Niedziela, 2 października 2011, godz. 17:00
2 : 0
Wisła KrakówWisła Kraków
90'

Koniec! Zasłużona wygrana Legii na zakończenie dobrego tygodnia-wygrana w Lidze Europejskiej, wygrana z Wisłą. Dla Krakowian to był to z kolei fatalny tydzień - 1-4 z Twente, 0-2 z Legią. Przed Krakowianami w przerwie na reprezentację dużo pracy. Za uwagę dziękuje Szura Bartłomiej.

90'

Ostatnia zmiana

90'

Kuciakowi piłka po strzale wilka uciekła między nogami....centymetrów zabrakło Wiśle do honorowej bramce

89'

Autor dwóch asyst schodzi z boiska.

88'

Końcowe minuty oba zespoły rozgrywają w środku boiska

85'

Bardzo dobry mecz oglądaliśmy w Warszawie. Czy jeszcze wydarzy się coś w końcówce?

84'

Pierwsza zmiana wśród gospodarzy

83'

Łatwe dośrodkowanie pada kolejny raz łupem Kuciaka

81'

Druga zmiana w Wiśle

80'

Za moment Junior Diaz wejdzie na boisko

80'

Ljuboja za lekko do Radovica i we wszystko wmieszał się Chavez. Za moment znów Wawrzyniak próbował pokonać Pareikę ale nie doszedł do mocnej piłki

77'

Legia kontroluje spotkanie. Goście próbują strzelić kontaktową bramkę ale obrona Legii gra bardzo dobrze

76'

Kolejna kartka za faul na Radovicu

74'

Legia Warszawa - Wisła Kraków

73'

Miro Radović na spalonym po podaniu Vrdolijaka

72'

Faul taktyczny na Radovicu, który ograł go jak dziecko

71'

Czy Wisła się podniesie?? Zostało zaledwie 20 minut

69'

Wisła na kolanach!! Piękna kontra Legii - rozpoczął akcję Vrdolijak, piłka trafiła do Rybusa, który świetnie wypatrzył bohatera z Moskwy. Janusz Gol szybko uderzył piłkę i Pareiko był bezradny!

68'

Ale okazja Rybusa. Radović świetnie podał do pomocnika Legii, którego strzał odbił na rzut rożny Pareiko.

66'

Kirm-Biton i znów najszybszy Kuciak

64'

Niedokładne podanie w pole karne do Bitona, piłka w rękach Kuciaka. Pierwsze 15 minut drugiej części w wykonaniu Wisły wyglądało dużo lepiej niż to co teraz podopieczni holenderskiego trenera Krakowian prezentują

62'

Maciej Rybus przerywa kontrę Wisły faulując Wilka i ogląda kartkę

60'

Za faul na Żyro

60'

Legia po początkowym okresie przewagi gości powoli także próbuje zdobyć drugą bramkę. Tym razem Rybus zagrał za mocno do Radovica.

58'

Nunez z daleka nieprzyjemnie ale wprost w Kuciaka

57'

Tempo gry podobnie jak w pierwszej połowie na moment spadło. Gra toczy się w środku boiska

55'

Żyro po ograniu Nuneza i.... ciągle 1:0 dla Legii

55'

Za faul na Vrdolijaku

54'

Iliev ogrywa Żewłakowa, ten ratuje się faulem

53'

Strzelec bramki zarobił kartkę za wymuszenie jedenastki

51'

Kirm uderza z 30 metrów piłkę trąci Biton i tylko dzięki ofiarności Kuciaka nie mamy remisu

49'

Jirsak w rzutu rożnego piłka do Kirma, który uderza mocno ale wprost w Kuciaka. Goście rozpoczęli z animuszem

47'

Iliev wrzuca w pole bramkowe piłkę i Kuciak musi przenieść futbolówkę nad poprzeczką

46'

Pierwsza zmiana w Wiśle

46'

Gramy

45'

Legia Warszawa - Wisła Kraków Na razie Legia doskonale radzi sobie z Wiślakami. Jak będzie w drugiej połowie?

45'

Pierwsza połowa kończy się prowadzeniem Legii. Wynik jak najbardziej zasłużony, w przypadku Wisły odcięcie od piłek Bitona to jak pokazuje dziś Legia wyłączenie Krakowianom praktycznie "tlenu". Popularny Dudu dopiero w ostatniej minucie miał dwie szanse na gola ale świetnie poradził sobie Kuciak. Zapraszam za 15 minut

45'

100% okazja Bitona. Vrdolijak kolejny raz przegrał pojedynek na skrzydle po którym świetną piłkę dostał Biton. Strzał głową napastnika Wisły jednak świetnie łapie Kuciak

45'

Minuta doliczona

45'

Pierwsza próba Bitona w tym meczu!! Uderzenie jednak dalekie od bramki

43'

Ljuboja zagrał na czysta pozycje do Gola, ale strzał Polaka obronił Pareiko!

