Dąbrowski na ostatnie minuty za Woźniaka.

Jeż ukarany.

86'

Traore wszedł i trzeba przyznać,ze jest teraz najaktywniejszy na boisku.

83'

Wszołek mikał znakomitą okazję, wystarczyło oddać strzał, a on niepotrzebnie wdał sie w drytbling z obrońcą.

83'

Ostatnie minuty zapowiadają się niezwykle ciekawie.

82'

Wilczek z wolnego do zamykającego akcję Traore i 1:0.

77'

Wszołek za Caniego.

74'

Wilczek za Małkowskiego.

74'

Gancarczyk ukarany za dyskusje z sędzią.

71'

Gancarczyk pociągnął prawą stroną, uderzył po ziemi i fenomenalnie obronił Gliwa.

71'

Traore za Sernasa.

70'

Cotra dośrodkowuje do Caniego, a ten mija się z piłką.

70'

Pierwsza dobra akcja Sernasa, zabrał się z piułką uderzył, ale na posterunku Gliwa.

69'

Sikorski za Bonina.

68'

Sultes otrzymuję żółtą kartkę za faul na Rakowskim.

65'

Frustracja wśród kibiców gospodarzy wzrasta.

64'

Zagłębie cały czas na połowie Polonii. Poloniści starają się odgryzać kontrami, ale jak na razie bezskutecznie.

59'

Bruno za Brzyskiego.

59'

Rakowski ukarany za umyślne zagranie ręką.

58'

Zagłębie wysoko atakuje, presing już na połowie rywala.

56'

Horvath głową, i w ostatnim momencie plecami blokuje Bonin.

55'

Powalczył w środku Rakowski, wyłuskał piłkę, ale nie zdołał dokładnie dograć do Sernasa.

52'

Spiker podał, że na trybunach zasiadło dziś 3 100 kibiców,

51'

Sernas w kontraataku zagrał do Małkowskiego, a ten zamiast strzelać starał się chyba dograć do Gancarczyka i w efekcie dobra sytuacja została zmarnowana.

50'

Ambitniej Polonia, Zagłębie nieco niedokładnie. Wydaje mi się, że jeśli padnie jakaś bramka, to ona zadecyduje o zwycięstwie jednej z drużyn.

45'

Rozpoczęli gospodarze.

45'

Koniec pierwszej części meczu.

45'

Małkowski uderzał praktycznie z kąta zerowego, i mało brakowało a zmioeściłby piłkę.

42'

Małkowski wyłuskał piłkę na środku pola, poędził z nią stronę bramki, uderzył zza pola karnego, ale niecelnie.

41'

Teraz Polonia nacisnęła Zagłębie i jeśli tak będą grać lubinianie, to wkońcu stracą bramkę.

38'

Zrobiło się nieco nerwowo, Jodłowiec dwukrotnie faulował i ani razu nie dostał kartki.

34'

Gra Zagłębia wygląda coraz gorzej, każda piłka grana na Sernasa to piłka stracona. Woźniak walczy, ale sam meczu nie wygra.

28'

Baszczyński dostał piłkę na 16 metrze od bramki, uderzył mocno, ale obok bramki.

24'

W ataku Zagłębie wyraźnie nie radzi sobie Sernas. To nie pierwszy jego tak słaby mecz.

22'

Na prawej stronie obrony Zagłębia Kowalczyk wyraźnie nie radzi sobie z Sultesem.

19'

Polonia usiadła na Zagłębiu, a lubinianie nie potrafią skutecznie oddalić gry od własnej bramki.

16'

Jeż zdecydował się na uderzenie z dystansu, i był bliski powodzenia.

15'

Teraz dużo walki, a nieco mniej składnej gry po obu stronach.

11'

Sultes do zamykającego akcję Caniego, ale trochę za głęboko.

8'

Sernas do wbiegającego Gancarczyka, ten zamarkował strzał i podał do Woźniaka, który był chyba lekko zdziwiony, że dostał piłkę i w konsekwencji uderzył niecelnie,

7'

Brak dopingu na Dialog Arenie, co więcej, po nieudanych akcjach Zagłębia słychać szydercze śmiechy i oklaski.

6'

Dobra wrzutka do Caniego, ale ten nie potrafił celnie uderzyć piłki.

4'

Zagłębie gra wysoko, ambitnie stara się odebrać piłkę już na połowie przeciwnika.

3'

Dużo walki w środku pola, Zagłębie stara się rozgrywać piłkę od tyłu.

1'

Rozpoczęli goście.

17:31

Witam z Lubina. Spodziewamy się dziś na stadionie w Lubinie rekordowo niskiej frekwencji z powodu pory i dnia rozgrywania meczu, ale przede wszystkim z powodu nie najlepszej postawy piłkarzy Zagłębia w spotkaniu derbowym ze Śląskiem Wrocław.