Niedziela, 30 października 2011, godz. 17:00
0 : 0
93'

Po fenomenalnej końcówce w Poznaniu mamy bezbramkowy remis.

93'

Ale końcówka - Murawski przepięknie dogrywa do Rudnewa, który ślicznym wolejem uderza na bramkę Kuciaka, który fenomenalnie broni!!!

91'

Co za końcówka!!! Luis Henriquez dostał przepiękne podanie od Stilica i Panamczyk stanął przed ogromną szansą ale piłkę z linii bramkowej wybił jeden z obrońców

89'

Ależ okazję miał kapitan Legii. Żyro świetnie ograł Wołąkiewicza, dograł na 3 metr przed bramką do Vrdolijaka. Ten miał przed sobą pustą bramkę i..strzelił nad poprzeczką!!

86'

Ostatnie 3 minuty przed nami. Wszystko wskazuje, że przy Bułgarskiej nie zobaczymy bramek

84'

Kolejna zmiana w Legii

83'

Zmiana

81'

Za powalenie Kucharczyka

80'

Ostatnie 10 minut meczu przed nami.

78'

Za odkopnięcie piłki po gwizdku Radovic dostaje kartkę i nie zagra w kolejnym meczu. To nie było rozsądne zachowanie

78'

Walka, walka i jeszcze raz walka. Tak można podsumować do tej pory ten mecz. Jednak dojrzałość taktyczna obu zespołów powoduje, że nie oglądamy bramek w tym spotkaniu jak do tej pory.

74'

Zmiana-schodzi Rybus

72'

za brzydki faul

73'

Możdżeń z 16 metrów wysoko nad poprzeczką

71'

Lech Poznań - Legia Warszawa

71'

Schodzi aktywny Djurdević

70'

Dwadzieścia minut do końca tego twardego meczu. Czy ktoś przechyli szalę zwycięstwa na swoją korzyść?

68'

Vrdolijak faulowany przez Murawskiego, rzut wolny dla Legii. Wykonuje Rybus ale bez żadnego efektu

65'

Pierwsza zmiana wśród gości

63'

64'

Krivets z narożnika pola karnego bardzo mocno strzela ale wprost w Kuciaka

62'

Aktywny, szczególnie w pierwszej połowie Tonev opuszcza boisko. W jego miejsce Mateusz Możdżeń

62'

Murawski do Stilica, pomocnik Lecha uderza wzdłuż linii bramkowej ale nikt nie przecina piłki

60'

Możdżeń prawdopodobnie za moment wejdzie na boisko

59'

Ivan Djurdjević z 25 metrów uderza lewą nogą 3 metry nad poprzeczką bramki Kuciaka

58'

Okazja Rudneva to zdecydowanie najlepsza okazja Lecha w tym meczu

57'

Straszny błąd Michała Żewłakowa, piłkę przejmuje Artiom Rudnev i wydawało się, że bramka musi paść. Jednak najlepszy strzelec ligi tym razem nie popisał się i uderzył obok słupka

55'

Kuciak odważnym wyjściem uprzedza Djurdjevica

54'

Partia szachów na murawie w Poznaniu. Kto okaże się sprytniejszy, kto przechyli przeciwnika??

52'

Jędrzejczyk wraca na boisko, oba zespoły w komplecie

51'

Jędrzejczyk staranowany przez interweniującego Kuciaka leży w polu bramkowym. Potrzebna znów interwencja służb

49'

Fragment walki w środku pola, która jednak nie przynosi korzyści bramkowych żadnej z drużyn

48'

Druga część spotkania rozpoczęła się podobnie jak pierwsze 45 minut. Gra toczy się na połowie Legii

46'

Oba zespoły rozpoczęły drugą część bez zmian

46'

Zaczynamy

18:01

Zawodnicy wracają na boisko

45'

Arbiter nie dolicza nawet 1 minuty i kończy pierwszą część spotkania

42'

Rybis zatrzymany dobrze przez Wołąkiewicza-piłka wybita na rzut rożny

42'

