Poniedziałek, 12 grudnia 2011, godz. 18:30
Lech PoznańLech Poznań
3 : 2
Zagłębie LubinZagłębie Lubin
96'

Koniec spotkania! Po świetnym widowisku zarówno na murawie jak i na trybunach na Stadionie Miejskim w Poznaniu, Lech pokonał Zagłębie 3:2.

95'

Kartka dla Hanka za faul na Rudnevie.

95'

Doskonała akcja Abwo, idealne zagranie na 5 metr do Sernasa i Litwin spudłował!

94'

Szansa w kontrataku dla Kolejorza, ale Rudnev zamiast podawać do partnera ustawionego w środku pola karnego zdecydował się na lekkie uderzenie.

92'

Zagłębie atakuje całym zespołem. Gra toczy się na połowie Lecha.

90'

Mecz potrwa dłużej aż o 5 minut.

89'

Gospodarze starają się jak najdłużej utrzymywać się przy piłce. Widać, że będą starali się utrzymać ten rezultat do końcowego gwizdka.

87'

Lechici zachowują się fair i oddają piłkę rywalom

86'

Lech Poznań - Zagłębie Lubin

86'

W miejsce Rachwała na boisko wchodzi Traore

85'

Sporo dymu pojawiło się nad boiskiem sędzia na chwilę przerywa mecz

82'

Zagłębie strzeliło drugiego gola w tym meczu, autorem bramki Famulski

82'

Kibicom Lecha chyba nie kończą się race ;)

81'

80'

Rudniev uzbierał 3 gola!

80'

Piłkarze zachwycili się chyba oprawą i grają od 5 minut beznadziejnie

79'

Kibice odpalają race, piękna oprawa Lecha!

75'

9150 widzów jest dzisiaj na stadionie. Bardzo słaba frekwencja...

73'

Nieporozumienie Buricia z Henriquezem o mało co a skończyłoby się tragicznie dla Lecha

72'

Może Hubert Wołąkiewicz niech nie bierze się za uderzanie na bramkę rywala...

70'

70'

W miejsce Semira Stilicia na boisko wchodzi Jakub Wilk

69'

Jakub Wilk szykuje się do wejścia na boisko

68'

Semir Stilić wywalczył rzut rożny dla swojego zespołu

67'

Kapitalne uderzenie Sernasa mija może o metr bramkę strzeżoną przez Buricia. To mógł a powiem więcej powinien być gol dla Zagłębia!

67'

Z kontrą ruszają goście jednak na swoim miejscu był Rafał Murawski

66'

Tempo gry znaczni spadło w ostatnich kilku minutach

62'

W miejsce Dąbrowskiego wchodzi na boisko Famulski

64'

Faul w środku pola i rzut wolny dla gości

62'

61'

W miejsce Możdżenia na boisko wchodzi Rafał Murawski

60'

Na boisko za chwilę wejdzie Rafał Murawski

59'

Soczyste uderzenie Kriwca z 18 metrów nie zaskoczyło świetnie ustawiającego się w tym meczu Isailovicia

58'

Katastrofalne uderzenie Tonewa pozostawię bez większego komentarza

58'

Na boisko dzieje się teraz naprawdę wiele ciekawego

57'

Uderzenie Stilicia w bezpiecznej odległości mija bramkę Zagłębia

57'

Będzie doskonała okazja dla Stilicia na uderzenie z 25 metrów

56'

Dla Buricia za faul w polu karnym

55'

Sernas i Zagłębie przegrywa już tylko 1:2

54'

Dla Zagłębia po faulu Buricia

53'

Kapitalną centrę Możdżenia na bramkę zamienił nie kto inny jak Rudniev!

53'

Centrę Hanzela spada na głowę Horvata, ten jednak przenosi piłkę minimalnie nad bramką

52'

Dobre uderzenie Sernasa do boku zbija Jasmin Burić

51'

Uderzenie Henrqiueza było mocne, ale jednocześnie bardzo niecelne

50'

50'

Kompletnie nieudana akcja gości, piłkę spokojnie łapie wychodzący z bramki Jasmin Burić

49'

Soczyste uderzenie Tonewa mija bramkę Isailovicia o półtora metra

48'

Uderzenie Pawłowskiego nie sprawiło absolutnie żadnych problemów Buriciowi

47'

Costa wznawia grę od rzutu z autu, Lech spokojnie konstruuje atak pozycyjny

46'

Od razu Zagłębie odważnie rusza na Lechitów, jednak gospodarze od razu zakończyli akcję rywali

46'

Drugą połowę rozpoczęli piłkarze z Lubina

46'

Piłkarze Lecha są już na murawie, tuż za ich plecami pojawili się gracze Zagłębia Lubin

19:20

Zachęcamy do śledzenia relacji na żywo ze spotkań Waszych zespołów w naszej nowej aplikacji na Androida i iPhona! Wszystko to co najlepsze w Ekstraklasa.net teraz możecie mieć na swojej komórce! Wypróbuj już teraz i ściągnij na iPhone'a lub Androida.

