Wisła KrakówWisła Kraków
0 : 1
Polonia WarszawaPolonia Warszawa
98'

Piłkarze Polonii cieszą się z wygranej i zakończenia roku na "pudle". Wiślacy dziękują swoim kibicom za doping. To był dość ostry mecz, a czerwona kartka dla Diaza "ustawiła" spotkanie. Ze stadionu przy Reymonta żegnają się Kasa Guzik i Kacper Reński

96'

Koniec meczu!!! Polonia wygrywa w Krakowie 0:1!

96'

W zamieszaniu podbramkowym piłkarzom Polonii udaje się wybić piłkę

95'

Ostatnia szansa dla Wisły - rzut wolny

94'

Żółta kartka i w konsekwencji czerwona kartka dla Sadloka

94'

Żółtą kartką ukarany też Bunoza

93'

Żółta kartka dla Jodłowca

90'

Żółta kartka dla Jirsaka.

88'

Todorovski zmienia strzelca gola, Sultesa

87'

Kibice Wisły mimo niekorzystnego dla ich drużyny rezultatu w dalszym ciągu głośno dopingują swój zespół.

85'

Strzela Małecki - piłka odbija się od obrońcy i wychodzi na róg

84'

Kolejny groźny strzał Polonii. Tym razem na bramkę gospodarzy uderzał Jeż

84'

Sultes uderzał zza pola karnego. Piłka po rykoszecie wpadła do bramki

84'

GOOOOL! Sultes!

83'

Będzie groźnie - rzut wolny dla Polonii

80'

Mogła być dobra okazja dla Wisły, lecz Wilk za mocno zagrywa do Bitona i ten drugi nie zdążył dojść do piłki

77'

Wszołek zmienia Brzyskiego

77'

Wisła Kraków - Polonia Warszawa

75'

Strzela Jodłowiec, piłka przechodzi obok słupka

73'

Wielkie zamieszanie pod bramką gospodarzy. Strzela Baszczyński, lecz broni Pareiko

70'

Widać przewagę Polonii. Wisła właściwie ogranicza się tylko do kontrataków.

68'

66'

Strzela Cani, lecz piłkę bez trudu łapie Pareiko.

63'

Małecki z rzutu wolnego uderza nad poprzeczką

62'

Kirm zmenia Ilieva

61'

Ogłuszające gwizdy przy Reymonta. Krakowska publiczność rozgrzana jest do czerwoności. Szkoda tylko, że nie grą piłkarzy, a decyzjami sędziego...

59'

Jak pokazują powtórki telewizyjne sędzia popełnił prawdopodobnie poważny błąd...

58'

Diaz ukarany czerwoną kartką

52'

Żółta kartka dla Brzyskiego za faul na Meliksonie.

50'

Dobra sytuacja Wisły. Po rzucie rożnym wykonywanym przez Małeckiego, głową strzelał Jirsak.

48'

Nastąpiła mała roszada w ustawieniu linii defensywnej wiślaków. W środku gra duet Diaz-Bunoza, po bokach mamy Jovanovica oraz Nuneza.

46'

W przerwie w składzie Wisły nastąpiła zmiana. Za Lameya wszedł Jirsak.

46'

Sędzia rozpoczyna II połowę

21:37

Pojawili się także piłkarze drużyny przyjezdnej.

21:37

Piłkarze Wisły wychodzą na murawę.

21:30

Zachęcamy do śledzenia relacji na żywo ze spotkań Waszych zespołów w naszej nowej aplikacji na Androida i iPhona! Wszystko to co najlepsze w Ekstraklasa.net teraz możecie mieć na swojej komórce! Wypróbuj już teraz i ściągnij na iPhone'a lub Androida.

21:27

Temat jutrzejszego Gran Derbi poróżnił szatnię dzisiejszych gości. Za zwycięstwem Realu optują min. Gliwa, Wszołek i Kokoszka. Natomiast za Barceloną są Cotra i Tosik.

21:26

Pierwsza połowa miała wyrównany przebieg. Jednak wydaje się, że groźniejsze sytuację stworzyli goście. Choć jak na razie nie oglądaliśmy żadnej bramki, piłkarzom obu drużyn nie można odmówić zaangażowania. W środku pola nikt nie odstawia nogi.

45'

Sędzia kończy pierwszą część gry.

