Podbeskidzie Bielsko-BiałaPodbeskidzie Bielsko-Biała
94'

Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje LIVE w EKSTRAKLASA.NET!

93'

Jagiellonia Białystok przegrała z Podbeskidziem Bielsko-Biała 0:2. Wynik na pewno zasłużony dla obu stron

92'

Strzał na wiwat Patejuka wysoko nad bramką

91'

KibicHell - chłodno, ale bez opadów. Tak więc piłkarze nie mają na co narzekać

90'

Thiago Cionek - za faul

89'

Demjan powalczył w polu karnym gospodarzy o piłkę w przeciwieństwie do graczy Jagiellonii i zdołał oddać strzał. Tyle że niecelny

87'

Grzegorz Rasiak po raz pierwszy po powrocie z zagranicy zagrał w barwach Jagiellonii Mamy już teraz zdjęcie Rasiaka

86'

Qrow - wielu kibiców nie ma, ale piłkarze Jagiellonii mogą liczyć na doping. Jednak bez rewelacji, na pewno bywało lepiej

85'

Stawek - będą zdjęcia po meczu

83'

Liran Cohen zmieniony przez Macieja Rogalskiego

82'

Kupisz do wbiegającego w pole karne Burkhardta, który strzelił bez przyjęcia nad poprzeczką

81'

Celny strzał z trzydziestu metrów Burkhardta pewnie złapał Zajac

79'

Mocny strzał z dystansu Patejuka odbił na bok Ptak

78'

Malinowski płasko zagrywał w pole karne, gdzie spóźniony Demjan nie sięgnął piłki

77'

Malinowski ograł z łatwością Cionka. Wypuścił sobie piłkę do przodu i obiegł obrońcę Jagiellonii tak jak chciał. To obrazuje różnicę jaka dzieli dziś obie drużyny

75'

Patejuk ładnie zszedł z prawego skrzydła do środka, uderzył mocno i piłka przeleciała tuż nad poprzeczką

75'

Za Sebastiana Ziajkę wszedł Piotr Malinowski. Tak więc strzelcy obu goli już poza boiskiem

73'

Rasiak podał wzdłuż bramki gości ponad Zajacem, jednak spóźniony Kupisz zamiast zdobyć gola, sfaulował rywala

72'

Dancik strzelił wysoko, ale... wszerz boiska

71'

Rasiak faulował Cohena w środowej strefie boiska

70'

Demjan uprzedził Ptaka, umieścił piłkę w siatce, ale był na spalonym

68'

Boobs - jak na razie Rasiak prezentuje się słabo. Właściwie poza strzałem, który oddał przed momentem niczego konkretnego w ataku nie zrobił. Tak jakby chował się za bielszczanami i ma mało okazji, aby się wykazać

67'

Rasiak strzelał z ośmiu metrów, ale bardzo niecelnie

66'

Burkhardt z pierwszej piłki do Frankowski, ale ten nie zorientował się w sytuacji i nawet nie wystartował do futbolówki

64'

Tomasz Kupisz - za dyskusje z sędzią. Dodajmy, że uzasadniony, bo skrzydłowy był faulowany, ale sędzia miał inne zdanie

62'

Sylwester Patejuk zmienił strzelca drugiego gola Mariusza Sachę

61'

Dośrodkowanie Kupisza minęło wszystkich w polu karnym, ale Zajac był skoncentrowany i złapał piłkę

60'

Zmiany przeprowadzone przez Michniewicza na niewiele się zdają, bo Jagiellonia dalej gra bardzo słabo i w ofensywie prezentuje się tragicznie

58'

Celny strzał z siedemnastu metrów Ziajki i tym razem Ptak złapał futbolówkę

57'

Sacha najpierw uderzy groźnie z powietrza z pięciu metrów, ale piłkę zatrzymał Ptak. Futbolówka trafiła jednak ponownie do Sachy, który spokojnie z zimną krwią pokonał bezradnego bramkarza Jagiellonii

56'

Goool! 2:0 dla Podbeskidzia! Mariusz Sacha!

