Van der Biezen z jedenastu metrów niecelnie uderza na bramkę Widzewa.

88'

Ukarany Ben Radhia

87'

Budka świetnie zagrał w pole karne gości do Ben Radhii, Tunezyjczyk świetnie uderzył na bramkę gości, ale jego strzał Kaczmarek zdołał sparować na rzut rożny.

85'

Duda niecelnie uderza na bramkę Cracovii zza pola karnego

85'

Pomocy lekarzy potrzebuje Bartczak

83'

Duda za Oziębałe

80'

Struna

74'

Drugą żółtą kartką ukarany Milos Kosanović

73'

Faulowany na połowie rywala Budka.

71'

Druga zmiana w Cracovii: Dudzic za Visnakovsa

77'

Bartczak

66'

Cahalon wrzucił futbolówkę w pole karne Widzewa. Na miejscu byli jednak defensorzy łodzian i zażegnali niebezpieczeństwo.

63'

Świetnym rajdem popisał się Ben Radhia! Tunezyjczyk wbiegł z piłką w pole karne przyjezdnych, zakręcił dwoma obrońcami Cracovii, a następnie uderzył na bramkę strzeżoną przez Kaczmarka, ale jego strzał nogami obronił bramkarz zespołu gości.

63'

Oziębała świetnie wrzucił piłkę z prawej strony boiska na głowę Budki, ale pomocnikowi Widzewa zabrakło precyzji i nadal mamy wynik 1:0.

61'

I mamy również zmianę w składzie gości. Cahalon za Nykiela.

60'

Druga zmiana w szeregach Widzewa. Okachi za Grzelczaka.

58'

Pomocy lekarzy potrzebuje Mindaugas Panka

58'

Suvorov wrzucił piłkę z rzutu wolnego w pole karne widzewiaków, ale tam na miejscu byli defensorzy gospodarzy i zażegnali niebezpieczeństwo.

55'

W kasach klubu sprzedanych zostało 6090 wejściówek. Mecz z trybun ogląda jednak około 2,5 tys. widzów.

54'

Visnakovs niecelnie uderzył na bramkę łodzian

52'

Tym razem podobnym zagraniem odwdzięczył się Grzelczak, ale jego zagranie przeciął Puzigaca

50'

Oziębała prostopadle zagrał piłkę w pole karne gości do Grzelczaka, ale tam napastnika Widzewa uprzedził bramkarz przyjezdnych.

46'

Obie ekipy rozpoczęły drugą połowę bez jakichkolwiek zmian.

46'

Goście rozpoczęli drugą cześć tego meczu!

45'

Koniec pierwszej połowy. W Łodzi do przerwy 1:0 dla Widzewa.

45'

Dwie minuty dłużej pograją w tej części meczu piłkarze obu drużyn.

44'

Grzelczak uderza zza pola karnego prosto w Kaczmarka.

43'

Suvorov wrzuca futbolówkę w pole karne Widzewa, ale tam pewnie łapie ją Maciej Mielcarz.

42'

Z prawej strony boiska w pole karne łodzian piłkę wrzucił Ntibazonkiza, a tam na bramkę niecelnie główkuje Struna.

38'

Kibice opuszczają właśnie trybuny i cześć z nich ogląda mecz na szczycie stadionu.

35'

Nykiel dośrodkował piłkę z prawej strony boiska w pole karne łodzian, tam główkował van der Biezen, ale Mielcarz wyciągnął się jak struna i sparował piłkę na rzut rożny.

31'

Mamy już pierwszą zmianę w tym meczu. Za Alvesa wchodzi Mroziński.

30'

Lewą stroną boiska szarżował Oziębała, jednak zawodnik Widzewa wyraźnie nie zachował zimnej krwi i dał się zatrzymać obrońcom gości.

27'

Puzigaća

27'

Na trybunach kibice nie prowadzą regularnego dopingu ze względu na ostatnie wydarzenia na boisku i poza nim. Fani krzyczą m.in. "Widzew to my!", "Cacek gdzie jest nasz stadion?", czy też "Cacek zapłać piłkarzom", "C**j z działaczami, piłkarze jesteśmy z wami!".

25'

Kosanović niecelnie uderza na bramkę łodzian z rzutu wolnego.

22'

Z prawej strony boiska piłkę w pole karne gości wrzucił Ben Radhia, ale tam na miejscu byli defensorzy Cracovii i zażegnali niebezpieczeństwo.

21'

Faulowany Alves przez Suvorova w środkowej strefie boiska.

18'

Milos Kosanović

18'

Piłka rozgrywana jest głównie w środkowej części boiska.

15'

Po opuszczeniu placu gry Ukaha, jego miejsce zajął Abbes, a pozycję Tunezyjczyka przejął Ben Radhia.

14'

Na pozycję sam na sam z Mielcarzem wychodził Visnakovs, ale tuż przed polem karnym nieprzepisowo zatrzymał go Ukah. W rezultacie obrońca ukarany został czerwoną kartką!

13'

A tymczasem kibice zaprezentowali efektowną popularną sektorówkę.

10'

Z rzutu rożnego piłkę w pole karne gości dośrodkował Budka, a tam przechwycił ją Oziębała i umieścił w bramce przyjezdnych!

10'

Grzelczak uderza z jedenastu metrów, ale Kaczmarek wybija na rzut rożny.

4'

Lewa strona boiska szarżował Ntibazonkiza, ale bez efektów. Z auto grę wznowią widzewiacy.

4'

Pierwsze ataki obu drużyn bez efektów.

1'

Rozpoczął Widzew!

15:43

Piłkarze już na murawie - zaraz zaczynamy!

15:42

Zaraz obie drużyny wyjdą na plac gry. Widzew zagra dzisiaj na czerwono, a Cracovia na czarno.

15:39

To spotkanie jest szczególnie ważne dla wszystkich fan clubów łódzkiego klubu. Przed meczem około 2. tyś. kibiców z różnych klubów kibica przemaszerowało ulicami Łodzi na stadion. Podczas meczu planowana jest również oprawa na trybunie B.

15:32

Do tej pory czerwono-biało-czerwoni grali zaledwie 12 razy z krakowskim klubem o ligowe punkty. Minimalnie lepiej w tych starciach radzili sobie krakowianie, którzy w pięciu spotkaniach zainkasowali komplet punktów. Tylko jedną zwycięską konfrontację mniej mają na swoim koncie widzewiacy, a trzykrotnie odnotowano remis. Bilans bramkowy 19 – 20.

15:32

Cracovia po raz drugi z rzędu nie zaliczyła udanego początku rozgrywek i nazywana jest "czerwoną latarnią" ligi. Widzewiacy z kolei po dobrym starcie ostatnio gubią punkty, a od 289 minut nie potrafią strzelić gola!