3 : 0
ŁKS ŁódźŁKS Łódź
15:20

95'

Końcówka nie przynosi zmiany rezultatu. GKS Bełchatów wygrywa trzeci mecz z rzędu przed swoją publicznością. ŁKS natomiast spada na trzecie miejsce od końca i w Łodzi może być gorąco. Dziękuję za uwagę - Grzegorz Iwanowski.

91'

3 minuty doliczone.

90'

ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy. W miejsce Fonfary Zbozień.

88'

Mamy już po meczu, już nic nie odbierze gospodarzom zwycięstwa, mimo wyrównanego meczu. Kiepski debiut Ryszarda Tarasiewicza w ŁKSie, ale również przeciwnik nie pozwolił na wiele. Widać zmianę w grze łodzian, ale widać, że jeszcze sporo pracy czeka trenera Tarasiewicza.

88'

Spokojny strzał Grzegorza Barana podwyższa prowadzenie!

86'

rzut karny dla Bełchatowa za zagranie Stefańczyka ręką w polu karnym ! Do piłki podchodzi Baran

86'

Kolejna zmiana w drużynie gospodarzy. Boisko opuszcza Dawid Nowak, natomiast na placu gry melduje się Marcin Żewłakow.

83'

W miejsce Golańskiego Tomasz Nowak

83'

Wróbel dośrodkowuje w pole karne rywali, tam jest Dawid Nowak, jednak jego strzał głową pozostawiał wiele do życzenia.

81'

Zmiana w drużynie gospodarzy. W miejsce strzelca drugiej bramki- Miroslava Bożoka pojawia się Szymon Sawala.

79'

Strzał Saganowskiego w sam środek bramki Sapeli. To na pewno nie jest sposób na pokonanie dobrze dysponowanego golkipera gospodarzy.

77'

Na kwadrans przed końcem meczu nic nie wskazuje na to, żeby coś mogło się jeszcze zmienić w Bełchatowie. Gospodarze pewnie prowadzą i sprawiają wrażenie pewnych siebie. ŁKS próbuje, jednak brakuje dokładności i wykończenia akcji.

15:00

Paweł Buzała w tej sytuacji strzelił pierwszego gola dla GKS Paweł Buzała w tej sytuacji strzelił pierwszego gola dla GKS

73'

Dobry wolej Golańskiego i jeszcze lepsza interwencja Sapeli, który wyrasta na najlepszego zawodnika meczu.

72'

Statystyka fauli: 16 GKS Bełchatów, 8 ŁKS

71'

Podopieczni Ryszarda Tarasiewicza nie mają już nic do stracenia. Jeśli myślą o wywiezieniu choćby punktu z Bełchatowa powinni zaangażować większą liczbę piłkarzy do akcji ofensywnych.

68'

Bramka na 2:0! Kiepskiej urody trafienie Bożoka trafia do siatki i tym sposobem mamy podwyższenie wyniku.

66'

Ależ obrona Sapeli! Uśpieni obrońcy gospodarzy zostawili niepilnowanego Saganowskiego, którego strzał po raz kolejny intuicyjnie odbił Sapela!

65'

Małe zamieszanie w polu karnym ŁKS-u, a głównym winowajcą tego był Kascelan, który skiksował. Wszystko jednak wyjaśnia Velimirovic.

62'

Goście starają się atakować, jednak brakuje dokładności i wykończenia. Mięciel marnuje kolejną piłkę.

59'

Goście szukają cały czas swojej szansy. GKS przez ostatnie minuty cofnął się na własną połowę i czeka na szybką kontrę, która w pierwszej połowie dała im prowadzenie.

55'

Kiks Szmatiuka we własnym polu karnym zakończył się bez większych konsekwencji.

53'

Faul na Wróblu tuż przed polem karnym gości.

52'

GKS z animuszem rozpoczął drugą połowę. Piłkarze Kamila Kieresia nabierają z minuty na minutę coraz więcej pewności siebie.

50'

Indywidualna kara dla obrońcy drużyny gości za faul taktyczny na Nowaku.

48'

Wolny dla ŁKS-u i Sapela broni na raty.

45'

Saganowski do Mięciela i zaczynamy.

14:31

Obie jedenastki już na murawie. Czekamy na drugie 45 minut!

14:21

Przypominamy, że relacje live z tego meczu możecie śledzić też w naszej nowej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]

45'

ŁKS stracił bramkę po dobrej grze obronnej i dużej dyscyplinie taktycznej. GKS męczył się przez pierwsze 45 minut, ale ostatecznie wymęczył bramkę i do przerwy mamy 1:0. Zobaczymy jak będzie wyglądać druga połowa. Zapraszam na kilkanaście minut przerwy.

