4 : 1
Korona KielceKorona Kielce
1. połowa3 : 1
95'

Po 4 doliczonych minutach Marcin Borski kończy ten mecz. Działo się dużo było to ładne zakończenie roku w Chorzowie. Za relację dziękuje Szura Bartłomiej

94'

Ładne zakończenie roku w Chorzowie. Abbott z narożnika pola karnego - mocno, silno i celnie.

92'

i kolejna kartka

91'

Korzym uderza na bramkę Ruchu ale pewnie Peskovic

89'

Za uderzenie łokciem Piecha

89'

Ruch najprawdopodobniej pokona Koronę i wyprzedzi w tabeli krakowską Wisłę. Korona pozostanie z 25 punktami na koncie

88'

Paweł Abbot próbował przelobować Małkowskiego i bramkarz z Kielc musiał interweniować

86'

Schodzi z boiska bohater tego spotkania

84'

Zmiana wśród gospodarzy

83'

Ostatnia zmiana w Koronie

83'

W tym meczu już chyba nic ciekawego się nie wydarzy. Gra głównie w środku pola a goście choć próbują to jednak na nic się nie zanosi.

79'

Miękko uderza Kuzera ale wprost w ręce Peskovica

78'

Cicho i spokojnej przy Cichej

76'

Vuković jednak w środek bramki wprost w ręce Peskovica

75'

Ale będzie okazja - Jovanović faulowany około 25 metrów od bramki

75'

Druga zmiana

74'

Tym razem Lisowskiemu się udało - powinien za faul na Piechu dostać drugą żółta kartkę

69'

Szyndrowski fauluje Kuzerę i ogląda kartonik

68'

Pierwsza zmiana wśród gospodarzy

67'

za grę na czas

67'

Tomasz Lisowski zagrywa wysoką piłkę z rzutu rożnego jednak żaden z kolegów nie dochodzi do piłki

65'

Kolejna kartka w tym meczu, dziś sędzia Borski nie żałuje napomnień

63'

Nieczyste uderzenie Piecha uratowało Koronę od straty 4 bramki. Rzut rożny dla Ruchu

63'

Tempo spotkania spadło. Korona próbuje ale jak do tej pory gospodarze grają mądrze i skutecznie

61'

za krytykowanie orzeczeń sędziego

59'

Jankowski pięknie uderza z dystansu ale jeszcze lepiej broni Małkowski

58'

Pesković na raty ale skutecznie łapie piłkę po rzucie rożnym Korony

56'

Korona w pierwszych 10 minutach drugiej części prezentuje się zdecydowanie korzystniej niż przed przerwą. Tylko czy zdążą goście odwrócić losy meczu??

52'

Tym razem piłkarzowi Korony już się nie udało

52'

Piech, Piech, Piech - tym razem napastnik Ruchu był za szybki..sam dla siebie

51'

"Świecę" w pole karne Ruchu zagrywa Lisowski jednak Pesković spokojnie łapie piłkę

49'

4 na 4 ale Piech za długo prowadzi piłkę i obrońcy Korony radzą sobie

49'

Jovanovic brzydko fauluje Malinowskiego, pierwsze minuty nerwowe w wykonaniu Ruchu

47'

Tomasz Lisowski fatalnie uderza piłkę z wolnego blisko narożnika pola karnego Ruchu.

46'

Zaczynają gospodarze

46'

Będzie zmiana wśród gości

14:30

Korona już na boisku

14:20

Przypominamy, że relacje live z tego meczu możecie śledzić też w naszej nowej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]

45'

Sędzia Borski kończy ciekawą pierwszą połowę tego meczu. Mieliśmy 4 bramki, kontrowersje i emocje. Zapraszam za 15 minut na oby tak samo ciekawą drugą część

44'

Vuković trafia z rzutu karnego i nadzieja Korony delikatnie się budzi znów

43'

Kartonik dla strzelca trzech bramek

43'

