Niedziela, 23 października 2011, godz. 17:00
2 : 0
Widzew ŁódźWidzew Łódź
18:58

Dziękujemy serdecznie za śledzenie relacji. Do przeczytania na kolejnym meczu Legia - Widzew (środa, 23.10, 17:00).

18:57

Mecz był ciekawy tylko momentami, lepszą drużyną okazała się Legia. Warszawianie wygrali 2:0, a mogli (i powinni) dużo wyżej. Widzewiacy okazję do rewanżu będą mieli już w najbliższą środę, kiedy zagrają z Legią w Pucharze Polski.

96'

Koniec! Legia ogrywa Widzew 2:0!

95'

Powinno być 3:0! Ljuboja w doskonałej sytuacji strzela ponad bramką. A mógł podać do lepiej ustawionego Radovicia...

94'

Ljuboja strzela zza pola karnego - wysoko nad bramką Widzewa.

93'

Druga połowa przedłużona o 3 minuty.

92'

Rzeźniczak za Kiełbowicza.

92'

Znakomite podanie Wolskiego do Ljuboi, Serb nie trafia w sytuacji sam na sam, jednak piłka trafia z powrotem do młodego pomocnika Legii, który strzela niemal do pustej bramki.

91'

Gol! Rafał Wolski!

90'

Znakomicie lewą stroną popędził Okachi, powstrzymali go obrońcy.

89'

Ljuboja znów czaruje. Ograł trzech obrońców, piłka jednak opuściła plac gry.

88'

Schodzi z boiska strzelec bramki Żyro, zmienia go Kucharczyk.

87'

Ljuboja z ostrego kąta trafia w słupek!

86'

Żyro wywalczył rzut z autu na wysokości pola karnego.

84'

Mogło być 2:0! Radović popędził lewą stroną i w sytuacji sam na sam strzelił prosto w Mielcarza!

84'

I już mamy pierwszą stratę Wolskiego. Jego błąd naprawili obrońcy.

83'

Zmiana w Legii, Wolski za Rybusa.

82'

Wybicie piłki przez obrońców Widzewa.

82'

Ljuboja do Radovicia... Tylko rzut rożny.

81'

Bartkowski za Ukaha.

81'

Strzał głową Komorowskiego, niecelny.

80'

Żółta kartka dla Dudu za niesportowe zachowanie.

80'

Legia uspokoiła nieco grę.

79'

Wolny dla Legii z prawej strony, słabe dośrodkowanie Kiełbowicza wybijają obrońcy.

78'

Dżalamidzde przedzierał się przez obronę rywali, ale powstrzymał go Gol.

76'

Dalekie podanie do Rybusa, Mielcarz wychodzi poza pole karne i chyba pomógł sobie ręką, arbiter nie reaguje!

75'

Dośrodkowanie Dudu, główkował Bienuk, Widzewiacy reklamowali rękę jednego z Legionistów ale sędzia każe grać dalej!

75'

Faul Borysiuka na Pance, rzut wolny z około 40 metrów dla Widzewa.

73'

Teraz przycisnął Widzew, Legia zepchnięta do defensywy.

71'

Rajd Borysiuka, ale jego strzał był już beznadziejny.

71'

Kuciak odważnym wyjściem z bramki wybija piłkę.

69'

Radović sam na sam z bramkarzem... Spalony!

68'

Część "Żylety" mocno rozgrzała bramka dla Legii. Na tyle, że dopingują bez koszulek mimo siarczystego ziąbu.

67'

Moment gry takiej, że aż zęby bolały od patrzenia. Przełamał go Michał Żyro, który doskonale znalazł się w polu karnym i nie dał szans Mielcarzowi mimo asysty dwóch obrońców.

66'

Gol dla Legii! Michał Żyro!

63'

Widzew już "stawia autobus" w polu karnym, ciężko będzie im strzelić bramkę...

62'

Czarował w polu karnym Ljuboja, ale trzech obrońców go powstrzymało.

60'

"Wejście smoka" Dżalamidze. Faul i żółta kartka.

58'

Wchodzi na plac gry Dżalamidze, zmienia Oziębałę.

