Podbeskidzie Bielsko-BiałaPodbeskidzie Bielsko-Biała
1 : 0
GKS BełchatówGKS Bełchatów
19:51

Za nami pierwsze spotkanie 17. kolejki Ekstraklasy, w którym Podbeskidzie wygrywa z GKS-em Bełchatów 1:0. Dziękujemy za śledzenie naszej transmisji i zapraszamy na kolejne!

94'

Podbeskidzie wygrywa u siebie z GKS Bełchatów.

94'

Koniec meczu!!!

92'

Zmiana taktyczna. Za Cohena Rogalski.

90'

Druga połowa potrwa jeszcze trzy minuty.

88'

Podbeskidzie cofnęło się do głębokiej defensywy. Próby GKS mające przynieść wyrównanie, nie przynoszą efektu.

86'

Strzał Nowaka główką z siedmiu metrów, jednak w środek bramki. Znowu dogrywał Kosowski.

84'

Nieudane dośrodkowanie Kamila Kosowskiego z lewej strony boiska.

82'

Faul Mariusza Sachy w środku pola.

80'

Przewaga Bełchatowian w ostatnich minutach, ale nic z niej nie wynika.

78'

W bardzo dobrej okazji w polu karnym znalazł się Sacha. Jego strzał był jednak bardzo niecelny.

76'

Kuświk wchodzi za Wróbla.

73'

Kontra Bełchatowian zakończona nieudanym strzałem Pawła Buzały.

72'

Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Bełchatów

71'

Żółta kartka dla Sourka.

69'

Za Zbozienia wchodzi Nowak.

68'

Niecelny strzał Ziajki z dystansu.

67'

Dużo chaosu na boisku, od rzutu z autu rozpoczyna Tomasz Sokołowski.

64'

Za Żewłakowa na boisku pojawia się Buzała.

63'

Zbozień miał okazję do wyrównania. Jego główka mija jednak prawy słupek bramki strzeżonej przez Zajaca. Podawał Kamil Kosowski.

61'

Za Patejuka wchodzi Mariusz Sacha.

58'

Świetna akcja "Górali" zakończona znakomitym strzałem Ziajki lewą nogą tuż przy słupku! Sapela był bez szans.

58'

GOOOL!!!

56'

Uderzenie Kosowskiego z około 30 miejscu na rzut rożny paruje Richard Zajac.

55'

Strzał Ziajki, Sapela "wypluł" piłkę przed siebie. Patejuk próbował dobitki. Jego strzał główką okazał się nieskuteczny.

53'

Fonfara próbował strzału z narożnika pola karnego. Strzał bardzo niecelny.

51'

Żewłakow dostał piłkę w polu karnym, jego strzał został zablokowany przez obrońców Podbeskidzia

48'

Kosowski próbował akcji na lewej stronie

46'

Za Dancika wszedł Sourek

46'

Piłkarze zaczęli II połowę

19:00

Piłkarze już są na boisku, za moment rozpocznie się 2 połowa.

18:51

Zachęcamy do śledzenia relacji na żywo ze spotkań Waszych zespołów w naszej nowej aplikacji na Androida i iPhona! Wszystko to co najlepsze w Ekstraklasa.net teraz możecie mieć na swojej komórce! Wypróbuj już teraz i ściągnij na iPhone'a lub Androida.

18:49

Za nami pierwsze 45 minut, które nie zachwyciło. Miejmy nadzieję, że druga odsłona przyniesie nam więcej emocji i wreszcie zobaczymy bramki.

46'

Koniec I połowy.

45'

Aktywny dzisiaj Ziajka strzela w środek bramki.

43'

Konieczny uderza z rzutu wolnego. Piłka o kilka metrów mija prawy słupek bramki strzeżonej przez Sapelę.

41'

Teraz Podbeskidzie próbuje uporządkować grę w środkowej strefie boiska.

39'

Ziajka faulowany w polu karnym, jednak arbiter tego spotkania nie dyktuje "jedenastki".

37'

Z prawej strony boiska próbował przedrzeć się Ziajka, ale faulował.

34'

Przewaga Bełchatowian w ostatnich minutach spotkania nie podlega dyskusji.

32'

Zamieszanie w polu karnym po dośodkowaniu Kosowskiego z rzutu rożnego. W ostatniej chwili sytuację wyjaśniają obrońcy Podbeskidzia.

29'

W polu karnym Podbeskidzia przewraca się Sawala. Sedzia Stefański każe grać dalej.

27'

Szansa dla Bełchatowa. W słupek z ostrego kąta uderza Sawala.

23'

Patejuk dośrodkował w pole karne, ale Demjan nie doszedł do tego zagrania

20'

Znowu z dystansu próbował Ziajka. Strzał ląduje wysoko nad poprzeczką Sapeli.

19'

Z minuty na minutę goście prezentują się coraz lepiej. To oni częściej są przy piłce.

16'

Ostry faul Zbozienia na Natherze.

15'

Dużo walki w środkowej części boiska. Rzut wolny dla Podbeskidzia

10'

Nieudane dośrodkowanie w pole karne Podbeskidzia z prawej strony i piłka w rękach Zajaca

9'

Po przewadze w pierwszych minutach Bielszczan, teraz piłkarze GKS próbuje przejąć inicjatywę

6'

"Górale" mieli rzut rożny. Po wybiciu piłki przez obrońców swojej szansy uderzeniem z dystansu szukał Ziajka. Strzał bardzo niecelny

4'

Niecelny strzał Cohena zza pola karnego

2'

Podbeskidzie próbowało przeprowadzić akcję prawą stroną boiska, ale od bramki rozpocznie Sapela

1'

Zaczynamy!

17:58

Od dwóch dni w Bielsku pada. Murawa na stadionie przy Żywieckiej pozostawia wiele do życzenia

17:47

17:45

Zespół z Bełchatowa, prowadzony przez Kamila Kieresia, nie wygrał od dwóch spotkań i nieustannie, nerwowo spogląda za siebie. 13 miejsce w tabeli nie zadowala nikogo, a przewaga zaledwie trzech punktów nad czerwoną strefą, oznacza potrzebę obowiązkowego gromadzenia punktów. Jednak czy są realne przesłanki by myśleć o zwycięstwie w Bielsku, skoro dotąd nie udało się wygrać na wyjeździe ani razu?

17:40

Spotkanie pomiędzy Bełchatowem a Podbeskidziem w rundzie jesiennej, podczas 2. kolejki T- Mobile Ekstraklasy było bolesną lekcją dla beniaminka, który doznał pierwszej i od razu tak dotkliwej porażki w najwyższej klasie rozgrywkowej. Od momentu meczu w Bełchatowie, podopieczni Roberta Kasperczyka radzą sobie zdecydowanie lepiej i z 20 punktami na koncie, zajmują 10. miejsce w tabeli.

17:36

Witamy serdecznie z Bielska-Białej, gdzie meczem pomiędzy miejscowym Podbeskidziem a GKS-em Bełchatów, zainaugurowana zostanie 17. kolejka ekstraklasy.