Górnik ZabrzeGórnik Zabrze
4 : 1
Zagłębie LubinZagłębie Lubin
90'

Koniec tego dziwnego meczu. Zasłużone zwycięstwo Górnika jednak poziom spotkania w żaden sposób nie mógł zadowolić garstki kibiców. Dziękuje za wspólnie spędzony czas przy okazji tego spotkania

90'

Sernas lekko wprost w Skorupskiego

90'

2 minuty doliczone

89'

Traore uderza głową na bramkę ale świetnie odbija Skorupski!

87'

Michał Płonka debiutuje

85'

Górnik już gra "na luzie" a Zagłębie nie jest w stanie nic zrobić

84'

Za dyskusje z arbitrem

84'

Gołębiewski w ciężkiej sytuacji atakowany przez Rymaniuka uderza na bramkę Ptaka ale ten noga odbija to uderzenie

80'

Ostatnia zmiana w Zagłębiu

80'

5 kartka w sezonie

79'

Sernas nie potrafi dobrze przyjąć piłki po podaniu Pawłowskiego w dogodnej sytuacji

76'

Bohater meczu zszedł z boiska

75'

Bemben uderzył, Ptak odbił Prejuce Nakoulma dobił i czwarta bramka dla Górnika

74'

Prejuce Nakoulma po raz drugi

73'

Zagłębie prezentuje się lepiej niż w pierwszej części ale różnica dwóch bramek to sporo na 16 minut przed końcem

70'

Na boisku pojawia się strzelec zwycięskiej bramki w poprzedniej kolejce w Krakowie

68'

Zmiana w Zagłębiu

66'

Po Pazdanie i Przybylski trzeci zawodnik nie zagra w kolejnym meczu zespołu Górnika

64'

Ptak łapie piłkę po wrzucie z autu Magiery

17:02

Przypominamy, że relacje live z tego meczu możecie śledzić też w naszej nowej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]

61'

Nakoulma, Nakoulma, Nakoulma.... i rzut rożny...

59'

Fatalny błąd popełnił przy wybiciu Skorupski po którym nie zdążył wrócić do bramki co wykorzystał Hanzel uderzając celnie z daleka. Przypadkowa bramka ale może wiele zmienić.

58'

Zagłębie wraca do gry?

56'

Po rzucie rożnym Csaba Horvath próbował interweniować, wybił na chwilę piłkę. Uderzał mocno Danch ale trafił w Ptaka jednak chwilę później Zahorski trafia mocno do siatki

55'

To już chyba po wszystkim!!

55'

Zahorski na spalonym po raz pierwszy w tym meczu.

52'

Magiera wrzuca z rzutu rożnego ale skutecznie blokuje piłkę Rymaniak i od bramki zacznie Ptak

50'

Lubinianie próbują zmienić styl gry jaki prezentowali w pierwszej połowie ale zbyt im to nie wychodzi. Goście są dziś po prostu słabo dysponowani.

48'

Olkowski świetnie wszedł w pole karne po dośrodkowaniu jednego z kolegów ale źle uderzył piłkę

47'

A w miejscowym kościele dzwonią dzwony :)

46'

Oby było ciekawiej!

46'

Pierwsza zmiana

45'

Zakończenie pierwszej połowy. Zapraszam za 15 minut

45'

1 minutę przedłuża sędzia połowę

43'

Końcowe fragmenty pierwszej połowy to dominacja Górnika. Zagłębie spisuje się fatalnie.

40'

Napastnik Górnika ogrywa obrońców Zagłębia jak dzieci w polu karnym - po jego uderzeniu lot piłki zmienia Reina i ta wpada do siatki.

40'

Samobójcza bramka

39'

Co zrobił Przybylski będąc w polu karnym Zagłębia wie chyba tylko ona sam...

38'

Bemben wysoko ponad bramką Zagłębia

37'

Damian Dąbrowski uderza z około 20 metrów ale bardzo nieudanie. W tym meczu naprawdę NIC się nie dzieje.

33'

Dużo szczęścia miał bramkarz Zagłębia. Źle obliczył lot piłki i mielibyśmy dzięki temu gol bezpośrednio z rożnego

32'

Nareszcie jakaś szybsza akcja. Dobrze próbował Olkowski ale Costa był jeszcze lepszy i mamy korner

30'

Nakoulma i długo, długo nic...Strzelec bramki dla Górnika zdecydowanie przewyższa wszystkich zawodników tego spotkania zaangażowaniem, ambicją, chęciami do gry.

27'

Gancarczyk zagrywa w polu karnym wzdłuż bramki ale nikt z kolegów nie dochodzi do podania

26'

Nakoulma "czaruje" pod bramką Zagłębia ale w pewnym momencie piłka wychodzi mu za linię boczną

24'

Za utrudnienie rozpoczęcia gry po rzucie wolnym

22'

Dużo gry w środku pola, dużo strat. Wracamy do sytuacji z początku meczu.

20'

Za faul na Hanzelu

18'

Brak komunikacji między Pazdanem i Skorupskim bez konsekwencji

16'

Olkowski był za daleko po podaniu Nakoulmy, Górnik się "rozkręca"

15'

Czarnoskóry zawodnik Górnika przedarł się w polu karnym Zagłębia, "przepchnął" dwóch rywali i strzeli 5 bramkę w tym sezonie. Bramka z niczego, która może rozkręci to spotkanie

14'

Mamy bramkę dla Górnika !!!

14'

Sergio Reina faulowany w swoim polu karnym po rzucie rożnym dla Górnika

12'

Bemben blokuje Costę w polu karnym Górnika

11'

Znów Reina i mamy korner

10'

Dobrze atak Górnika zatrzymuje Reina

7'

A na boisku niestety wieje wielką nudą

7'

Beznadziejnie wygląda oprawa piłkarskiego widowiska gdy na trybunach panuje taka cisza jak podczas tego spotkania w Zabrzu. Jedynym usprawiedliwieniem może być przebudowa obiektu co jednak nie jest wytłumaczeniem pełnym.

4'

Traore oddaje pierwszy strzał na bramkę po zagraniu Gancarczyka. Bez problemu jednak poradził sobie Skorupski. Ale uderzenie celne możemy odnotować.

3'

Pierwsze fragmenty to dominacja miejscowych, Zagłębie skupione na własnej połowie oczekuje podopiecznych trenera Nawałki

2'

Dobre zagranie Magiery do Nakoulmy ale szybki Reina wybija na rzut rożny po którym zagrożenia pod bramką gości nie ma

1'

Pierwsza akcja, a właściwie próba jej zawiązania przez gospodarzy.

1'

Spotkanie rozpoczęte

15:43

Oba zespoły w swoich drużynach mają niewielu ofensywnie usposobionych zawodników-czy doczekamy się dziś bramek?

15:43

Dawid Piasecki wyprowadza oba zespoły na boisko w Zabrzu, za moment początek tego ważnego spotkania dla obu zespołów.

15:37

Piłkarze mówią, że jest to mecz "o 6 punktów" - rzeczywiście, ewentualna porażka może zepchnąć którąś z drużyn w strefę spadkową na bardzo długo

15:08

Już za 35 minut początek spotkania w Zabrzu. Znamy już składy obu zespołów natomiast tutaj można przeczytać zapowiedź tego spotkania w naszym serwisie.