57'

Ljuboja główkuje po dośrodkowaniu Kiełbowicza, bardzo niecelnie.

57'

To mogła być sytuacja bramkowa! Radović w pole karne, Ljuboja przepuścił piłkę, ale zaskoczył tym nie tylko obrońców Widzewa, ale i Żyrę, który oddał lekki strzał. Broni Mielcarz.

56'

Przygotowany do wejścia jest też Dżalamidze.

55'

Legia Warszawa - Widzew Łódź Jako pierwszy z boiska zszedł dziś Ben Radhia.

55'

Pierwsza zmiana w zespole gości. Okachi za Ben-Rahdię.

54'

Żyro w pole karne, strąca piłkę Radović, ale Rybus nie wszedł w tempo i przestrzelił.

53'

Festiwal błędów z obu stron, najpierw Madera, po chwili Radović tracą piłkę.

51'

Strzał Gola zbyt lekki, nie sprawił żadnych kłopotów Mielcarzowi.

51'

Ljuboja znalazł się tuż przed Mielcarzem, ale był na spalonym.

49'

Bardzo solidnie prezentuje się dziś obrona Widzewa.

48'

Prostopadle podawał Żyro, ale na swoim miejscu był Bieniuk

18:05

Drugą połowę zaczyna Widzew.

17:53

W przerwie konkurs rzutów karnych i pokaz żonglerki piłką w wykonaniu Krzysztofa Golonki - mistrza świata w kategorii freestyle.

17:51

Bez bramek przy Łazienkowskiej, choć momentami mecz mógł się podobać. Miejmy nadzieję, że w drugiej połowie uda się przełamać niemoc strzelecką.

50'

Do przerwy 0:0.

49'

Trochę "siadła" gra w końcówce pierwszej połowy.

47'

Jędrzejczyk ładnie dośrodkowuje, strzał głową Gola celny, ale zbyt lekki. Mielcarz chwyta piłkę.

47'

Ostrowski popędził lewym skrzydłem, zatrzymuje go Żewłakow.

46'

Pierwsza połowa będzie przedłużona o 4 minuty.

46'

Piłka w siatce po "piętce" Ljuboi, ale sędzia dopatrzył się wcześniej faulu.

45'

Strzał Rybusa mocny i celny, z problemami broni Mielcarz!

44'

Ben-Rahdia ukarany żółtą kartką za opóźnianie wykonania rzutu wolnego.

44'

Uuu, ostre starcie Ben-Rahdii z Golem. Ucierpiał Legionista, będzie rzut wolny z około 30 metrów.

42'

Bez problemów broni Kuciak.

42'

Wolny dla gości z lewej strony. Dośrodkowywał będzie Dudu.

41'

Ben-Radia minął trzech obrońców Legii, powstrzymał go dopiero czwarty - Żewłakow.

40'

Dobra wrzutka Rybusa, mija się z piłką Mielcarz, ale wyręczają go obrońcy.

40'

Radović w pole karne... wyjaśnia sytuację Panka. Rzut rożny dla Legii.

38'

Radović odgrywa piętą do Ljuboi, ten drugi złapany na spalonym.

38'

Komedia w wykonaniu Oziębały. Padł na murawę po starciu z Golem, pozwijał się z bólu, ale po chwili wstał, bo miał szansę na przejęcie piłki.

36'

Jak by to powiedział Kazimierz Węgrzyn: Fajna, naprawdę fajna akcja Rybusa. Problem w tym, że dośrodkował już marnie.

35'

Jędrzejczyk w pole karne... Bieniuk szybszy od Ljuboi.

33'

Faul Ukaha na Rybusie, żółta kartka.

33'

Robi się nam fantastyczne widowisko! Oziębała strzela z pięciu metrów, instynktownie broni Kuciak!

32'

Ależ strzał Gola! Wolej z 18 metrów tuż obok słupka!

31'

Odpowiedź Legii! Żyro ograł trzech obrońców, ośmieszył Ukaha, po czym wycofał piłkę do Gola. Ten został zablokowany przez Bieniuka.

