Jagiellonia BiałystokJagiellonia Białystok
0 : 2
Śląsk WrocławŚląsk Wrocław
90'

Śląsk po raz pierwszy w tym sezonie wywozi 3 punkty z Białegostoku. Gospodarze przegrali po raz pierwszy od maja.

90'

Ostatnia zmiana

90'

180 sekund dolicza arbiter

90'

Po dośrodkowaniu Soboty pięknym uderzeniem do ... własnej bramki kieruje piłkę Cionek

90'

No i kolejna kartka pokazana przez Pana Piaseckiego

88'

Sebastian Dudek uderza z dystansu minimalnie obok spojenia bramki Jagiellonii

87'

Kapitalnie strzela Kazimierczak ale jeszcze lepiej broni Ptak, za moment po podaniu Soboty znów napastnik wracający po kontuzji przed szansą ale znów lepszy Ptak

84'

Młody zawodnik gospodarzy ogląda swoją pierwszą żółtą kartkę w historii występów w Ekstraklasie na 6 minut przed końcem meczu

82'

Znów wrzuca piłkę Mila, znów uderza Fojut ale tym razem w ręce Ptaka

80'

Pietrasiak leży na murawie, mamy przerwę w grze. Po chwili trzymając się za głowę schodzi z boiska. Kontuzjowany po zderzeniu z Gikiewiczem?

79'

Jan Pawłowski!!! Ależ niewiele zabrakło młodemu napastnikowi??

78'

Czyżby pierwsza porażka Jagiellonii na własnym boisku od maja ??

75'

Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy w tym spotkaniu

75'

Kolejna kartka w tym meczu

73'

Mila dośrodkowuje z rzutu rożnego, do piłki wychodzi bramkarz Jagiellonii ale wpada na swoich obrońców w polu karnym a Jarosław Fojut ładną główką trafia do siatki.

72'

Bramka dla Śląska ! Jarosław Fojut strzela swoją pierwszą bramkę w sezonie

69'

Czyżby trener Lenczyk bał się czerwonej kartki dla Elsnera?

68'

Pierwsza zmiana w zespole gości

68'

za dyskusje

67'

Pietrasiak trafia w słupek po zagraniu z wolnego Mili

67'

Elsner uderzył łokciem w twarz rywala ale arbiter tego nie widział

65'

Za protesty

64'

Kapitalnie rozgrywa piłkę Jagiellonia. Kupisz podaje do Cetkovica, ten próbuje wrzucić po ziemi do Frankowskiego ale Fojut przecina podanie, które gdyby dotarło do Franka z pewnością zakończyłoby się bramką

61'

Za faul na Arłukowiczu. Arbiter wrócił do akcji po wcześniejszym przyznaniu przywileju korzyści

60'

Mila uderza na bramkę, piłka po rykoszecie wychodzi na rzut rożny

59'

Za brzydki faul na Dudku

57'

Piękne uderzenie Arłukowicza i świetna obrona Gikiewicza

57'

Dobra okazja dla Jagiellonii po faulu Ćwielonga ale Kupisz nie sięga piłki

55'

Nudna ta druga część jak do tej pory

55'

Aktywny Diaz znów zablokowany i szybka kontra gospodarzy, któa jednak zwalnia przed bramką Śląska

52'

Cristian Diaz pomylił się minimalnie po błędzie dwóch obrońców Jagi, którzy zagapili się przy wykonywaniu wolnego przez Milę

51'

Początek drugiej części zgoła odmienny od obrazu z pierwszej połowy. To gospodarze są stroną przeważającą a Śląsk schowany czeka

50'

Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław Na razie oba zespoły nie potrafią zdobyć bramki

49'

Pietrasiak uprzedza Frankowskiego, było groźnie!

46'

Zmiana nr 2

46'

Zmiana nr 1

46'

Zaczyna drugą połowę Śląsk

45'

Ostatni gwizdek sędziego. Może druga część będzie ciekawsza?

