Chyba ostatnia akcja, Rzut rożny dla Wisły.

90'

Wilk do Bitona, ten z woleja nad poprzeczką. Sędzia dolicza 3 minuty.

87'

Tutaj nikogo nie zadowala remis. Zagłębie złapało wiatr w żagle, a dla Wisły każdy inny wynik niż zwycięstwo będzie porażką.

84'

Odkąd wszedł Abwo robi sporo zamikeszania na swojej połowie. Teraz został dośc poważnie poturbowany.

83'

Rachwał za Rakowskiego.

82'

Jovanović za Ilieva.

81'

Sernas odgrywa do nadbiegającego Abwo, a ten podcinką posyła piłkę do siatki Pareiki!

77'

Traore za Hodura.

76'

Pawłowski z rożnego na krótki słupekl, Rymaniak dołożył nogę, ale piłką przeleciała nad poprzeczką.

75'

Mądrze teraz Wisła, spokojnie, bez pośpiechu, rozgrywa piłkę na połowie rywala.

73'

Rymaniak technicznie z narożnika pola karnego, niecelnie jednak i od bramki Pareiko.

72'

Bition za Genkova.

70'

Ptak ukarany żółta kartką za dyskusję.

68'

Nunez za Gargułę.

67'

Zagłębie chyba straciło pomysł na grę, zawodnicy nie pokazują się, raczej są to długie piłki gdzieś na skrzydła, albo na Sernasa, a do końca meczu jeszcze ponad 20 minut.

64'

Po raz kolejny dobrze zza pola karnego uderzał Melikson, i po raz klejny Ptak interweniuje dość niepewnie.

63'

Wchodzi szybki Abwo za Małkowskiego.

56'

Natychmiast mogło odpowiedzieć Zagłębie gdyby lepiej uderzył Pawłowski.

55'

Znakomita akcja Kirma i Meliksona, ten piuerwszyn kończy ją bramką i Wisła wychodzi na prowadzenie.

51'

Wisła spokojnie buduje każdą akcję, chcą przejąć inicjatywę w tym meczu Wiślacy.

49'

Teraaz naciskąją gracze Wisły, widac, że jak najszybciej chcą objąć prowadzenie w tym meczu.

47'

Hodur ukarana za faul na rozpędzajacym się Gargule.

45'

Rozpoczynają gospodarze.

15:21

Zachęcamy do śledzenia relacji na żywo ze spotkań Waszych zespołów w naszej aplikacji na Androida i iPhona! Wszystko to co najlepsze w Ekstraklasa.net teraz możecie mieć na swojej komórce! Wypróbuj już teraz i ściągnij na iPhone'a lub Androida.

45'

Koniec pierwszej części meczu.

42'

Dobry strzał Meliksona z 20 metrów, z małymi problemami łapie Ptak.

35'

Ależ sytuacje mieli Wiślacy, po strzale piłką odbiła się od słupka, następnie od nogi zawodnika Zagłębia i zmierzała do bramki, jednak ostatecznie piłkę wybił Ptak.

33'

Znakomitą okację miał Pawłowski, znalazł się sam na sam z Pareiką, chciał lobować, ale połapał się w tym wszytskim bramkarz Wisły.

31'

Melikson do Garguły, ten dobrze uderzył, ale trafił piłką w głowę kolegi z zespołu.

30'

Iliev dostał piłkę na 20 metrze od bramki. Miał sporo miejsca, przymierzył, uderzył i zdobył wyrównującą bramkę.

27'

Lamey uderzał piłkę głową, ale znakomicie wyciagnął sie Ptak i uchronił swój zespół.

25'

Siadło nam troszkę tempo rozgrywania akcji przez Zagłębie, teraz to Wisła częściej jest przy piłce, rozgrywa ją, ale Zagłębie gra bardzo mądrze w obronie.

22'

Uderzał Kirm, niespodziewanie piłka znalazła się pod nogami Genkova jednak nie zdołał on dokładnie dołożyć nogi, aby zdobyć bramkę.

18'

Zagłębie zdobywa bramkę na 1:0. Piłka po wrzucie z rożnego znajduje się pod nogami Banasia ,który nie zastanawia się u zdobywa bramkę

14'

Melikson znakomitym podaniem obsłużył Gargułę, i tylko on wie jak z takiej sytuacji nie trafił w światło bramki.

11'

Sernas mógł podać do Pawłowskiego, zdecydował się na strzał, niestety mało precyzyjny. Ale Zagłębie na pewno nie wygląda na drużynę, która zajmuje ostatnią lokatę w Ekstraklasie.

10'

Zagłębie atakuje Wisłę na jej połowie trzema, czterema zawodnikami. Teraz uderzał Iliev, ale po rikoszecie uzyskał tylko rzut rożny,

8'

Mieli dogodne sytuacje piłkarze Zagłębia, jednak stojąc na szesnatsce pola karnego żaden z nich nie zdecydował się na uderzenie.

6'

Po 5 minutach widać, że Zagłębie chce grać w piłkę. Dziś w Lubinie może być naprawdę ciekawie!

4'

Kirm zagrywa piłkę po ziemi do Pareiki, Sernas sprintem startuje do piłki, Pareiko wybijając nabija rękę Sernasa. Sernas zdobywa bramkę, ale sedzia odgwizduje rękę!

2'

Zagłębie wysoko atakuje krakowian, więdzą, że jak dadzą zepchać się do obrony to bramki mogą być tylko kwestią czasu.

1'

Rozpoczęli goście, którzy dziś występują w białych strojach. Zagłębie na pomarańczowo - czarno.

14:16

Jeszcze tylko 15 minut do meczu. W Lubinie od ładnych kilku minut pada, murawa jest śliska, ciekawe czy zawodnicy będą próbować uderzać z dalszych odległości?

13:53

13:45

Witam państwa z Lubina. Za 45 minut rozpocznie się piłkarska wiosna dla zespołów Wisły i Zagłębia w ekstraklasie. Obie drużyny walczą tej wiosny o zupełnie różne cele, Zagłębie walczyć będzie o utrzymanie w lidze, Wisła natomiast na pewno nie odpuści walki o tytuł mistrzowski. Zespoły wyjdą na pewno mocno zdeterminowane i to może wróżyć nam ciekawe spotkanie.