Niedziela, 16 października 2011, godz. 14:30
Zagłębie LubinZagłębie Lubin
0 : 1
lechiaLechia Gdańsk
95'

Koniec. Czy był to ostatni mecz Jana Urbana w Lubinie przekonamy się zapewne niedługo. Dziś zasłużenie wygrywa Lechia 1:0. Za spotkanie dziękuje Szura Bartłomiej

95'

Fenomenalnie Pawłowski po strzale z 5 metrów Wilczka. Młody bramkarz bohaterem Lechii

90'

Najlepszy zawodnik meczu opuszcza boisko

90'

Cztery minuty doliczone-ostatnie minuty szans Zagłębia

90'

Kontra Lechii ale strzał Traore broni Isailovic

89'

Zagłębie próbuje ale Lechia skutecznie się broni

87'

Kowalczyk przed szansą jednak strzał bardzo nieudany

85'

300 sekund do zakończenia regulaminowego czasu gry. Czy Zagłębie będzie stać na zryw, który zapewnił by wyrównanie?

84'

Chwilowy spadek tempa na murawie. Tym razem na boisku leży sfaulowany Janicki, interweniują służby medyczne

80'

Lechia jak do tej pory dobrze kontroluje ten pojedynek. Zagłębie jest koszmarnie nieskuteczne.

78'

ostatnia zmiana w Zagłębiu

78'

Podwójna zmiana w Zagłębiu

78'

Darvydas Sernas uderza z 20 metrów z woleja. Piłka skozłowała przed Pawłowskim ale młody bramkarz sobie poradził

76'

Druga zmiana w zespole trenera Kafarskiego

73'

Janicki głową strzela w okienko ale świetnie broni Isailovic

73'

Bomba Pietrowskiego trafia w Costę, który jest znokautowany

71'

Za protesty

70'

Jak bardzo nieskuteczni w tej drugiej połowie są gracze Zagłębia. Kolejną szansę przed momentem miał Sernas i kolejny raz nie popisał się były snajper Widzewa

68'

Kolejny słupek w tym meczu. Tym razem Kamil Wilczek z 30 metrów atomowym uderzeniem trafia w spojenie słupka z poprzeczką

67'

Woźniak faulowany w okolicach narożnika pola karnego gości. Zawodnik Zagłębia po gwizdku sędziego bardzo szybko "ozdrowiał" :)

64'

Za faul na Abwo

63'

Pierwsza zmiana w zespole gości

61'

Tadic w kolejnej kontrze Lechii źle podaje do Nowaka będącego tuż przed bramką

60'

Traore znów pod bramką Isailovica - tym razem Costa górą

58'

Costa z lewej nogi mocno wprost w ręce Pawłowskiego

57'

Kartka za faul taktyczny

56'

Traore znów zakręcił obrońcami ale tym razem pomylił się z podaniem

55'

Ajjjjjjjjjjjjjjjjj jakaż piękna akcja Traore. Zawodnik ograł pięknie Kowalczyk i z 16 metrów lewą nogą mocno uderzył trafiając w poprzeczkę !!

53'

Lechia musi się obudzić bo jak do tej pory goście są zamknięci na swojej połowie.

52'

Świetnie wykonany rzut rożny przez Pawłowskiego- piłkę z linii bramkowej wybił po bezpośrednim dośrodkowaniu obrońca Lechii

51'

Kolejny rzut rożny dla Zagłębie. Gospodarze mocno przycisnęli Lechię

50'

Rachwał dośrodkowuje do Wilczka, który dochodzi do uderzenia ale źle trafiając w piłkę nie trafia w bramkę

48'

Janicki w kontrze z dystansu uderza obok bramki

47'

Pierwsza akcja Zagłębia. Piłkę próbuje złapać Pawłowski ale wypada za linię końcową

46'

Pierwsza zmiana w zespole Zagłębia

46'

Zaczynają gospodarze

15:29

Lechia zagra bez zmian w drugiej połowie

15:27

Czy będzie to ostatnie 45 minut w roli trenera Zagłębia Jana Urbana?

45'

Koniec pierwszej połowy po której Lechia zasłużenie prowadzi 1:0 po golu do szatni. Po bramce piłkarze Lechii wykonali dla swojego trenera "kołyskę", ponieważ pod koniec września trenerowi urodziła się córka.

45'

Niespodziewany gol w Lubinie. Piłka wydawało się, że już będzie wybita przez obrońców Zagłębia jednak piłkę na 16 metrze dostał Pietrowski i przepięknym uderzeniem po ziemi pokonał zaskoczonego Isailovica.

45'

Końcówka pierwszej połowy jest dużo ciekawsza jak początek spotkania. A mamy dodatkową minutę doliczoną przez pana Pskita

44'

Słupek ratuje Zagłębie Lubin po strzale Traore. To była bardzo groźna sytuacja !!

