ŁKS ŁódźŁKS Łódź
1 : 1
Jagiellonia BiałystokJagiellonia Białystok
93'

ŁKS i Jagiellonia nadal bez przełamania. Mimo dominacji łodzian niemal w całym spotkaniu, jedna dobra akcja gości zadecydowała o podziale punktów.

92'

Jeszcze zmiana w ŁKS-ie. Tomasz Nowak za Smolińskiego.

90'

Trzy minuty doliczone.

90'

Popędził prawą stroną Stefańczyk, ale wyjechał za linię boczną.

89'

Ewidentnie kopnięty Kłus, arbiter nie dopatrzył się nawet faulu.

86'

Coraz większy nacisk ŁKS-u. Czy utrzymają korzystny remis gracze Jagiellonii?

84'

Zbyt lekkie zagranie Łabędzkiego do bramkarza, dobrze przeczytał tę akcję Pawłowski. Ostatecznie Velimirović szczęśliwie nabił Pawłowskiego i nie ma gola.

82'

Gospodarze grają coraz bardziej chaotycznie, widać nerwowość w ich poczynaniach. Z kolei Jagiellonii broni się bardziej zdecydowanie.

79'

Marcin Burkhardt wchodzi za Cetkovicia.

78'

Kartka także dla Gigauriego.

77'

Kartka dla Kłusa za powstrzymanie kontry Jagiellonii.

77'

Dośrodkowanie w pole karne Romańczuka i Cionek wyskoczył wyżej od Kłusa. Tylko rzut rożny.

76'

Miękkie dośrodkowanie Kaczmarka z prawej nogi, ale nikt nie ruszył do głęboko zagrywanej piłki.

74'

Bardzo aktywny Kaczmarek zagrywał do Kłusa i niewiele zabrakło do objęcia prowadzenia.

73'

Mecz z wysokości trybun ogląda około 3 tys. widzów, w tym około 300 fanów Jagiellonii. Kibice obu drużyn głośno dopingują swoich ulubieńców.

71'

Do końca walczył Kaczmarek w narożniku na lewej stronie i ŁKS będzie miał rzut rożny.

69'

Troszkę siadło tempo spotkania. Na boisku mnóstwo strat, piłka nie przedostaje się w pole karne żadnej ze stron.

67'

Wydawało się, że ŁKS miał wszystko pod kontrolą, ale jedno znakomite podanie Cetkovicia odwróciło losy meczu.

65'

Ależ okazja! W polu karnym Kupisz zagrał do Pawłowskiego, ale we wszystko odważnie wmieszał się bramkarz!

63'

GOOOOL!!! Pewne uderzenie Alexisa!

63'

Faulował Pawłowskiego Klepczarek.

62'

Będzie rzut karny dla Jagiellonii!

61'

Do ostatniej chwili zwlekał z interwencją Cionek, który zablokował Kłusa w polu karnym.

59'

Zbyt mocna centra Kaczmarka w pole karne. Piłka w rękawicach Ptaka.

58'

A także wchodzi Kukol w miejsce Arłukowicza.

58'

Szansę debiutu w Ekstraklasie dostaje Merab Gigauri.

57'

Bykowski urwał się na prawej stronie, wbiegł w pole karne, ale źle zagrywał do środka.

56'

Ofiarna interwencja Cionka, który zablokował strzał z 15 metrów Łukasiewicza.

54'

Kibice ŁKS-u wywiesili od początku drugiej połowy transparent: "Daj z siebie wszystko zanim powiesz basta!"

53'

Słabo wygląda dzisiaj gra Jagiellonii. Inicjatywa nieustannie po stronie gospodarzy.

51'

Zwija się z bólu Stefańczyk.

49'

Strzał Kaczmarka z rzutu wolnego z narożnika pola karnego, z najwyższym trudem broni nogami Ptak!

48'

Dośrodkowanie z lewej strony, powalony Bykowski, ale sędzia uznał, że napastnik gospodarzy przewinił w ataku.

46'

Grę po przerwie wznowili goście.

46'

A także za Szałachowskiego wchodzi Maciej Bykowski.

46'

Do wejścia gotowy Bartosz Romańczuk. Na drugą połowę nie wybiegnie Golański.

14:31

Sprawdź tabelę ekstraklasy aktualizowaną NA ŻYWO!

14:21

Zachęcamy do śledzenia relacji na żywo ze spotkań Waszych zespołów w naszej nowej aplikacji na Androida i iPhona! Wszystko to co najlepsze w Ekstraklasa.net teraz możecie mieć na swojej komórce! Wypróbuj już teraz i ściągnij na iPhone'a lub Androida.

