Podbeskidzie Bielsko-BiałaPodbeskidzie Bielsko-Biała
1 : 1
Górnik ZabrzeGórnik Zabrze
19:57

Za nami pierwsze spotkanie 13 kolejki Ekstraklasy w którym Podbeskidzie zremisowało z Górnikiem 1:1. Po bezbarwnej pierwszej połowie w drugiej było więcej emocji, zwłaszcza od momentu wyrównania przez gospodarzy, którzy poszli zaciosem i stworzyli sobie jeszcze kilka dobrych okazji do zdobycia gola. Wydaje się jednak, że remis w przekroju całego spotkania nie krzywdzi żadnej z drużyn. Dziękujemy za śledzenie naszej transmisji i zapraszamy na kolejne!

94'

Koniec spotkania.

93'

Olkowski za Przybylskiego.

92'

Konieczny przerywa akcję zabrzan faulując Przybylskiego i ogląda żółtą kartkę.

90'

Druga połowa potrwa jeszcze 4 minuty.

90'

Malinowski do Patejuka, ale jego strzał wybijają z bramki obrońcy.

89'

Znów Patejuk próbował bezpośrednio zaskoczyć z rzutu rożnego Skorupskiego, ale ten był na posterunku.

88'

Szybka akcja Patejuka prawą strona, dośrodkowanie w pole karne do Cieślińskiego, którego w ostatniej chwili ubiegają obrońcy.

87'

Znów uderza Rogalski, tym razem z rzutu wolnego, ale też niecelnie.

84'

Jończyk za Mączyńskiego.

84'

Gołębiewski za Kwieka.

85'

Stadion odżył po wyrównującej bramce Cieślińskiego, kibice znów gorąco dopingują "Górali".

82'

gospodarze idą za ciosem, ale Rogalski nad bramką.

80'

Gol!!!! dośrodkowanie Króla w pole karne, niepewna interwencja obrońców i Cieśliński płaskim strzałem zdobywa gola!!

80'

Rogalski strzela zza pola karnego,ale nad wyraz nieudolnie.

78'

Rogalski za Cohena.

78'

Próba indywidualnej akcji Cieślińskiego, ale bez efektu.

76'

Rzut rożny wykonują goście, ale Zajac łapie piłkę.

73'

Kartka dla Nathera za faul na Bembenie.

71'

Patejuk próbuje strzelać zza pola karnego, ale nic z tego, piłka mija prawy słupek bramki Skorupskiego.

71'

Kibice gospodarzy są coraz bardziej zniecierpliwieni grą swoich ulubieńców, czemu coraz częściej dają wyraz gromkimi brawami "puentując " niektóre zagrania graczy Podbeskidzia.

68'

Cieśliński zmienia słabo grającego Komana.

63'

Gol!! Dośrodkowanie Magiery wprost na głowę Zahorskiego i ten pewnie strzela do bramki gospodarzy!!!

63'

Malinowski od razu zaznaczył swoją obecność na murawie, ale jego strzał obok bramki.

61'

Malinowski za Ziajkę.

61'

Próba bezpośredniego strzału z rzutu rożnego Patejuka, ale bez skutku.

59'

Kibice bielscy zniecierpliwieni nieporadnością swoich ulubieńców skanują "Malina Malina" domagając się wejścia na murawę Piotra Malinowskiego.

59'

szybka akcja gości, jednak Nakoulma na spalonym.

58'

Ziajka dostaje piłkę na linii pola karnego, ale zaplatał się w dryblingach i akcja spaliła na panewce.

56'

Przechwyt Komana w środku, natychmiastowe zagranie do Ziajki, ten do Cohena, który pogubił się w polu karnym i obrońcy gości wyjaśnili sytuację.

53'

Rzut rożny dla gospodarzy, Cohen przed pole karne zagrywa do Króla, ale jego dośrodkowanie pewnie łapie Skorupski.

52'

Druga połowa rozpoczęła się bardzo chaotycznie, mnóstwo mamy strat i niedokładności.

50'

Rzut rożny dla gości, ale Magiera fatalnie dośrodkowuje i od bramki Zajac.

46'

Zaczynamy drugie 45 minut.

18:58

Piłkarze wychodzą na murawę, wkrótce rozpocznie się druga odsłona meczu.

18:52

W przerwie również mamy konkurs dla kibiców, którzy wykonują "jedenastki", wszystko w rytm rockowej muzyki.

18:52

Zachęcamy do śledzenia relacji na żywo ze spotkań Waszych zespołów w naszej nowej aplikacji na Androida i iPhona! Wszystko to co najlepsze w Ekstraklasa.net teraz możecie mieć na swojej komórce! Wypróbuj już teraz i ściągnij na iPhone'a lub Androida.