44'

Czyżby piłkarze czekali już na końcowy gwizdek?

42'

Mila do Ćwielonga ale w polu karnym Jagiellonii jest zbyt ciasno. Od autu Celeban

40'

Mila miękko wrzuca do Diaza ale ten ostatni nie dochodzi do piłki

40'

5 minut do końca pierwszej połowy. Czy ktoś zdoła jeszcze w tej części zdobyć bramkę?

39'

Strzał Dudka zablokowany, mamy korner

36'

Ładnie z kontrą wychodzili Jagiellończycy ale wracający obrońcy z Wrocławia poradzili sobie z wolnymi atakującymi gospodarzy

34'

Cetkovic z wolnego wprost w ręce Gikiewicza

34'

Pietrasiak świetnie wycofuje do tyłu futbolówkę ale Ćwielong fatalnie uderza

33'

Uderzenie Soboty trafia w obrońcę

32'

Pół godziny za nami. Spotkanie się wyrównało ale i poziom spotkania spadł. Więcej oba zespołu skupiają się na grze w środku pola

32'

Źle trafia w piłkę Gikiewicz po dośrodkowaniu z rzutu wolnego ale Celeban wybija w końcu piłkę z pola karnego

28'

Akcja Celebana, piłka w polu karnym Jagi ale Grzyb ratuje sytuację

27'

Piłka na połowie Śląska ale bez sytuacji

25'

Długo, bardzo długo krąży piłka w polu karnym gospodarzy ale w końcu obrona Jagiellonii sobie poradziła

23'

Poprawka Mili to uderzenie bezpośrednie i ładnie broni Ptak

22'

Za zagranie z rzutu wolnego przed gwizdkiem

20'

Elsner po akcji Dudka uderza na bramkę jednak czyni to niecelnie

19'

Diaz z 20 metrów uderza na bramkę Ptaka i wywalcza rzut rożny

18'

Kupisz trafia w Hermesa i piłka do rąk Gikiewicza

17'

Cetković strzela i piłka prawie, że trafia na aut...boczny :)

15'

Tomasz Kupisz próbuje przedrzeć się w polu karnym Śląska ale dobrze zostaje blokowany przez gości

14'

Pięknie uderza z powietrza Grzyb z 16 metrów ale wprost w bramkarza

14'

Jagiellonia próbuje odgryzać się Śląskowi za pierwsze minuty. Znów próbował Kupisz ale zablokowany została przez Pawelca

12'

Kupisz na głowę Frankowskiego i...Franek uderza głową nad bramką. To najgroźniejsza akcja gospodarzy

11'

Dudek podcinany przez Hermesa

10'

Sobota fauluje Rafała Grzyba i wolny maa Jagiellonia

9'

Śląsk zdecydowanie przeważa. Jagiellonia mimo, że ostatnio przegrała na własnym boisku 7 maja to jak na razie ma wielkie kłopoty

7'

Rafał Grzyb próbuje wyprowadzić swoją drużynę z własnej połowy ale także zatrzymany

6'

Cristian Diaz faulowany i Thiago Cionek upomniany przez sędziego

5'

Diaz po uderzeniu Soboty trafia w Ptaka

5'

Śląsk w natarciu, kolejny rzut rożny dla lidera

4'

Mila do Ćwielonga i tylko świetna interwencja Ptaka ratuje Jagiellonię

3'

Śląsk zamyka Jagiellonię na swojej połowie

2'

Piłka w siatce gospodarzy ale Diaz na minimalnym spalonym. Dobry początek Śląska

1'

Zaczynają gospodarze

20:27

Zawodnicy obu zespołów wychodzą na murawę - za moment sędzia Piasecki zagwizda po raz 1 w tym meczu

20:21

Już za 10 minut początek spotkania w Białymstoku

19:50

Poznaliśmy składy obu zespołów na 40 minut przed rozpoczęciem meczu. Już niedługo zaczynamy naszą relację LIVE