45'

Koniec pierwszej połowy. ŁKS zasłużenie prowadzi w Jagiellonią 1:0.

45'

Zaległa żółta kartka dla Skerli za faul na Saganowskim.

45'

Dwie minuty doliczone.

45'

Odważna próba z bardzo daleka Arłukowicza. Musiał interweniować Velimirović.

44'

Arłukowicz wycięty równo z trawą przez Łukasiewicza.

43'

Wysoki pressing ŁKS-u, piłkę rozgrywa Jagiellonia na własnej połowie.

42'

Zablokowany strzał Kłusa z dalszej odległości. Będzie rzut rożny dla ŁKS-u.

41'

Tym razem na uraz narzeka Golański. Od rzutu sędziowskiego wznowili goście.

39'

Świetnie opanował piłkę Saganowski stojąc tyłem do bramki. Po chwili jednak stracił.

38'

Spore problemy z wyprowadzeniem piłki mają w tym momencie gracze Jagiellonii.

36'

Ucierpiał Jan Pawłowski. Potrzebna będzie pomoc służb medycznych.

34'

Ależ zamieszanie pod bramką Jagi! W ostatniej chwili piłkę z linii bramkowej wybił Bartczak! Niezwykle blisko gola był Saganowski.

32'

Ukarany Łabędzki

32'

Starają się odpowiedzieć goście. Jak na razie większość dośrodkować niecelnych, lub łatwych dla Velimirovicia.

30'

Ostre wejście Saganowskiego w Cionka. Żółta kartka.

26'

Kombinacyjna akcja Jagiellonii. W rezultacie Bartczak dośrodkował w pole karne, ale nie było tam nikogo do wykończenia sytuacji.

24'

Gramy dalej

23'

Po raz kolejny na placu gry leży Cetković. Zawodnik potrzebuje pomocy lekarzy i mamy przerwę w grze.

20'

Piłkarze Jagiellonii szukają sytuacji do wyrównaniu rezultatu, ale jak na razie podopiecznym Czesława Michniewicza brakuje precyzji i oczywiście szczęścia.

16'

GOOOL! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, w polu karnym rywala najprzytomniej zachował się Antoni Łukasiewicz i wbił futbolówkę do bramki Jagiellonii.

14'

Kaczmarek uderza bardzo niecelnie

13'

Dobre podanie w pole karne rywala dostał Kłus, ale uprzedził go Ptak i zażegnał niebezpieczeństwo.

10'

Po raz kolejny mocno podcinany Cetković przez Golańskiego.

9'

Miejmy nadzieję, że nieco defensywne ustawienie obu drużyn nie zabierze nam radości z bramek w tej konfrontacji.

7'

Na razie piłkarze obu drużyn ograniczają się do gry w środkowej strefie boiska.

4'

Rzut rożny dla ełkaesiaków. Żaden z piłkarzy gospodarzy nie potrafił jednak przechwycić dośrodkowanej futbolówki.

2'

Faulowany Cetković przez Golańskiego. Grę wznowią goście.

1'

Zaczynamy!

13:29

Piłkarze obu drużyn są już na murawie. Za chwilę zaczynamy!

13:26

Kibice powoli zasiadają na swoich miejscach. W sektorze goście dostrzec można również pierwszych fanów Jagiellonii.

13:26

13:24

Do tej pory oba kluby w ligowej konfrontacji spotkały się dwudziestokrotnie. Częściej górą byli białostoczanie, którzy wygrali osiem meczów. ŁKS siedem razy schodził zwycięski z placu gry, a pięć razy odnotowano remis. Bilans bramkowy: 18 - 20

13:19

Na ławce rezerwowych gości: Baran, Burkhardt, Sidqy, Frankowski, Porębski, Kukol, Gigauri. Natomiast w rezerwie gospodarzy: Wyparło, Nowak, Mięciel, Papikyan, Pruchnik, Bykowski, Romańczuk.

13:17

ŁKS: Pavle Velimirović, Paweł Golański, Michał Łabędzki, Piotr Klepczarek, Marcin Kaczmarek, Cezary Stefańczyk, Antoni Łukasiewicz, Marcin Smoliński, Dariusz Kłus, Sebastian Szałachowski, Marek Saganowski. Jagiellonia: Tomasz Ptak, Alexis Norambuena, Andrius Skerla, Tomasz Kupisz, Hermes Soares, Grzegorz Bartczak, Rafał Grzyb (k), Tomasz Kupisz, Jan Pawłowski, Marko Cetković, Grzegorz Arłukowicz.

13:09

Witamy z Łodzi. W pierwszym meczu ostatniej jesiennej kolejki T-Mobile Ekstraklasy ŁKS zmierzy się z Jagiellonią Białystok.