42'

Doskonale Rybus po raz kolejny, który jak dziecko ogrywa Jaliensa. Strzał pomocnika Legii jednak obok bramki

40'

Świetnie kolejny raz Artur Jędrzejczyk uprzedza Kirma. Słoweniec ma dziś duże kłopoty

37'

Radović obok bramki po pięknym podaniu Ljuboij

36'

Jędrzejczyk czysto odbiera piłkę Kirmowi w polu karnym

34'

Radović w narożniku próbował ograć Jovanovica co mu się prawie udało ale gdy obrońcę Wisły wspomogli koledzy zawodnik Legii stracił piłkę

33'

Wisła próbuje odrobić straty ale gospodarze grają niezwykle mądrze oddalając grę spod własnej bramki

29'

Za faul taktyczny na Sobolewskim

29'

To powinno być 2:0 !! Świetne podanie od Żyro otrzymał Rybus i będąc w pełnym biegu z 16 metrów uderzył niecelnie.

28'

Sobolewski bardzo nerwowo reaguje na gwizdek sędziego wg którego kapitan wisły faulował

25'

Gol!!!! Jeden błąd obrońcy!! Pareiko patrzył co robi z piłką Ljuboja, który wykorzystał to zamieszanie i błąd obrońców Wisły i wepchnął futbolówkę do siatki. Świetna asysta Rybusa !!

25'

Vrdolijak uderza z daleka ale Pereiko radzi sobie bez problemu

22'

Ljuboja faulowany w środku boiska

20'

Tempo gry trochę osłabło, gra toczy się w środku boiska

19'

Jovanović z Ilievem ciekawie chcieli rozegrać akcję ale obrona Legii szybko połapała się w zamiarach

19'

Kolejny raz na spalonym złapany gracz Wisły. Świetnie umiejętność łapania w pułapki ofsajdowe rywali opanowała defensywa Legii

15'

Mamy pierwszą kartkę za brzydki atak na nogi Wilka

14'

Sprytnie Rybus trącił Jaliensa i rzut rożny dla Legii. Po świetnej wrzutce Rybusa Chavez ratuje Wisłę

12'

Palijć ograł Radovia ale został zablokowany przez Vrdolijaka, po chwili przed szansą Bitton ale nie zdążył do piłki odbitej w polu karnym

10'

Vrdolijak bliski muśnięcia piłki po wrzutce Rybusa - Legia szybko odpowiada

9'

Iliev ograł w polu karnym Vrdolijaka tuż przed bramką przypadkowo odbija się od Żewłakowa i wpada w ręce Kuciaka. To była najlepsza sytuacja Wisły!

8'

Znów w środku boiska fauluje Wilk i mamy rzut wolny dla Legii

7'

Ljuboja w mur

7'

Faulowany Radović około 30 metrów od bramki Wisły

6'

Kirm z lewej strony do Bitona ale Dudu jest zbyt wolny w "16" Legii

5'

Prawą stroną przedarł się Jovanović ale jego obiecujące centra przeszła wzdłuż bramki Kuciaka

4'

W odpowiedzi na połowie Legii próbował przedrzeć się Iliev ale bez konsekwencji

2'

Biernie Wisła w swoim polu karnym i Gol przed szansą po podaniu Radovia

1'

Żewłakow naciskany przez Ilieva głową do Kuciaka

1'

Ljuboja i Radović rozpoczęli

16:58

Zawodnicy na boisku! Za moment zaczynamy!

16:50

Zepchnąć Wisłę do obrony-to plan Macieja Skorży. Co na ten temat myślą Krakowianie?

16:46

Do spotkania pozostał niewiele ponad kwadrans a na trybunach Pepsi Arena kompletu jeszcze nie ma. Pogoda w Warszawie idealna do rozgrywania meczu.

16:45

Trybuny na Łazienkowskiej wypełniają się Trybuny na Łazienkowskiej zapełniają się. Szykuje się lepsza frekwencja niż w spotkaniu z Hapoelem!

16:42

Rezerwowi Wisły Kraków, to Milan Jovanić, Gordan Bunoza, Łukasz Garguła, Junior Diaz, Tomas Jirsak, Michael Lamey, Daniel Brud

16:42

Ławka rezerwowych gospodarzy: Wojciech Skaba, Manu, Inaki Astiz, Michał Kucharczyk, Jakub Rzeźniczak, Rafał Wolski, Moshe Ohayon

16:34

A na 25 minut przed pierwszym gwizdkiem poznaliśmy składy obu drużyn. W Wiśle jednak nie zagrają kontuzjowani Małecki i Melikson.

16:30

Dzień Otwarty na Stadionie Narodowym Przed meczem byliśmy na Dniu Otwartym Stadionu Narodowego. Prezentuje się okazale. Zapraszamy do galerii zdjęć!

16:25

Piękna pogoda nad stadionem W Warszawie dzisiaj piękna pogoda. Tak prezentuje się dziś stadion Legii.

16:15

Jeszcze przed meczem do kas ustawiły się kolejki Przed meczem przed kasami ustawiły się kolejki. Wielu kibiców na ostatni moment wyrabiało karty kibica, żeby dostać się na spotknie.

16:06

Kuciak czy Pereiko ? Ljuboja czy Biton ? Odpowiedź już za około 3 godziny, zapraszamy na relację.

16:05

Poznaliśmy już skład gospodarzy. Niespodzianek wielkich nie odnotowaliśmy

16:00

Już tylko 60 minut dzieli nas od szlagieru w tej kolejce Ekstraklasy - Legia podejmuje Wisłę.