Poniedziałek, 7 listopada 2011, godz. 18:30
Jagiellonia BiałystokJagiellonia Białystok
0 : 0
93'

I sędzia zakończył mecz. Remis wydaję się sprawiedliwym wynikiem dla obu drużyn.

93'

Korner dla Jagi, ale nic z niego nie wyszło.

92'

Świetna bomba Vrdoljaka, ale broni Ptak! Z rzutu rożnego dośrodkowanie na głowę po raz kolejny Vrdoljaka i po raz kolejny lepszy Ptak!

90'

Doliczone 3. minuty.

90'

A na trybunach "Piłka nożna dla kibiców".

90'

Ljuboja w ciemno chciał zagrać do swoich partnerów, ale kompletnie niedokładnie.

85'

87'

Jan Pawłowski ukarany żółtym kartonikiem za ostry faul na jednym z graczy Legii.

86'

Ljuboja z wolnego nad bramką.

85'

Grzegorz Bartczak ukarany żółtą kartką za łapanie za koszulkę Michała Żyro.

85'

Cios za cios! Tym razem Rybus wpadł w pole karne jakimś cudem do piłki dopadł Żyro, ale kolejna akcja zmarnowana. Robi nam się coraz lepsze spotkanie.

82'

Ale akcja Jagi! Najpierw Pawłowski w polu karnym został powstrzymany przed defensorów Legii, ale piłka trafiła pod nogi Kupisza który został zablokowany! Mogło być 1:0 dla Jagi!

80'

Na boisku zwija się Żyro. Rzut wolny w okolicy środka pola dla Legii.

77'

No i stało się. Druga roszada w Jadze - za Franka na boisku pojawił się młody perspektywiczny Jan Pawłowski.

76'

Kolejne za mocne podanie do Frankowskiego który prawdopodobnie zostanie zmieniony za chwilę za Pawłowskiego.

73'

Do kolejnego wejścia na boisko szykuje się Pawłowski. Kolejny młody as Czesława Michniewicza.

72'

Kolejną kartką ukarany Ljuboja.

71'

Ljuboja w polu karnym Jagi szukał podaniem Wolskiego, ale kolejna akcja zmarnowana i od bramki rozpocznie Ptak.

70'

No i pierwsza zmiana w zespole Czesława Michniewicza - w miejsce Arłukowicza na boisku zameldował się Tymiński.

69'

Do wejścia na boisko szykuję się Tymiński.

68'

Kontra Jagi. Podanie w kierunku Frankowskiego, ale tego ubiegli obrońcy.

68'

Jedni i drudzy starają się coś skonstruować, ale ani jednym i drugim kompletnie to nie wychodzi.

65'

Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa

64'

Ljuboja wdał się w drybling z obrońcami Jagi no i stracił piłkę na rzecz Porębskiego.

63'

Debiutujący w Ekstraklasie Arłukowicz oddał celny strzał prosto w golkipera Legii.

62'

Rybus chciał popędzić prawym skrzydłem, ale powstrzymał go Norambuena.

61'

Rybus z rzutu rożnego posłał piłkę na głowę Vrdoljaka który minimalnie się pomylił!

59'

Już druga roszada w szeregach Macieja Skorży. Zobaczymy co Wolski wniesie w poczynania legionistów.

57'

Kibice Legii coraz głośniejsi na stadionie Jagi.

56'

Z rzutu różnego jeden z graczy Jagi w kierunku Kupisza który uderzył obok bramki.

54'

Świetna przebojowa akcja Żyry który zagrał w pole karne do Gola ten wycofał do Ljuboji ale ten minimalnie nad bramką. Świetna akcja Legii!

51'

Legia konstruowała długo akcję, ale po pierwsze nic z tego nie wyszło a po drugie stracili piłkę na szczęście dla nich bez konsekwencji.

48'

A kibice Legii głośno śpiewają "Hej Legia gol", zobaczymy czy piłkarze tą przyśpiewkę wezmą sobie do serca i zaczną zdobywać bramki w tym nudnym spotkaniu.

46'

No i mamy pierwszą roszadę w zespole Macieja Skorży, Żyro zameldował się na boisku w miejsce Kucharczyka.

46'

Zaczęła Jaga.

