Sędzia do regulaminowego czasu gry dolicza trzy minuty

Przed polem karnym gości faulowany Bruno.

86'

Strzał Przybylskiego zablokowany przed łódzką defensywę

84'

Okachi wrzucił piłkę pole karne Górnika, ale na miejscu był Skorupski i złapał futbolówkę

82'

Milik za Gołębiewskiego

81'

Pomocy lekarzy potrzebuje Ukah oraz Nakoulma

79'

Tak jak zapowiadaliśmy: Mroziński za Abbesa

78'

Faulowany Stępiński

76'

Na boisku za chwilę pojawi się Mroziński

74'

Magiera niecelnie uderza z rzutu wolnego na bramkę Widzewa

71'

Nieporozumienie Stępińskiego z Bruno i w efekcie widzewiacy tracą piłkę na połowie rywala

68'

Olkowski fauluje Mielcarza. Grę wznowi bramkarz Widzewa

66'

Strzelca drugiej bramki w tym meczu żegnają gromkie brawa!

65'

A także Stępiński za Oziębałę.

65'

Mamy dwie zmiany w zespole Widzewa: Okachi za Ostrowskiego

64'

Ukarany Mariusz Przybylski

64'

Oziębała ograł trzech obrońców rywala i zdołał oddać celny, ale za lekki strzał na bramkę Skorupskiego.

63'

Szarżującego lewą stroną boiska Nakoulme zatrzymał Bartkowski

61'

Niecelnie na bramkę Widzewa z ostrego kąta uderzył Gołębiewski

60'

Widzewiacy do tej pory, w tej części meczu nie oddali żadnego strzału na bramkę gości

58'

Niecelnie Mączyński

54'

Niecelnie na bramkę Widzewa uderzył Marciniak

51'

Z rzutu wolnego piłkę niecelnie na bramkę rywala posłał Magiera

49'

Seria trzech rzutów rożnych dla Górnika nie przyniosła bramkowych efektów

48'

@Widzew: Na stadionie nie ma zorganizowanej grupy kibiców gości

46'

Widzew Łódź - Górnik Zabrze

46'

Kibice Widzewa uczcili minutą ciszy jednego z kibiców łódzkiego klubu, który zmarł w ostatnim tygodniu

46'

Mamy jedną zmianę: Kwiek za Szymure

46'

Goście rozpoczęli drugą część meczu

16:40

Przypominamy, że relacje live z tego meczu możecie śledzić też w naszej nowej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]

45'

W sumie po pierwszej części meczu obie drużyny oddały po sześć strzałów, jednak tylko dwa uderzenia widzewiaków, a trzy zabrzan były celne.

45'

Po pierwszej połowie Widzew prowadzi z Górnikiem 2:0.

45'

Ostrowski na spalonym

45'

Pierwsza część tego meczu potrwa minutę dłużej

44'

Gołębiewski celnie uderza na bramkę Widzewa, jednak Mielcarz nie dał się zaskoczyć i pewnie złapał futbolówkę

41'

Wydawało się, że Oziębała był faulowany w polu karnym gości. Sędzia jednak nakazuje grać dalej.

39'

Nakoulma celnie uderza na bramkę Widzewa. Strzał pomocnika był jednak zdecydowanie za lekki

38'

Budka wbija piłkę z rzutu rożnego w pole karne rywala. Skorupski udanie jednak piąstkuje

36'

Świetną piłkę w pole karne od Budki dostał Oziębała, jednak tym razem napastnik przestrzelił

35'

Oziębała wrócił już na boisko

33'

Szarżujący Bemben zablokowany przez Dudu.

32'

Na połowie rywala leży Oziębała. Napastnik potrzebuje pomocy lekarzy

31'

Dośrodkowanie Bembena w pole karne łodzian, jednak żaden z jego kolegów nie potrafił przechwycić piłki

28'

Bruno znakomicie zagrywa piłkę do niepilnowanego Oziębały, a ten kompleksów umieszcza ja w bramce rywala. 2:0!

28'

GOOLA! Oziębała!

25'

Abbes uderza niecelnie

24'

Górnik próbuje zdobyć wyrównującą bramkę, jednak póki co "Trójkolorowym" brakuje precyzji i trochę szczęścia przy ofensywnych poczynaniach

23'

W Łodzi pada śnieg z deszczem

21'

Tym razem niecelnie Gołębiewski

18'

Magiera niecelnie zza pola karnego

17'

Gołębiewski mógł świetnie uderzyć piłkę z przewrotki, jednak w ostatniej chwili piłkę strącili mu defensorzy Widzewa

14'

Strzał Budki zablokowany przez obrońców Górnika

13'

Ukarany Szymura

12'

Widzewiacy przejęli inicjatywę w tym spotkaniu

9'

Oziębała wyszedł na czystą pozycję, jednak Pazdan zdążył wybić mu piłkę spod nóg, ale wprost do Budki, który bez problemów wbił ją do pustej bramki!

9'

GOOOOL! Adrian Budka!

9'

Strzał Panki zza pola karnego zablokowany przez obrońców gości

7'

Z rzutu rożnego Budka krótko rozgrywa piłkę z Dudu, ten wrzuca futbolówkę w pole karne, tam niecelnie główkuje Bieniuk.

5'

Pierwsze ataki obu zespołów nie przynoszą efektów.

2'

Szarżujący lewą stroną został umiejętnie zatrzymany przez Dudu.

2'

W kasach klubu zostało jeszcze 4070 wejściówek. Tym samym z wysokości trybun to spotkanie oglądać będzie około 6. tyś. widzów.

1'

Jako pierwsi piłkę kopnęli widzewiacy!

15:42

Obie jedenastki wychodzą już na plac gry. Za chwilę zaczynamy!

15:38

Piłkarze obu drużyn przygotowują się już w swoich szatniach do tego spotkania.

15:35

Gospodarze zagrają dzisiaj w czerwonych, goście w białych strojach.

15:35

W konfrontacji obu klubów zdecydowanie częściej trzy punkty inkasowali czerwono-biało-czerwoni. Widzewiacy bowiem w 28. spotkaniach schodzili zwycięsko z boiska, a zabrzanom udało się wygrać z naszym zespołem dziewiętnastokrotnie. W siedemnastu spotkaniach z kolei nie rozstrzygnięto rezultatu na korzyść jednej z drużyn. Bilans bramkowy również przemawia na korzyść łodzian – 81:70.

15:34

Arbitrem tego spotkania będzie Tomasz Musiał z Krakowa.

15:34

Znamy już wyjściowe jedenastki obu drużyn (panel po lewej stronie). Ponadto w rezerwie Widzewa: Bartosz Kaniecki, Princewill Okachi, Igor Alves, Mariusz Stępiński, Sebastian Radzio, Piotr Mroziński, Rafał Serwaciński. Natomiast na ławce rezerwowej Górnika zasiądą: Skorupski – Pazdan, Szymura, Gołębiewski, Nakoulma, Marciniak, Olkowski, Przybylski, Magiera, Bemben, Mączyński.

15:32

W drugim spotkaniu 17. kolejki T-Mobile, Widzew Łódź przy świetle własnej publiczności zmierzy się z Górnikiem Zabrze. Obie drużyny w ligowej tabeli dzielą jedynie dwa punkty, tym samym zwycięstwo w tej konfrontacji przesądzi o tym, który z zespołów zimę spędzi na wyższej pozycji.