42'

Wilczek wrzuca piłkę w pole karne, źle oblicza lot piłki i robi się w polu karnym ogromne zamieszanie po którym obrońcy wybijają piłkę

40'

Janicki dośrodkowuje na głowę Tadica ale szybszy Isailovic zdejmuje napastnikowi piłkę z głowy

39'

W odpowiedzi zapowiadający się bardzo groźnie strzał Arkadiusza Woźniaka zostaje zablokowany

38'

Sernas świetnie radzi sobie z dwójką piłkarzy gości mimo, że jest faulowany jednak nie daje rady trzeciemu. Sędzia przerywa mecz i wraca do miejsca przewinienia.

36'

Paweł Nowak z wolnego wprost w ręce Isailovica

34'

Nowak do Traore ale szybszy Isailovic

33'

Costa najpierw fatalnie zagrywa do Reiny i piłkę przejmuje Nowak. Jednak po chwili naprawia swój błąd i Lechia ma 2 rzut rożny

30'

Pół godziny za nami. Jedna groźna sytuacja Lechii i Zagłębia po strzałach Tadica i Sernasa. Mecz nie może powodować zachwytu kibiców.

30'

Abwo stracił piłkę pod bramką Lechii i goście wychodzą z kontrą

28'

Za dyskusję z arbitrem

29'

Tadić uderza z woleja z 7 metrów ale trafia w obrońcę !!

28'

Vytautas Andriuskevicius upomniany przez sędziego za brzydki faul na Abwo

25'

Abwo do Sernasa i Litwin na 16 metrze od bramki uderza piłkę bardzo wysoko nad poprzeczką

24'

Łukasz Hanzel mocno ale wprost w ręce Pawłowskiego

23'

Spokojnie młody bramkarz Lechii uprzedza Abwo. Pawłowski rozgrywa dopiero 2 mecz w Ekstraklasie.

20'

Ładna akcja Sernasa i Woźniak bliski dołożenia nogi tuż przed pustą bramką Lechii

20'

Costa próbuje z lewej strony dośrodkować do Sernasa ale piłkarz z Zimbabwe zablokowany

18'

Ale okazje zmarnował Abwo - po błędzie Nowaka czarnoskóry piłkarz Zagłębia przebiegł prawie 40 metrów sam z piłką ale będąc przed polem karnym Lechii zbyt długo zwlekał ze strzałem i obrońcy znów zażegnali niebezpieczeństwo.

16'

Była dobra okazja dla Zagłębia ale zbyt mocno Costa zagrał do Wilczka i obrońcy Lechii wybili piłkę

14'

Niemal kwadrans meczu za nami, jak do tej pory optycznie lepsze wrażenie sprawiają goście, którzy są aktywniejsi i bardziej "szukają gry"

13'

Reina blisko Tadica i ładnie odbiera piłkę napastnikowi po podaniu Traore.

11'

Do Polski wrócił Marcin Kowalczyk-czy pomoże Zagłębiu Lubin?

10'

Kamil Wilczek w odpowiedzi oddaje pierwszy celny strzał na bramkę Lechii. Mamy 10 minutę a mecz jest jak do tej pory z gatunku tych "średnich"

9'

Sergiejs Kozans po raz drugi dochodzi do piłki po wrzutce z wolnego i po raz drugi uderza nad poprzeczką. Jak na razie to najgroźniejsze okazje w tym meczu

8'

Małe zamieszanie w środkowej części. Sędzia odgwizduje rzut wolny pośredni dla Lechi

7'

Kozans nie trafia w piłkę a w nogi Wilczka i mamy kolejny rzut wolny

6'

Hanzel zbyt nisko kopie piłkę i obrońcy radzą sobie szybko i skutecznie

5'

Sernas faulowany i rzut wolny z 30 metrów od bramki Lechii

3'

Paweł Nowak z wolnego do Kozansa i ten strzela nad poprzeczką

2'

Piłkę przejęli podopieczni trenera Urbana i oni próbują konstruować akcję

1'

Pierwszy aut dla gości. Piłka na połowie Lechii

1'

Zaczyna Lechia

14:29

Zawodnicy wychodzą na boisko wyprowadzani przez najmłodszych ubranych w koszulki " wykopmy rasizm ze stadionu"

14:19

W ostatnich sześciu meczach, licząc także te towarzyskie, Lechia strzeliła zaledwie jednego gola. Uczynił to Łukasz Surma w meczu w Skarszewach. W spotkaniach oficjalnych gdańszczanie już od 368 minut pozostają bez gola i właśnie fatalna skuteczność to jest największy problem.

14:15

Dużo zmian w składzie gości. Trener Kafarski szuka rozwiązania aby poprawić skuteczność gry swojego zespołu

14:12

Na trybunach garstka widzów, przegrany trener w tym meczu może pożegnać się ze stanowiskiem