45'

Małecki strzela, strzał blokuje Sadlok

45'

Sędzia doliczył do regulaminowego czasu gry aż 6 minut

45'

Tosik uderza zza pola karnego, Pareiko paruje strzał w bok

43'

Kolejna groźna akcja "Czarnych Koszul". Lecz Brzyski za słabo uderza futbolówkę i ta ląduje w rękach Pareiki

43'

Z przewrotki na bramkę Wisły uderzał Sultes. Piłka przechodzi obok słupka.

41'

Żółta kartka dla Wilka.

40'

Pomimo mało efektownej gry Wisły, krakowscy kibice bawią się w najlepsze.

35'

34'

Żółta kartka dla Caniego. Uderzył Diaza łokciem w twarz.

31'

Sadlok ostro fauluje Meliksona, nie zważając na to, że na koncie ma już jedną żółtą kartkę

29'

Z 40 metrów strzela Bunoza, piłka trafia w ręce Gliwy

25'

Groźne wejście w pole karne Małeckiego, interweniuje Baszczyński.

24'

Żółta kartka dla Sadloka

20'

Mogła być groźna sytuacja dla Polonii, lecz w polu karnym Sultes zagrywa piłkę ręką i sędzia przerywa grę.

19'

Sędzia odgwizduje wątpliwy faul na graczu Polonii, uderza Brzyski, piłka przelatuje nad poprzeczką.

15'

Małecki uderza wprost w nogi obrońców Polonii.

14'

Rzut wolny z około siedemnastego metra dla Wisły. Będzie groźnie

12'

Świetna okazja dla Polonii! Strzelał Sultes, lecz piłka przeszła nieznacznie obok słupka bramki strzeżonej przez Pareikę.

9'

Dośrodkowuje Małecki, piłka dochodzi do Meliksona, lecz jego strzał skutecznie zablokował gracz Polonii.

8'

Karetka zabiera Serba do szpitala.

7'

Za Palijca wchodzi Bunoza.

7'

Katastrofalnie i dość przykro zaczyna się ten mecz dla wiślaków.

6'

Do wejścia na murawę szykuje się Bunoza.

5'

Serb stracił przytomność! Na murawę wjeżdża karetka pogotowia!

4'

Groźna sytuacja. Na murawie leży Palijć!

2'

"Baszczu, wracaj do domu" proszą kibice Wisły.

1'

Sędzia z Lublina gwiżdże po raz pierwszy i rozpoczynamy ligowy pojedynek pomiędzy Wisłą Kraków a Polonią Warszawa.

20:27

Paweł Gil wyprowadza obie jedenastki na murawę. Kibice odśpiewują hymn „Białej Gwiazdy”.

20:23

Franciszek Smuda zrobił dziś miła niespodziankę Łukaszowi Trałce powołując go na mecz towarzyski z reprezentacją Bośni i Hercegowiny. Kapitan Polonii zastąpił w kadrze kontuzjowanego Adama Dancha.

20:20

Kolejna legenda "Białej Gwiazdy" powraca do domu - także dziś, podobnie jak przy okazji ostatnich meczów przy Reymonta, pod dachem jednego z sektorów zawiśnie duża koszulka jednego z idolów krakowskich kibiców. Tym razem będzie to ta z nazwiskiem Adama Musiała.

20:16

Ten mecz będzie szczególnym wydarzeniem dla obrońcy Polonii, Marcina Baszczyńskiego, który swoje najlepsze lata kariery piłkarskiej spędził w jedenastce z Reymonta.

20:15

Wisła Kraków kontynuuje akcję, której celem jest przyciągnięcie na stadion przy Reymonta licznych grup dzieci i młodzieży. Dziś także pośród starszych fanów "Białej Gwiazdy" zasiądzie wielu młodych kibiców ze szkół podstawowych.

20:11

Zerkam. Mam osiem goli, a prowadzący Rudnev aż piętnaście, ale będę go ścigał. Lubię ambitne cele i jednym z nich może być korona króla strzelców - odgrażał się przed meczem Egdar Cani

20:09

Przerzedzona defensywa Wisły będzie musiała dziś uważać na Edgara Caniego. Ten albański napastnik strzelił w ostatnich dwóch spotkaniach aż pięć bramek! Czy strzeli i dziś? Jakim wynikiem zakończy się spotkanie? Zapraszamy do typowania w komentarzach!

20:08

Witamy ze stadionu przy ulicy Reymonta, gdzie miejscowa Wisła podejmie Polonię Warszawa. Obie drużyny zawalczą dziś o to, aby przerwę zimową spędzić na podium T-Mobile Ekstraklasy. Relację przeprowadzą Kacper Reński oraz Kasia Guzik.