ŁKS ŁódźŁKS Łódź
1 : 2
Śląsk WrocławŚląsk Wrocław
94'

Dramat ŁKSu. Lider wygrywa po słabym meczu w swoim wykonaniu. Za śledzenie relacji dziękuje Szura Bartłomiej

93'

Marcin Kaczmarek świetnie wrzucał piłki w pole karne Śląska. To po jego zagraniach było największe zagrożenie pod bramką gości. Jedna jakże pechowa interwencja zamazał cały obraz.

90'

240 sekund doliczone

88'

Ależ dramat!! Wasiluk strzela głową po centrze z rzutu rożnego, piłka trafia jeszcze na nogę Kaczmarka, który nie jest w stanie zapobiec utracie bramki!

87'

Wyparło wyprzedza dwóch zawodników Śląska i wybija piłkę na aut

84'

Śląsk przycisnął gospodarzy. Piłkarze Tarasiewicza nie mogą tak głęboko się cofnąć bo to może się skończyć źle.

82'

Ależ miał okazję Mięciel. Dobrze wygrał pojedynek z Fojutem i gdy wychodził już prawie sam na sam to doświadczony Pietrasiak zatrzymał doświadczonego napastnika.

80'

Po kolejnej wrzutce Kaczmarka, bramkarz Śląska faulowany przez Saganowskiego

78'

Lider jednak wyrównuje - akcja rezerwowych: Wasiluk dośrodkowuje do Kaźmierczaka, który głową pokonuje Wyparłę

77'

Bardzo marnie w ostatnich minutach wygląda gra Śląska. Łukasz Gikiewicz zupełnie nie potrafi się odnaleźć na murawie. Czy zmiana Madeja nie była zbyt pochopna?

75'

Pierwsza akcja Mięciela - nad bramką Kelemena

73'

Popularny "Miętowy" na murawie

72'

Po chwili przerwy po brzydkim faulu Dudka rozpoczyna Wyparło

68'

Od 30 października ŁKS nie wygrał - czy 11 grudnia to będzie ten dzień ?

67'

Mladen Kascelan znów próbuje z dystansu - kolejna próba jednak znów bardzo nieudana

66'

Były gracz Legii ukarany za próbę wymuszenia karnego

65'

Podwójna zmiana

65'

Podwójna zmiana w Śląsku

64'

Marcin Kaczmarek dziś gra świetne zawody. Wrzutki w pole karne pomocnika ŁKS sieją dziś zamęt w szeregach Śląska. Tym razem świetne dośrodkowanie trafiło w głowę Klepczarka, który jednak zaskoczony źle uderza piłkę. Dobitka Kascelana także zablokowana

62'

Na boisku pojawia się były gracz m.in. Legii - Sebastian Szałachowski

62'

Smoliński łatwo ograł Pawelca wyłożył piłkę Romańczukowi, który nie trafił czysto piłkę. Była mega groźna sytuacja!

61'

Do końca spotkania pozostało pół godziny. Czasu coraz mniej a Śląsk wygląda bardzo nieporadnie. Brak Diaza i Voskampa musi być odczuwalny.

57'

Sobota do Gikiewicza i napastnik Śląska kieruje piłkę do siatki. Gol? Nie - sędzia odgwizduje spalonego

57'

Ale pięknie teraz zatrzymał lewego pomocnika ŁKSu Sztylka

55'

Ostatnie minuty obfitują w dużo ostrej gry, niekoniecznie są efektowne pod względem piłkarskim

54'

Za dyskusje - głównemu sędziemu zasygnalizował ten fakt asystent

53'

Za faul

52'

Kelemen fantastycznie broni uderzenie Saganowskiego w sytuacji sam na sam a po chwili znów zatrzymuje napastnika z Łodzi

50'

Znów Kaczmarek i znów Łukasiewicz uderza głową ale tym razem obrońcy Śląska skutecznie blokują strzał swojego kolegi z drużyny, który wypożyczony jest właśnie do Łodzi

49'

Oba zespoły na początku drugiej połowy bez zmian w składach. Łks bardzo mądrze na początku stara się utrzymać gości z daleka od własnej bramki

46'

Zaczyna Śląsk

15:32

Piłkarze już wrócili

15:29

Już za moment początek drugiej połowy spotkania. Czy będą emocje?

45'

Dawid Piasecki zakończył 1 połowę spotkania

45'

2 minuty doliczone

43'

Pierwsza zmiana w drużynie Lenczyka

41'

Do końca pierwszej połowy pozostało 5 minut. Czy coś się zmieni na murawie??