54'

Miał Kupisz na szesnastym metrze dużo miejsca, ale źle przyjął piłkę i jego strzał został zablokowany

53'

Miał swoja szansę Ziajka! Dostał dobre podanie od Demjana i strzelił głową, ale Ptak dobrze interweniował i odbił futbolówkę na rzut rożny

55'

Rasiak faulował w polu karnym gości Dancika i kolejna akcja ofensywna Jagiellonii zakończona fiaskiem

50'

Prostopadłe podanie Rasiaka do Frankowskiego, ale zbyt mocne i Zajac spokojnie złapał piłkę

46'

Merab Gigauri zastąpił Grzegorza Arułkowicza

46'

Hermes zmieniony przez Marcina Burkhardta

46'

Tomasz Frankowski za Jana Pawłowskiego

46'

Druga połowa rozpoczęta. Trzech zmian dokonał Czesław Michniewicz

16:45

Relacje live z tego meczu możecie śledzić też w naszej nowej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]

16:44

Przypominamy, że możecie śledzić na żywo tabelę Ekstraklasy! Znajdziecie ją tutaj

46'

Do przerwy lepsi jedną bramką goście

44'

Zajac bez problemu złapał płaski i lekki strzał Kupisza z ponad 20 metrów

40'

Zmarnowali rzut wolny bielszczanie, niepotrzebnie kombinując koronkowe rozegranie. Może i pomysłowe, ale w nieskuteczne

37'

Grzegorz Arułkowicz - za faul

36'

Wkradł nam się jeden błąd. Na ławce rezerwowych jest Tomasz Frankowski, a nie Rafał Grzyb. Przepraszamy za pomyłkę

36'

Piłkę przejął w środku pola Cohen, zagrał do Demjana, a ten do Ziajki, który zatrzymał akcję, by za chwilę minąć Hermesa i oddać strzał tuż przy słupku z siedemnastu metrów

34'

Gooool! Sebastian Ziajka i 1:0 prowadzi Podbeskidzie

32'

Po zamieszaniu w polu karnym Jagiellonii celny strzał oddał Cohen i z dużym trudem obronił Ptak

29'

Cohen też uderzał z dystansu. I z takim samym skutkiem, czyli z żadnym

27'

Strzał Demjana z dystansu, ale jego efekt lepiej przemilczeć

26'

Zamieszanie pod bramką Podbeskidzie bez konsekwencji dla gości, bo żaden z piłkarzy Jagiellonii nie zorientował się w sytuacji i nie oddał nawet strzału

24'

Niestety w Białymstoku też póki co niewiele się dzieje pod obiema bramkami. Piłkarze Jagiellonii i Podbeskidzie mają kłopoty, aby chociaż stworzyć sobie strzelecką okazję

23'

Próbowali zagrać "klepką" przed pole karnym Jagiellonii goście, ale na chęciach się skończyło, bo bielszczanie stracili futbolówkę

17'

Demjan strzelał głową w boczną siatkę po dośrodkowaniu Sokołowskiego. Gdyby trafił lepiej, Podbeskidzie mogło prowadzić

16'

Jagiellonia ma optyczną przewagę i jak na razie gra toczy się głównie w środku pola. Obie drużyny mają problemy z akacji ofensywnymi, bo wiele zagrań jest niecelnych i nie do końca przemyślanych

13'

Dobre podanie Cionka w pole karne do Pawłowskiego, którego odważny wyjściem uprzedził Zajac

10'

Świetnie tuż zza linii pola karnego uderzył Cetković i piłka minimalnie minęła słupek bramki Podbeskidzia

9'

Dancik świetnie przejął piłkę, a za jego plecami już pędził do piłki Cetković, który wyszedłby sam na sam z bramkarzem gości

6'

W pierwszym dzisiejszym meczu Korona Kielce zremisowała bezbramkowo z Cracovią Kraków. W Kielcach zabrakło emocje a spotkanie było po prostu słabe. Miejmy nadzieję, że w Białymstoku będzie dużo lepiej

4'

Z pierwszej piłki z ponad 20 metrów uderzył Sokołowski. Ale obok słupka i Ptak pewny swego odprowadził piłkę wzrokiem

3'

Zajac pewnie wyszedł z bramki i przechwycił dośrodkowanie z prawej strony

15:47

Rozpoczęli goście

15:43

Podbeskidzie - rezerwowi: Bąk, Sourek, Malinowski, Patejuk, Cienciała, Rogalski, Sikora

15:42

Jagiellonia - rezerwowi: Baran, Burkhardt, Pejović, Bartczak, Grzyb, Kukol, Gigauri

15:42

W Bielsku punkt dla Podbeskidzia uratowali w ostatnich sekundach Demjan i Cieślinski. W pierwszym składzie jest tylko ten pierwszy, bo Cieślińskiego próżno szukać nawet na ławce rezerwowych

15:37

Jest za to w pierwszym składzie Grzegorz Rasiak, który wreszcie zadebiutuje w barwach Jagiellonii. Były reprezentant Polski musiał długo czekać na ten moment, bo do Białegostoku późno dotarł certyfikat

15:34

W pierwszym spotkaniu obie ekipy podzieliły się punktami, remisując 2:2. Jagiellonia prowadziła wówczas już dwiema bramki po trafieniach Tomasz Frankowskiego. Dziś najlepszego snajpera Jagi zabraknie z powodu kłopotów zdrowotnych