44'

GKS wydaje się iść za ciosem! Piłka strącona przez Nowaka nie znalazła jednak adresata w polu karnym ŁKS-u

42'

Bardzo dobra kontra GKS-u zakończona bramką! Świetnie piłkę wyprowadził Wróbel, zagrał do Buzały, a ten spokojnie przymierzył i otworzył wynik spotkania!

38'

Sporo miejsca na lewej stronie Nowakowi zostawił Kaczmarek! Od razu pognał skrzydłem napastnik GKS-u, jednak w ostatniej chwili sytuację wyjaśnia Kascelan.

37'

Bliźniacza akcja gospodarzy. Tym razem w roli głównej Paweł Buzała.

36'

Indywidualna akcja Saganowskiego zakończona stratą kapitana. Lepiej mógł to rozwiązać kapitan łódzkiego klubu.

32'

GKS wydaje się przejął inicjatywę. W ostatnich kilku minutach utrzymują się na połowie przeciwnika, jednak dobrze ustawieni piłkarze ŁKS-u nie pozwalają na wiele Bełchatowianom.

29'

GKS przez dłuższą chwilę utrzymuje się przy piłce. Nowak w polu karnym, oddaje do Buzały a ten niecelnie, a szkoda.

25'

Dobrze zdyscyplinowany taktycznie zespół gości nie pozwala na rozwinięcie skrzydeł GKS-owi. Czekamy na jakąś efektowną akcję.

20'

Kolejne dobre wrzucenie piłki w pole karne rywala przez ŁKS! Tym razem Kaczmarek, ale ponownie niecelnie Mięciel.

18'

Dobre dośrodkowanie Stefańczyka z linii końcowej, jednak problem z celnym strzałem głową miał Mięciel.

17'

Sporo walki w środku pola. Mecz wyrównany, prowadzony w nie najgorszym tempie.

14'

ŁKS mimo zapowiedzi nie gra defensywnej piłki. Piłkarze Ryszarda Tarasiewicza wydają się mieć lekką przewagę i z pomysłem konstruują akcje ofensywne.

12'

Celne uderzenie Golańskiego, ale świetnie piłkę na bok paruje Sapela!

11'

Żółta kartka dla Filipa Modelskiego za brzydki faul na Kaczmarku. Będzie dobra okazja z wolnego dla gości.

9'

Odpowiedź GKS-u. Nowak zdecydował się zejść do środka i oddać strzał ze skraju pola karnego. Dobra obrona Velimirovicia.

7'

Ależ groźnie w polu karnym gospodarzy! Piłkę wrzuconą w pole karne GKS-u świetnie trącił Paweł Golański i gdyby nie intuicyjna obrona Sapeli, mielibyśmy bramkę.

5'

Stefańczyk faulowany przez Buzałę. Będzie szansa dla ŁKS-u

4'

Bożok zablokowany w polu karnym Velimirovicia.

4'

Warto powiedzieć kilka słów o zmianach taktycznych w drużynie ŁKS-u. Trener Tarasiewicz zdecydował się przesunąć kapitana drużyny- Marka Saganowskiego na lewe skrzydło. Do linii środkowej przesunięty natomiast został Paweł Golański, także ŁKS próbuje grać ustawieniem 4-5-1 z wysuniętym Mięcielem.

13:30

Ze środka rozpoczynają gospodarze.

13:28

Obie jedenastki wychodzą już na murawę. Za moment rozpoczynamy!

13:27

Zwycięzca dzisiejszego meczu będzie mógł spać spokojnie w przerwie zimowej. Obie drużyny dzielą dwa punkty w ligowej tabeli. Bełchatów w dalszym ciągu znajduje się w strefie spadkowej, ŁKS natomiast z czternastoma punktami plasuje się na 13. pozycji.

13:21

Faworytem dzisiejszego spotkania wydają się być gospodarze. Mimo nie najlepszej pozycji w tabeli, podopieczni trenera Kieresia zaczynają łapać wiatr w żagle. Wygrane ze Śląskiem, czy Zagłębiem to na pewno nie przypadek. ŁKS natomiast od początku sezonu boryka się z różnymi problemami. Częste zmiany trenerów, rozpoczęcie sezonu na obcym stadionie na pewno nie pomógł łódzkiej drużyny. Być może Ryszard Tarasiewicz będzie lekarstwem na całe zło ŁKS-u.

13:14

- Dla mnie 1 rok to nie jest długo. Dopiero od kilku miesięcy mogłem podjąć pracę - mówi Ryszard Tarasiewicz, który dziś zadebiutuje jako trener ŁKS.

13:14

Zapraszamy na relację live ze spotkania GKS Bełchatów- ŁKS Łódź. Za około kwadrans rozpoczynamy jakże ważny dla obu ekip mecz.