Sobota, 19 listopada 2011, godz. 18:00
3 : 0
lechiaLechia Gdańsk
96'

Koniec spotkania. Legia pewnie pokonała Lechię 3:0. Nie udał się debiut Rafałowi Ulatowskiego.

94'

Gra toczy się tylko na połowie Lechii.

93'

Przetestował nowego bramkarza Lechii Kosecki, ale Andriuskevicius na raty obronił to uderzenie w środek bramki.

90'

Sędzia Musiał doliczył aż 6 minut.

89'

Lechia przechodzi na ustawienie 4-3-2. Lewym obrońcą będzie teraz Łuczak.

88'

Bramkarskie rękawice zakłada Andriuskevicius.

88'

Nie wygląda to dobrze. Teraz Małkowski położył się na murawie. Bramkarz Lechii musi jak najszybciej zostać odwieziony do szpitala.

86'

Ucierpiał przy ostatniej interwencji Małkowski, który od dwóch minut ma wyraźne problemy. Najprawdopodobniej zahaczył go w głowę Radović.

84'

Bardzo dobre podanie Gola, który nie najlepiej wszedł w to spotkanie. Wyraźnie z kryciem zaspał z kolei Janicki.

84'

GOOOLLL!!! Radović dostał piłkę od Gola ze środka i lekko podciął nad bezradnym Małkowskim!

82'

Schodzi strzelec pięknej bramki dla Legii w drugiej połowie. Za Wolskiego wchodzi Jakub Kosecki.

81'

Niezbyt dobre dośrodkowanie po ziemi Łuczaka. Nie miał problemu ze złapanie futbolów Kuciak. Słowak dostał gromkie brawa od warszawskiej publiczności.

78'

Borysiuk faulowany przez Nowaka. Legia wyraźnie dominuje w środku pola.

77'

Ostatnia zmiana w Lechii: schodzi właśnie Hajrapetjan, w jego miejsce Fred Benson.

76'

Dobrze wyprowadzona akcja gości. Z 25 metrów uderzał Hajrapetjan, jednak finalizacja daleka od ideału.

75'

Dominacji Legii ciąg dalszy. Teraz po rzucie rożnym piłka trafiła przed pole karne do Żyro, który ładnie złożył się z woleja i z najwyższym trudem obronił Małkowski.

73'

Andriuskevicius łokciem potraktował Radovicia. Będzie żółta kartka.

72'

W geście niezadowolenia unosi ręce Radović. Serb przedarł się prawą stroną, uniknął spalonego, zagrał do środka w kierunku pustej już bramki. Całą sytuację uratował wybiciem Andriuskevicius.

70'

Stracił piłkę Gol, na lewej stronie zakręcił defensywą Dawidowski, ale podał bardzo niedokładnie.

68'

Spokojnie stara się rozgrywać piłkę Lechia, jednak im bliżej bramki Legii, tym większe pojawiają się problemy.

66'

A także Michał Żyro zastępuje Rybusa, który po przerwie wyrazie spuścił z tonu.

66'

Kolejne zmiany. W miejsce Wiśniewskiego wchodzi Dawidowski.

65'

Słupek! Nieudany strzał Radovicia z ostrego kąta próbował wykończyć Wawrzyniak. Było bardzo blisko podwyższenia.

64'

Bardzo swobodnie Radović przedryblował dwóch obrońców Lechii tuż przy linii pola karnego, rozciągnął na prawą stronę do Jędrzejczyka, ale dośrodkowanie było już zbyt mocne.

62'

Mateusz Łuczak w miejsce Deleu. Zajmie miejsce na lewym skrzydle.

59'

Wyraźnie otrząsnęli się gospodarze. Teraz inicjatywa jest zdecydowanie po ich stronie. Lechiści nie są w stanie przedostać się pod pole karne Legii.

57'

Lechia miała swoje trzy sytuacje w drugiej części, ale fenomenalny Wolski podwyższył prowadzenie gospodarzy. Czy zdołają podnieść się goście z Gdańska?

55'

GOOOOLL!!! Cudowna bramka Wolskiego! Młody legionista efektownie minął Vucko, uderzył potężnie z lewej nogi, piłka odbiła się od poprzeczki i zatrzepotała w siatce!

53'

Po dośrodkowaniu z lewej strony akcję zamykał Jędrzejczyk, ale kąt był zbyt ostry i obrońca Wojskowych nie był w stanie trafić w światło bramki.

51'

Zbyt mocno odchylony Wolski uderzył nad poprzeczką. Od bramki rozpocznie golkiper gości.

49'

Trzecia szansa Lechii po przerwie na wyrównanie! Deleu strzelał z 4 metrów, ale na linii strzału stanął mu Jędrzejczyk.

49'

Błyskawiczna akcja Legii, Rybus zbyt długo holował piłkę, tuż przy linii końcowej wycofał ją do środka, ale trafił prosto w Małkowskiego.