40'

Gra wznowiona

38'

Zawodnik ŁKS na boisku. Przerwa w grze

35'

Kaczmarek z wolnego - tym razem za mocno, za wysoko, źle

34'

Za sfaulowanie Kaczmarka, który chwilkę wcześniej założył zawodnikowi Śląska popularną "siatkę"

34'

Ładnie, technicznie uderza Dudek ale Wyparło wybijając piłkę na róg poradził sobie. Po wykonanym stałym fragmencie obrońcy w groźnej sytuacji blokują Sztylkę

33'

Rzut wolny z 30 metrów po faulu na Sobocie

32'

Zepsuł akcję ŁKSu Marek Saganowski niedokładnie podając do Kaczmarka

30'

Łukasz Madej lezy na murawie po starciu z rywalem. Po chwili jednak się podnosi i gra może być wznowiona, za nami 30 minut meczu

29'

Marek Saganowski po zagraniu Kaczmarka miał idealną szansę na gola. Po uderzeniu piętą piłka minęła słupek bramki Kelemena o centymetry

26'

Sebastian Mila uderza z narożnika pola karnego. Piłka przelatuje nad spojeniem słupka z poprzeczką bramki Wyparły

24'

Smoliński w starciu z Mariuszem Pawelcem wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny

22'

Saganowski zatrzymany 20 metrów przed bramką przez Fojuta

21'

Dwadzieścia minut za nami. W Łodzi jak na razie niespodzianka

20'

Ćwielong do Soboty ale ten ostatni za słabo zagrywa do Madeja

18'

Mladen Kascelan z lewej nogi uderza zza pola karnego ale bardzo wysoko nad poprzeczką

18'

Pawelec przy próbie przejęcia piłki fauluje Stefańczyka

16'

Dudek po dośrodkowaniu Mili daleko od bramki ŁKS-u uderza piłkę

15'

Za brzydki faul na Celebanie

14'

Sobota kolejny raz faulowany przez Kascelana

12'

Ależ interwencja Wyparły po uderzeniu Madeja. Bodzio W - kapitalnie odbija piłkę w bok

10'

Gol !!!!!!! Pierwsza akcja pod bramką Śląska i po dośrodkowaniu Kaczmarka wypożyczony ze Śląska Antoni Łukasiewicz pokonuje Kelemena!!!

8'

Radosław Pruchnik upomniany przez sędziego za faul na Ćwielongu

7'

Pierwsza świetna akcja Soboty i Madeja. Piłka dociera do Mili ale Stefańczyk wyprzedzając pomocnika Śląska ratuje swój zespół

6'

Dobrze atakował Kelemena Saganowski ale bramkarz Śląska poradził sobie z zagrożeniem

5'

Powracający po kontuzji Kelemen spokojnie łapie piłkę po wrzutce z prawej strony

3'

Mamy pierwszy strzał na bramkę. Sebastian Dudek kopnął piłkę w bramkę ale Wyparło nie miał żadnych kłopotów ze złapaniem piłki

2'

Goście w ataku pozycyjnym

1'

Dudek sfaulowany przez Kascelana

1'

Zaczyna ŁKS

14:28

Do bramki ŁKS wraca Bodzio W

14:27

Witamy oba zespoły na murawie

14:26

Czy Ryszard Tarasiewicz pokona swój dawny klub? Za moment początek emocji, piłkarze wychodzą powoli na murawę

14:18

Zachęcamy do śledzenia relacji na żywo ze spotkań Waszych zespołów w naszej nowej aplikacji na Androida i iPhona! Wszystko to co najlepsze w Ekstraklasa.net teraz możecie mieć na swojej komórce! Wypróbuj już teraz i ściągnij na iPhone'a lub Androida.

14:14

ŁKS przystępuje do starcia niezwykle zmotywowany. Po ostatniej klęsce w meczu z Lechem, łodzianie będą chcieli zrobić swoim kibicom prezent pod choinkę i wygrać. Trener Tarasiewicz na pewno będzie wymagał od swoich piłkarzy maksymalnego zaangażowania by pokazać, że potrafi pokonać swoich byłych podopiecznych.

14:07

Starcie tych zespołów zapowiada się niezwykle ciekawe. Podopieczni trenera Oresta Lenczyka są typowani jako faworyci, jednak zawodnicy ŁKS-u dowodzeni przez Ryszarda Tarasiewicz na pewno rzucą wrocławianom ciężkie do sprostania wyzwanie.