45'

Jak na razie Lech prowadzi z Zagłębiem 1:0 po bramce Rudnieva, zapraszam ponownie za około 15 minut. I pamiętajcie zjedzcie coś ;)

45'

45'

Co poniektórzy wygłodniali dziennikarze już wyszli z trybuny prasowej, by skosztować miejscowego cateringu ;)

44'

A już chyba wiem! Maria I like it loud ;)

43'

A jaka piosenka Scootera? Hmm nie jestem fanem więc nie wiem, mogę jedynie zaintonować: "Turururururu" :)

43'

Uderzenie Stilicia broni bardzo dobrze ustawiony Isailović

42'

W miejsce kontuzjowanego Injaca na boisko wchodzi Hubert Wołąkiewicz

41'

Zbyt mocna piłka Wojtkowiaka do Kriwca, grę wznowią goście z Lubina

40'

5 minut pozostaje do końca pierwszej połowy. Trzeba jednak powiedzieć sobie szczerze, że to goście są bliżej wyrównania

40'

Minimalnie obok bramki Buricia uderzał Woźniak, aż poderwał się ze swojego miejsca trener Hapal

39'

Dośrodkowanie Kriwca z rzutu wolnego pewnie łapie Isailović

38'

Ależ szczęście mieli Lechici, piłka po nodze Wojtkowiaka wychodzi minimalnie ponad bramką Buricia

37'

Zagłębie w końcówce pierwszej połowy coraz śmielej naciera na bramkę Buricia

35'

Injac z drobną pomocą ale jednak opuszcza boisko o własnych nogach

35'

a

34'

Bardzo pewnie piąstkuje piłkę Burić, jednak Bośniak zderzył się z Injacem i mamy chwilową przerwę w grze

34'

Kolejny faul Grzegorza Wojtkowiaka, czy Zagłębie wreszcie celnie dośrodkuje w pole karne Buricia?

32'

Okres słabszej gry obu ekip, ale kibice nie przestają się bawić. Teraz fani Lecha zanucili jedną z piosenek Scootera

29'

Uderzenie z dystansu w wykonaniu Dąbrowskiego nie sprawiło problemów Buriciowi

28'

Hanzel uwikłał się w walkę z trzema obrońcami i w efekcie stracił piłkę

27'

Na uderzenie z ponad 30 metrów zdecydował się Możdżen, była to jednak próba bardzo nieudana

26'

Kibice Lecha prezentują efektowną oprawę

25'

Uderzenie Pawłowskiego wychodzi... poza linię boczną

25'

Lech cofnął się nieco pod swoje pole karne, czekając na swoją okazję z kontrataku

24'

Na trybunach pojawił się Mikołaj ;)

23'

Teraz starsi kibice Lecha dają chwilę wyszaleć się najmłodszym fanom ;)

22'

22'

Kibice skandują teraz nazwisko Łotysza, to 16 bramka super strzelca Lecha w tej rundzie

22'

Dośrodkowanie Tonewa wykorzystuje Rudniev i mamy 1:0 dla Lecha!

20'

Po interwencji Kamińskiego goście wznowią grę od rzutu rożnego

19'

Kolejny rzut wolny dla gości, sporo w ostatnich minutach mamy szarpanej, przerywanej faulami gry

19'

Rzut wolny dla Lecha na wysokości pola karnego gości. Ostatecznie Lechici tracą piłkę i zza linii bocznej grę wznowi Costa

18'

Małe zamieszanie w polu karnym Zagłębia, piłkę wywalczył przy linii bocznej Możdżeń. Jednak jego dośrodkowanie pozostawia wiele do życzenia

17'

Dośrodkowanie Hanzela pewnie poza swoje pole karne piąstkuje Jasmin Burić

16'

Nakładką zagrał Injac, rzut wolny dla przyjezdnych 40 metrów od pola karnego Lecha

15'

Osamotniony Sernas jest bez szans w walce o górne piłki z obrońcami Lecha Poznań

14'

Kibice Lecha mają przygotowaną oprawę na ten mecz. Ciekawe tylko kiedy zdecydują się na jej zademonstrowanie ;)

12'

Stuprocentową sytuację marnuje Mateusz Możdżeń! Brawa należą się Isailoviciowi za tą interwencję

11'

Zagłębie próbuje odgryzać się Lechowi, jednak ataki gości docierają maksymalnie do 25 metra przed bramką Buricia

11'

Aut dla Zagłębia Lubin, piłkę do gry wprowadza Costa. Jego koledzy konstruują bardzo powoli atak pozycyjny

10'

Kapitalne uderzenie Semira Stilicia z półwoleja zatrzymuje się na poprzeczce bramki Zagłębia!

9'

Kriwiec za długo holował piłkę i w efekcie czego został sfaulowany przez swoich rywali

8'

Isailović pewnie chwyta dośrodkowanie Kriwca z lewej strony boiska

6'

Stilić faulowany w środkowej strefie boiska, chwilę później jego koledzy fatalnie tracą piłkę

5'

Kibice Lecha głośnym dopingiem od początku chcą pomóc swoim ulubieńcom w odniesieniu kolejnego zwycięstwa w ekstraklasie

5'

Zagłębie przeprowadza pierwszy atak jednak dośrodkowanie jednego z miedziowych zawodników mija wszystkich zawodników stojących w polu karnym

3'

Jak na razie Lech praktycznie nie schodzi z połowy Zagłębia, a przestraszeni Lubinianie na razie postawili autobus pod swoim polem karnym

1'

Stilić próbował wypuścić Możdżenia na wolne pole, ale tego powstrzymali obrońcy z Lubina

1'

Spotkanie od środka rozpoczynają gospodarze tego spotkania a więc Lech Poznań

18:29

Piłkarze obu ekip wychodzą na murawę stadionu w Poznaniu

18:26

Kibice Lecha śpiewają klubowy hymn, jednak fanów "Kolejorza" jest dzisiaj bardzo niewielu

18:22

Lech wychodzi na to spotkanie niezwykle ofensywnie z Rudnievem, Tonewem, Stiliciem oraz Kriwcem

17:59

Najpierw piłkarzy Lecha pozdrowili "dorośli" kibice a następnie swój głos zabrały tak zwane "duszyczki"

17:57

Witam serdecznie, z tej strony Piotr Bąk. Zapraszam na relację live z ostatniego spotkania T-Mobile ekstraklasy w roku 2011. Naprzeciwko siebie staną gospodarze a więc Lech Poznań oraz Zagłębie Lubin