcą zdobyć bramkę przed kontaktową jeszcze przed przerwą.

41'

Kąśliwy strzał Patejuka bez trudy łapie Małkowski.

40'

Kontratak gości przerwany faulem Vukovica i rzut wolny z ok 20 metra dla Podbeskidzia.

38'

Tym razem na murawę przewrócony Jovanović i Korona wznowi grę ze środkowej strefy boiska

36'

Kartka dla Kiełba za faul na Łatce, dość kontrowersyjna decyzja arbitra

34'

Idealna akcja Korony i tylko fantastyczna interwencja Zajaca chroni Podbeskidzie przed stratą kolejnej bramki.

33'

Nieporozumienie Sobolewskiego z Kuzerą i piłka trafia w posiadanie gości.

31'

Strzał Elmaleacha wysoko ponad bramką Małkowskiego.

29'

Tym razem Kamil Kuzera próbował pokonać Richarda Zajaca, bezskutecznie

28'

Kartka dla Kijanskasa za faul na pomocniku gości.

28'

Kolejna szansa Korony, niezdecydowanie Kiełba zakończyło tą akcję...

25'

Podbeskidzie kompletnie rozbite, Korona strzela dwie bramki w ciągu kilku minut i dalej nie zwalnia tempa. Chwilowa przerwa w grze, pomoc medyczna udzielana Lisowskiemu.

20'

Druga bramka dla Korony! Strzelcem bramki Jacek Kiełb, dużo szczęścia miał w tej sytuacji zawodnik Korony.

18'

Patejuk z rzutu wolnego wprost w ręce Małkowskiego.

16'

Pierwszy kwadrans spotkania za nami, Korona prowadzi 1:0 po ładnym golu Korzyma. Sam mecz póki co nie zachwyca, dużo jest walki w środku pola jednak mało z niej wynika. Podbeskidzie stworzyło jak dotąd jedną klarowną okazję, ale na miejscu byli obrońcy gospodarzy. Korona kontroluje przebieg gry i nie powinna w tym meczu przegrać.

14'

Swietne dogranie z rzutu rożnego i Korona zdobywa pierwszą bramkę. Strzelcem gola Maciej Korzym, który najlepiej zachował się w polu karnym Zajaca.

13'

Kolejny korner dla gospodarzy.

12'

Kiełb bliski szczęścia i tylko rzut rożny dla Korony.

12'

Faul Jovanovića na Ziajce, piłka dla Podbeskidzia.

11'

Kontratak Korony i zmarnował swoją szansę Maciej Korzym.

10'

Długi atak gości zakończony niecelnym dośrodkowaniem Sokołowskiego.

8'

Aut dla Korony wykonuje Lisowski, akcja gospodarzy w środkowej strefie boiska.

6'

Rzut wolny dla Korony po faulu na Korzymie.

6'

Bardzo niedokładne zagranie Stano do Golańskiego, piłka dla gości.

4'

Na trybunach w Kielcach zasiada dziś dużo kobiet, Zarząd klubu zdecydował, iż za bilet na dzisiejsze spotkanie panie będą płacić tylko symboliczną złotówkę.

2'

Rzut rożny dla gości z Bielska Białej

1'

Spotkanie rozpoczynają gospodarze.

17:58

Na ławce rezerwowych Korony zasiadają: Pilarz, Kiercz, Kaczmarek, Lech, Lenartowski, Łuczak oraz Gołębiewski. Do dyspozycji trenera Kasperczyka pozostają : Bąk, Śourek, Reiman, Malinowski, Curić, Mierzejewski oraz Rogalski. Piłkarze obu drużyn powoli pojawiają się na murawie Areny Kielc.

17:55

Już za kilka minut rozpocznie się spotkanie 20 kolejki T-mobile ekstraklasy pomiędzy Koroną Kielce a Podbeskidziem Bielsko - Biała. Spotkanie drużyn sąsiadujących ze sobą w tabeli zapowiada się emocjonująco, zapraszamy na relację.