19:26

Zachęcamy do śledzenia relacji na żywo ze spotkań Waszych zespołów w naszej nowej aplikacji na Androida i iPhona! Wszystko to co najlepsze w Ekstraklasa.net teraz możecie mieć na swojej komórce! Wypróbuj już teraz i ściągnij na iPhone'a lub Androida.

19:25

19:21

Mecz obfituje w dużo żółtych kartoników, dużo walki i dyskusji z arbitrem. Sytuacji jak na lekarstwo.

46'

Sędzia kończy pierwszą odsłonę spotkania.

45'

Sędzia doliczył 1. minutę.

45'

Ale uderzenie Vrdoljaka z dystansu! z kłopotami Ptak sparował piłkę nad poprzeczkę!

42'

Rzut wolny dla Legii za faul Kupisza w okolicach środka boiska.

38'

Sędzia jest dzisiaj bardzo pobłażliwy - kolejną ofiarą żółtej kartki Janusz Gol.

36'

Ljuboja świetnie zauważył z prawej strony Rybusa który wrzucał piłkę w pole karne Jagi, ale Ptak pewnie wyłapał piłkę.

35'

Frankowski dostał fajna piłkę gdyby zdecydował się wcześniej dograć do wybiegającego Kupisza to zawodnik Jagi mógłby wyjść sam na sam z Kuciakiem, a tak akcja skończyła się na defensorach Legii.

32'

W tej chwili gra przeniosła się do środkowej części boiska.

29'

Pierwszy korner dla Legii. Rybus krótko, ale kompletnie nic z tej akcji nie wyszło.

28'

Świetne podanie od Janusza Gola do Ljuboji, lecz ten na spalonym, mimo tego dziękuje swojemu partnerowi za pomysł.

26'

W ostatnim okresie gry mnóstwo niedokładności z jednej jak i drugiej strony.

24'

Kolejnym kartkowiczem Wawrzyniak za faul od tyłu na Arłukowiczu.

24'

Póki co na boisku dominuje Jagiellonia, ale nie przekłada się to na bramki.

19'

Porębski ukarany "żółtkiem" za próbę symulowania rzutu karnego.

18'

Nieźle bita z rzutu rożnego piłka w pole karne - Kuciak poprawnie wypiąstkował futbolówkę.

16'

Grzyb wykonał rzut wolny, uderzył mocno, ale prosto w mur.

15'

Kolejna żółta kartka, ale tym razem dla gracza Legii - ukarany Borysiuk za faul na Cetkoviciu.

14'

Daleka piłka w kierunku Ljuboji, lecz ten na pozycji spalonej.

13'

Na trybunach słychać już sympatyków z Warszawy którzy na wstępie "pozdrawiają" ITI.

12'

Ukarany Hermes za faul od tyłu na Borysiuku.

9'

Norambuena został sfaulowany przez Borysiuka. Z rzutu wolnego Cetković, ale obok bramki.

7'

Rybus dośrodkowywał z rzutu wolnego, a Porębski wyjaśnił całą sytuację wybijając piłkę z własnego pola karnego.

5'

Jagiellonia naciska piłkarzy Legii pressingiem już na ich połowie boiska i tym samym wywalczyli rzut z autu.

3'

Świetna oprawa w wykonaniu kibiców Jagielloni - race plus flagi.

3'

Pierwsza nieźle zapowiadająca się akcja Jagi, ale podanie Kupisza niedokładne.

18:30

Początek spotkania. Rozpoczęła Legia.

18:28

Piłkarze już wychodzą na murawę. Za chwilę pierwszy gwizdek sędziego.

18:23

Dzisiejszy mecz, kończący 13. kolejkę, z pewnością będzie ciekawym widowiskiem. Rozpędzona Legia zrobi wszystko aby podtrzymać dobrą passę i powiększyć dorobek punktowy. Jagiellonia natomiast, której atutem będzie z pewnością własny stadion i Tomasz Frankowski łatwo skóry nie sprzeda i zrobi wszystko, aby popsuć podopiecznym Skorży dobre nastroje.

18:19

Witamy serdecznie z Białegostoku gdzie za kilka minut rozpocznie się mecz pomiędzy miejscową Jagiellonią a Legią Warszawa.