Rybus po podaniu Wawrzyniaka będąc już w polu karnym źle przyjmuje piłkę, która wychodzi na aut bramkowy

42'

Aj...ładne rozegranie piłki przez Wojtkowiaka, na 6 metrze piłkę po podaniu Toneva dostaje Stilic ale lewą nogą trafia tylko w boczną siatkę

40'

Vrdolijak opatrywany przez służby medyczne ale kapitan Legii szybko dochodzi do siebie

39'

Ostre dośrodkowanie Henriqueza na 5 metr bramki Kuciaka ale bramkarz Legii spokojnie czekał na futbolówkę

36'

Krivetssssssss z 20 metrów nad bramką Kuciaka

35'

Krivets dobrze próbował zagrać do Stilica ale na linii pola karnego świetnie interweniuje obrona

33'

Krivets źle zagrywa w pole karne Legii i piłkę wybija Kuciak

31'

Ależ zmarnował okazję Janusz Gol! Ljuboja idealnie podał piłkę do byłego gracza Bełchatowa a ten będąc sam na sam z Buricem nie trafił w bramkę!! To była najlepsza okazja w tym meczu

30'

29'

Ljuboja po raz pierwszy w tym meczu próbuje urwać się obrońcy ale Henriquez faulem zatrzymuje napastnika i wolny dla Legii po którym Jędrzejczyk zatrzymany przez obrońców Lecha

28'

Jak na razie to Burić jest praktycznie bezrobotny. Lech po pierwszych 30 minutach jest zespołem lepszym, prowadzącym grę i mającym dużo lepsze okazje do objęcia prowadzenia. Czy przebudzi się Legia?

24'

Seria rzutów rożnych dla Lecha

24'

Kuciak ratuje Legią po uderzeniu Djurdevica

23'

Tonew z 30 metrów po rykoszecie o mały włos pokonałby Kuciaka !!

22'

Chwila względnego spokoju na boisku

20'

Rybus uderza łokciem Henriqueza jednak arbiter nie reaguje

19'

Stilić falowany w środku boiska przez Żewłakowa, po rozegraniu rzutu wolnego z daleka bardzo niecelnie strzela młody Tonew

17'

Krivec z rzutu rożnego wprost w ręce Kuciaka

16'

Kwadrans spotkania za nami. Za wyjątkiem szybkiej akcji Rybusa, który zagubił się pod polem karnym Lecha to gospodarze mają zdecydowaną przewagę, choć poziom meczu nie może zachwycać

14'

Szybka akcja Lecha - świetnie uciekł Tonev dośrodkował w pole karne i Komorowski ratuje Legię przed stratą bramki

13'

Rafał Murawski z 25 metrów mocno uderza piłkę, która przelatuje 2 metry od bramki Kuciaka.

11'

Kolejna akcja Lecha. Wojtkowiak zagrywa niedokładnie i od autu Wawrzyniak z wysokości własnego pola karnego

9'

Żewłakow bardzo ostro potraktował Rudneva, sędzia odgwizduje faul

7'

Zaiskrzyło na boisku między Tonevem a Jędrzejczykiem ale szybko Hubert Siejewicz wyjaśnia sytuację

6'

Długa piłka do najlepszego strzelca Lecha ale dobrze poradziła sobie obrona gości

5'

Legia próbuje zawiązać pierwszą ofensywną akcję w tym spotkaniu

4'

Kamiński na rzut rożny. Wykonawcą będzie Rybus ale spokojnie ze strzałem Jędrzejczyka poradził sobie Burić.

3'

Piłka po chwilowym przejęciu przez Janusza Gola wraca w posiadanie zespołu trenera Bakero

2'

Lech rozpoczął od środka i od razu mocno przycisnął gości. Piłka w pobliżu pola karnego bramki Kuciaka

1'

Zaczynamy!!

16:57

Witamy na murawie piłkarzy obu zespołów

16:45

Trybuny na Lechu zapełniają się powoli kibicami - do spotkania tylko kwadrans.