Niedziela, 23 października 2011, godz. 14:30
ŁKS ŁódźŁKS Łódź
1 : 2
Wisła KrakówWisła Kraków
96'

Koniec! Wisła wygrywa w Łodzi 2:1. Przypomnijmy iż po ewidentnym błędzie sędziego ŁKS traci szansę na 1, cenny punkt. Wisła widać ma w ostatnich kolejkach szczęście do arbitrów którzy jej pomagają, gdy Mistrzowie samo nie mogą!

93'

Czerwona kartka dla Golańskiego za kopnięcie przeciwnika opuźniającego wznowienie gry.

90'

Do II połowy doliczone 4 minuty.

90'

Strzał Bitona minimalnie mija bramkę ŁKS!

89'

Pomimo zimnego dnia, bardoz gorąco na murawie. Piłkarze ŁKS zasługują na przynajmniej jeden punkt, a sędzia na kilka tygodni dyscyplinarnego urlopu.

86'

Pareiko po ogromnym młynie pod swoją bramką, ofiarną interwencją ratuje Wisłę przed stratą bramki!

85'

I dla Klepczarka chyba tylko za to, że był faulowany ...

85'

Kartka dla Boguskiego za faul - pociąganie za koszulkę.

83'

ŁKS walczy do samego końca. Kolejne akcje pod bramką Wisły. Za ostatnie minuty i nieuznanie prawidłowo zdobytej bramki należy się ŁKS chociaż remis!

80'

Druga bramka dla ŁKS po fatalnym błędzie obrony gości! Niestety sędzia z sobie tylko znanego powodu wskazuje pozycję spaloną. Czyżby w kolejnej kolejce skandle sędziowskie na plus dla Wisły?

76'

Biton faulowany na wysokości pola karnego.Dośrodkowuje z wolnego Garguła, a bramkarz ŁKS z trudem przenosi piłkę nad poprzeczką.

75'

Strzelca bramki dla ŁKS zmienia Bykowski.

74'

Próba kilku dośrodkowań ze strony ŁKS jednak za każdym razem piłka zatrzymuje się na pierwszym obrońcy.

71'

Pierwsza zmiana w Wiśle. Za Ilieva wchodzi Boguski.

71'

Ze strony ŁKS dużo chęci, jednak zbyt mało dokładności. Wisła zjada gospodrzy doświadczeniem i technikom.

70'

Wisła mimo wszystko nadal kontroluje przebieg meczu ...

67'

Wygląda na to, że ŁKS ponownie złapał wiatr w żagle. Dwie ładne akcje. Wywalczony rzut rożny.

63'

Według informacji podanych przez spikera, na stadionie zasiada niespełna 4 tyś widzów.

61'

Pierwsza zmiana w ŁKS. Za Tomasza Nowaka wchodzi Romańczuk.

60'

Mecz zdominowała Wisła. Klepią w "dziadka" praktycznie na całym boisku.

59'

Z góry przepraszam, jeżeli pojawiać się będą pewne rozbierzności w podawanych minutach (około 3-4 minut), ale nasz system w II połowie źle wskazuje czas, a z miejsca na którym siedzę zegar na ŁKS jest kompletnie niewidoczny.

56'

Tymczasem kolejny atak Wisły. Szybka wymiana kilku podań na połowie ŁKS, uderzenie i niestety tylko boczna siatka.

55'

ŁKS ewidentnie stracił pomysł na grę. Rozgrywa piłkę na własnej połowie nie zbliżając się nawet do pola karnego Wisły.

53'

Po strzelonej przez Wisłę bramcę ożywiła się gra. Piłkarze obu drużyn podkręcili tempo.

51'

Fatalna pomyłka w szeregach ŁKS. Jeden z zawodników gospodarzy podaje wprost pod nogi Bitona, który bez problemów mija jednego z ostatnich obrońców i strzela gola.

49'

Ładna próba zagrania do Garguły. Szybszy jednak Velimirović.

48'

Dość niemprawy początek II połowy.

47'

Pierwsza akcja gospodarzy i od razu nieporozumienie przez które tracą piłkę.

46'

Na murawie pojawili się gospodarze. II połowę rozpoczyna Wisła.

15:28

Wiślacy już są. Czekamy na gospodrzy i ruszamy.

15:22

Za moment piłkarze powrócą na murawę.

48'

Koniec I połowy. Po ostatniej akcji Wisły trener Maskant domagał się karnego dla swojego zespołu za zagranie ręką przez jednego z piłkarzy ŁKS.

47'

Do I połowy doliczona 1 minuta.

46'

ŁKS z ogromnymi problemami przy próbie wybicia piłki z własnego pola karnego. Gdyby tylko Wisła miała odrobinę więcej szczęścia mogła by przed momentem zdobyć drugą bramkę!

43'

Prostopadłe piłki grane do Sagana padają w większości łupem Jaliensa ...

