Niedziela, 27 listopada 2011, godz. 17:00
Lech PoznańLech Poznań
0 : 1
Widzew ŁódźWidzew Łódź
93'

Koniec! Lecha przegrywa z Widzewem przy Bułgarskiej! Nad Jose Bakero zbierają się czarne chmury.

93'

Ostatnia zmiana w meczu. Grzelczak opuszcza murawę. W jego miejsce Stępiński.

90'

Trzy minuty nadziei Lecha.

90'

Piotr Mroziński wchodzi za Budkę.

86'

Zablokowane uderzenie Tonewa. Lechici zdaje się, że nie wierzą już w zdobycie choćby punktu.

84'

Widzew pewnie zmierza po zwycięstwo

79'

Pierwsi kibice opuszczają stadion w Poznaniu

77'

Gracze Lecha byli blisko zdobycia bramki... samobójczej

76'

Ubiparip wchodzi na boisko w miejsce Injaca

75'

Do końca spotkania pozostało zaledwie 15 minut

74'

Uderzenie Tonewa z najwyższym trudem broni Maciej Mielcarz

73'

Kibice Lecha pytają się: "Gdzie jest krzyż, gdzie jest orzeł" i tradycyjnie pozdrawiają PZPN

72'

Przerwa w grze na boisku leżał jeden z zawodników Widzewa

69'

Kolejny spalony Semira Stilicia w tym meczu

68'

Bardzo dobrze dośrodkowanie Lechitów łapie Mielcarz

67'

Uderzenie Murawskiego przelatuje 6 metrów ponad bramką Mielcarza

67'

Katastrofalna gra Lecha w drugiej połowie

64'

W miejsce Kriwca na boisko wchodzi Wilk

64'

Na boisko wejdzie za chwilę Wilk

63'

Katastrofalne podanie Rudnevsa do jednego z kolegów

61'

Kibice Lecha w dosyć niewybrednych słowach wyrazili swój stosunek do trenera Bakero

60'

Katastrofalne dośrodkowanie Tonewa z lewej strony boiska

59'

Lech zapłacił frycowe za swoją fatalną grę

58'

Bruno Pinheiro kapitalne uderzył z dystansu i Widzew prowadzi 1:0!

56'

Brzydki faul w środku pola Stilicia na Pance

55'

Panka brzydko fauluje Tonewa, Lecha ma rzut wolny 30 metrów od bramki rywali

54'

Dudu wybija piłkę po gwizdku i jest słownie upominany przez arbitra

53'

Bardzo niecelne podanie do Okachiego, piłkę przejmują gospodarze

51'

Lech podobnie jak w pierwszej połowie od razu stara się ruszyć na swojego rywala

50'

Kąśliwe uderzenie Tonewa mija bramkę Widzewa o kilkanaście centymetrów

50'

Dobre uderzenie Okachiego broni na raty Burić

49'

Fatalne nieporozumienie Murawskiego z Henriquezem

48'

Kamiński bardzo pewnie uprzedza pędzącego do piłki Budkę

47'

Dośrodkowanie Dudu pewnie łapie Jasmin Burić

46'

Bruma wchodzi w miejsce Wołąkiewicza

46'

Okachi wchodzi na boisko w miejsce Ostrowskiego

46'

Drugą połowę od środka rozpoczynają goście z Łodzi

17:50

Zachęcamy do śledzenia relacji na żywo ze spotkań Waszych zespołów w naszej nowej aplikacji na Androida i iPhona! Wszystko to co najlepsze w Ekstraklasa.net teraz możecie mieć na swojej komórce! Wypróbuj już teraz i ściągnij na iPhone'a lub Androida.

45'

Jak na razie Lech po słabym widowisku remisuje z Widzewem 0:0, zapraszam za 15 minut

44'

Obie ekipy czekają już na przerwę

43'

Widzew coraz odważniej zaczyna atakować

42'

Bieniuk uderza bardzo dobrze, jednak piłka spada na siatkę bramki Lecha

42'

Po interwencji Wojtkowiaka Widzew wznowi grę od rzutu rożnego

40'

Rudnves powalczył w polu karnym ale Mielcarz poradził sobie z jego centrą

39'

Grzegorz Wojtkowiak znalazł się na spalonym, od rzutu wolnego grę wznowi Mielcarz

38'

Katastrofalne podanie Wołąkiewicza w kierunku Tonewa

37'

Dośrodkowanie Stilicia wpada prosto w ręce Mielcarza

37'

Ostry faul Budki na jednym z zawodników Lecha

35'

Dośrodkowanie Tonewa nie sprawiło żadnych problemów Mielcarzowi

34'

Dośrodkowanie Wojtkowiaka pozwolę sobie pozostawić bez komentarza

33'

Na boisko w ostatnim minutach strasznie wieje nudą

31'

Strzały Lechitów z dystansu są dzisiaj delikatnie mówiąc beznadziejne

31'

