Śląsk WrocławŚląsk Wrocław
0 : 1
Wisła KrakówWisła Kraków
97'

Koniec meczu! Wisła wygrywa we Wrocławiu i ucieka spod gilotyny! Mecz trudny, wyrównany, pełen emocji i przede wszystkim z fantastyczną oprawą. Jeśli jutro Legia wygra w Kielcach będziemy mieć zmianę lidera. Wisła natomiast wciąż jest w grze. Dziękuję za uwagę- Grzegorz Iwanowski.

95'

Pietrasiak zepsuł piłkę meczową.

95'

Ależ pretensje na ławkach obu drużyn. Ani jedni, ani drudzy nie są zadowoleni z postawy arbitra w dzisiejszym meczu.

93'

To nie jest dzień pana Marcina Borskiego... Arbiter stracił kontrolę nad meczem, nie wie co gwizdać, jest nieobecny.

93'

Wisła z kontry! Mogło być 2:0, ale na posterunku jest Kelemen.

91'

5 minut doliczonych do regulaminowego czasu gry!

90'

Kartka dla Lameya za grę na czas.

88'

Ostatnia zmiana w Śląsku. Za Sobotę Socha.

85'

Mecz siadł. Wisła chciałaby, żeby był już koniec, a Śląsk wydaje się opaść z sił.

84'

Sporo walki w końcówce spotkania. Zarówno tej mieszczącej się w przepisach jak i trochę tej nieprzepisowej.

78'

I druga zmiana w Śląsku. W miejsce Mili wchodzi Voskamp. Czyżby Śląsk zagra z dwoma napastnikami z przodu ?

76'

Zmiana w Wiśle. W miejsce Boguskiego Patryk Małecki.

76'

Żółtym kartonikiem ukarany Nunez. Chyba za dyskusje.

74'

Znowu Sobota! Minął jak dziecko Lameya, ale z Diazem na plecach ciężko mu było oddać celny strzał!

74'

Druga zmiana w Wiśle. Za Czekaja wchodzi Chavez.

71'

Wróćmy jednak do tego co dzieje się na boisku. Otóż Śląsk od pewnego czasu przejął inicjatywę i szuka wyrównania. Zobaczymy, do końca meczu zostało jeszcze sporo czasu.

69'

Kolejna sektorówka! Tym razem z hasłem "Precz z komuną".

69'

Zmiana w Wiśle. Za Jirsaka wchodzi Garguła.

68'

Kibice pytają retorycznie "Gdzie jest Orzeł? " Oto się pojawił. Wspaniała sektorówka z orłem zawitała na trybunie.

63'

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków

63'

Odpowiedź Wisły, a konkretnie Nuneza, ale na posterunku Kelemen!

61'

Pan Marcin Borski, który jest arbitrem w dzisiejszym spotkaniu gwiżdże troszkę niepewnie w ciągu ostatnich kilkunastu minutach. Bardzo jestem ciekaw telewizyjnych powtórek.

60'

Groźnie Śląsk! Sobota strzela głową w słupek!

57'

Żółta kartka dla Tomasza Jirsaka.

55'

Śląsk zamknięty na własnej połowie.

53'

Ależ mogła być odpowiedź Śląska!!!!! Kapitalna kontra i Diaz fatalnie pudłuje z najbliższej odległości! Jak on tego nie strzelił?

51'

W międzyczasie za dyskusje żółtą kartką ukarany został Waldemar Sobota.

50'

Pewnie Boguski i Wisła prowadzi 1:0 ze Śląskiem!

49'

Karny dla Wisły Kraków. Faulowany w polu karnym Nunez.

46'

Madej zastąpił Ćwielonga.

45'

Zaczyna Śląsk. Mamy jedną zmianę w drużynie gości. Pojawił się na murawie Madej.

21:23

Zachęcamy do śledzenia relacji na żywo ze spotkań Waszych zespołów w naszej nowej aplikacji na Androida i iPhona! Wszystko to co najlepsze w Ekstraklasa.net teraz możecie mieć na swojej komórce! Wypróbuj już teraz i ściągnij na iPhone'a lub Androida.

21:22

46'

Do przerwy 0:0. Zapraszam na kilkanaście minut przerwy.

46'

Groźnie Wisła! Świetnie Iliev wypuścił Nuneza, ten dośrodkował do Genkowa, a ten w ostatniej chwili zablokowany.

45'

Kolejny celny strzał w wykonaniu gospodarzy. Szkoda tylko, że tak czytelny

42'

Dudek "Panu Bogu w okno".

41'

Żółta kartka dla Wilka.

40'

Bardzo dobrze indywidualnie Diaz. Minął Czekaja, jednak strzał kiepski. Bez problemu Pareiko.

36'

Dobre dośrodkowanie Dudka i Fojut minimalnie mija się z piłką!

36'

W końcu Śląsk w groźnej akcji. Świetna dwójkowa akcja duetu Mila- Sobota zakończona płaskim strzałem tego drugiego z ostrego kąta. Szkoda, że niecelnie.

34'

Kolejny niecelny strzał Mili. Kapitan Śląska ma dziś chyba rozregulowany celownik.