18:50

W przerwie kibice mogą obejrzeć pokaz tańca nowoczesnego, z pewnością będzie to najciekawszy jak dotąd akcent tego spotkania.

18:48

Za nami pierwsza połowa meczu, która rozczarowała, z boiska wiało niestety nudą, a sytuacji podbramkowych było jak na lekarstwo, miejmy nadzieje, że drugie 45 minut przyniesie nam zdecydowanie więcej emocji.

47'

Koniec pierwszej odsłony meczu.

45'

Pierwsza połowa potrwa 2 minuty dłużej.

42'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Patejuka uderza Ziajka, ale świetnie broni Skorupski.

41'

Kartka dla Cohena za grę przed gwizdkiem sędziego.

40'

Zahorski wpada z lewej strony w pole karne, ale podaje źle i obrońcy wybijają piłkę.

39'

Rzut rożny dla gości, dośrodkowanie Mączyńskiego po którym zapanował chaos w polu karnym , ale w końcu piłkę łapie Zajac.

35'

Strzał Kwieka zza pola karnego, ale wprost w środek bramki i Zajac łapie piłkę bez problemu.

33'

Rzut wolny dla Podbeskidzia z prawej strony pola karnego, ale Patejuk dośrodkowuje wprost w ręce Skorupskiego.

31'

Mamy kolejną przerwę w grze, tym razem w starciu z rywalem ucierpiał Demjan.

29'

Kontuzji doznał Koman i mamy krótka przerwę w grze.

25'

Akcja bielszczan i strzał Cohena z około 20 metrów, ale Skorupski "na raty" łapie piłkę.

25'

Obie drużyny grają bardzo ostrożnie i jakby boją się zaryzykować, mecz jak na razie nie zachwyca.

23'

Zabrzanie znów próbuja, tym razem lewą strona, ale Mączyński zagrywa źle do Nakoulmy i Zajac łapie piłkę.

20'

Nakoluma próbuje indywidualnej akcji, ale po minięciu dwóch rywali na trzecim się kończy.

17'

Strzał Kwieka z około 20 metrów, ale i słaby i bardzo niecelny.

17'

Próba ataku gości, ale akcję Nakoulmy przerywa sędzia. Powód: nakładka.

15'

Za nami pierwszy kwadrans, podczas którego nie działo się zbyt wiele ciekawego.

14'

dośrodkowuje z rzutu rożnego ponownie Patejuk, ale znów bez zagrożenia bramki gości.

13'

Akcja Sokołowskiego prawą stroną i róg dla gospodarzy.

11'

Pierwszy rzut rożny dla gospodarzy, ale Patejuk centruje wprost w ręce Skorupskiego.

10'

Atak gospodarzy prawą stroną, ale dośrodkowanie Cohena niedokładne.

6'

gospodarze długo utrzymywali się przy piłce, jednak nie zdołali stworzyć zagrożenia pod bramką Górnika.

2'

Banaś fauluje koło linii bocznej i otrzymuje kartkę.

2'

Pierwsza próba ataku gospodarzy, ale strzał Demjana głową zbyt słaby i do tego niecelny.

18:01

Zaczynamy!

18:00

Kibice bielscy z okazji święta zmarłych wywiesili napis: Dla tych, co polska historię tworzyli, tych, co bedą walczyć, walczą i bedą walczyli.

17:58

Piłkarze właśnie wychodzą na murawę, zaraz zaczynamy!

17:56

Z głośników dobiega tradycyjna melodia z filmu Janosik,to znak, że piłkarze wkrótce pojawią się na murawie.

17:44

Pogoda dzisiaj jak na listopad bardzo dobra, panuje przyjemny chłód, warunki do gry są bardzo dobrze, miejmy nadzieje, że piłkarz uraczą nas dziś ciekawym widowiskiem.

17:41

Również zabrzanie po ostatniej wiktorii nad Jagiellonią odetchnęli, bowiem wcześniej notowali serię 6 gier bez zwycięstwa. Dziś podopieczni Adama Nawałki zechcą powalczyć o pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie. Goście z pewnością liczą na skutecznego ostatnio Prejuce Nakoulme, który w 3 ostatnich meczach trafiał do siatki rywali.

17:39

Witamy z Bielska-Białej, gdzie meczem pomiędzy miejscowym Podbeskidziem a Górnikiem Zabrze rozpocznie się 13 kolejka T-Mobile Ekstraklasy. Obie drużyny przystępują do tego spotkania w dobrych nastrojach, gdyż w ostatniej kolejce obie ekipy pokonały swoich rywali. Na uwagę zasługuje zwłaszcza wygrana bielszczan w Krakowie z Wisłą. Dziś "Górale" z pewnością zechcą pójść za ciosem i zdobyć 3 punkty.