48'

Fantastycznie broni na refleks Kuciak! Piłkę w pole karne dorzucał Nowak, musnął ją w polu karnym Wiśniewski.

47'

Ależ mogła rozpocząć Lechia! Piłka wystawiona na prawą stronę, gdzie przed polem karnym nabiegał na nią Janicki. Potężne uderzenie przeszło tuż nad poprzeczką!

46'

Janusz Gol zastąpił narzekającego na uraz Komorowskiego.

46'

Drugą połowę rozpoczęła Lechia.

45'

Gol do szatni daje prowadzenie gospodarzom. Pierwsza połowa mimo zdecydowanej przewagi Legii nie zachwyciła.

45'

Za dyskusje

45'

A jednak !!!! Kapitan wyprowadza zespół na prowadzenie po uderzeniu z 16 metrów. Po drodze piłka odbija się od Ljuboi

45'

Bardzo ładną piłkę dostał Radovic od Wolskiego ale zbyt nonszalancko podszedł do piłki i obrońcy z Gdańska zażegnali niebezpieczeństwo. Jak do tej pory to najlepsza okazja w tym meczu

42'

Pierwsza połowa meczu dobiega końca. Oglądaliśmy naprawdę nudne widowisko w tych pierwszych 45 minutach w Warszawie

41'

Andriuskevicius po wrzutce znów Radovica na rzut rożny

39'

Radovic nad poprzeczką bramki Małkowskiego posyła piłkę

39'

Vrdolijak faulowany w pobliżu pola karnego Lechii, kolejny wolny dla gospodarzy

35'

Rybus pada w polu karnym Lechii ale arbiter z Krakowa rzutu karnego nie odgwizduje

33'

Ładnie dwukrotnie Dusan Kuciak piąstkuje piłkę po wrzutkach Hajrapetjana

32'

Jedna z bardzo nielicznych akcji Lechii i Deleu wywalczył korner

31'

Rybus zatrzymany na linii pola karnego Lechii - odważna interwencja obrońcy

29'

Legia przycisnęła - Wolski, Ljuboja, Rybus, Radovic w odstępie kilkunastu sekund stanęli przed szansą na gola

28'

I znów Legia rozpoczyna konstruowanie akcji od Kuciaka

26'

Strzał "na wiwat" Ariela Borysiuka z 25 metrów bardzo wysoko nad bramką Małkowskiego

25'

Dwadzieścia pięć minut meczu za nami i można powiedzieć, że poziom meczu zawodzi. Oba zespoły grają głównie od pola karnego do pola karnego - brak składnych akcji i sytuacji pod bramką Legii i Lechii

22'

Ładna techniczna próbka Vrdolijaka ale w ostatniej chwili wybija mu piłkę obrońca Lechii

19'

Vućko przerwał ładną akcję dwójki Ljuboja-Vrdolijak

18'

Ostre dośrodkowanie z narożnika Rybusa ale w polu bramkowym pewnie Małkowski

17'

Znów rajd Radovica zablokowany i kolejny korner

14'

Świetnie dziś rozgrywa piłkę między sobą dwójka Wolski - Ljuboja. Tym razem Wolski zagrał niedokładnie i piłka dla gości

12'

Poza dość zażartą walką w środku boiska nic ciekawego nie wydarzyło się jak do tej pory na Pepsi Arenie

10'

Ładna akcja Wolskiego i Ljuboi ale ten pierwszy na pozycji spalonej

10'

Wiśniewski łatwo zatrzymany przez obrońców Legii

8'

Rybus z wolnego w pole karne, piłkę głową trąca Vrdolijak i futbolówka wychodzi za linię boczną

6'

Rafał Janicki znów z łatwością ograny przez Radovica ale Serb zagrywa niedokładnie będąc już w polu karnym Lechii

6'

Znów akcja Deleu ale zawodnik Lechii nie dochodzi do podania

4'

Ljuboja lepszy od Janickiego jednak jego dośrodkowanie wybija obrońca Lechii

3'

Pierwsza akcja Legii i po dośrodkowaniu Radovica mamy rzut rożny

2'

Pierwsza akcja Lechii ale Deleu na pozycji spalonej

1'

Zaczynają gospodarze

17:58

Zawodnicy powoli wychodzą na murawę

17:54

Na trybunach Pepsi Arena zasiadł dziś były już szkoleniowiec Lechii Gdańsk Tomasz Kafarski

17:54

Arbitrem spotkania będzie sędzia z Krakowa - Tomasz Musiał

17:51

Legia już od prawie 2 miesięcy nie straciła bramki w meczu ligowym, jak będzie w sobotni wieczór ??

17:45

Za 15 minut początek meczu w którym swój debiut będzie miał szkoleniowiec Lechii Rafał Ulatowski