No to mamy rzut karny dla Korony

43'

Tym razem Zieńczuk fauluje i będzie szansa dla gości

41'

Brzydki faul Kijanskasa i zasłużona kartka

40'

Zawodnicy z Kielc zapewne marzą aby ta fatalna pierwsza połowa już się zakończyła. Przed momentem próbował znów Zieliński ale dziś to zupełnie nie dzień Korony

38'

Chwilę trwała dyskusja Kuzery z arbitrem ale zawodnik Korony nic oczywiście nie wskórał. Korona w pierwszej połowie rozbita w Chorzowie

37'

Obrońca Korony ukarany także kartką za rękę

37'

Hat-trick w ciągu 15 minut !! Rzut karny wykonany perfekcyjnie

35'

Karny dla Ruchu po zagraniu ręką przez Kamila Kuzerę

35'

Akcja w trójkącie Jankowski-Zieńczuk-Piech daje siódmy już korner dla Ruchu

32'

Nieudana akcja Zielińskiego z Vukovicem

31'

Pierwsze 30 minut za nami. Goście w Chorzowie nie istnieją - Ruch robi z drużyną trenera Ojrzyńskiego co chce

27'

Odpowiedź Korony - Sobolewski dośrodkowuje na głowę Zielińskiego ale napastnik z Kielc nad poprzeczką. Goście próbują się podnieść po nokaucie

25'

Niewiarygodne!! Marek Zieńczuk po raz drugi. Tym razem świetnie znajduje się pomocnik Ruchu w zamieszaniu w polu karnym Korony i wpycha piłkę do siatki

23'

Statystyki pierwszej połowy jak na razie są porażające dla gości - 12:0 w dośrodkowaniach, 5:0 w rzutach rożnych

21'

Musiało się to stać !!! Zieńczuk uderza z wolnego, piłka rykoszetem odbija się od Kuzery i wpada do siatki!!

20'

Zieliński oddaje 1 strzał na bramkę Ruchu

18'

A kibice "pozdrawiają" PZPN

17'

Ruch coraz groźniejszy-tym razem znów Jankowski zablokowany

14'

Seria rzutów rożnych dla gospodarzy

13'

To chyba ostatnie ostrzeżenie dla Hernaniego. Zawodnik Korony fauluje Piecha blisko narożnika pola karnego

12'

Jankowski nie doszedł do dobrze bitej piłki w pole karne Korony

11'

Jankowski do Straki ten podaje do Zieńczuka, który bliski był zdobycia bramki - obrońcy Korony jednak zażegnali niebezpieczeństwo. To była najgroźniejsza okazja w tym spotkaniu

10'

Ruch rozpoczyna kolejną akcję na własnej połowie jednak jak na razie konkretnego zagrożenia pod bramką Korony nie odnotowaliśmy

8'

Stano faulowany w środku boiska - Djokic otrzymuje ostrzeżenie od Marcina Borskiego

7'

Początek meczu zdecydowanie dla Ruchu - Korona broni się na własnej połowie.

5'

Kolejny rzut wolny dla Ruchu

3'

Rzut rożny dla Ruchu, piłka w rękach Małkowskiego

2'

Kijanskas fauluje Piecha i mamy wolny 30 metrów od bramki Korony

1'

Od razu pierwsza akcja Ruchu ale obrońcy Korony blokują piłkę

1'

gramy

13:27

Marcin Borski wyprowadza na murawę oba zespoły. W Chorzowie bezchmurnie

13:14

Pierwsze spotkanie w poniedziałkowy wieczór w Kielcach zakończyło się wynikiem 2:2. W tym spotkaniu oglądaliśmy 4 bramki w pierwszej połowie oraz chyba nie do końca słuszne decyzje sędziego z Płocka. Jak będzie dziś ??

13:10

Poznaliśmy składy obu zespołów.

12:53

Już za pół godziny początek ostatniego w tym roku meczu przy ulicy Cichej w Chorzowie