41'

Garguła faulowany w kole środkowym boiska.

39'

Kibice i piłkarze ŁKS domagają się rzutu karnego po tym jak przy próbie strzału z woleja przepychany był Klepczarek.

38'

I kolejny rożny dla ŁKS.

35'

Kolejna szybka kontra Wisły i kolejny raz kocioł pod bramką Velimirovicia. Rożny dla Wisły.

34'

Zapowiadała się ciekawa akcja ŁKS, ale nieporozumienie w ostatniej jej fazie i piłka opuszcza linię końcową boiska.

34'

Wolny dla Wisły z okolic narożnika pola karnego. Centra jednak zatrzymana przez obrońców ŁKS.

32'

I drugi z rzutów rożnych wykorzystany. Po centrze zamieszanie w polu karnym ŁKS, w trakcie którego najlepiej odnalazł się Lamey, który wpakował piłkę do niemal pustej bramki!

31'

Po kolejny rogu dla ŁKS szybka kontra Wisły i wywalczone ... dwa rzuty rożne!

29'

W Łodzi mamy ciekawy mecz. Jest sporo walki. Pojawiają się sytuacje bramkowe dla obu zespołów. Wiślacy pokazują swój kunszt techniczny.

27'

Kaśćelan ostro potraktowany przez wiślaków na środku boiska.

25'

ŁKS nie daje się zdominować. Mądrze gra w obronie, a kiedy może szuka okazji aby ukąsić Mistrza Polski kolejny raz.

23'

Koronkowa, miła dla oka akcja Wisły. Wydawało się, że Biton wyjdzie sam na sam z bramkarzem jednak sędzia dopatrzył się spalonego!

22'

ŁKS tym czasem wywalczył kolejny rzut rożny. I tym razem jednak nie zagroził on bramce Pereiki.

22'

Wisła zaczyna przejmować inicjatywę i coraz dłużej utrzymywać się przy piłce.

20'

Prostopadła piłka do Ilieva. Niestety zbyt mocna i opuszcza boisko.

19'

Wisła wolno rozgrywa piłkę na własnej połowie. czyżby nie mieli pomysłu na ŁKS?

18'

Kirm stanął w polu karnym przed pustą bramką i ... posłał piłkę wysoko ponad tymczasową trybuną ustawioną tuż za końcową linią. Jednak nawet gdyby trafił, gol nie był by uznany gdyż sędzia wskazał pozycję spaloną.

16'

Saganowski przedzierał się z praweje strony pola karnego Wisły i uderzył. Trafił jednak tylko w boczną siatkę.

14'

Po rzucie rożnym ogromne zamieszanie w polu karnym Wisły. Jakimś cudemwybijają piłkę defensorzy.

14'

Pierwszy rożny w meczu. Wywalczył go ŁKS.

12'

Kolejna groźna akcja ŁKS. Na lewej stronie rozgrywana przez dłuższy czas piłka, w pewnym momencie posłana w pole karne Pereiki. Bramkarz gości wykazał się refleksem i łapie piłkę.

10'

W międzyczasie nad Galerą pojawiła się sektorówka uzupełniająca wspomniane wcześniej transparenty.

9'

GOOOOOOL!!! Koronkowa, szybka akcja ŁKS. Z 5 metrów trafia Szałachowski!

8'

Piłka bita przez Gargułę minimalnie mija poprzeczkę!

8'

Biton faulowany na środku połowy ŁKS. Może być groźnie!

7'

Iliev z próbą samodzielnej akcji. Zagrywa wzdłuż linii końcowej ale w polu karnym pewsnie ŁKS.

6'

Saganowski na spalonym.

6'

Kaczmarek ładnie zagrywa do Saganowskiego jdnak ten naciskany przez defensywę traci piłkę.

4'

Kolejna próba rozegrania gospodarzy - bardzo niedokładnie.

3'

Przy linii bocznej faulowany Biton.

2'

Ponownie atak ŁKS i kolejny raz górą defensywa Wisły.

2'

Od razu szybka piłka pod bramkę Wisły jednak goście szybko przejmują.

1'

Rozpocynają gospodarze.

14:27

Piłkarze pojawiają się właśnie na murawie. Za moment początek spotkania.

14:22

Za moment piłkarze wyjdą na murawę.

14:20

Przed meczem drobny upominek dla jednego z byłych piłkarzy ŁKS, który dzisiaj obchodzi swoje 60. urodziny.

14:19

Jak na 10 minut do rozpoczęcia meczu z Mistrzem Polski frekwencja przy al. Unii nie jest powalająca. Na żadnym z sektorów nie widać kompletu widzów.

14:08

Na swój sektor wchodzą także kibice Wisły.

14:07

Na stadionie pojawiają się powoli kibice. Na ogrodzeniu znajduje się już również część przygotowanej na ten mecz oprawy.