Lech ściągnał na sie dwóch obrońców i odegrał do niepilnowanego Kaczmarka, i mamy honorowe trafienie.

Małkowski za Wilczka.

75'

Lenartowski za Cichosa.

70'

Lech mógł znaleźć się w sytuacji sam na sam, ale nie potrafił zabrać sie z piłką.

68'

Kieł z wolnego, niecelnie.

64'

Abwo za kontuzjowanego Pawłowskiego.

63'

Gawęcki za Zielińskiego.

61'

Za faul na Woźniaku ukarany Hernani.

60'

Wydaje mi się, że tym meczem Urban zapewnił sobie kilka spokojnych dni w Lubinie.

60'

Woźniak znalazł się w polu karnym, na dobitkę ki 3:0.

57'

Telichowski za kontuzjowanego Reinę.

56'

Znowu agresywnie na boisku, Korona powinna w sposób sportowy udowodnic, że jest lepsza, a nie boiskowych chamstwem.

54'

Pawłowski wzdłuż bramki, i z dwóch metrów do bramki piłkę pakuje Sernas.

50'

Pawłowski wychodził sam na sam, z bramki na 40 metr wyszedł Małkowski, Pawłowski nie zastanawiał się uderzył do pustej bramki, ale do piłki metr przed linią dopadli obrońcy Korony!

48'

Kiełb z boku na głowię Cichosa i gdyby bardziej przyłożył się napastnik gosci, byłbyt remis.

46'

W drugiej połowie swój doping rozpoczeli kibice przyjezdni, jest ich 100, może 150.

45'

Rozpoczęli gospodarze, a spiker podał, że na stadionie jest zaledwie 4 500 kibiców.

48'

Koniec pierwszej części.

46'

Sędzia dolicza 2 minuty.

41'

Zaostrzyła się teraz gra. Sedzia kilka razy nie gwizdnął fauli, które gwizdnąć powinien, i zapowiada sie nerwowa końcówka.

38'

Lech technicznym lobem, chciał pokonać isailovicia i prawie mu się udało. Wyciągnąć musiał sie Isailović.

37'

Woźniak wzdłuż bramki do Costy, a z dwóch metrów to pomylić się chyba nie można. Zagłębie na prowadzeniu.

36'

Również za dyskusje ukarany Zieliński.

35'

Za dyskuje ukarany Rachwał.

33'

Horvath ukarany.

32'

Kowalczyk wymyślił sobie, że z rzutu wolnego przerzuci całe boisko... świetny prezent na kieleckiej Korony, ale tylko rożny udało sie wywalczyć kielczanom.

28'

Zieliński strzela po ziemi, około metra od słupka bramki Isailovicia.

26'

Pawłowski z narożnika pola karnego, mocno, ale nadal niecelne są strzały lubinian.

24'

Wilczek ładnie wymienił piłkę z Sernasem, ale temu pierwszemu zabrakło nieco zimnej krwi.

22'

Lech z 30 metrów, mocno, ale ponad bramką.

20'

Costa mocno w pole karne, i mało brakowała a samobójczą bramkę trafiłby Stano

19'

Malarczyk fauluje wychodzącego na dobrą pozycję Woźniaka.

16'

Pawłowski do wchodzącego Kowalczyk, ten technicznie po długim rogu i minimalnie niecelnie.

15'

Lisowski znowu zza pola karnego, z małymi problemami łapie Isailović.

15'

Najpierw Zieliński za długo na 10 metrze zastanawiał się jak strzelić na bramkę, a później ręką przyjął piłkę Vuković i z potencjalnie silną sytuacji nic nie wyszło.

10'

Wilczek próbuje znowu z dystansu, chyba nieczysto trafił.

8'

Liskowski mocno z dystansu, ale ponad bramką.

7'

Wilczek na 1:0, ale bramka nie zostaje zaliczona - spalony!

7'

Pawłowski w swoim stylu, zszedł z narożnika nieco do środka, uderzył technicznie, ponad poprzeczką.

6'

Jak zawsze aktywny i waleczny Woźniak, ale to już normalne. Pierwszy strzał Wilczka, słaby i niecelny,

3'

Zagłębie jak na razie nastawione na kontrę, Korona może grać na połowie lubinian.

1'

Rozpoczęli goście.

17:51

Witam z Lubina. Na trybunach na razie garstka osób. Około 50 fanów z Kielc. To stan na dziesięć minut przed rozpoczęciem spotkania.