30'

Świetna okazja Widzewa! Akcja Ben-Rahdii i Ostrowskiego, dośrodkowania w pole karne wślizgiem próbował wykończyć Mroziński - zabrakło metra.

27'

Dobry odbiór Gola, ale Legia po chwili traci piłkę. Na strzał z dystansu zdecydował się Ostrowski - pewnie broni Kuciak.

25'

Strzał Rybusa zza pola karnego, bez problemów broni Mielcarz.

25'

Radović założył "siatkę" Maderze, ale nikt nie dobiegł do tej piłki.

24'

Główkował Madera, ale wysoko nad bramką. Wznowi grę Kuciak.

23'

Wolny dla gości z około 25 metrów. Wykonawcą Dudu.

23'

Legia konstruuje akcje ofensywne, ale robi to na tyle nieporadnie, że Mielcarz na razie mocno się nudzi.

20'

Świetny odbiór Dudu, ale Żewłakow przerywa rajd Brazylijczyka.

19'

Niecelne podanie Gola, aut dla Widzewa.

18'

Genialne podanie Ljuboi! Serb padając na murawę odegrał jeszcze do wychodzącego na wolne pole Rybusa. Według sędziego był spalony. Kontrowersyjna sytuacja.

16'

Tym razem Ljuboja nie przeszedł dwóch obrońców. Odbiera mu piłkę Madera.

15'

Ljuboja przedryblował dwóch rywali, ale trafił wprost w Mielcarza!

14'

Legia Warszawa - Widzew Łódź Służby porządkowe musiały interweniować na sektorze gości.

14'

Sytuacja na sektorze gości opanowana, kordon ochrony oddziela kibiców Widzewa od rzędów najbliższych murawie.

13'

Trzy kornery dla gości, wszystko wybija dziś defensywa Legii.

11'

Strzelał z dystansu Panka, piłka odbita od jednego z obrońców. Będzie rzut rożny.

11'

Rzut wolny dla Legii z lewej strony, główkuje Radović, ale był na spalonym.

9'

Mecz wznowiony.

8'

Ochrona pacyfikuje kibiców Widzewa. W ruch idą pałki...

6'

Legia Warszawa - Widzew Łódź Kibice Widzewa palą race

6'

Jedna raca pofrunęła w stronę kibiców Legii.

6'

10 rac odpalili kibice Widzewa. Większość z nich poleciała na murawę. Mecz chwilowo przerwany.

4'

Rzut wolny Widzewa bez zagrożenia dla bramki Kuciaka.

3'

Kontra łodzian, fauluje Jędrzejczyk - żółta kartka.

3'

Pierwszy atak Legii. Kiełbowicz z lewej strony w pole karne, piłkę wybija Bieniuk.

17:00

Zaczyna Legia.

16:59

Bardzo ładne zachowanie zawodników gości, którzy podbiegli do sektora zajmowanego przez ich kibiców i rzucili im kilkanaście szalików.

16:59

Zapełniły się nieco trybuny, choć do kompletu i tak daleko.

16:57

Piłkarze obu drużyn już na boisku.

16:56

Przed meczem uczczono pamięć Kazimierza Deyny, który obchodziłby dziś 74 urodziny.

16:55

"Sen o Warszawie" w wykonaniu kibiców Legii.

16:54

Frekwencja na trybunach nie powala na kolana. "Żyleta" pełna, jednak pozostałe trybuny miejscami świecą pustkami.

16:54

Spora grupa kibiców Widzewa wypełnia niemal cały sektor przeznaczony dla gości. Wszyscy ubrani w czerwone koszulki. Jak do tej pory udaje im się przebijać przez doping "Żylety".

16:52

Rezerwowi Widzewa to: Kaniecki, Okachi, Alves, Dżalamidze, Radzio, Abbes i Bartkowski.

16:51

Na ławce rezerwowych Legii zasiedli dziś Skaba, Choto, Manu, Kucharczyk, Vrdoljak, Rzeźniczak i Wolski.

16:50

Witam serdecznie ze stadionu przy ulicy Łazienkowskiej. Już za około 10 minut rozpocznie się szlagierowy mecz pomiędzy Legią i Widzewem.