29'

Pół godziny gry z minimalnym wskazaniem na drużynę gości, jednak w grze Śląska widać, że jednym podaniem mogą otworzyć sobie drogę do bramki. Wiślacy bardziej się starają, widać, że grają z nożem na gardle.

26'

Dobre zawody póki co rozgrywa skrzydłowy Śląska Waldemar Sobota. Sporo pracy przy nim ma Dragan Paljic.

23'

Ależ szansa przed Genkowem! Napastnik Wisły nie wykorzystał błędu Kelemena i nie trafił do pustej bramki.

19'

Ładnie Śląsk na małej przestrzeni wymienił kilka podań, jednak strzał Soboty pozostawił wiele do życzenia.

16'

Znowu groźnie Wisła! Tym razem Iliev próbował swoich sił, jednak strzał w środek bramki po prostu nie mógł zaskoczyć Kelemena.

16'

Na trybunach wymiany przyjemności ciąg dalszy.

14'

Póki co obie drużyny kąsają się groźnymi strzałami z nieprzygotowanych pozycji. Z gry wynika niewiele.

13'

Odpowiedź Diaza z 20 metrów! Na raty Pareiko.

12'

Jirsak z dystansu, jednak na posterunku jest Kelemen i mamy rzut rożny. Dobry strzał piłkarza Krakowskiej Wisły.

10'

Groźnie Wisła! Iliev do Nuneza, jednak Argentyńczyk niecelnie z ostrego kąta.

6'

W odpowiedzi Mila równie niecelnie.

6'

Pierwsza próba gości, jednak Lamey bardzo niecelnie.

3'

Spokojnie w ataku pozycyjnym Wisła. Śląsk nie napiera, mamy wzajemne badanie. Tymczasem na trybunach słychać hymn Wisły Kraków.

20:30

Od środka zaczynają goście. Śląsk na zielono, Wisła na czerwono- biało.

20:29

Przywitanie obu kapitanów, już za moment pierwszy gwizdek. Tymczasem prawie cały stadion śpiewa nowy hymn Śląska Wrocław ;)

20:27

Wisienką na torcie dla kibiców będzie odśpiewanie nowego hymnu Śląska Wrocław. Nikt w tym momencie na stadionie nie siedzi.

20:23

Prezentacja obu jedenastek. Kibice coraz głośniejsi! Aż strach pomyśleć co będzie wraz z pierwszym gwizdkiem.

20:21

Wspaniałe przedstawienie i sektorówka na trybunie B! Naprawdę robi wrażenie. Zapraszamy już teraz do obejrzenia galerii z tego meczu kilkanaście minut po ostatnim gwizdku.

20:16

Nagroda dla Piotra Celebana za tytuł najlepszego piłkarza października. A za moment rozpoczynamy! Obie ekipy zeszły do szatni, na stadionie zapadł zmrok, będzie pokaz artystyczny.

20:09

Obie ekipy intensywnie się rozgrzewają. Póki co kibice raczeni są rozmaitymi konkursami. Chłodno dzisiaj we Wrocławiu, można zmarznąć...

20:01

Na trybunach cisza.. Ale jestem pewien, że jest to cisza przed istną burzą. Kibice mają w zanadrzu wspaniałą oprawę. Z niecierpliwością czekamy na efekty

19:53

Faworytem dzisiejszego spotkania są gospodarze. Śląsk w tym sezonie spisuje się naprawdę imponująco i z dorobkiem 31 pktów jest liderem. Wisła natomiast zawodzi. Po serii trzech porażek z rzędu przyjechała do Wrocławia na bardzo trudny mecz. Jeśli straci tu punkty, może być bardzo ciężko o powtórzenie sukcesu sprzed roku.

19:46

Na murawie pojawiły się już obie jedenastki, jednak to dopiero rozgrzewka. Oczywiście obie drużyny przywitane wielkimi brawami. Sektor zagorzałych fanów jest już niemal zapełniony!

19:42

Mecz przyjaźni zgromadził na trybunach komplet niemal 44 tysięcy kibiców. To drugi z rzędu komplet na nowym Stadionie Miejskim.

19:36

Ławki rezerwowych: Wisła: Jovanic, Chavez, Garguła, Małecki, Biton, Jovanovic, Brud

Śląsk: R. Gikiewicz, Wołczek, Wasiluk, Socha, Madej, Cetnarski, Voskamp

19:35

Do pierwszej jedenastki Śląska wraca natomiast Marian Kelemen. Do gry gotowy jest również kapitan zespoły Sebastian Mila, który narzekał na lekkie przeziębienie.

19:35

Znamy już wyjściowe jedenastki obu ekip. W drużynie gości zobaczymy od początku Boguskiego, co oznacza, że Małecki mecz rozpocznie z ławki rezerwowych. W wyjściowym zestawieniu jest również Cwetan Genkow w miejsce Davida Bitona.

19:32

Dobry wieczór z Wrocławia mówi Grzegorz Iwanowski. Za niemal godzinę rozpoczynamy starcie gigantów, a więc mecz Mistrza Polski z Wicemistrzem.