Bieniuk ostro potraktował Semira Stilicia, rzut wolny dla gospodarzy

30'

Stilić zamiast strzelać na bramkę uwikłał się w niepotrzebny drybling z trzema rywalami w polu karnym

29'

Kriwiec strzela po raz kolejny niecelnie zza pola karnego

27'

Wołąkiewicz pewnie powstrzymuje Budkę na lewym skrzydle

26'

Było bardzo groźnie w polu karnym Lecha, ale Grzelczak skiksował w najważniejszym momencie

26'

Rudnevs walczył o piłkę jak wygłodniały wilk o mięso

24'

Rudnevs przegrywa walkę o górną piłkę z trzema rywalami

23'

Kriwiec wrzucał bardzo dobrze w pole karne ale na swoim miejscu byli obrońcy Widzewa

22'

Uderzenie Kamińskiego cudownie broni Mielcarz! Klasa światowa!

21'

Tonew wywalczył rzut rożny dla swojego zespołu

20'

Faul taktyczny Wołąkiewicza na Budce, rzut wolny dla Widzewa 25 metrów od bramki Buricia

19'

Siadło tempo gry w ostatnich minutach, z tonu zdecydowanie spuścili piłkarze Widzewa

18'

Jeszcze jeden strzał na wiwat, tym razem próbował swoich sił Injac

17'

Rudnevs czekał bez ruchu na piłkę w polu karnym, chwilę później jego koledzy wywalczyli rzut rożny

16'

Fatalne uderzenie zza pola karnego w wykonaniu Kriwca

15'

Kriwiec dośrodkowuje ale obrońcy Widzewa dobrze uprzedzili Rudnevsa

14'

Dośrodkowanie Wojtkowiaka odbiło się od jednego z obrońców Widzewa ale nie sprawiło problemów Mielcarzowi

14'

Kolejny rzut wolny dla gospodarzy, z którego jednak nic specjalnego nie wynikło

13'

Wojtkowiak przegrywa walkę z dwoma obrońcami Widzewa

12'

Jak na razie z dośrodkowaniami Tonewa bardzo dobrze radzą sobie defensorzy Widzewa

11'

Budka bardzo dobrze ograł Kamińskiego jednak jego podanie do Grzelczaka powinno być dokładniejsze wtedy Widzew prowadziłby 1:0

10'

Strzał Budki zza pola karnego zostaje bardzo dobrze zablokowany

10'

Lech coraz mocniej naciska na Widzew jednak gospodarze muszą uważać na kontry rywala

9'

Dośrodkowanie Dudu spokojnie przejmuje Henriquez

8'

Świetne podanie Wojtkowiaka do Rudnevsa i Łotyszowi zabrakło niewiele aby dojść do tego zagrania

7'

Budka uderza w słupek ale znalazł się na spalonym więc gola i tak był nie było

6'

Tonew ładnie zszedł z boku boiska na środek, jednak jego uderzenie jest bardzo niecelne

6'

Rudnevs po podaniu Henriqueza znalazł się na pozycji spalonej

5'

Zablokowane dośrodkowanie Tonewa i kolejny aut dla Lecha na wysokości pola karnego Widzewa

4'

Ukah doskonale przed polem karnym uprzedza Semira Stilicia, który szykował się do uderzenia

4'

Aut dla Lecha niemal na wysokości pola karnego Widzewa. Czy coś z tego wyniknie?

3'

Grzelczak przez chwilę leżał na boisku ale już wszystko w porządku z zawodnikiem Widzewa

3'

Adrian Budka jest faulowany, goście wznowią grę od rzutu wolnego

2'

Niecelne podanie do Wojtkowiaka i z kontrą rusza Widzew

1'

Spokojna gra Lechitów, którzy starają się zaskoczyć swojego rywala atakiem pozycyjnym

1'

Spotkanie rozpoczną od środka boiska gospodarze tego spotkania

16:58

Obie ekipy wychodzą na murawę prowadzone przez trójkę sędziowską z Pawłem Raczkowskim na czele

16:23

Gromkie brawa witają zawodników Lecha

16:02

a

15:44

W ekstraklasie obie ekipy grały ze sobą do tej pory 60 razy. 15 z tych spotkań wygrał Lech, 27 razy mieliśmy wynik remisowy, Widzew z kolei na swoją korzyść rozstrzygnął 18 potyczek

15:42

Lech po raz pierwszy w tym sezonie dysponował przed spotkaniem pełną kadrą, z kolei w Widzewie na pewno nie zagrają Zigajevs, Madera oraz Alves

15:41

Jak na razie kibiców na trybunach jest bardzo mało ale do rozpoczęcia spotkania pozostało prawie półtora godziny

15:34

Witam serdecznie, z tej strony Piotr Bąk. Zapraszam na relację live z meczu Lech Poznań- Widzew Łódź prosto ze stadionu przy ulicy Bułgarskiej