Arbiter gwizdkiem zakończył jakże emocjonujące spotkanie. Dziekuję za uwagę!

Mysiak wyrównuje wynik dzisiejszego spotkania! gol dla GKSu!!

90'

Arbiter doliczył 3 moinuty dodatkowego czasu.

88'

Szykuje się kolejna zmiana w zespole gospodarzy. Schodzi Sobolewski na jego miejsce Cichos

86'

85'

Od dziś żółtą kartką będzie się mogł szczycić Buzała i Stano

83'

Bożok podaje do Żewłakowa ale ich poczynania zatrzymuje Stano.

80'

Wspaniała okazja Wróbla. Małkowski ledwo wybronił.

76'

Gol!! Gorącą sytuację podbramkową wykorzystuje Tomasz Wróbel

74'

Sobolewski do Zielińskiego, ten lewa stroną dośrodkowuję do Stano ale stoper przestrzela.

71'

Zmiana w drużynie gości- na miejsce Tanevskiego wchodzi Mysiak

66'

Ciekawą zmianę zaprezentował nam Ojrzyński. Za napastnika Maciej Korzyma wchodzi obrońca Paweł Kal.

64'

Nowak atakuje bramkę Małkowskiego ale nie trafia i Korona znów w akcji

62'

Zmiana w drużynie Bełchatowa. Schodzi kosowski, na jego miejsce Budzała.

59'

Młody napastnik Kielczan jest dziś w świetnej formie. Praktycznie nie opuszcza pola karnego GKSu.

57'

Zieliński lewa stroną przypuszcza atak na bramkę Sapeli. Kilkanaście centymetrów brakowało aby piłka wpadła do siatki.

54'

Faulowany Korzym przez Bożoka.

49'

GKS na polu karnym Korony próbuje odrobic straty. Jak na razie bezskutecznie.

48'

Trenerzy dokonali zmian po przerwie. Na boisku nie wyszli Grzegorz Lech i Grzegorz Fonfara a na ich miejsce kolejno: Zieliński i Żewłakow.

46'

Żewłakow wszedł za Fonfarę.

46'

W przerwie Zieliński zmienia Lecha.

46'

Gospodarze rozpoczęli pierwszą połowę.

45'

Arbiter gwiżdże zakończenie, tej jakże emocjonującej rozgrywki.

45'

Cóż za niespodzianka!!!!!!!!! Lisowski wykorzystuje rzut wolny z 30 metrów i bramka w ostanie minucie pierwszej połowy!

45'

Zakończenie pierwszej połowy przebiega pod znakiem dużej ilości niewykorzystanych sytuacji.

45'

Gramy dodatkowe 3 minuty. Miejmy nadzieję, że w końcu bramka padnie.

45'

Słabe zagranie Kosowskiego bo piłka odbija się od muru Koroniarzy

45'

Kolejny "nibyfaul". Tym razem na Nowaku. Kolejne zebranie z sędzią głównym w roli głównej. Rzut wolny wykonywać będzie Kosowski.

43'

Bełchatowianie pod bramką Korony. Ostro zaatakował Kosowski ale piłkę zdołał złapać kielecki golkiper.

40'

Sędzia zdecydował, że został faulowany Fonfara. Sądząc po gwizdach niekoniecznie dobra decyzja z jego strony. Wykopuje Fonfara ale gola nadal brak.

39'

Brunatni długo utrzymują się przy piłce ale nie potrafią wykończyć akcji. Futbolówka krąży bezwiednie na polu karnym Korony, ale niecelny strzał Bożoka broni Małkowski.

36'

To nie jest dobry dzień dla arbitra Stefańskiego. Większość jego decyzji przyjmowana jest ogromnym gwizdem na Arenie Kielc. Ostatnio, kiedy sędziował w Kielcach, notabene również Korona grała z GKSem zakończył to spotkanie omyłkowo w 80 minucie...

33'

33'

32'

31'

Kiełb otrzymał już drugą kartkę i w efekcie zostaje wyrzucony z boiska.

30'

Emocje na stadionie. Sędzia obdarza aż 4 zawodników żółtą kartką.

28'

Lech fauluje Bożoka. Agresywna dyskusja konczy się przepychanką wśród zawodników.

26'

Nieporozumienie na murawie. Futbolówka dla Kosowskiego w polu karnym ale nerwowo przestrzela.

25'

Fonfara zaatakował bramkę Złocisto-Krwistych ale Lisowski Go pokonuje. Korner dla Brunatnych ale piłkę łapie Małkowski.

23'

Kolejna nieudana akcja gospodarzy. Faulowany Lisowski. Znów dyskusja z arbitrem a piłkę ponownie wykopuje Vuković.

21'

GKS próbuje konstuować akcje ale nie może przebić sie przez defensywe Korony.

19'

17'

17'

Sędzia gwizda faul na Fonfarze ale zmienia decyzje. Po długich i nerwowych dyskusjach piłkę wykopuję Vuković, którą Stano wrzuca w światło bramki

12'

Wolny dla Kielczan. Sobolewski się ustawia do piłki, zamieszanie pod bramką bo główką groźnie zaatakował Korzym. Sapela przytomnie wypiąstkował.

9'

Znów groźnie pod bramką Sapeli. Korzym podaję na prawą stronę do Sobolewskiego, ale piłkę na aut wybija Wróbel. Sobolewski wyrzuca ale akcja pod bramką nieskuteczna, piłka znowu w grze.

6'

Nowak pod bramką Małkowskiego ale przestrzelił i futbolówka w posiadaniu gospodarzy.

5'

Bełchatów próbuje atakować ale Korona nie pozwala przebić sie przez defensywe i kontratakuje.

3'

Szybka akcja Korony prowadzona prawą stroną boiska ale Sobolewski niedokładnie.

13:29

Pierwszy gwizdek! Spotkanie rozpoczęli goście.

13:28

Spotkanie sędziował będzie arbiter z kujawsko-pomorskiego ZPN-Daniel Stefański, a asytowac mu będą: Ignatowski i Boniek.

13:27

Zarówno dla Korony jak i Brunatnych najważniejsze jest utrzymanie w lidze. Sytuacja w tabeli wygląda troszkę gorzej dla GKSu bo Ci mają dopiero 11 punktów i w każdej chwili mogą wrócić do strefy spadkowej. Korona plasuje się na razie na 6 miejscu z dorobkiem 19 punktów, ale jak zapowiada trener Kielczan, Korona ma za zadanie nagromadzić odpowiednią ilość punktów, aby nie martwić się o spadek.

13:25

A oto lista Kielczan czekających na swoją szansę w dzisiejszym spotkaniu: Małecki, Kal, Malarczyk, Lenartowski, Papka, Zieliński, Cichos.

13:23

Na ławce rezerwowych w ekipie gości siedzą: Budziłek, Mysiak, Sawala, Zbozień, Buzała, Nowosielski, Żewłakow.

13:21

Drużyna GKSu po bardzo słabym początku sezonu w ostatnich meczach odbija się od dna i prezentuje coraz lepszą formę. O dobrej dyspozycji podopiecznych trenera Kamila Kieresia świadczyć może choćby wygrana z Zagłębiem w Lubinie. Warto zwrócić uwagę na fakt, że dzisiejsi rywale Bełchatowian zostali rozgromieni w Lubinie aż 3:1.

13:17

Zapowiada się ciekawe widowisko. Brunatni będą próbować wyrwać gospodarzom komplet punktów, ale że Korona gra u siebie to łatwo będzie. Porażki, które dotknęły Złocisto-Krwistych działają na nich bardzo mobilizująco i na pewno nie dadzą zrobić z siebie chłopców do bicia.